Je tu někdo, kdo otěhotněl s vysokým FSH?

bera28
9. říj 2007

Ahoj holky,
z hormonálního profilu mi zjistili vyšší FSH (10,4). Zároveň mi nedorůstá děložní sliznice a mám kratší cyklus (cca 22-24 dní) a před menstruací ještě několik dní špinění. jeden doktor mi řekl, že FSH není až tak hrozný, druhý zase že s takovou hodnotou nemám s otěhotněním moc počítat. Je mi 32 let. Tak teď nevím, jestli nemám jít rovnou do IVF, než zbytečně zkoušet IUI. Je tu něterá, která otěhotněla i vyšší hodnotou FSH? A hlavně jak? Díky moc za každý příspěvěk.

rosienka
8. lis 2009

no veru, sme dost zdrveni, kedze sme dufali, ze to lepsie dopadne, urobili sme maximum a je to horsie nez predtym...dakujem ti, ze so mnou veris, ze to ti dvaja bojovnici vydrzia a oplodnia sa 😵

nadis.h
8. lis 2009

Rosi já šla taky na OPU s tím, že jsem spíš počítala,že tam nic pořádného nebude,abych nebyla moc natěšená a pak nic. Je to tak nespravedlivé. 😢 Ale moje kamarádka odsud co chodí do stejného CARu měla také jen 2 bojovníčky a čeká jedno mimčo v pořádku. Takže tomu musíme opravdu věřit! 😵

rosienka
8. lis 2009

nadis, ja viem, robila som si zbytocne velke nadeje a to ma sklamalo. snad mi to ti dvaja krasavci vynahradia ako sa im bude pekne darit 😉 hrozne tomu chcem verit, ze sa to podari

nadis.h
8. lis 2009

To je nejdůležitější být pozitivní! 🙂 Vím,že to jde těžko,ale víš jak.

rosienka
8. lis 2009

ach hej, ten kto nezazil, nepochopi, ake je tazke uniest to 😔

inak som sa zas spytala na ten AMH a povedal, ze som mala 6.7 a rok predtym 8...ale ani v ng/ml

nadis.h
8. lis 2009

Já těm jednotkám vůůbec nerozumím. A kdyby náhodou to nevyšlo což vůůbec nepřemýšlejme... Tak šli byste do dárkyně? U nás v tomhle je jasno. Přítel je naprosto proti.Takže bychom museli být bez dětí. A nebo bych musela od něj odejít. 😒

rosienka
9. lis 2009

ahoj nadiiis, tak je to super genialne! Oplodnili sa nam obidve bambulky a bojuju o zivot, zajtra si idem po ne tak sa neuveritelne tesim 🙂 😅 😵 Boze, len aby sa krasne uchytili a budem spolu tehulkovat a dokazeme, ze aj s vysokym FSH a nizsim AMH sa da otehotniet 😵

inak co sa tyka darkyne...tu vo Svajciarsku to nie je legalne, takze by som musela ist do zahranicia, co je dost komplikovane a casovo narocne... nepremyslali sme o tom nikdy, myslim, ze sa nam to raz podari spolocne. ved ja som mala uz len pri stimulacii clomifenom pred IUI vzdy dve vajicka, tak by sme asi skusali take soft IVF. raz to urcite klapne a ja verim, ze to je pre nas obe TERAZ 😎

nadis.h
9. lis 2009

Rosi já to věděla,že jsou to superbojovníci!!!!! 😵 😵 Mám radost moc!

Já jsem ve Švýcarsku přes 4 roky žila. V Zürichu. 😉

A věřím,že Ti to také výjde a FSH si trhne nohou. 😵 Já jsem chtěla jít zítra na krev, ale můžu až prý nejdřív ve čtvrtek ( 14ý den ) chjo to se nedočkám. 😝

rosienka
9. lis 2009

nadis- to fakt? kedy si tu zila? bola si tu kvoli praci, alebo nejakemu Svajciarovi? 😝 Ja teda to druhe a uz tu "trcim" skoro 9 rokov 😎
ozaj, budes zajtra sama testovat? uz sa neviem dockat, ze ti to vyjde, mam taky pocit 😉

nadis.h
9. lis 2009

Rosi já tam žila s chlapem taky. 😀 Ale byl to vůůůůůl až na půdu.Ale byla jsem s ním od 18i a to jsem byla ještě taková husička naivní. Ale pro život to bylo velmi dobré.To ano. 😉

A já testuju každý den od toho 7 dne. 😀 A čárky tam furt jsou a stále pěknější.Tak snad je vše jak má být.

