Je tu někdo, kdo otěhotněl s vysokým FSH?

bera28
9. říj 2007

Ahoj holky,
z hormonálního profilu mi zjistili vyšší FSH (10,4). Zároveň mi nedorůstá děložní sliznice a mám kratší cyklus (cca 22-24 dní) a před menstruací ještě několik dní špinění. jeden doktor mi řekl, že FSH není až tak hrozný, druhý zase že s takovou hodnotou nemám s otěhotněním moc počítat. Je mi 32 let. Tak teď nevím, jestli nemám jít rovnou do IVF, než zbytečně zkoušet IUI. Je tu něterá, která otěhotněla i vyšší hodnotou FSH? A hlavně jak? Díky moc za každý příspěvěk.

nadis.h
11. únor 2010

No já jsem ráda, že to mám za sebou a že je to v pořádku. Hlavně ty pitomé tripply.Vychází často falešně pozitivní tak bych byla zas nerves. 😀 Já chodím k dr každé 3 týdny.Prohlídne čípek a udělá utz.Za což jsem ráda,že vím že brouček žije. Ale ted už tak utz potřebovat nebudu když cítím jak se tam mele. Mě to začalo brzy.Ted o víkendu.To jsem byla 16 a kousek tak se taky za chvilenku dočkáš!

Jinak já a kalhoty.... 😝 Nosim jen jedny jediný džíny co jsou hodně bokové tak to jde. Jinak už ostatní ani nááhodou.Ani s gumičkou bych je nemohla nosit. 😀 Takže se chystám v pondělí na nějaký nákup.

labus
12. únor 2010

ahoj kočky
všetky vás moc pozdravujem .Moja mrcha je hnusoba trvala týžden cez utroš ktorý som musela brat do včera koli krvi pre istotu ale HCG 2,8 a teraz sa rozbehla ako divá.. a ešte dobrých pár dní ma potrápi. Moj doktor v Brne mi navrhol hystero..vyšetrenie maternice že prečo tak dlho,silno a často krvácam... tak som zvedavá čo sa zistí idem tam hned po mrche a potom sa rozhodne další postup

nadis.h
12. únor 2010

Labus teda chuděrko Ty si vytrpíš. 😖 Ale hysterka je dobrý nápad.Jen at se mrknou.

labus
12. únor 2010

Nadi ved hej ale mám strach stále sa vo mne vrtaju a žiadny pozitívny efekt ale kedže mi to bude robit moj lekár v centre tak sa aj teším ,lebo jemu verím ..
a ty ako čo čípok ?a čítam že už drobček kopká to je užasne

nadis.h
12. únor 2010

Labus to je dobře, že Ti to udělají tam.Podívají se konkrétně a to co chtějí.
Čípek zatím nevím. Jdu s ním teď 17.2. tak jsem zvědavá. 😕

sukubka
13. únor 2010

rosenka stimuluju od 3dne do 7dne clostylbegylem.pak se 8-9 den píchne jakási injekce a 1ěden je OPU bývá věčinou kolem 2-8vajíček ale já na tom byla koncem ledna poprvé ale nedošlo k ET vajíčka nebyli zralá,tak snad to ted doktor líp naplánuje 😉

nadis to musí být super bobka cítit,úplně závidím 😉

gabikri
13. únor 2010

labus : ahojky, to jsem ráda, že ses ozvala...bylo to pro Tebe asi moc těžké, ale je fajn, že jsi dostala sílu jít do dalšího boje 😵 Někdy se fakt divím, kde my ženy tu sílu bereme.

nadis : už jsi byla u rákosáků? 😀 😀 😀

rosi : užívej si těhotenské kalhoty...co bych za ně dala 😉

nadis.h
13. únor 2010

Gabi nebyla. 😀 Čekám na výplatu.... 😝

Ale teď mi holčina tady z hotelu donesla narvanou igelitku těhu věcma-je zlatá. Ale kalhoty ani jedny. 😝 😀 Teda jsou tam troje,ale ani jedny mi nesedí. Takže stejně musím. Ale vršky činaný. 😉

gabikri
13. únor 2010

nadis . tak to je kámoška zlatá 🙂 A za chvíli to bude jednoduché.. až bude teplo, natáhneš kdejaký volný hadřík a bude Ti dobře 😵 Máš to super, že budeš rodit v létě 😵 😵

nadis.h
13. únor 2010

Přesně taky jsem ráda. Až budu mít velké panděro tak stačí tríčo a jdu. V zimě bych musela nakoupit plno hadrů. 🙄

labus
14. únor 2010

ahoj kočky
včera ráno pri kafíčku som vás čítala spatne a tak som natrafila na link o kotvičníku... hmmmmm zaujímave a tak som brnkla kámoške lekárničke a bola v službe tak mi ho priniesla ,hned som ho uvarila návod som našla na nete na pol litra vody 1 kávová lyžička vnate a varíne 30 min. potom pijeme na 3x v pribehu dna... no a v noci som riadne cítila vaječníky podotýkam oba aj ten jeden čo nefunguje... už mám uvarenu dávku aj na dnes a som zvedavá čo povie UTZ po mrche...za pokus to stojí...budem informovat..

