Je tu někdo, kdo otěhotněl s vysokým FSH?

bera28
9. říj 2007

Ahoj holky,
z hormonálního profilu mi zjistili vyšší FSH (10,4). Zároveň mi nedorůstá děložní sliznice a mám kratší cyklus (cca 22-24 dní) a před menstruací ještě několik dní špinění. jeden doktor mi řekl, že FSH není až tak hrozný, druhý zase že s takovou hodnotou nemám s otěhotněním moc počítat. Je mi 32 let. Tak teď nevím, jestli nemám jít rovnou do IVF, než zbytečně zkoušet IUI. Je tu něterá, která otěhotněla i vyšší hodnotou FSH? A hlavně jak? Díky moc za každý příspěvěk.

nadis.h
7. únor 2011

Silvi to je jasný a bohužel ten strach bude pořád. Já si dávala pořád hranice...Až bude HCG v krvi tak budu klidná, pak zase screening, pak porod a ted se bojíš taky pořád..

ppepina
7. únor 2011

@veruncik ahojda, na darované je čas, bylo mi řečeno, že dokud máme dělohu v cajku, tak donosíš mimko, chápu, že si s darovanýma čekala, nejhorší je ten stres ☹ já vím, chápu to..

ppepina
7. únor 2011

@silvie_77 mooc zatím gratuluju taky 🙂 palečky mačkám.

ppepina
7. únor 2011

@nadis.h ahoj nadis h , jsi milá, že to tu s náma sdílíš, i když Ty jsi svoje štístko už vyhrála, je to radost s chlapečkem, že, kolik už mu vlastně je? Máte nějaká zamražená na sourozenečky a testovala sis fsh teď, nebo po porodu? a amh jsi měla kolik? nepamatuju se už, i když jsem četla diskuzi od začátku ☹

nadis.h
8. únor 2011

@ppepina Ahojky,je to moje srdcová záležitost tady. Vím jak hrozně mi bylo na začátku když jsem tuhle diskuzi našla. A proto vím,že každá odsud budete těhulka. 🙂 Máme v mrazáčku 5 prťousků. 🙂 A FSH ani AMH jsem si ještě neměřila, ale určitě půjdu. Jen až přestanu kojit. Myslím si že asi by to šlo i teď ptž i mrchu mám od 6i nedělí pravidelnou, ale stejně počkám at nemám pocit že jsou ty výsledky zkreslené.
Kájáskovi bylo včera 7 měsíců. Je to šílený jak to letí!

silvie_77
8. únor 2011

@ppepina děkuji ...

já vím ,že jsem děsná baba,ale už blbnu,pozoruju se,že je to k zbláznění,už tři dny mně nebolí prsa,tak šílím,jestli to zase nebude zamlklé ☹ ale ted jsem se trošku uklidnila,volala jsem na výsledky hcg a je to 940 což prý odpovídá,tak musím vydržet do pátku to jdu na ultraźvuk...

ami33
8. únor 2011

Ahojte baby, tak se zase po pár dnech hlásím...dnes je to 11.den po et....furt mě bolí břicho a jsem unavená, jinak nic a ráno brzo vstávám ve 3 ve 4 ..někdy i ve 2, asi mi hrabe, na testování čekám do neděle...ach jo...už to chci vědět.

veruncik
8. únor 2011

@silvie_77 Gratuluji a moc držím palečky!! Vidíš, hcg je vysoké, to bude dobré 🙂

silvie_77
8. únor 2011

@veruncik doufám,že jo ,moc děkuji za povzbuzení,to ted potřebuji jako sůl.

ppepina
8. únor 2011

@nadis.h juu to letí teda, četla jsem od začátku, spoustu si toho nepamatuju, je to spíš psycho, podařit se to muže i přirozeně, ale ty nervy, jestli jo a nebo ne, já děcko mám, tak mám nervy poloviční, je to fakt nespravedlivý už jen to jak vidím v tv ty babyboxy ☹ Možná se Ti tělo dalo těhotenstvím do kupy, jsi ještě mlaďonká.. 5 mrazáčků kdyžtak to je uplná paráda, jsi za vodou 🙂 Moc Ti to přeju, jako všem nám ostatním taky 😀

nadis.h
8. únor 2011

@ppepina všem se zadaří.Miminek je dost a na každou se dostane. 😵

Silvi kliiid.Já prsa necítila vůůůbec a špatně mi bylo až od někdy 8tt. To je tak když se řídíme tím co mají druzí.A pak jsme takhle vystreslí. 😝

silvie_77
8. únor 2011

@nadis.h já si říkám klid, to bude dobré,ale ono mi to nepomáhá,jsem fakt strašná vyplašenka 🙂 no ve čtvrtek po dalších odběrech se snad uklidním.

ppepina
8. únor 2011

@silvie_77 držíme palčáčky, snad to bude v cajku 😉

rosienka
8. únor 2011

jeeej, vas tu je ale novych! a vidim, ze sa crta nova tehulka @silvie_77 tak gratulujem k // 😵
@nadis.h tak co babo, jak sa mame? 😉 uz rozmyslas o mrazacikoch? ja som este ani mrchu nedostala a planujem dlho kojit, takze na surodenca nepomyslam, ak vôbec niekedy... 😖
@ami33 drzim palce, aspon sa tu potom môzete so silvie podporovat, ako ja s nadis

silvie_77
9. únor 2011

@rosienka děkuji ,zítra jdu do centra a prý by už i něco mělo jít vidět,tak snad.....

