Je tu někdo, kdo otěhotněl s vysokým FSH?

bera28
9. říj 2007

Ahoj holky,
z hormonálního profilu mi zjistili vyšší FSH (10,4). Zároveň mi nedorůstá děložní sliznice a mám kratší cyklus (cca 22-24 dní) a před menstruací ještě několik dní špinění. jeden doktor mi řekl, že FSH není až tak hrozný, druhý zase že s takovou hodnotou nemám s otěhotněním moc počítat. Je mi 32 let. Tak teď nevím, jestli nemám jít rovnou do IVF, než zbytečně zkoušet IUI. Je tu něterá, která otěhotněla i vyšší hodnotou FSH? A hlavně jak? Díky moc za každý příspěvěk.

zubajda
19. črc 2010

to já jsem jasná.... AMH 0,334.. ☹((((

nadis.h
19. črc 2010

Zubi ☹(( tak to me mrzi!

Rosi jeste nerodis? 🙂)

rosienka
19. črc 2010

@gabikri
@nadis.h no este nerodim, este mam oficialne 2tt, ale mohlo by byt aj o nieco skôr 😵
gabi dikes a drzim palce na dalsie snazenie, urcite sa ti raz oplati!

nadis.h
20. črc 2010

Rosi drzim palce na hladky prubeh! 🙂

natulaaa
21. črc 2010

@rosienka jééj ano fsh mám 8,4 😉 na tem AHM se teprve zeptám,zatím čekám na ms a pak jdu na hp,takže se určitě zeptám

holky a jaké jsou teda hodnoty AMH? FSH je do 10. a AMH je v jakých hodnotách?

rosienka
21. črc 2010

@natulaaa ved tu to mas: nadis.h – Nati je to podobne jako Fsh. Ale lepsi mnohem. Prokaze jak malo zbyva do prechodu. 1-8 je norma. Pod 1 je to v prd.. A nad 8 mam pocit,ze to znaci PCO.

nadis.h
26. črc 2010

Rosi porad nic?🙂

rosienka
26. črc 2010

@nadis.h 😝 nic, paci sa jej v busku 🙂 ...nejako som od zaciatku mala pocit, ze potiahnem do 40tt 😵 , ale tento tyzden uz chceeeeem

nadis.h
27. črc 2010

Rosi to cekani je hrozne ze? Ja jsem rada,ze to u me prislo necekane. Nemusela jsem tak stresovat.

rosienka
27. črc 2010

nadi, zas az take strasne to nie je, nestresujem, ale jasne ze by som to mala rada za sebou 🙂 len aby sa teraz na konci nieco nezanedbalo a nepokazilo 😲

drndapetka
27. črc 2010

Ahojky holky, já jsem dneska začala se stimulkou. Před 14 dny mi zjistili s krve FSH že je 2,7 a nasadili mi Euthyrox 50 1 tbl. denně. Koukala jsem jak puk 😕 Normální hodnota je do 4, ne? Dneska mi doktor řekl, že je lepší mít FSH pod 2, tak proto mi naordinovali Euthyrox. Co si o tom myslíte? A myslíte, že za měsíc a půl do ET stihnu FSH trochu snížit?

nadis.h
27. črc 2010

Rosi to neboj! Vse bude jak ma byt! 🙂 jsem zvedava jak bude probihat porod v CH. Pak mi musis vypravet.

Peti Ty asi myslis TSH? Nebo tak nejak ne? Stitnou zlazu? To je uplne neco jineho nez FSH.

rosienka
28. črc 2010

nadi- este furt tu strasim...princeznicke sa nechce, caka na1. august ci co, to je v CH statny sviatok...asi sa chce nechat furt oslavovat - dama! 😉

nadis.h
28. črc 2010

Rosi no ta nase decka musi mit neco extra kdyz jsou tak vymodlena.🙂 Kaja si take usmyslel ze se narodi na hezke datum. 🙂)
Rosi v jakem meste tam vlastne zijete? Ja zila v Zurichu.

