Je tu někdo, kdo otěhotněl s vysokým FSH?

bera28
9. říj 2007

Ahoj holky,
z hormonálního profilu mi zjistili vyšší FSH (10,4). Zároveň mi nedorůstá děložní sliznice a mám kratší cyklus (cca 22-24 dní) a před menstruací ještě několik dní špinění. jeden doktor mi řekl, že FSH není až tak hrozný, druhý zase že s takovou hodnotou nemám s otěhotněním moc počítat. Je mi 32 let. Tak teď nevím, jestli nemám jít rovnou do IVF, než zbytečně zkoušet IUI. Je tu něterá, která otěhotněla i vyšší hodnotou FSH? A hlavně jak? Díky moc za každý příspěvěk.

gabikri
15. dub 2010

Ahojte 😉

aja: ty ty ty, osmý den se ještě netestuje 😉 To je fakt ještě brzo...ještě vydrž 😉

Tak jsem dnes byla na ultrazvuku, sliznice hezky prý narostlá..myslela jsem, že mi něco řeknou konkrétního..a jen jsem dostala další léky a mám prý čekat a čekat na telefon. Prý když do 15.5. nezavolá sama laboratoř, mám zavolat sama. Tak jsem z toho jelen. Myslela jsem, že když už mi dávají hormony, že už mají nějakou dárkyni nachystanou a ne že ji teprv hledají?? 😕

sukubka
15. dub 2010

ahoj holky pamatujete si mě?tak já měla FSH taky tak 11-13 jak kdy a měla jsem 2IVF nic ted 3x minimální stimulaci a asi to vyšlo 8den jsem našla // 12den po ET hcg s krve 172 zítra budu 15den jdu znovu na krev tak sand to bude vše dobré a dotáhneme to do konce!!!Každpádně vydíte že otěhotnět jde!!!!Držím pěstičky!!!!!

gabikri
15. dub 2010

sukuba: tak to gratuluju!!! 😵 😵 😵

Jinak jak to tady pozoruju, tak abych to shrnula, tak s hodnotou FSH 10 a něco málo + se otěhotnět dá, sice blbě, ale dá. Když má někdo 20 a víc jako já, tak to nelze 😒

aja8
15. dub 2010

Holky ahojky..Gabi, ale ten 8. den už by tam mělo něco být..vidíš, třeba sukubka..
Sukubko, moooc gratuluji..to je super zprávička..držím pěstě..

gabikri
15. dub 2010

aja : mohlo, ale nemuselo. Při mém prvním IVF jsem taky vyšilovala asi 9tý den a holky některé tady psaly, že měly // později. Tak ještě není nic ztracené 😉

nadis.h
16. dub 2010

Ahojky,

Sukub. 😵 😵

Aji fakt ještě neplaš. I holčina s dvojkama měla na testu prd ještě i 11 den po ET.

Gabi ta kámoška s dárkyní z Gennetu mého brala v kuse 3 měsíce antiko a pak ještě něco k tomu taky dlouho. A to jí ještě ta původní dárkyně vypadla ( myslíme si, že asi nereagovala na léky ) a tak musela ještě čekat než Gennet nastimuluje další dárkyni. Už říkala,že měla chvílema pocit že praskne, protože jí zastavili mrchu na ty 3 měsíce těma lékama aby to vyšlo stejně s dárkyní všechno.. 😝

rosienka
16. dub 2010

ahojte!

aja- neplas sa, ja som este ani 12.d po ET nemala //, az po pol hodine ducha a pritom hcg nejakych 480 😀 kasli na testy, krv je dôlezita

suku- suer, gratulujem, snad nas bude konecne niekto nasledovat, nech ti to stupa a drziiiiii 😵

gabi- no vyzera to na dlhe lokte, predsa len to nie je s tymi darkynami jednoducha zalezitost, ale vydrz, urcite sa oplati 😉

aja8
17. dub 2010

Holky, díky moc za podporu.. 🙂 ..už to nechávám tak a zkusím testonout až v ponděli, to už bude 12. den..jinak já jdu na krev až v pátek..dávejte na sebe pozor..

aja8
19. dub 2010

Ahojky holky, tak dnes ráno jsem si dělala testík a nic..a kolem oběda už se začala rozjíždět mrcha.. ☹ ..bulím jak želva, ale neudělám nic..

gabikri
19. dub 2010

aja : to je mi holka moc moc líto 😔 Drž se a vyplač se, mě to pomohlo.

rosienka
19. dub 2010

aja ☹ , to fakt? 😢 je mi luto, viem co citis, ale vedz, ze sa vsetko na dobre obrati 😉

gabikri
20. dub 2010

nadis : no to se mám na co těšit 😖 Doufám, že zavolají už brzo...to čekání je strašné 😝

aja8
20. dub 2010

Ahojky holky, tak dneska už je to lepší..no uvidím, co mi řekne v pátek doktorka..holky za jak dlouho se může jít po neúspěšném IVF na KET?

gabikri
20. dub 2010

aja : tak to je dobře, že už se cítíš líp. Je to hodně bolestné, ale je dobře, že máš sílu do dalšího boje 😉 No myslím, že by si tělo mělo odpočinout dva cykly...ale to platí pro IVF...při KETu nevím 😕

aja8
20. dub 2010

Gabi, ještě pořád je to takové zvláštní, ale daleko lepší jak včera..možná je to i tím, že jsem dneska neměla čas nad tím přemýšlet..no do boje půjdu, to už jsem rozhodlá.. 😉 ..ale ještě zkusím jednoho homeopatika, co už mi jednou hodně pomohl..před tím, než jsem začala se stimulkou jsem u něho byla a říkala jsem mu, že máme problém s otěhotněním a říkal, že je škoda, že jsme nepřišli dřív, že by nám zkusil pomoct, tak ho teď ještě zkusím..

