Je tu někdo, kdo otěhotněl s vysokým FSH?

bera28
9. říj 2007

Ahoj holky,
z hormonálního profilu mi zjistili vyšší FSH (10,4). Zároveň mi nedorůstá děložní sliznice a mám kratší cyklus (cca 22-24 dní) a před menstruací ještě několik dní špinění. jeden doktor mi řekl, že FSH není až tak hrozný, druhý zase že s takovou hodnotou nemám s otěhotněním moc počítat. Je mi 32 let. Tak teď nevím, jestli nemám jít rovnou do IVF, než zbytečně zkoušet IUI. Je tu něterá, která otěhotněla i vyšší hodnotou FSH? A hlavně jak? Díky moc za každý příspěvěk.

suzanna
17. pro 2009

risienka tak nakonec dvojcatka tak moooc gratuluji 😵 😵 😵

rosienka
17. pro 2009

ahoooj suzi- diky, tak vidis, ako som nakoniec super dopadla 😀 drzim aj tebe palce, nech sa konecne podari...stimulujes zas na IVF, ci mate este pauzu?

suzanna
17. pro 2009

rosienka nakoukni do albumu a uvidis 😉

rosienka
17. pro 2009

jeee, suzi, ja som teda trkvas, ani do pasu som nekukla, tak teda gratulirujem, tato jesen je tusim strasne plodna 😵 😵 😵

suzanna
17. pro 2009

take jsem si to rikala 😉 november byl plodny mesic 😀 ja mam termin porodu o 13 dni dele nez ty 15.8. tak snad vse take dotahnu do zdarneho konce.Jestli tam jsou dve mimca nebo jedno se dozvim az 8.1. pri UTZ.

nadis.h
17. pro 2009

Ahojky,

Rosi já jsem měla nějakou pitomou náladu.Nic mě nebavilo a byla jsem nějaká smutná. 😝 A chodí jen do Gennet Liberec tématu.To je můj CAR.

Jak se máš s dvojčátkama?? 😵

rosienka
17. pro 2009

suzi- no ale uz nie si snazilka, tak si to tam hod, ved krv uz mas istu, nie? na ten UTZ ides nejak neskoro, ja som sla v 6tt a v 7tt uz bolo vidno srdiecko, ty si asi teraz 6tt.

nadi- a preco blbu naladu??? ved si tehulka, vsetko je super, tak si uzivaj. mna tiez vela toho nebavi a nic sa mi nechce, ale smutna nie som. Mam sa stale dobre a to urcite tym, ze sa nestresujem nikde v praci, ale mam klido-pido 😉

nadis.h
17. pro 2009

Rosi nevím. Tak to na mě nějak padlo. Hlavně to že vše musí přítel platit. Z toho jsem strašně nervozní jak to budeme zvládat z jednoho platu. 😒

rosienka
17. pro 2009

no tak nad tym sa vôbec nezamyslaj, ty mu vynosis dieta, tak nech chlap plati, ved to nie je len zabavka byt tehotna... a ani potom, ked sa ty hlavne budes o neho starat nemusis mat zle svedomie, ze on to plati, ved to zaraba pre vas, ako pre rodinu a nie pre saba. takze ziadne take, ze jeho peniaza a on plati...no a co? mozes potom povedat, ze teda to je TVOJE dieta, ako sa zatvari 😉