nadis.h
14. únor 2010

Labus počkej...! Ty to ve finále celému IVF natřeš a otěhulíš az dva ani nebudeš vědět jak!! 😀

labus
14. únor 2010

😀 😀 😀 😀 Ndi tak tomu neverím... ale za pokus to stojí či to funguje...len asi som zvolila špatný mesiac na test kotvičníku ked mam íst po mrche na hysteroskopiu ale potom mi chcu nasadit antikoncepciu na 3 mes. a tak nebudem mct testovat 😀 😀 😀 😀
tak už Ti začína vykukat brušenko to je zlatučke a tá kámoška je zlatá že ti priniesla tolko vecí ...dnes sa to cení.. a máš pekný dátum porodu 19.7 moj najstarší sa narodil 17.7 tak to možme mat deti narodenev jeden den 🙂
Gabi ahoj zlatík 🙂 atak aký bude teraz postup u teba? čo navrhol lekár?
oo Rosi tak aj ty už máš brušenko a svoje prve tehu gatuše užasne a mne sa tiež velmi august pozdával na porod no čo už...
ja už sa možem akurát tak modlit aby mi nechceli koli krvácaniu vybrat maternicu..moje nervy

nadis.h
14. únor 2010

Labusko třeba to ani nestihneš..Tu hysterku... 😝 😅 Uvidíme necháme tomu volný průběh a ono to dopadne nějak. 😉

Bříško už pomalu ale jistě roste to jo. Je mi nepříjemný se obouvat... 😀 A za věci jsem moc ráda, že toho nemusím tolik kupovat. Přece jen co bych s tím pak dělala. 😝

Termín porodu 19.7. je taky úžasný v tom, že má nározky můj přítel. 😉 🙂

Ježíííš maternicu Ti nikdo nevybere!! Proč by to dělali!!! 😲 To zažeň takové chmury!! 😉

labus
14. únor 2010

no to dufam u nás v práci to kočky spúomínali že niektorým vybrali maternicu práve koli silnemu krvácaniu pri mrche preto mám strach.. a tá tvoja varianta je síce krásna ale skor ako neuskutočnitelný sen.. ale tá by sa mi pozdávala najviac žial ja idem na hystero hned po mrche a potom sa vraj zasa krváca a to už prešvyhnem plodne dni kedže mávam mrchu 12 dnovuuuuuuuuuuu škoda čo už ja som smoliar ako nik....
a teda to máte fakt užasný termín porodu ked aj tatik má narodky to by dostal ten najkrajší darček...syna aspon si bude jeho dátum narodenia duplovane pamatat...už aby to bolo...že? ale to utečie ani sa nenazdáš a počkaj len ako tažko sa ti bude obuvat párdní pred porodom.. to mu budeš len..obuješ ma prosím? budeš ako princezná z rozprávky a on sa bude o teba starat 🙂

gabikri
14. únor 2010

labus : ty jsi mě nahlodala s tím kotvjčníkem , zkusím to taky 😉 Pověřila jsem manžela ať mi to někde sežene 🙂
Myslíš, že to může zlepšit FSH? Jinka se mnou už nebudou dělat nic, prý už se mám zaměřit jen na darovaná vajíčka. Už jsme se s tím srovnala..bylo to těžké, ale je to větší naděje. Jsem zapsaná do seznamu čekatelů na dárkyni. U nás v CARu se čeká 2 roky. Podařilo se mi sehnat jednu kočku, která teď čeká na výsledky z genetiky. No a když bude vhodná, posune mě to v pořadníku na první místo. Když ne, budu muset do soukromého CARu, kde se to sice platí, ale dárkyni máš hned.

