Je tu někdo, kdo otěhotněl s vysokým FSH?

bera28
9. říj 2007

Ahoj holky,
z hormonálního profilu mi zjistili vyšší FSH (10,4). Zároveň mi nedorůstá děložní sliznice a mám kratší cyklus (cca 22-24 dní) a před menstruací ještě několik dní špinění. jeden doktor mi řekl, že FSH není až tak hrozný, druhý zase že s takovou hodnotou nemám s otěhotněním moc počítat. Je mi 32 let. Tak teď nevím, jestli nemám jít rovnou do IVF, než zbytečně zkoušet IUI. Je tu něterá, která otěhotněla i vyšší hodnotou FSH? A hlavně jak? Díky moc za každý příspěvěk.

gabikri
5. pro 2009

Ahoj kobylky 😵 😵 😵

Tak dneska straším už od pěti..vůbec nemůžu spát, břicho bolí, trochu i prsa. Minulou noc jsem proseděla na WC 😀 křeče..průjem..už jsem myslela, že je konec, že přišlla mrcha..ale zatím nic 😵
No nevím, jak dlouho vydržím, ale asi do zítra a zítra už asi testnu 😉

labus : tak to jsou špatné zprávy, ale vnitřně to nevzdávej, příroda je mocná 😵 😵
Věřím, že každá se jednou dočká, dnes jsou opravu schopni pomoct skoro každému.
S těmi léky Ti neporadím, protože tomu nerozumím. Já měla Fostimon a snášela jsem ho celkem dobře( až na to, že jsem po něm nakynula 😀 )

rosi: No u předávání dárečků nebudem, to jim rozbalí až pod stromečkem..to mě štve, chtěla bych být muška na zdi a vidět to 😵 Přesně jak řiká nadis, tihle děti se umějí radovat z maličkostí a ne jak některé normální děti, co se nad vším ofrňují.

Holky já kdysi chodila s jedním týpkem, on byl dost bohatej, no a měl z předchozího manželství dvě cácorky..jedna 6let a druhá 8let. Byla jsem s ním asi jen půl roku, ale bylo to přes Vánoce a on měl holky u sebe. Nakoupil jim plný obývák hraček..to jsem teda fakt neviděla..jak celé hračkářství, různé bárbínky, pokojíčky, kuchyňka a nevím co ještě..tak jsem si říkala, ty se zblázněj radostí. No kdyby jste viděly jejich reakci 😕 😕 😕 rozbalily dárky, nechaly to tam válet a šly se koukat na pohádky. Prostě absolutní suchý nezálem 😒
Tak to jsem si tenkrát říkala..takle teda nikdy 😒 Jo a pak mě dostaly..když takhle malé děti, které mají mít svůj dětsý svět a neřešit materiální věci mi šibalsky pošeptaly do ucha " Víš, náš tatínek je strašně bohatej aty když si ho vezmeš, tak taky budeš bohatá" Hustý, co???? 😀

labus
5. pro 2009

Gabi fíha tak to je sila...take deti si nevedia potom nič vážit ale prichádzaju ovela lebo radost z darčeku pri rozbalení je užasná ak sa niekto nedokáže tešit ...tobož dieta nebude v živote velmi štastný... teda já sa viem hrozne tešit a najviac milujem vianoce a sranda vždy prekabátime chalanov oni sa vždy trápia čo mi kupia a ja milujem čítat knižky tak vždy si ich vyberiem kupim a muž im ich dá akože on ich vybral pre mna a oni mi ich daruju..ja sa tvárim prekvapene že ako to že vedeli aku knižku chcem 😕 😕 😕 a oni sa tešia že mi spravili radost a ja sa teším že su štastný 😀 😀 😀 ja to proste milujem
GABI NEBOJ tieto stavy možu byt ved máš v tele kopec hormonálnych zmien držím palčiská 😉
ja som už trošku predýchala ten šok a pokusim sa zhanat tie lieky ak nezoženiem ..tak to asi vzdám ☹

gabikri
5. pro 2009

labus : určitě seženeš, ale dej pozor, ať nenarazíš na nějakého podvodníka.
S těmi knížkami to je moc hezké, není nad dětskou radost 😵 😵 😵

nadis.h
5. pro 2009

Ahoj holky,

já dnes do 11 spala a pak ještě do 2 usnula u telky. 😀 Ted jsem jen skákla nakoupit a zas nic nebudu dělat. Je línej vzduch venku. 🙄

gabikri
5. pro 2009

nadis : tak to jsme na tom stejně 😉 Já jen uvařila oběd a zase šup do pyžama 😀 Jsem, jako bych měla spavou nemoc 😉

nadis.h
5. pro 2009

Gabi já ani oběd nevařila. Naštěstí přítel spal taky a pak jel k mamce..Tak jsem nemusela. 😀 😝
Ale teď jdu uplácat čevapčiči. Na něj mám docela chuť. 😕