rosienka
9. lis 2009

waaaw, no tak potom je to tutovka!!! uz nema co nevyjst, je to tam! 😀

ten moj nie je vôl, je to strasne zlaty a mily barancek (skopec) 😉 ...ale len horoskopovo. Ja som ho spoznala az v 23. a prisla som sem ked som mala 26 a studium skoncene, tak som mohla hned robit. A nejako nas to furt drzi a drzi, ale posledne roky nieco chyba, coho sa snad teraz konecne dockame 😵

nadis.h
9. lis 2009

Buď ráda. Fajn chlapů je strašně málo. 😉 Já tedy mám také teď zlatého chlapa až na pár věcí na které máme rozdílný názor, ale jinak nepije,nechodí do hospody,je pracovitý...Ideální budoucí tatínek. 🙂

rosienka
9. lis 2009

ja mam tiez takeho strasneho dobraka od kosti, i ked sa samozrejme najde kopec detailov, ktore mi vadia a hadame sa...ale my sme obaja tvrdohlavi, teda hlavne ja a dost dominantni, ziaden sa nechce podriadit 😅 Ani moj moc nepije a krcma ani nevie co je, to uz skôr ja som sa rada flakala po baroch a diskach, ale uz posledne dva roky som tusim ani poriadne netancovala... 😖

nadis.h
9. lis 2009

Tak on je taky ten můj už starší... 😀 Tak je vyřádění. Je mu 40. A já nějak nebyla nikdy na party a diska apod. A u nás hádky nejsou. My spolu přestaneme mluvit a oba vydržíme na sebe nemluvit třeba celý víkend. 😀

rosienka
9. lis 2009

tak ja mam o dva roky mladsieho. On sa tiez nechce hadat a nema to rad, ale ja stale vidim nejaku hovadinu, co vyparatil, alebo zabudol, alebo zle spravil...a uz je ohen na streche a vynadam mu 😀 On sa brani a uz to frci... U nas by sa nedalo nerozpravat, to on nevydrzi, on chce vsetko hned riesit a komunikovat. Niekedy si myslim, ze je skôr ako zena a ja muz, ktory nechce diskutovat a radsej hodit za hlavu... no co uz, aspon to mame vesele a veru sa nenudime 😉

nadis.h
9. lis 2009

Hlavně že se máte rádi. To je nejdůležitější. Vztah bez hádek nejde. Občas se musí vyčistit vzduch. 😅

gabikri
9. lis 2009

rosienka a nadis.h : ahoj berušky 😵 Zdravím a držím palečky...moc moc !! nadis.h ty už to máš jasné, to je hotová věc 😉
Doufám, že se k Vám brzo přidám a na téhle diskusi změníme statistiky o FSH 😝
Jinak se připojuji k tomu, že mám taky zlatého chlapa..nepije, nekouří..a co mi na očích vidí, to mi splní.
Pravý opak mých bývalých. To bych mohla vyprávět...to by bylo na román.
Všechno zlé je pro něco dobré, když člověk pozná nějakého vola, tak si toho dobrého váží dvojnásob.
Akorát měli jsme se potkat dříve a mohlo být i mimi bez problémů. Ach jo, ženská je bohužel
omezená věkem..chlapi si můžou dělat dětičky do důchodu 😒

rosienka
9. lis 2009

nadi - to ano, milujeme sa strasne, inak by sme spolu tak dlho nevydrzali 😀

gabi - aj ja sa tesim, ako tu budeme prepisovat zle statistiky a budeme mat dvojciatka 😵 😵 😵 Hormony nie su to najdôlezitejsie, ale keby clovek vedel, co to to najdôlezitejsie je..asi ta dobra pohoda, podmienky a zazrak z hora... 😨 ktovie... Inak ani muzi nemôzu mat deti do dôchodu, uz sa to zacina ukazovat, ze aj oni maju prechod, i ked si to nikdy neuznaju. A v dnesnej dobe su zodpovedni za viac ako 50% problemov s otehotnenim...takze tych super samcov nejako ubuda 😝

gabikri
9. lis 2009

rosienka: no jo, ale někteří chlapi jako důchodci děti mají, ale o ženách důchodkyních jsem to moc neslyšela 😀 😀
Až na tu Rumunku šedesátiletou, nebo kolik jí je 😀 😀 😀

rosienka
9. lis 2009

gabi - ale kolko je takych chlapov! Tiez len mizive % a ostatni su vôbec radi, ze este môzu...zato my môzeme sexovat dlhsie 😀 A na druhej strane, kto by sa este po 50. natahoval s batolatom? to uz chcem mat pokoj, to budem riesit akurat pubertakov 😉

nadis.h
9. lis 2009

Gabinko ahojky. 🙂 Tak co? Je fajn?

Holky já mám známou ze školy,které je 26 jako mě a už 8 let žije s němcem kterému je teď už nějakých 74 určitě! A ta s ním otěhotněla před 2 lety, ale nechala si to vzít...kvůli škole...no víte co si o ní myslím.. 😝 Ale je to opravdu zázrak takovýhle chlapi kterým to funguje...Saudek,Gott apod...