nadis.h
31. črc 2010

Tak ze by uz Rosi? 🙂)

natulaaa
31. črc 2010

Ahojte holky 🙂 🙂 ,tak fsh mi kleslo o proti minulému měsící,měla jsem 8,4 a mám ted 7,5 😒 ,tak nic moc,ale lepší jak kop do zadku néé 😀 😀 😀 ,ale zase mi stouplo LH,to mám 5 a bylo 3,9,ale tak v unice mi řekli,že je to sice zvýšené,ale mírně,že žádná hruza,jinak ted baštím už HA a 12 začínám stimulovat a na 8 zářími vychází punkce,tak uvidíme,kolik toho ten jeden vaječník vytlačí noo 😉 😉

natulaaa
31. črc 2010

@nadis.h nadi a jak válčite vy ? je všechno v pohodě,prcek už musí být krásný? 😉

natulaaa
31. črc 2010

@nadis.h jakto,že nemáš žádné fotečky v albu,hod mi tu nějakou,jaké už je prcek 😉 😉

rosienka
31. črc 2010

@nadis.h hehe, to by sa ti hodilo, ved pisem, ze caka moja princezna na august 😉 ...ozaj aj mne posli nejake foto, som zvedava na tvoj zazrak 😉 uz ste sa urcite trochu doma zabehali

@natulaaa drzim palce, ja som mala tiez take nejake FSH pred stimulkou 😉 dufam, ze ti budem môst predat tehulkovsku stafetu, lebo mne uz konci a nadrabam aj za vas, co sa vam nedari 😀

nadis.h
31. črc 2010

Nati ja myslim ze to je fajn ten pomer fsh s lh. Co se jim nelibi?

Rosi a ja uz myslela. 🙂))

holky fotky jsem hodila aspon z mobilu 3 nebo 4 do alba nase zlaticko jestli jste je nevidely.

rosienka
31. črc 2010

@nadis.h uz som kukla fotky, strasne je zlaty, boze preco musim tak dlho cakat??? 😢 😢 😢

nadis.h
31. črc 2010

Rosi dekuju. 🙂 cekat na porod? Berusko pockej az bude po tak si budes rikat jak to bylo rychle.🙂 vzdyt ja rodila vcera a Kajovi bude mesic uz.

gabikri
1. srp 2010

rosienka : tak dnes už? Je ten svátek přece 😵 😵 😵 😵

nadis : ten je krásňoučkej!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵

nadis.h
1. srp 2010

Ahojky Gabi. Moc dekuju!%-) jak se mas Ty?

rosienka
2. srp 2010

gabi, nadi- huhuuu, este som tu cela 😀 ale aspon uz mi zaznamenali na CTG pôrodne bolesti, takze dlho to trvat nemôze... 😵

nadis.h
2. srp 2010

Jee Rosi tak preji rychly porod bez komplikaci a tesim se na holcicku maluskatou.

anah15
2. srp 2010

Ahojte holky, přidávám se do do Vaší diskuze, mé poslední změřené FSH bylo 16, při předchozích měřeních jsem se pohybovala kolem hodnoty 13, přesto jsme IVF zkusili, první IVF v dubnu 2010 nedopadlo dobře, měla jsem jen 2 embrya k zavedení bez PK ( 300 jednotek gonalu denně), pak jsme si dali tři měsíce a na doporučení doktorky jsme zkusily ivf nativ a z toho bylo sedm oplodněných vajíček, po PK dvě jedničkové kvality, které jsme si obě nechali zavést a dnes mi bylo sděleno, že jsem ve 4 tt a podle HCG a vag. UZ to vypadá na dvojčátka. Jsem přešťastná, neboť od začátku nás připravovali ve Zlíně na darované vajíčka a nakonec to možná budou dvojky. Jsem na začátku, ale už tohle je pro mě obrovský úspěch. Nic se nemá vzdávat, chce to bojovat.

nadis.h
3. srp 2010

Ahoj Ani. No bezva!🙂 vitej do party kdo nad Fsh zvitezil a moc gratuluji!🙂

rosienka
3. srp 2010

super anah, konecne dalsia tehulka v teme, dufam, ze sa budes drzat ako my do konca 😉

veruncik
3. srp 2010

anah15 - moc a moc gratuluji!! 🙂 To super zpráva, že se to povedlo někomu s vyšším a kolísavým FSH.

nadis.h - delší dobu jsem tu nebyla, moc gratuji ke Kájíkovi!

rosiemka - držím palečky, aby porod byl v poho!!

gabi - chodíš do Reprofitu? Je to tam lepší? Slyšela jsem o něm dobré reference, ale je to daleko. Kdy jdeš na další pokus?

Držte mi holky palce, rozhodla jsem se pro další IVF, FSH jsem nyní měla 9.0 (minulý cyklus 16.0), ale není to nic moc, mám jeden pěkný folikul, kéž by tam bylo vajíčko a podařilo se embryjko a.....Na OPU jdu ve čtvrtek