Je tu někdo, kdo otěhotněl s vysokým FSH?

bera28
9. říj 2007

Ahoj holky,
z hormonálního profilu mi zjistili vyšší FSH (10,4). Zároveň mi nedorůstá děložní sliznice a mám kratší cyklus (cca 22-24 dní) a před menstruací ještě několik dní špinění. jeden doktor mi řekl, že FSH není až tak hrozný, druhý zase že s takovou hodnotou nemám s otěhotněním moc počítat. Je mi 32 let. Tak teď nevím, jestli nemám jít rovnou do IVF, než zbytečně zkoušet IUI. Je tu něterá, která otěhotněla i vyšší hodnotou FSH? A hlavně jak? Díky moc za každý příspěvěk.

nadis.h
19. led 2010

Labus perfektní!!! Vezmi si mě,že já šla na OPU s tím, že jsem měla mít 2-3 folíky a na OPU jich ze mě vyšťourali 14! A v každém vájo. Tak třeba taky budeš mít překvápko.Ale i když ne tak i 4 jsou fajn!! 🙂

labus
19. led 2010

Nadi mne sa nikdy nestalo že by bolo viac ako vydeli ale bolo by to skvela .No ja budem štastná a vdačná aj za 4 jupíí už len nech to dobre dopadne až do konca

rosienka
20. led 2010

nooo kocky caves! 😅 😅 😅 bola som do pondelka zaneprazdnena, tak som ani nekonikovala a vsera som dobiehala citanie v inej teme a zaroven tam hodila jedna koska link na prednasku o skodlivosti ockovania najmä v detskom veku- to vam je teda silne kafe, urcite si to pozrite, ake je to strasne svinstvo na nabalovanie sa farmaceutickych koncernov. to, co som tusila, sa potvrdilo, urcite nedam moje zlate novorodeniatko napichat jedmi ☹ v dalsom prispevku hodim link.

labus- parada, tak si mala dnes konecne UTZ a 4 folicky! to je dobre, na to ze mas fakt len jeden vajecnik, urcite ich este par do nedele dorastie 😉

gabi- o jee, citala som tie tvoje problemy s chrbtom a s tym liecitelom...no snad bude mat pravdu a pomôze ti. ja som taketo upozornenia na jedlo nedostala, doteraz jem kuracie a aj pijem mlieko...ja mam mliecne vyrobky rada a nie som si ista, ci naozaj skodia v tehu. ale jedavam aj tie semiacka, brokolicu, orechy kvoli vapniku.

nadi- ty tehulka, uz si uzivas, ze? ake velke mas uz brusko? ja som si dnes merala pas a 76cm 😅

pozrite si albumik, predvcerom sme boli na velkom UTZ a nase miminko sa metalo o 106, malo hodinu telicviku, tlieskalo rucickami, cmulalo si palcek, kopkalo, vrtelo sa, ledva ho pomerali 😝 😀 vyslo nam vsetko v norme a v poriadku, tak sme spokojni a dufame, ze babänko je na 100% zdravucke. take bolo krasne, aj dokyna stale vravela 😵

rosienka
20. led 2010

tak tu je to, je to sice dlhe, 1.5 h prednaska + 20 min. otazky a odpovede z publika, ale oplati sa!

http://www.blip.tv/file/2224472

labus
20. led 2010

Rosi krásny albumček 🙂
ja som dnes od druhej v noci bola hore a myslela som že mi stopnu stimulku zasa som dostala hnačku mala som ju už v nedelu ale smecta zabrala a znova sa to zhoršilo. Rosi ako si zvládla600j ja som mala len Clostil 3x1 a 225j GONALU a od 2 dna stimulky som mala problem z črevami. Ale vždy ma to trapilo pri stimulke len menej. Ale mam brat smectu jest ryžu a pit vela tekutín a nevdávat to .Tak bojujem .Obvodna mi dnes dala infuzku a je mi naozaj lepšie ...

nadis.h
20. led 2010

Ahoj Rosi,

krááásný brouček. 😵 A dělají u Vás nádherné fotky.
Noo břuško změřím teda večír jak na tom je. 😅 A zítra písnu.

Labus bojuj.Výsledek stojí za to!! 😵

rosienka
20. led 2010

labus- ja som to teraz zvladala uplne v pohodicke, kedze som mala len 5 folikulov, ked ich bolo 9 tak bolo brucho väcsie, talcilo ma to a zle sa mi chodilo, ale s crevami, ani s travenim som nikdy problem nemala, a ani som vela nepila a nic neuzivala...tazko poradit

nadi- dakujem 🙂 a to mi este tie najlepsie fotky nedala, nechala ich v karte, ale mozno si ich ukradnem 😉 tak pisni zajtra...napriek tomu som pribrala necele 2kg, ale citim sa ako vagon 😀

chanel
20. led 2010

Rosi: ahoj, nepíšeš, tak Tě jdu pozdravit sem!! Doufám, že je Ti dobře a všechno je v pořádku.Labus: to co píšeš,byl i muj případ,nesedl mi Fostimon, na to nic moc není, dali mi černé uhlí, denně půlku, vždy po injekci, hodně tekutin a vydržet. Pak jsem měla Puregon a ten mi sedl,měla jsem po něm spíš zácpu. Rozhodně Tě musí kontrolovat, je jasné, že Ti stimulce nesedí.

chanel
20. led 2010

Labus: to Ti dělá ten Clostil, kamoška na tom byla stejně,právě z toho.

