Je tu někdo, kdo otěhotněl s vysokým FSH?

bera28
9. říj 2007

Ahoj holky,
z hormonálního profilu mi zjistili vyšší FSH (10,4). Zároveň mi nedorůstá děložní sliznice a mám kratší cyklus (cca 22-24 dní) a před menstruací ještě několik dní špinění. jeden doktor mi řekl, že FSH není až tak hrozný, druhý zase že s takovou hodnotou nemám s otěhotněním moc počítat. Je mi 32 let. Tak teď nevím, jestli nemám jít rovnou do IVF, než zbytečně zkoušet IUI. Je tu něterá, která otěhotněla i vyšší hodnotou FSH? A hlavně jak? Díky moc za každý příspěvěk.

aja8
29. dub 2010

Gabi, super..tak zítra na tebe budu myslet a držet pěstě..kolik si jich necháš zavést?

rosienka
29. dub 2010

jeeej gabi, paraaada 😵 😵 😵 , tak drzim palce na ten ET, kolko si ich das zaviest? aspon dve, nie? 😉

marlen- jasne, ze ani vysoke E2 nie je bohvie co, ale da sa s tym aspon nieco robit, kdezto s vysokym FSH sa neda robit vôbec nic, da sa len dufam, ze sa obcas same znizi, resp., ze sa napriek tomu da nieco vystimulovat. Neboj, dobre ti to dopadne 🙂

gabikri
29. dub 2010

Dvě...to je jasná zpráva 😵 😵 😵

Holky díky a zítra jdu nato 😵

nadis.h
29. dub 2010

Gabi skvělé zprávy!! 😵 Budu na Tebe myslet zítra. 😎

gabikri
30. dub 2010

Ahojky 😉

Tak mám zavedené dva prďolky a teď jen nezbývá než čekat a čekat 😉 Snad mi ty dnešní čarodějnice přinesou štěstí 😵 Dvě se ještě vyvíjí a v pondělí si mám zavolat, jestli bude na zamrazení 😵 Jinak nic nedělám, nakoupila jsem si hromadu časopisů a válím se v posteli 😉

nadis.h
30. dub 2010

Gabi paráda, tak už jsi neprokazatelná těhule. 🙂

aja8
30. dub 2010

Gabi, tak tentokráte to vyjít musí..dávej na sebe pozor a doufám, že nám tady budeš hlásit co nejdříve //..moooc ti to přeji..

rosienka
30. dub 2010

gabi- velmi sa s tebou tesim, len sa valaj kolko chces, mas na to narok 😉 😉 😉 musi to proste vyjst!

richt
3. kvě 2010

Ahojky Gabi, mám velkou radost. Určitě to už výjde.

gabikri
3. kvě 2010

Ahoj všem 😉

Tak já taky špatné zprávy, dva bobísci v laboratoři to taky vzdali ☹ Ted jsem tam volala. Myslela jsem, že bude na mrazáčky...a nic 😒 Takže když to teď nevyjde, jsem v háji..dárkyni do zálohy další nemám a 100tisíc na další pokus v soukromém CARu taky ne 😢 Jinak myslet pozitivně...já vím 😉

nadis.h
3. kvě 2010

Ahoj Gabi,

je mi to líto přece jen se člověku "lépe dýchá"... Ale věřím, že to klapne u Tebe. 😎

aja8
4. kvě 2010

Gabi, neboj, určitě máš u sebe velké bojovníčky, tak brzo žádné mrazáčky potřebovat nebudeš.. 😉

gabikri
6. kvě 2010

Dobré ráno děvčata 😵 😵 😵

Já jsewm takovej debil.....že mi není rovno. Včera večer jsem tady bloumala....pročítala různé příběhy...komu se už ukázaly // takhle brzo...no a dneska ráno jsem testla.....a samozřejmě bílo Že já si to nenechala aspoň na ten desátý den...všude to tady čtu.....vím to.....ale pak zkrat v hlavě a uděláte takovou kravinu. 😖

nadis.h
6. kvě 2010

Ahojky Gabi, hlavně kein Stress!! 😉 To je ještě fakt nic nevypovídající 6ý den. Fakt každý tělo reaguje jinak.Takže vyčkej ještě. 🙂

gabikri
6. kvě 2010

nadis : jó...jasně kein Stress... 😉 Hlavně mě inspitovalo hlavně tvoje album...šestý den a takový krásný testík 😵 😵 😵

nadis.h
6. kvě 2010

Gabi no to sice jo ale zas víš jak... My jsme takový vyjímky.Málo komu se to ukázalo tak brzy. Však nemusíme chodit daleko. Rosi odsud měla Hcg nějak kolem 400? A na testu to ráno ani náznak.

