Je tu někdo, kdo otěhotněl s vysokým FSH?

bera28
9. říj 2007

Ahoj holky,
z hormonálního profilu mi zjistili vyšší FSH (10,4). Zároveň mi nedorůstá děložní sliznice a mám kratší cyklus (cca 22-24 dní) a před menstruací ještě několik dní špinění. jeden doktor mi řekl, že FSH není až tak hrozný, druhý zase že s takovou hodnotou nemám s otěhotněním moc počítat. Je mi 32 let. Tak teď nevím, jestli nemám jít rovnou do IVF, než zbytečně zkoušet IUI. Je tu něterá, která otěhotněla i vyšší hodnotou FSH? A hlavně jak? Díky moc za každý příspěvěk.

gabikri
3. pro 2009

labus : no paráda, tak vidíš, a ty ses bála 😵 😵 😵

rosienka
3. pro 2009

nadi- to co mate za CAR? u nas je volny termin kazdy den...a objednavaju nas pravidelne, teraz kazdy tyzden

labus- tak nech to este teraz pekne vyjde aby ste sa nemuseli trapit IVF stimulaciami, sliznica je pekne vysoka, ako nadis pise " mas nastlano" 😀 ...to sa mi paci 😅

gabikri
3. pro 2009

rosi : ahojky, zdravím! Jo tady v Čechách se čeká na všechno. Já například čekala čtyři měsíce než mě vůbec objednali na první konzultaci. Je pravda, že pak už to šlo rychle. U nás v CARu je strašný nával a těžce nestíhají, tak myslím, že podobné to bude v Liberci. Nechci se jich zastávat, ale mají toho fakt hodně 😉 Ve Schweizu tam máte tak zdravé prostředí a vše bio, že se tam asi víc těhotní přirozeně a tudíž v CARech je prázdno 😀 😀 😀

nadis.h
3. pro 2009

Ahoj berušky, tak jsem to nevydržela,protože mě včera dost bolelo břicho a zajela do toho špitálu na ambulanci. A máme tam jednoho prďolku i s krásně bijícím srdíčkem. To bylo něco tak krásného to vidět.Bulela jsem jak želva. 😅

Rosi no u nás je to na dlouhé lokte no. Máme jen 3 doktory ale já chodím jen k primářce.Chce mě mít pod dohledem ve všem a tak si vždy raději počkám na ní. A je zas v tom výhoda,že nikdy nečekáš.Vždy se chodí na čas a často i dříve.Což je fajn.

No teď už je to fuuuk. Mám ho v pupíčku i se srdíčkem. 😀

gabikri
3. pro 2009

nadis : jůůůůůůůůů 😵 😵 😵 😵 Tak teď jsem zaslzela taky...moooc Ti to přeju, to musí být nádherný pocit 😉

rosienka
3. pro 2009

nadi- no vidiiis, dobre ze si sla, urcite to stalo za to 😵 😵 😵 😵 😵 , ani ja sa toho uz neviem dockat!

gabi- aby som ta vyviedla trocha z omylu, ako to tu chodi...nic tu nie je bio 😉 a centra su preplnene, caka sa na termin pred IVF a na vsetky vysetrenia neviem ake cele" roky", ale ked si uz tam v procese, tak dostavas dohladne terminy podla cyklu, to je jedina vyhoda... inak tiez hrôza 😝

nadis.h
3. pro 2009

Holky to nejde popsat. Strčila mi tam toho robertka utz 😀 a hned říká...Noo koukejte.. A otočila mi monitor a ani nemusela říkat kde srdíčko je.To poznáte hned. Pak mi řekla co je co,kolikátý týden a že je vše v pořádku. A sama od sebe mi vytiskla zadáčo fotečku. 😵 Já nemohla ani promluvit jak jsem byla dojatá.

gabikri
3. pro 2009

nadis : fotku sem, ať se můžeme taky pokochat 😉

rosienka : tak to jsi mi vzala iluze o zemi zaslíbené 😀 😀 😀

nadis.h
3. pro 2009

Gabi tak já jí zkusím vyfotit. Momentos. 😎

nadis.h
3. pro 2009

Tak je tam. 🙂 Sice na prd vyfocené,ale lepší jak drátem do oka. 😀

labus
3. pro 2009

Nadi paráda .Idem mrknut fotečku.Ja mám byt v BRNE zajtra na 10,30 aj v tomto je moj lekár užasný androgyčka ma objednávala na 7,30 a štelcl jej hned vravel že to mám 300km tak na neskor ...takže super
Gabi a ty čo, ake máš pocity,

nadis.h
3. pro 2009

Labus super. Je moc fajn,když je takhle domluva!! Držím palce ať to klapne vše jak má! 😉

gabikri
3. pro 2009

nadis : 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 To je hezký 😵 😵 😵 😵 😵 To jsem nevěděla, že už takhle brzo dělají fotky 😕

labus : zítra budu držet pěsti 😉 😉 😉
Já se zatím cítím v pohodě ...akorát mě všechno dojímá, ale to je asi po těch hormonech.. Jinak tlak v břiše
stále stejný 😝 Zítra to mám podle všeho dostat..tak asi od zítra začne psycho.

Jinak vzali jsme si domů dvě přáníčka z toho stromu..já holku a manžel kluka..a zítra jdeme shánět pro ně dárečky.
Holka chce fén a kluk kopací míč 😉

nadis.h
3. pro 2009

Gabi no mě jí dala hodná paní doktorka sama od sebe a zadáčo. 😀 Ona asi vycítila,že jsem vyjančená tak abych měla radost.