labus
20. led 2010

Chanel dakujm moc aj som si to myslela .Už som ho dobrala v nedelu večer ale ešte to asi pár dní potrvá kým to uplne prejde ale dakujem aspon viem že niesom jediná čo má taký problem

chanel
20. led 2010

labus: vůbec není za co! prostě to některé nesneseme,ale něco musíme vydržet!! Černé uhlí zabírá víc jako Smecta.Tak se drž a hlavně,at brzy otěhotníš..v těhotenství si užiješ zácpy dost.Měj se pěkně 😀

labus
20. led 2010

Chanel dík a máš pravdu potom budem riešit opačný problem 😀 😀 😀

nadis.h
21. led 2010

DObré ránko,

tak jsem se Rosi měřila večer a mám přes břicho 86 cm. 🤐 😀 V říjnu jsem měla 64. Já zatím nepřibrala.Naopak jsem kilo zhubla.

labus
21. led 2010

Nadi -dobre ránko ved to je super obvod bruška rastie a priberieš neskor ved zbytočne vela netreba priberat potom sa to tažkozhadzuje.
Ja mám tir hnačky klasika zasa ráno a dufam že cez den bude pohoda ako vždy...

nadis.h
21. led 2010

Labus to je nepříjemný. 😝 Hlavně hoiooodně pij. Akort pokud máš průjmoš.At nejsi dehydrovaná. 😝

labus
21. led 2010

Jasne Nadi pijem vela a dá sa to snád zvládnut... uvydím ako mi bude dneska ale zatial to trvá rano vždy 3-4 x ide sama voda... a potom stop... celý den aj noc... tak uvydím už nech je OPU už mám toho dost..

nadis.h
21. led 2010

Jsou to sra.. ty hormony. 🙄 Nic hezkýho z nich není. A kdy jdeš na další utz??To už budeš vědět kdy bude OPU. 🙂

labus
21. led 2010

Nadi na UTZ idem dnes na 9,30 a potom volám do Brna a povedia kedy je OPU

nadis.h
21. led 2010

Jupí. Tak to držím palušky!!! 🙂 😵

labus
21. led 2010

Nadi dík takže hlásom- OPU v pondelok okolo 9,00 a folíky su: 18,8 16,1 14,6 13 a dva okolo 7,5 ale tie už asi nedorastu takže tak... som štastna vyzera to nádejne

gabikri
21. led 2010

Ahojky 😉 😉 😉

labus : to máš blbý s tím průjmem, chudáčku..co si musíme vytrpět, to chlapi vůbec netuší!! Moc držím palečky na UTZ...jsem strašně zvědavá ..... 😵 😵 😵

nadis : ty jsi ten klasický typ té žížalky, co jim naroste vepředu je ten balón a po porodu jsou zase jak proutek, viď 😉 To bych se picla, já už jsem jak matróna teď a to jsem ještě nezačala. Uvidíme, co udělá ten Menopur..snad už se ta váha zastaví 😒

rosi : jééé, to jsou krásné fotečky chrobáčika 😵 😵 😵 😵

nadis.h
21. led 2010

Labus to je megasuper!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 To počkej,ještě nějaký doroste a při OPU vyšťourají i to co neviděli!!!To bude i do mrazáčku na sourozence!! 😉

Gabi no ono jsem byla vyhublá,ale mám nahoře 10kg po Fostimonu. 😝 A budu určo po mamce.Ta jako mladá byla taky vyhublina a pak jí to začalo kolem 30i lézt do břicha a na zadek a je už silnější.

gabikri
21. led 2010

labus : PARÁÁDAAAAA !!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 No vidíš, tak ten průjem stál za to 😀

nadis : viď, ten Fostimon debilní, to nakyneš, ale nejde to pak dolů ani zaboha 😖 Vždy, když jsem hodila nějaký nízkotučný jídelníček, tak jsem shodila, co jsem potřebovala, ale teď ani deko 😒

nadis.h
21. led 2010

Gabi přesně!!!! Já když jsem něco málo přibrala vyloženě z jídla tak stačilo týden jíst málo a bylo to pryč,ale tohodle jsem se už nezbavila. 🤐

labus
21. led 2010

kočky s tými KG a vekom je to tak ja som bola vždy chudá aj po porodoch len po najmladšom to už nechcelo ist dolu ale pred otehu som brala clostil lebo som nevedela otehotniet a aj tak kg už nechceli liest dole aj ked som kmitala okolo domácnosti až ked som začala cvičit tak sa to uravilo ani neviem ako ale po hormonoch mám 12kg navyše hoc teraz som pochudla dost po tejto diete všetko mi je velke 😀 😀 😀
Nadi mne sa nikdy nestalo že by našli nejaký navyše ale moc milo by ma to prekvapilo a potešilo len nech vycucnu aj to prave..

gabikri
21. led 2010

nadis : nikdy jsem tomu nevěřila..jsem si říkala chachá, co ty ženské kecají že přibraly po hormonech, to jsou jen výmluvy a doma se přecpávají..ale bohužel je to fakt tak !!! 😝

gabikri
21. led 2010

labus : a kolik ty máš FSH vlastně, já už si to nepamatuju.

labus
21. led 2010

Gabi 17 ☹ ☹ ☹

gabikri
21. led 2010

labus : jó, tolik?? A to máš tolik vajíček?? Tak to je dobrá zpráva!!! A minule jsi měla kolik vajíček?

labus
21. led 2010

Gsabi ja som mala raz na IVF pri 300j MERIONALU 4 folíky a 3 vajíčka a potom len po jednom na NATIVEa naposledy dva folíky ale jeden prázdny a to jedno vajíčko sa ani neoplodnilo a teraz je to teda nádhera 4 by vraj mali dporást...a v tom jednom Klaudika moja lekárka vydela aj ten folík to je taky kružok vo vnutri tovydela v tom najvačšom
a sliznicu mám 8,8 a vraj aj maternica je zvačšená lebo ja som ju pred laparkou mavala velmi maličku