ami33
9. únor 2011

@silvie_77 ahoj spoluplašanko hehe...jé já teprv v neděli test, už se mi o tom i zdá, na jednu stranu se to blíží a na druhou mám strach. Jiné holky už dávno testovali a já dnes 12.den po et furt čekám, páč sem měla ten pregnyl.
Ať ti to zítra dobře dopadne. 🙂

silvie_77
9. únor 2011

@ami33 ahojky,tak koukej to mít pozitivní at můžeme plašit spolu 🙂 jsi dobrá,to já bych nevydržela,já měla po pregnylu pozitivní test,devátý den tuším už byl jen duch a pak začal zase sílit no a dnes je čárka silnější ještě než ta kontrolní,vykoupila jsem testy v naší lékarně a testuju denně 🙂 🙂 🙂 tak v neděli budu čekat jak jsi dopadla a držím pěstičky at tam jsou tlustice jak hrom.

ami33
9. únor 2011

@silvie_77 Nekecej si testovala brzo po pregnylu? podle mě to nemá cenu, když budou // čárky a nebudu vědět jestli je to těhu nebo jen léky. Vím že 12.tý den je už dost, každej asi testuje,ale já si to zakázala.

nadis.h
9. únor 2011

@rosienka Ahojky, tak jak se Vám daří holky moje? 🙂 Můj muž by chtěl mrazáčky zkusit už za rok. Jakože až bude Kájovi rok, ale mě se moc nechce. Já bych to chtěla zkusit až tak kolem jeho 3 let. A jsem zatím rozhodnutá, že zkusíme mrazáčky a když nic, tak do celého IVF už nejdu.
@ami33 já jsem taky testila jako blázen. 😅 Už od 1 dne po ET. 😀 Ale právě proto abych viděla že je // z Pregnylu pryč. Takže 3-5 den po ET bylo úplně bílo a 6 den po ET už byl dušík který sílil až z něho vyrostl Kájík. 😅

ami33
9. únor 2011

@nadis.h a jak jsi věděla, že 6 den po ET to už nejsou léky? já měla 3x pregnyl po ET...poslední před 6 dny a pregnyl je v těle někdy i více než 10 dnů. No když už sem vydržela tak dlouho, tak už to dotáhnu, co už.

ami33
9. únor 2011

@nadis.h a příznaků mám samo, že milión,ale zase nevím, co jsou léky a co případné těhu. Jak bylo tobě po ET?

nadis.h
9. únor 2011

Ami no protože jsem testovala hned od druhého dne po ET. Tam // byli ještě, pak slabé // a pak už nebylo na testu ani tuk 2 dny a pak zase už dušík a ten sílil.

A po ET těch 14 dní bych řekla jako hlavní příznak, že jsem vstávala hrozně brzy a nebyla ospalá,měla jsem návaly horka a občas mě dost píchlo v podbříšku až mě to jakoby donutilo se předklonit. Jo a měla jsem hrozný sny-to prý k tomu taky může být.

nadis.h
9. únor 2011
ami33
9. únor 2011

@nadis.h to mi povídej od transferu vstávám vždy mezi 2 až 5 hodinou...dnes zase ve dvě ráno a jsem vyspaná, přes den jsem pak ale unavená, nikdy jsem neměla problém se spaním, návaly nemám, břicho cítím furt, nejako že pořád,ale během dne často pobolívá a píchá. Sny jsem měla divný dva, jeden o nějaký babce a vráně a dneska o těhoteským testu, kterej byl skleněnej a vyšel pozitivně a pak jsem to chtěla ukázat manželovi a jak to bylo skleněný, tak se to celý zevnitř zarosilo, takže neviděl nic 😀

silvie_77
9. únor 2011

@ami33 no testovala,nevěděla jsem ,že pregnyl ukazuje pozitivní test až pak jsem se to dočetla,tak jsem byla zklamaná ale testovala dál no a 11 den po pregnylu (dostala jsem dvě injekce) mi začala čárka sílit mám testy vyfocené v albu. Pal jsem zas plašila,že nesílí ale během tří dnů sílila víc a víc,no jsem prostě plašenka 🙂 🙂 🙂

ami33
10. únor 2011

@silvie_77 no já to taky nevěděla, jsem se dočetla na koníkovi,ale bylo mě to divný proč mám testovat tak pozdě.
Teď už asi fakt počkám na tu neděli, stejně výsledek už neovlivním, jak se to blíží, tak docela z toho mám strach, aby tam ty čárky byli, je to psycho.

silvie_77
10. únor 2011

@ami33 mi dneska paní dr. řekla,že pregnyl je v krvi 1-2 dny ,tak teda nevím,když holky ho z moče mají ještě i 12 den. Tak já dneska dopadla ,že mi našla gestační váček 4 mm ,ale vyhráno ještě prý nemáme, i tak by to mohlo prý být mimoděložní, což se u IUI stává. Zároven mi tam našla cystu,takže k těhotenství takový malý bonus 😒 , no a že prý mám nějak velké žluté tělísko. Za týden ve čtvrtek na kontrolu,jestli uvidí srdíčko aby mohla potvrdit těhotenství v děloze,tak snad to dopadne dobře a fazolka se tam za týden ukáže v celé své kráse 🙂

petuska123
10. únor 2011

@silvie_77 no ja viem tak ze pregnyl je dlhsie v tele .tak teraz si ma dostala do pomikova........

petuska123
10. únor 2011

@silvie_77 a kolko dni si po IUI,??

nadis.h
10. únor 2011

@silvie_77 Silvi co to je za doktorku divnou? Za prvé ten Pregnyl... Je to psanné i v příbaláku. Teda u Ovitrelle ano,ten jsem měla já ale pregnyl je to samé akorát od jiné firmy. A za druhé když v děloze vidí gestační váček tak jak to může být mimoděložní?? Bože můj. 😅 Je vše naprosto OK a bude i nadále!! 😵