nadis.h
17. pro 2009

Já vím no. Já jsem takové trdlo v tomhle. 😔

nadis.h
20. pro 2009

Holčičky tak jak se máte??? 🙂

labus
20. pro 2009

ahojte kočky...
Nadi tá nálada prejde neboj.. to je aj zmena hormonov... a Nadi naozaj to tak neber že priatel to všetko musí platit .. ano musí a ty musíš vynosit bábo to tiež on nedokáže takže je to tak ako má byt tým sa netráp..
ja klasikuš nič... 9 den po IUI som začala farbot moja lekárka bola presvečená že je to zahniezdovanie.. a nasadila mi utroš žila ani ten mrchu nezastavil takže došla o týžden skor a v riadnej paráde..až hruza... takže som poslala sms kočke čo mi slubila lieky a po sviatkoch začínam.. cítim sa mizerne ..ale snažím sa sustredit už len na sviatky... ale šefka ma vystresovala na maximum ked som jej vravela že možno budem musiet ist na PN po HCG.. tak hruza.. a na druhý den kedže som do 16,30 vláčila hromadu pošty ..tak som začala už riadne krvácat tak vravým že PN nebude tak znova mi robila výstup,+ stres že HCG menej ako 5.. no des...takže od 1.1 začínam dovolenkou mám 5 dní starej a potom PN kedže aj moja moja imunologička si myslí že v mojej tažkej práci a po operácii to takto nepojde...a nesmiem ochoriet tak sa zhodli aj z mojou gyn. že kedže je to posledný pokus u mna že musím byt už pár dní pred začiatkom doma..

nadis.h
20. pro 2009

Ahojky Labus,

to mi je líto. 😒 Ale koukej dopředu a neohlížej se na to co bylo! 🙂 S tou PN viz Tvoje práce naprosto souhlasím. Kdyby jsi dělala v kanceláři tak ještě ok,ale tohle nejde. Jak s tím,že taháš těžké věci i to že ted je obrovská zima!!! Takže at si v práci ječí jak ječí tak Ty buď v klidu doma!!

labus
20. pro 2009

Nadi presne tak .V práci som už nahlasila že od 1.1 idem PN takže sa stihnu zariadit....a už sa aj teším .Lebo napr. zajtra bude zasa fuška v práci a riadna ak to zmáknem v pohode budem rada a plus tá desná zima...brrrrrrrrrrrrtakže v januari-lednu tu budem strašit častejšie 😀

nadis.h
20. pro 2009

Labus přesně.Teď si to ještě odmakej a pak už budeš těhulka a budeš si užívat volníčka. 😵

rosienka
21. pro 2009

labus- je mi toho pokusu IUI luto, ale zas mas novu nadej, co sa aj dobre vyvija ohladne PN a dovolenky. ja ti po tych mojich pokusoch môzem povedat len tolko, ze klud a PN je to najdôlezitelsie pre zdar a mne to urcite aj teraz najviac pomohlo sa zbavit stresu a zataze v praci. tak velmi drzim palce v januari, nech vsetko pojde ako ma. Uz vies aky mas protokol?

ja som bola dnes konecne na kontrole a pampusiky sa sice oba pekne vyvijaju-maju 1.5 cm, ale jeden na obrovsky plodovy vak a druhy ho ma uplne mini, ze ho cely vyplna... 😖 tak sa velmi bojim, ako to dopadne a ci sa bude aj ten druhy napriek tomu spravne vyvijat. Citim sa tak bezradne, nemam ako pomôct... 😢

nadis.h
21. pro 2009

Ahoj Rosi,

nebooj to bude v pořádku. 🙂 A jak se cítíš? Je Ti dobře,žádné potíže?

rosienka
21. pro 2009

ahoj nadi- no citim sa vyborne, az na to, ze ma vcera tiez hrozne bolel zub 😠 , ale k zurarke som este nevolala 😝
inak nic zvlastne a asi tie nevolnosti ani uz nepridu...a dufam, ze ani ziadne ine 😠 ty ako?

labus
21. pro 2009

Rois neboj sa toho plodoveho vaku ... ono aj človek je každý iný a tak je to aj z embrijkami a plodový vak može byt už nabuduce rovnako velký ako ten prvý hlavne sa nestresuj a oddychuj .
no moj protokol je náročný od 2DC 3X1 clostilbegyt + a plus 225UI GONALU všetko naraz od 2DC aby sme zo mna vydupali nejake vajíčka...
dnes som v práci skoro zamrzla- teraz som došlabol tonajhorší den ..teda najtažší v mesiaci a tá neskutočná zima... brrrrrrrrrrrrrr
Nadi presne tak už tých pár dní zvládnem... snád bol ten dnešný najhorší .. a potom už oddych

gabikri
21. pro 2009

Ahojte berušky 😵 😵 😵 😵

Dlouho jsem tu nebyla...nějak se mi nechtělo psát..měla jsem hroznou náladu, tak jsem Vás tady nechtěla
prudiít mými chmury 😒

