Je tu někdo, kdo otěhotněl s vysokým FSH?

bera28
9. říj 2007

Ahoj holky,
z hormonálního profilu mi zjistili vyšší FSH (10,4). Zároveň mi nedorůstá děložní sliznice a mám kratší cyklus (cca 22-24 dní) a před menstruací ještě několik dní špinění. jeden doktor mi řekl, že FSH není až tak hrozný, druhý zase že s takovou hodnotou nemám s otěhotněním moc počítat. Je mi 32 let. Tak teď nevím, jestli nemám jít rovnou do IVF, než zbytečně zkoušet IUI. Je tu něterá, která otěhotněla i vyšší hodnotou FSH? A hlavně jak? Díky moc za každý příspěvěk.

nadis.h
25. led 2010

Labus to je parádní. 🙂 Jsem štastná za Tebe.Srší z Tebe ta pohodička. 😵 To by bylo teda,aby nebylo a nebyl tomuhle štastný závěr. 😉

labus
26. led 2010

Nadi a kočky, ahojte dnes už mám horšie správičky ..ale nebojte nevešiam hlavu ani neplačam snažím sa verit...
z 5 vajušok :2-uplne špatne
1 nedozrete
2 olplodnili ale jedno dnes nejavý znáky oplodnenia... takže mám 1 bojovníčka ten má 2 bunočky ..tak verím že aspon tojedno zabojuje...
ja som proste večný smoliar...

nadis.h
26. led 2010

Labus zrovna na Tebe myslím,že se musím podívat zda napíšeš. 😉 No je to na prd-co si budeme povídat...Ale přesně jak říkáš!Neztrácej hlavu!On to bude bojovník ten jeden šikulka! 🙂

labus
26. led 2010

Nadi ine mi nezostáva len verit ...ja len že až take zle som to nečakala

nadis.h
26. led 2010

Tak to já taky ne. 😒 Ale co ted už.Musíme mu věřit!

labus
26. led 2010

presne tak Nadi

gabikri
26. led 2010

labus : jééé tak to je mi moc líto ☹ Co na to říct...hlavně aby ten jeden vydržel...musí !!!!!!

Já jdu do boje zítra 😉

nadis.h
26. led 2010

Gabi také držím palce!! 🙂

labus
27. led 2010

Gabi myslím na Teba a silno držím palce

labus
27. led 2010

Gabi tak už to máš za sebou a čakám na správičku
ja už som volala a drobček má 4 bunočky tak transfer je zajtra o 14,00 a ráno o 09,00 mám ešte brnknut

gabikri
27. led 2010

Tak jsem doma a je to v ..... ☹ Tři folíky a všechny prázdné ☹ Jediné pozitivum na tom je, že mi tento pokus nepočítají 😒 Takže za tři cykly znovu...ale už ztrácím naději, FSH bude asi čim dál tím vyšší 😒

Naštěstí na pokoji byly dvě moc velké sympaťačky..jsme se i zasmály..díky tomu jsem tu zprávu nenesla tak špatně 😉

No nic, život je boj 😝

nadis.h
27. led 2010

Ahoj holky,

koukám den na H. ☹

Gabi to je mi líto!!Co jsi měla ted za injekce? Nechceš další kolo zkusit s Gonalem??

Jinak já byla dnes na prohlídce toho čípku a 17.2. si mám jít lehnout do špitálu a mají mi udělat biopsii. Doktorka si myslí,že je to infekční což já si myslím že je kravina,protože nám dělali testy na všechny infekční nemoce a bylo to v pohodě. A ted mám dilema zda na tu biopsii jít. Budu prý krvácet a proto se mi nechce do toho chodit teď... 😒

labus
27. led 2010

Gabi sakriš to snád nie????????? ja by som bola tiež za to aby si skusila GONAL ked pojdeš pred stimulkou na konzultáciu pítaj sa nan...
Nadi tak to nechápem bipsiu čípku v tehu? to som ešte nepočula a koli čomu Ti to chce robit?

gabikri
27. led 2010

holky a co je lepší ten Gonal, než ostatní léky? Zkusím se na to zeptat 😉

labus : kdy máš ET? Snad to vyjde aspoň Tobě, holka naše 😉

nadis : co je to biopsie?

gabikri
27. led 2010

nadis : teď jsem měla Menopur 😉

nadis.h
27. led 2010

Gabi Gonal jsme měly všechny my tady a dopadly jsme celkem fajn s ním. 😉 S Fostimonem jsem měla stimulku stopnutou,ale Gonal pomohl.
Biopsie je odříznutí kousku čípku aby se dal na rozbor zda nemám rakovinu děl.čípku.
V lednu min.rok mi dr přišel na vřídek na čípku s tím,že cytologie byla v pořádku a tak dr že to bude sledovat aby ten vřídek nerostl. No a když jsem byla v začátku těhu tak mi dělal cytologii znova a v ní vyšlo nějaký:Neidentifikovatelný změny na čípku. A dnes jsem byla s tím ve špitále na prohlídce a dr mě objednala na tu biopsii.

Labus no mě to příjde taky strašně na hlavu řezat do čípku v těhu!!! Proto jsem z toho rozhozená.

gabikri
27. led 2010

nadis : tak proč Ti to neudělali hned? Ale asi ví, co dělají 😉 Nebo nechceš se poradit ještě s jiným gyndařem?