rosienka : máš krásné fotečky..takže holčička?? 😵 😵 😵

labus
14. únor 2010

Gabi podla toho čo som čítala o kotvičníku- tak on neznižuje FSH len sposobuje že v čase ked má FSH stupat aby rástli folíky tak uplne prirodzene podporuje hypofízu a vaječníky pracuju na plne obrátky a folíky sa tvoria nagooglila som si to o kotvičníku ... a ono to má dačo do seba ,lebo ja teda od včera tie vaječníky cítim parádne a som zvedavá na UTZ po mrche 😀 😀 😀 budem ta informovat. Za pokus to stojí ja som dala za 50g okolo 60sk a je to tak na 1 a 1/2 mesiacakedže sa varí 1 kávová lyžička denne a asi tak : do pol litra vody -vriacej nasypeš 1 kávovu lyžičku a varíš na miernom ohni 30minut . potom precedíme a pijeme na 3x v priebehu dna
skus nikdy nevieš ..ešte aj kámoška lekárka mi dosvečila že často tieto prírodne lieky funguju lepšie ako lieky.. ale hlavne si dohodni potom aj UTZ ja nemám problem už to mám dohodnute

gabikri
14. únor 2010

labus : a to se má pít jen když vajíčka mají růst a nebo každý den? 😉

aja8
15. únor 2010

Ahojky holky..Labus, ja se prave chystam, ze si ten kotvicnik taky poridim..pro sebe i pro manzela..tak uvidime, snad nam to pomuze.. 😉

labus
15. únor 2010

Gabi tak to tam v tých návodoch nieje písané či sa može každý den ,ale zrejme lebo lieči aj ine veci...a dokonca je robený aj ako kvapky takže sa nemusíš trápit z varením..ja ak by som vedela skor ,že su aj kvapky tak kupim tie. Ja som v obdobý ked mkaju vajíčka rást kedže mám stále mrchu po vysadení utroša.Tak skušam a poviem vaječníky cítim neskutočne. Zrejme na tpom niečo bude.
Ajka ahoj za pokus to stojí ale podlka mna skuste skor tie kvapky. Ja už teraz ked viem z určitostou,že na kotvičník nemám alergiu kupim nabuduce kvapky

labus
15. únor 2010

no kočky tak vo štvrtok alebo piatok mám hysterografiu zajtra sa dohodneme z lekárom na presnom dni 🙂

gabikri
15. únor 2010

aja : ale bacha na to, je to prý taky mimo jiné afrodisiakum 😀

labus : držím palečky na čtvrtek, to jsem zvědavá, co Ti řekne doktor 😕

Jinak já ty kapičky budu asi tajně kapat manžílkovi do pití, včera mě pěkně naštval, místo aby se věnoval ženušce, tak do noci čučí na olympiádu 😝 Nedělám si iluze, že by se to povedlo přirozeně, ale když se to nebude zkoušet v ty dny, kdy se to zkoušet má, tak nepomůže ani duch svatý 😝

labus
15. únor 2010

Gabi presne tak a pozdravuejm tvojho manžela já som bola na tom stejne 😀 😀 😀 skoro som ho zadrhla 😀 😀 😀 ale ved olympiada je len raz za 4 roky a my sme tu denne ... no a to bol včera Valentín.. Olympiáda mala prednost ved aj tá je ženskeho rodu 😀 😀

gabikri
15. únor 2010

labus : tak to jsem ráda, že nejsem sama 😀 😀

labus
15. únor 2010

žial nie si 😀 😀 😀 😀 moj muž je skvelý ale na šport nemám 😀 😀 😀 ten je doležitý 😀 😀
no škoda že nebývaš bližšie boli by sme skočili na kafíčko a Tý naši by si to ani nevšimli 😀 😀 😀

gabikri
15. únor 2010

labus : no, to je fakt, to kdybych někam odešla, tak to ani neví 😀 😀 😀

aja8
15. únor 2010

Holky, to jsem zvedava, jestli by to afrodisiakum zabralo na ty nase manzilky i pri te olympiade.. 🙂 taky pomalu nemuze ted u televize ani mluvit.. 😉

labus
15. únor 2010

kočky ták sakra teraz lutujem že nemám kvapky miesto čaju už aj by som mu zopár prikvapkávala do koly ktoru si ulieva pri Olympiáde 😀 😀 😀

gabikri
15. únor 2010

labus : hi hi, ale opatrně s tím 😀 😀

To mi připomíná mojí kamarádku, když jsme byly mladé, tak někde slyšela, že když dá do kafíčka tomu svému tři kapky vlastní krve, tak ji nikdy neopustí. Fakt to udělala...a on to vypil...bleeee... a stejně jí utekl s jinou.

aja8
15. únor 2010

Gabi, tak to je sila.. 😝