Gabi kdy budeš testit?Mi příjde,že už je to dlouho co jsi byla na ET ne? 😉

labus
5. pro 2009

Gabi tá spavá nemoc u teba sa mi páči to je znamenie..tfuj-tfuj nech to nezakríknem 😉
a s tými liekmi máš pravdu ešte sa trápit aby som sa nepopálila...a stras aby som zohnala..och len si na to pomyslím a už mi je do plaču...

nadis.h
5. pro 2009

Labus nebuď smutná! Nejhorší na tom všem jsou ty peníze pitomý!!! 🙄 Já z toho taky měla největší stres. Jsem bez práce,protože tady prostě není šance a ještě platit to IVF.Bylo to krušný a já z toho byla hrozně vynervovaná a pořád a pořád jsem potřebovala nové dávky.Nebralo to konce. 😒
Jak jsem říkala.Klidně i to odložte a ušetřete na to.Raději tak než to vzdát!!

Ale třeba to po tom IUI nebude už potřeba tenhle stres. 😉

gabikri
5. pro 2009

😒 😒 😒 😒 😒 Holky tak jsem to nevydržela a testla 😒 😒 😒 a není tam nic 😒 Jsem dnes 10 den po ET,
tedy když počítám den ET tak 11tý. Stalo se někomu, že byl test negativní a přesto byla těhu??

nadis.h
5. pro 2009

Gabi může to být víc důvodů:

Není to z ranní moče a nebo je brzy. Chodila jsem na rodinu na diskuzi a holčina co čeká dvojčátka měla slabou čárku až 12ý den.

Zkus to ráno z první moči,to je NEJ.

gabikri
5. pro 2009

nadis : díky, zkusím to..ale jsem husa, test jsem měla jen jeden a jsem na chalupě 😝

nadis.h
5. pro 2009

Gabi jee tak to máš peška. 😅 Tak musíš vydržet do pondělí. Co jsi měla za test?

gabikri
5. pro 2009

Nadis : nějaký německý WOYKOFF citlivost 25mlU/ml.

nadis.h
5. pro 2009

Gabi já po mé zkušenosti už ničím jiným než růžovkou mamatestem bych netestila! Já si koupila nějaký z lekarny jejich reklamní protože jiný neměli a ty // nebyly skoro vůbec vidět a přitom na mamatestu byly už krásné.A taky měl být 25 iu ten reklamní a stál za ho...Kup si jedině mamatest! Jsou tam 2 za nějakých 38,- a jsou fakt nejspolewhlivější.

gabikri
5. pro 2009

nadis : dík, zkusím to, já se v tom nevyznala, nechala jsem si nacpat, co mi dali 😝

nadis.h
5. pro 2009

Gabi já taky "nevěřila" holkám,když mi říkaly,že je v těch testech rozdíl a fakt je. 😉 Tak šťastný čurek na pondělí!! 😅

gabikri
5. pro 2009

nadis : 😉 😉 😉

labus
5. pro 2009

Gabi ja poznám kočku ktorá už má aspon pol ročne dievčatko atá mala prvé // až 17 den po ET a to už mala HCG z krvi niekomu to HCG v moči ukazuje neskor je to individualne rozoberala som to z kámoškou gynekologičkou
a kočky mám nádej našla som dve kočky z čiech čo im zostali lieky a mám dobru priatelku z koníka aj ked už do temi 40 tničky ani jedna z nás nechodí sme v kontakte cez skype a aj osobne sa poznáme tak ona chodí do Prahy do školy a jej manžel teraz pracuje v našom meste tak ak bude niektorá ochtná tie lieky odviest do Prahy mam po probleme

nadis.h
5. pro 2009

Labus to je skvělé!!!Já Ti to říkala at nejsi smutná,že se to nějak vyvrbí! 😉 Určitě se objeví ještě někdo s něčím!

labus
5. pro 2009

Nadi dík si zlatá snád tonejak vyriešim

nadis.h
5. pro 2009

Určitě! Hlavně se tím netrap prosím ano?? 🙂
A kdy budeš testit teď po tom IUI?