Všem tady přeji ty nejkrásnější Vánoce , těhulkám příjemné těhulkování a ostatním // v roce 2010 😉 😉

labus
21. pro 2009

Gabi ahoj aj tebe želám krásne sviatky a samozrejme všetkým kočkám..
a Gabi neboj buduci rok sa už aj my dočkáme vytužených // 😉

gabikri
21. pro 2009

labus: díky..je mi to moc líto, ale rok 2010 to vyjde...určitě!!!!!

labus
21. pro 2009

GHabi jasnačka proste musí... 😉

nadis.h
25. pro 2009

Ahojky berušky,

Jak jste si užily Štědrý večer? 😵

gabikri
25. pro 2009

ahojky 😉

nadis : bylo fajn, akorát funím z přežrání 😝
Dárečků bylo taky dost..akorát pro manžela jsem objednala hodinky na netu a ty ještě nepřišly. Docela trapas..tak jsem mu je ukázala alespoň na fotce a doufám, že někdy dorazí 😝

labus
27. pro 2009

Nadi ahoj u nás bol štedrý večer super, deti mali kopec darčekov a bola sranda... len to balenie mi zabralo 2,5 hodiny... och moje kríže...
a Gabi nebudeš verit mne sa stalo to iste tiež som objednala z netu hodinky pre mojho tatina a ešte nedošli ,no naštastie už su vraj odoslane .. a naši k nám dojdu až 30.12 aby u nás strávili Silvestra.. takže v ohodičke...nieje to až take hrozne ako u vás...
dneska mám celkom fofri,pozvala som na obed aj naších mladých.. teda najstaršieho syna s kočkou... a stredný zasa dnes cestuje k otcovy a babke.. tak užod rána pripravujem obed ale ...zvládnem kačka je už v rure ,knedle kysnu...
och len zajtra znova do práce... uf a má sa ochladit... no ale lepšie ako ked prší cele dni

gabikri
28. pro 2009

ahojky 😉

Tak Vánoce máme šťastně za sebou 😉
My jsme s manželem sami, nikoho nemáme, já akorát tátu a ten byl chudáček přes svátky v nemocnici ( praskly mu vředy) tak to je takové smutné vždycky. Můj sen byla velká rodina..vždy na Vánoce to na mě padne. 😒

Zítra odjíždíme na hory, ráno jsem koukala na webkameru, tak to s tím sněhem bude asi problém, ach jo. 😒

labus : kačka, tu bych si dala, mňam 😵 Manžel to nejí, tak musím dělat něco jiného.

nadis.h
29. pro 2009

Ahoj holky,

jak se máme?? 😵

Já byla dnes v poradně a vše v pořádku. Strašně jsem se bála. Ale mimiňousek je v pořádku,už má hlavičku a mával ručičkama a nožkama. Krásné. A dostali jsme průkajdu.

nadis.h
1. led 2010

Rosi podej hlášení že jsi v pořádku! 😕 Dlouho jsi tu nebyla!

labus
2. led 2010

ahoj kočky 😉
Gabi užite si hory...
Nadi ahoj a blahoželám k poradni a k prukazce...tak pokladík rastie to je nádhera...
Rosi presne tak ozvi sa nám ...
a všetkým vám želám nádherný a hlavne uspešný nový rok
Gabi a nám nech sa čím skor pridáme ku kočkám tehulkám
ja hlásim že už som 31.12 odpracovala posledný den a všetci v práci mi želali nech sa tak skoro nevrátim 😀 😀 😀 nie že by ma tam nechceli 😀 😀 len by to znamenalo uspešný pokus 😉 takže mám týžden dovolenku a od 12.1 PN a tak nejak dojde aj mrchajzna a začínam ,lieky som zohnala teda dufam že mi ich kočkastihne poslat.. do mrchy lebo sme sa dohodli že hned po sviatkoch aby niekde na pošte netrčali..a tak tu budem teraz častejšie
ako ste Silvestrovali? ja som ráno ešte lietala po rajone, potom doma varit obed ,chystat dobroty na večer... ale mužíček mi výdatne pomáhal.Mám tu našich do pondelka a ešte aj segra..býva vo vedlajšom vchode tak boli u nás Silvestrovat tak nás bolo vela a bolo veselo tancovali smedo 02,30 no bola sranda...takžesuper