gabikri
9. lis 2009

rosienka : to jo, to je pravda..sexovat dlhsie...hi hi...ale aby byla ta chuť 😀 😀 😀

rosienka
9. lis 2009

nadis - to fakt? ale to je podla mna nechutne a zvratene 😖 ...Predstavte si to chuda dieta, otec mu umrie od staroby, ked este ani do skoly nepôjde... ☹ no strach. Pre mna by bolo takych 15 rokov rozdiel maximum, sice nechcem odsudzovat, ale skoro 50-rocny rozdiel, ved to je vnucka! 😨

nadis.h
9. lis 2009

Rosi hej pro mě je to taky nechutné. Už proto že si neumím předsatavit toho chlapa nahého. Nechci být zlá, ale buďme soudné... 😖 Můj bývalý šéf byl krásný chlap a také mu už bylo 60...Ale postavou byl k nakousnutí, ale tenhle chlap na něm už je ta staroba vidět a je celý vrásčitý... 😝

gabikri
9. lis 2009

nadis.h : Ahojky 😉 Díky, náladička dobrá, už se to blíží 😵 😵 Dneska jsem si byla vyběhat předoperační, tak už to mám vyřízené, akorát mě zaskočila obvoďačka, že ty injekce mi píchat nebude, prý ať jezdím raději k Apolinářovi.
Jinak ta Tvá spolužačka, no to je hnus...blee 😖
Já měla jako mladá holka taky sklony inklinovat ke starším chlapům ( syndrom chybějícího otce) ale maximálně 20 let 😝 Do jednoho jsem byla strašně blbá, on na mě úplně kašlal, měl jich asi dalších pět..bože co já se kvůli němu natrápila!! Nedávno jsem ho potkala v nějakém nákupním centru a byla jsem fakt ráda, že mě neviděl. Hnus velebnosti 😀

nadis.h
9. lis 2009

Gabi a co máš za injekce? Do svalu? To je teda ochota! O co jí jde té doktorce? 😖

Já mám také teda staršího chlapa o 14 let, ale myslím si, že je to vyhovující a hlavně já mu nevěřila jeho věk. Vůbec na to nevypadá a musel mi ukázat občanku. 😀

rosienka
10. lis 2009

dobre ranko kocky 😉 ... jedna vec je primerany vekovy rozdiel (to je, ze by nemal byt v otcovom veku) a druha vec je stratit sudnost kvôli peniazom a akoze pohodlnemu zivotu...lebo mna ziadna nepresvedci, ze moze fakt takeho stareho deda milovat ako muza a este s nim aj spat...ble, neviem si to predstavit 😠 nuz, ale jej problem, ona sa musi povracat, nie my, my mame krasnych chlapov...ja urcite 😉

gabi - preco ti to nechce pichat? to je fakt krava 😖

gabikri
10. lis 2009

dobré odpolko 😉

nadis.h. : já mám teď o osm let staršího a je to naprostá pohoda 😵 Já bych mladého nechtěla ani za nic. Připadala bych si vedle něho blbě. Mám kamarádku, vdaná, dvě děti, super hodného a starostlivého manžela a honí mladé kluky. Jí je jako mně ( 37) a co vím, jejímu poslednímu milenci bylo 21. Tak to je taky síla 😕

Mám si píchat Foistimon..od zítra, už jsem volala do Caru a budu chodit tam.
Obvoďačce když jsem ty injekce ukázala tak doslova řekla : " jé to nevím, to si raději choďte tam, co Vám to předepsali" 😒 Tak co jsem jí na to měla říct?

rosienka : jasně že máme krásné chlapy, já tedy taky mám 😵
Náhodou jsme byli asi před rokem na diskotéce ( důchodci si vyrazili 😀 ) a když jsem šla na záchod, tak ho tam normálně začaly otravovat nějaké dvacetileté bárbínky. Tak to si dovedete představit, jak panáček narostl a slyším o tom dodnes 😀

nadis.h
10. lis 2009

Holcicky moje ahojky,
Ja jsem dnes hotova! Od rana litam po Praze. Sla jsem se zaregistrovat na pracak,protoze na me udelal levou jeden smejd co mi slibil praci a pak tady vyrizovala veci co jsem potrebovala. Je mi trochu divne a jsem strasne unavena. Ted jsem doma u sebe a jdu hajat.
Ja mam take hezkeho chlapa. 🙂) je abnormalne cistotny a v koupelne je min hodinu! 🙂)

Rosenko co detatka??? Dnes mel byt ET. Mas je urco u sebe a ted budeme jen tehulit! 🙂

rosienka
11. lis 2009

ahojte kocky! vcera som mala po super ET trochu nervy, lebo som dostala horucku a lezala som v posteli s teplotou 37.6 ☹ bola som z toho nestastna, ze teraz, ked mam byt zdrava a silna este ochoriem, ale dnes je vsetko prec 😀 Bola som u lekara a vravel, ze je to jednoznacne tou reakciou tela na transfer, tak sa nemusim bat. 😉

nadis- ja som tiez furt unavena, ale u teba je to jasnym tehotenstvom, vtedy pride este väcsia unava, tak sa tes! Ozaj, uz si bola na tej krvi dnes?

gabi- ten moj je len o dva roky mladsi a rozumovo a aj celkovo hrozne vyspely a dospely...niekedy viac ako ja, u nas niet rozdielu a kedze obaja vyzerame mladsie na nas vek, tak dostavame ludi do soku, ze sme vyse 8 rokov manzelia 🙂 Inak je lepsie, ze ti to budu pichat v centre, su na to vyuceni...este to by ti chybalo, nejaka nemozna obvodacka! 😅