Kolik stojí ten Gonal?

labus
27. led 2010

Gabi podla mna GONAL A PUREGON su najlepšie.. a ja aj ked vajuška neboli kvalitne za čo nemože GONAL som nikdy pri iných liekoch nemala 5 vajušok
a Gabi ver že mám obrovský strach o toho jedneho drobčeka ale snažím sa verit ine mi ani nezostáva
Nadi ja neviem ved to Ti musia dat narkozu ...uspat ta ..a cele mi to príde v tehu ...neviem skus zavolat do caru a porad sa s nimi alebo sa objednaj ešte k niekomu na konzultáciu viac hláv viac rozumu...
sakra že nám kočky nič nemože íst lahko sme to mi ale patra ☹

gabikri
27. led 2010

nadis : zkus dotaz na porodnice.cz 😉

nadis.h
27. led 2010

Gabi nemohli,protože on mě můj gyndr do toho špitálu ted poslal až po tom co vyšla hůř ta cytolka co mi dělal poslední už v těhu. 😒

Labus tak tak.Zajdu do CARu a poradím se s primářkou. Snad by to mohlo vydržet až do porodu. ☹

A Gonal můžeš sehnat i levněji když někomu zbyl.A můžeš to kombinovat s Puregonem.Já měla taky asi 600 iu Puregonu když Gonal nebyl.Já platila asi 10 tis za ně. 😖

gabikri
27. led 2010

labus : ani nevíš, jak ti rozumím. Nejhorší je to čekání..to je psycho, fakt !!

Já jsem na jednu stranu ráda, že když byl výsledek špatný,tak jsem se to dozvěděla hned. To čekání je na celém tom procesu fakt to nrjhorší! 😖

A jsem tak ráda, že jsem to nikomu tentokrát nevyzvonila ( akorát tady všem na Koníkovi, ale to se nepočítá) aspoň mám teď klid a nikdo se na nic neptá.

labus
27. led 2010

Nadi presne tak...som zvedavá čo Ti primárka poviea podlamna by to stačilo až po porode...
Gabi dobre si spravila ja som to teraz povedala sestre a už lutujem... aj včera došla na kávu... a sedela dost dlho aj ked vedela že som po punkcii a tie reči... nechápem ako mohlo byt dobre len jedno... pritom tomu nerozumie a už vobec jej nedošlo ako ma tie reči bolia najlepiš je ked to nikto nevie máš pokoj samozrejme koník sa neráta tu sa možeš vykecat,poradit aj vyplakat lebo my sme na jednej lodi...

nadis.h
27. led 2010

Labus no mě dr řekla dnes že se to musí udělat aby se ukázalo zda to je či není zhoubné. A pokud by bylo tak se musí pak vyvolat porod na co nejbližší termín kdy bych rodit mohla. 😒

No nic nevymyslím ted sama.Uvidíme co mi řeknou ostatní.Ale jsem z toho mimo.Odpol mi tekli slzy až jsem usnula.Mám strach o malého. To bych nepřežila kdyby se s ním kvůli tomu něco stalo. 😢

labus
27. led 2010

Nadi nie si sama čo si dnes poplakala aj ja som v stave zufalstva dnes plakala aj viac krát...
a neboj doležite je poradit sa z viacerými a poznám jednu kočku -osobne ktorá už má 4r. chlapčeka a jej zistili rakovinu prsníka nejak v 4 mes. tehu a lekár u nás ju nahováral na prerušenie aby mohla íst na operáciu a ona sa nedala a šla do Ba a chodila po lekároch a radila sa ..hladala a dovolili jej donosit babo a hned na to jej operovali prsník ..vzali a potom chcemoterapia ...ale má krásneho zdraveho chlapčeka a naštastie aj ona chodí už len na kontrolu a zatial jer uplne v poriadku.. tvoj prípad bude ovela jednoduchší ..ja len aby si vedela že sa daju zvládnut rozne težke situacie a aj tažšie ako prežívame my..

nadis.h
27. led 2010

Labus dneska je nějaký divný den vid. ☹ Nesmíme plakat.Musíme myslet pozitivně.

Já bych taky nepřistoupila na ukončení!!Nikdy v životě.Vím,že tohle bude prkotina, protože všechny cytologie až do těhu jsem měla v pořádku.

Holčičky jdu si lehnout k telce.Nemám na nic chut. 😖

Papapa hezký večer

labus
27. led 2010

Nadi presne tak... a chod si oddýchnut aj ja idem na dnes už stačilo stresov pustím si niečo pekne romanticke
ahojte a ráno ešte napíšem ako sa má moj pokladík ...skor ako odídeme

gabikri
27. led 2010

holky hezký večer 😉 A chmury ven z hlavy, všechno má nějaké řešení 😉 😉 😉

labus
28. led 2010

ahoj babuky tak cestu pre pokladík sme mali príšernu ,všade kopec haváriek ... ale už sme štastne doma aj z pokladíkom .Ráno malo 7 bunočiek a pri transfere už 9 a embriologička ho chválila že je krásne
moc vás pozdravujem

gabikri
28. led 2010

labus : moc gratuluji k bobískovi a teď si ho moc hýčkej, aby byl silný jako buk !!! DRŽÍM PALEČKY!!!!! 😵 😵

nadis.h
28. led 2010

Labusko tak vidíš jaký je to šikulka!! 🙂 Tak si ho hýčkej v bříšánku! 😵