gabikri
6. pro 2009

labus : kéž by to byla pravda, ale je to spíš ojedinělé. Většinou, když jsem pročítala diskuse, tak ten desátý den
už tam je alespoň duch. No ale MS zatím nikde, ale to může být z těch léků.
Jinak paráda!!!! No vidíš....na každý problém existuje nějaké řešení, to si vždycky musíš říct 😵 😵 😵

gabikri
6. pro 2009

labus : ještě zkus napsat na tuhle diskusi 😉 https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

labus
6. pro 2009

Gabi dík už som tam napísala
a Gabi nechcem ta utešovar ale mne nikdy lieky -teda utroš menzes nepodržal vždy došiel aj tak..takže je nádej a veliká 😉
Nadi ja tak okolo 18-19 skusim testnut a ak sa mi ozvu tie kočky ked budu moji známi preberat lieky už by som mala vediet na čom som

nadis.h
7. pro 2009

Ahoj holky,

Gabi tak co? Myslím na Tebe zda jsou //. 😉

Holky mě je zas tak šoufl dneska. A jdu za chvilku na ten utz do CARu. Zas mám bobany.Ale snad je vše jak má být. 😔

rosienka
7. pro 2009

caute kocky 🙂

gabi, aj ja drzim silno palce, aby ti to vyslo, budes dnes testovat?
nadi- neboj, vsetko je v poho, srdiecko bije o 106, ziadne bobky nemusis mat 😉
labus- chapem, ze mas obavy, kvôli zhananiu tych liekov, ale neboj sa, postupne sa to doriesi, najdete urcite cestne baby, ktore ti predaju co potrebujes. Ono je podla mna tazko povedat po jednom pokuse, co reagujeme dobre len na to, co ono. Ja som mala vzdy Merional alebo Menopur a teraz naposledy som akoze reagovala najhorsie a napriek tomu cakam babo...vela zavisi aj od odtatnych okolnosti a od spermii. Vsetko je to v podstate FSH len inak ziskane a nie len kazda zena inak reaguje, ale aj v kazdom cykle mozes inak reagovat, tak podla mna je tazko povedat, ze tie lacne su zle...to vôbec nie, moj doky je prave za ne a je velky odbornik.

gabikri
7. pro 2009

Tak dnes další test ( mamatest) a kulo 😖 😖 😖 😖 Už to vzdávám 😖 Prostě já nejsem z těch, co mají něco v životě jednoduše 😢

nadis.h
7. pro 2009

Jsem už zpátky. Mimiňousek měl dnes přehlídku. 😀 Nejdřív utz v CARu kde neměla pí primářka tiskárnu na fotku,tak aby mi jí mohla dát tak jsme šly do druhé ordinace. A pak jsem šla když už jsem byla ve městě zkusit mého gyndr jestli na mě bude mít minutku,tak mě vzal a hned mě prohlédl, udělal cytologii a další utz. 😀 Tak jsem prcíka viděla dnes 3x. Je vše v pořádku máme 16,2 mm a podle utz jsem 8+0 a dle poslední mrchy 8+1.Takže termín porodu mi teď vychází přesně na den kdy má narozky miláček. To je krásný. 🙂
29.12: si jdu pro průkajdu a 6.1. jdu na NT screening.

Gabi to mě mrzí. 😢 😢 😢 😢 😢

rosienka
7. pro 2009

☹ ☹ ☹ gabi, to ma mrzi, ale aj mne ukazovat test negativne a pritom som v ten isty den mala hcg 467 IU/l, tak este to nemusi byt stratene, su zeny, ktore toho maju viac v krvi ako v moci

nadi- to paradicka, ty si ho chodis okukavat ako na beziacom pase 😎 ...aj ja uz chcem zase ist! uz len do stredy vydrzat

gabikri
7. pro 2009

nadis : to bude mít miláček hezký dáreček...budou pak spolu slavit narozky, to je prima 😵

No nic se nedá dělat, musím se z toho psychicky sebrat...doberu tedy ty léky a zavolám do Caru,
mrchu mám jistě rozházenou z těch hormonů. Mám strašný strach, že další IVF nebudou chtít dělat,
když jsem měla takový problém s vajuchy a že mě budou rovnou tlačit na darované vajíčka..ach jo, to je v p... ☹
A ještě navíc ta čekací doba na darovaná vajíčka..prý klidně 2 - 3 roky 😲 To abych rodila v padesáti 😒 😒 😒