rosienka
6. kvě 2010

gabi, nestvi ma, fakt ti z tych hormonov preskocilo, ked si na 6.den robis test???!!! 😠 Mne este ani na 12.den nevysli // do 5 minut, co mal byt platny, len po pol hodine tam bol tien a v krvi nejakych 486 HCG, cize akurat na dvojcata...takze nepanikar, aby si nic nepokazila a vrat sa lechnit do postele, alebo venovat prijemnejsim zalezitostiam 😉 ...na stres a paniku bude este dost casu pocas tehu 😝

gabikri
6. kvě 2010

nadi, rosilenka.: holky moje.....vždyť já vím..... 😉 😉 😉

nadis.h
7. kvě 2010

Ahojky,

Rosi hahaha přeskočilo z hormonů. Tož mě taky tedy. 😀 Já testila už od začátku.. 😀

A jak se máš beruško?? Je vše v pořádku? Letí nám to že?? 😵

aja8
7. kvě 2010

Ahojky Gabi, vítej do klubu..vždyť jsem vám to tady psala, že jsem testila už 5. den..takže klídek a já věřím tomu, že ty tam ty // budeš určitě mít..tak zatím držím pěstě a zkus vydržet.. 😉

gabikri
7. kvě 2010

aja : jééé...to jsme ráda....že z těch hormonů nehráblo jenom mně 😀 😀 😀 ( myšleno v dobrém)

aja8
7. kvě 2010

Gabi, neboj..já jsem na to byla úplně stejně..nebo vlastně ještě hůř, když jsem testila ještě o den dřív jak ty..možná jsem brala těch hormonů víc.. 😀

marlena
10. kvě 2010

Ahojte dievcata,
tak ja som opat tu,mozno si na mna spomeniete,aby som informovala ( mozno niekto do buducnosti bude este potrebovat taku info..),ze moje FSH stuplo po dobrani anticoncepcie z 3,5 na 24 a to E2 pre ktore mi vlastne anti...ciu nasadili z 440 kleslo na 16 🙂 ! Aspon to je v norme.
Zacinam byt z toho sisi.
Jedna z Vas sa ma pytala,ci tu antikoncepciu nasadili po jadnom odbere. Nie. Ja som mala Fsh zvysene prvy raz v januari,bolo to 24, dali mi mesiac pauzu,bez anti..,ze sa to moze upravit.. Neupravilo sa I Tak nasadili anti..,Fsh spadlo na 3,5
ale vyskocilo E2 na 440 !!! Tak pokracovala v anti...,a teraz sa Fsh znovu vyskocilo na 24 a to E2 sa upravilo na 16 !!
Dali mi pokracovat v antikoncepcii a prist na krv prvy den cyklu.
Prestavam verit, zacinam byt smutna a nervozna aj preto, ze minuly rok som absolvovala 3 FIV ale na inej klinike a vsetko bolo vzdy ok,az som
nakoniec po 2,3 tyzdnoch potratila. Boli mi implantovane po prvy raz 1, potom 2 a este raz 2 embria.. Hrozne je aj to,ze nikdy
som na zenske veci netrpela,mala som aj interupciu v minulosti,takze teraz mam aj velke vycitky.
Mam uz sice skoro styridcat,vsak aj tak sa mi zda hrozne a cudne, ze sa mi to Fsh za par mesiacov tak zmenilo ... Viem,ze
po 35 je zena na ustupe s fertilitou,vsak aj tak mi je to cudne,ze to zrazu ide tak super rychlo k zlemu.. Aspon teda ako vidim
so mnou...☹
Drzim Vam vsetkym palceky ,aby sa Vam narodili krasne drobceky ... A este sa tu urcite niekedy zastavim. Papa M.

gabikri
13. kvě 2010

Ahojte 😉

Tak já jsem 13den a test stále negativní....tak už jsem to vnitřně odpískala.....poplakala....a teď nezbývá než vymyslet záložní plán 😉

marlena : ono na tom něco bude...že dítě do 35ti............mě se to FSH taky zničeho nic zhoršilo během jediného roku 😉

aja8
13. kvě 2010

Gabi, tak to je mi líto..věřila jsem, že tentokrát to vyjít musí..ach jo..ale dokud ještě nedostaneš měsíčky, tak to není ztraceno..zázraky se dějí..tak se drž..

gabikri
13. kvě 2010

aja : díky....měsíšky nedostanu, dokavaď nevysadím ten Estrofem. 😉

aja8
13. kvě 2010

Aha, promiň..já jsem zapomněla, že ty jsi vlastně byla na KET..mě to taky čeká a doktorka mi vlastně říkala, že měsíčky pak dostanu jedině až vysadím léky..

gabikri
13. kvě 2010

aja : já nebyla na KET, ale léky musím brát dokud mi nenaberou krev a to bude cca v pondělí 😉

aja8
14. kvě 2010

Tak jak se tomu doprčic říká? 😀 ..vím, že jsi měla dárkyni na vajíčka a myslela jsem, že je to jak KET..

gabikri
14. kvě 2010

aja : ket je transfer embrya, která bylo zamražené .....je jedno jestli z Tvého vajíčka nebo darovaného. Mě dávali čerstvé................ale nevím, jaký je odborný název pro darovaná vajíčka 😉