Gabi to jste tak moc zlaté!!! Budou mít moc radost děti! Je to jiné než to dát "normálním" dětem. Já když to občas vidím jak se ofrňují.Tyhle děti z toho mají ohromnou radost. 🙂

labus
3. pro 2009

kočky dík
Gabi tak dufam že zajtra budeme mat obe uspešný den a že tebe nedojde mrška 😉 len nerozumiem ake prianie z akeho stromu ste si vzali,

nadis.h
3. pro 2009

Labus tady u nás v obchodním centru jednom je Vánoční strom velký a na něm mají děti z dětských domovů pověšená přání "Ježíškovi"...A lidi mohou ta přání koupit třeba jedno nebo kolik chtějí a v každé obálce je přání od konkrétního dítěte co by si přálo k Vánocům.No a lidi ten dárek koupí a zanesou pak zpátky a tak ty děti dostanou co si přáli. Je to moc hezké.

labus
3. pro 2009

Nadi to je fakt skvele 🙂 super nápad 😉

nadis.h
3. pro 2009

Labus je to moc pěkné. 🙂

rosienka
4. pro 2009

ahojky dievcata 😉

jeeeej nadi, to je krasna fotecka, tam uz normalne vidno embrijko 😅 to vyzera paradne a dost velke 🙂

gabi- je mi luto, ze som ti znicila iluzie, ale da sa to tu vydrzat... 😉 to je fakt mile, ze ste si zobrali tie dve priania, deti sa urcite velmi potesia. vy ich uvidite pri tom predavani darcekov, alebo nie?

labus- drzim palce, aby si spermijky nasli cestu k vajicku, uz to mas asi za sebou, tak sa pekne setri nasledijuce dni 😉

nadis.h
4. pro 2009

Ahoj holky,

Rosi no ještě aby nebylo velké,když mě nechali tak dlouho čekat. 😀 Je to miláček náš.Máme ho na ledničce. 😵 A jak se máš?Vše fajný?

rosienka
4. pro 2009

nadis- jasne, ze je milacik, aj ja mam milacikov...i ked iste neviem, ci su dvaja, ale pre istotu im vravim milacikovia 😉
no ano, furt je dobre, kde-tu nieco zaboli, ale nic vynimocne. U teda sa zaludok stabilizoval, ci sa este prevracia? 😨

nadis.h
4. pro 2009

Rosi no žaludek je jakž takž. Jako špatně mi je,ale ne tak jak mi bylo. 😝 Nebo jsem si na to už zvykla a nepříjde mi to. 😀

Kdy jdeš na další utz?

rosienka
4. pro 2009

tak to je dobre, trochu zle ti moze byt 🙂
idem 9.12., co je streda. teba tiez objednali na dalsi termin?

nadis.h
4. pro 2009

Rosi já jsem nebyla na tom utz ani v CAR ani u svého mudr. Já byla v nemocnici co tu máme ambulanci gynekologickou. 😉 V pondělí jdu do CARu a tam se uvidí dle toho zda si mě ještě nechají či mě pošlou už ke svému mudr.

labus
4. pro 2009

ahojte kočky dakujem ,že ste na mna mysleli.No žial neviem asi s toho nič nebude .Znova som začala farbit už tesne prizačatí IUI ešte ked som sa vyzliekalav prípravovni nič a ked mi lekár povedal že znova farbím skorosom skolabovala.Spermiogram sa nám dost zhoršil..len 45 mil. bolo po prečistení a vždy sme mali normo spermiogram a dnes že oligosperm. a azoosperm.. no des..predsa len máme už 38r. obaja.
Tak mám doporučenu stimulku na januar-leden 225 UI denne žial kedže som samoplatca... tak je to tažke zohnat tolko jednotiek .. a lekár mi vravel že GONAL a Puregon su drahe nech skusim teda FOSTIMON lenže tolko jednotiek tažko zoženiem...a ešte žial rozne tipy som už stretla.. niekto chce na tom zarobit..a ked su kočky zlate su neskutočne daleko a kupovat to na dialku nemám odvahu predsa len ide o zdravie..
som hrozne zufala a mam chut uplne to vzdat
vám držím palčeky a Gabi dufam že je všetko v poriadku

nadis.h
4. pro 2009

Labus teda to je na prd. 😒 No ale uvidíš. Ještě neházej flintu do žita.
Ten spermiogram strašně skáče.Však jsem psala já co se stalo nám při OPU a to jsme taky měli celkem dobré spermio.

A s tím Gonalem versus Fostimon. Já teda konkrétně mám velmi špatnou zkušenost s Fostimonem.To byla ta moje první nešťatná stimulka kterou mi stopli. Ale jestli jsi samoplátce tak dáš hodně za ten Gonal. 😒 Ježiš to je teda na prd. No zkusila bych možná něco sehnat takhle od holek co mají doma.Snad by na Tebe někdo neudělal žádný podvod. 😕

labus
4. pro 2009

Nadi si zlatá ..fakt neviem čo robit... ☹ ☹ ☹

nadis.h
4. pro 2009

Labus ještě je možnost,že si raději počkat a trochu našetřit na ty léky. Ale zas nechci od Fostimonu úplně odrazovat.Třeba budeš ta co jí Fostimon sedne.

labus
4. pro 2009

Nadi neverím lebo mne nesedel ani MERIONAL,ani MENOPUR aFOSTIMON je to iste..

nadis.h
4. pro 2009

Labus tak to je jasné.Tak Fostimon nebrat.Máš to jak já. 😝