gabikri
20. dub 2010

aja : no zkusit se má všechno, to je pravda. Třeba Ti zrovna pomůžou homeopatika 😵 😵 😵 Hlavně se teď snaž pořád něčím zaměstnat...vlastní zkušenost...ať není čas na slzy. 😉

gabikri
26. dub 2010

Ahojky 😵 😵

Tak jsem to nevydržela a teď zavolala do laboratoře. No...moc jsem se toho nedozvěděla...ale aspoň to, že dárkyně jsou vhodné dvě..jedna teď začíná teprv stimulovat...a že mi asi do toho 15.5. zavolají. Že mi to na 100% nezaručují, ale že asi jo. Už mi s toho Estrofemu praskne břicho..ach jo.☹(

nadis.h
26. dub 2010

Ahoj berušky,

Gabi to vím, že je na dlouhé lokte. Však ta moje známá čekala přes 2 měsíce a zastavovala mrchu tu dobu celou. 😝 Ale už se to snad rozhýbe teda.

aja8
26. dub 2010

Gabi, moooc držím pěstě, ať je to co nejdříve..

marlena
28. dub 2010

Ahojte kocky,
nechcem sa vam pliest uz do vasej rozvitej temy,len sa chcem nieco opytat.. Pripadate my uz totiz super znale v danej tematike 🙂)) Ja zijem v cudzine a casto konzultovat nieco v inej reci,je pre mna dost problematicke.. Preto sa opytam
asi toto : Viete mi niektora vysvetlit, aka ina zlozka v hormonalnom profile ( okrem Fsh ) sa podiela na plodnosti zeny a
teda aj naslednom uspesnom FIV ? Neviete nahodou niektora co znamena vysoke E2 ? Mam totiz horm.profil s na-
meranym ( LH fert., E2 fert.,Progest..,FSH a hcG fert. ) U mna je prave to E2 vysoke a dali mi anticoncepciu. Povedali
len tolko,ze to moze byt cysta .Tak som zatial uverila a cakam co pride,necitam nic na internete..
Ak niektora mate s tym skusenost,napiste mi prosim .. Zatial papa a pekny zvysok dna 🙂

nadis.h
28. dub 2010

Ahojky Marlen, vůbec nikam se nepleteš!! 😉 Já teda v tom co berou v HP znám jenom FSH. Zbytek vím prd k čemu slouží, jak funguje a na co.. 😕 Jen vím že E2 je estradiol. Takže já moc neporadím. 😒

rosienka
28. dub 2010

ahojte kocky 🙂
gabi- ach jo, ale vydrz vydrz, uz sa to blizi, to je hlavne, ze su dve vhodne 😵 drzim palce, nech to v maji vyjde!

marlena- kludne sa pytaj, na to sme tu. ja si tiez myslim, ze je to estradiol, cize estrogen a mam taky pocit, ze mas opacny problem ako my, lebo sa mi zda, ze ked je vysoke E2, tak FSH je bud nizke, alebo tak ako ma byt a ked je vysoke FSH, tak je E2 nizke, co mame my a to je horsi pripad. Ale nie som odbornik, nech ti to vysvetlia ti gyndosi 🙂

gabikri
28. dub 2010

Ahoj berušky 😵 😵 😵

Tak já jsem dneska šťastná jako blecha...v poledne se rozdrnčel telefon..a paní doktorka z laboratoře mi oznámila, že mají vajíčka, akorát je oplodňují a že si mám zítra zavolat, jak se vyvíjí embrya kdy bude ET 😵 😵 😵 Tak mi držte palečky, ať je vše ok 😉 Jéééžiš, já mám zase nervy...ale příjemné. 😵 😵 😵 😵

marlena : tak já vůbec nevím 😕

aja8
28. dub 2010

Gabi, tak to je super!!!!!..zítra dej vědět, jak to vypadá.. 🙂 😉

aja8
28. dub 2010

Marlena, já taky vůbec nevím o co jde..

gabikri
28. dub 2010

aja : jj, už aby bylo zítra 😀

nadis.h
28. dub 2010

Gabi... 😵 Bomba.Dej vědět kolik Ti jich nadělili!! A tfuj tfuj tfuj držíme palce oba. 🙂

marlena
28. dub 2010

Ste zlate,ze ste mi hned dnes tak rychlo odpovedali 🙂

Rosienka, mas pravdu,moje Fsh bolo 3,5 ,vsak to E2 az 440 !!!!!!!!!! Tak teda neviem,kto z nas je na tom horsie 🙂)))
No nic, tiez som sklamana a v ocakavani na buduci mesiac,ze sa nieco zmeni a bude sa moct zacat stimulovat...

Este raz vas kocky zdravim a dakujem. Drzim vam vsetkym palce, aby ste sa dockali vasho vytuzeneho babatka 🙂 !!
Ja sa teraz na par dni odmlcim, ale dam vediet,co so mnou ta anticoncepcia urobila a ci na E2 pomohla.
Este raz
papa

nadis.h
29. dub 2010

Marlen a to bylo zjištěno z jednoho odběru?? Ono se jich má dělat víc,protože ty hormony dost často haprují a jeden odběr je špatný a ten další je v pořádku. Tak jsem to měla já. Nesmí se dělat závěr jen z jednoho odběru.

gabikri
29. dub 2010

Tak zprávy z laboratoře...oplodnilo se šest vajíček...z toho se tři vyvíjí dobře, zítra jdu na transfer 😵