Je tu někdo, kdo otěhotněl s vysokým FSH?

bera28
9. říj 2007

Ahoj holky,
z hormonálního profilu mi zjistili vyšší FSH (10,4). Zároveň mi nedorůstá děložní sliznice a mám kratší cyklus (cca 22-24 dní) a před menstruací ještě několik dní špinění. jeden doktor mi řekl, že FSH není až tak hrozný, druhý zase že s takovou hodnotou nemám s otěhotněním moc počítat. Je mi 32 let. Tak teď nevím, jestli nemám jít rovnou do IVF, než zbytečně zkoušet IUI. Je tu něterá, která otěhotněla i vyšší hodnotou FSH? A hlavně jak? Díky moc za každý příspěvěk.

gabikri
11. lis 2009

Ahojky 😵 😵 😵

nadis: No s tou čistotou, nejsou ti naši chlapi bráchové? Můj se třikrát denně sprchuje a voňavka 100ml mu nevydrží ani měsíc. Co mě na něm teda štve, je že je doma až moc velký puntíčkář. Je to lepší, než bordelář, ale někdy to pěkně leze na nervy. Když třeba vařím a on pode
mnou v kuchyni zametá drobky..to bych ho zabila 😀
Ale když není nic horšího.... 😝

rosienka : dva roky jsou v pohodě 😉 Já myslela takové ty extrémy, když je žena o deset a víc let starší 😉

Dneska jsem byla v Caru na první včeličce..naprostá pohodička, byla jsem hotová za 10minut 😵
V pondělí jsem objednaná na ultrazvuk.

romy01
11. lis 2009

ahojte kocky
do tejto temy moc nechodim ale uz davnejsie somvas citala. Chcela by som vás povzbudit a povedat vam ze vam drzim palce.
Ja som mala pred IVFkom v lete FSH 11,8 a podarilo sa to na prvy raz. Pritom FSH mam zvysene co viem tak tri roky a postupne sa zvysovalo.
posielam vam tehu virusiky
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😀
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😀
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😀
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😀

gabikri
11. lis 2009

romyO1 : děkujeme Ti 😵 😵 😵 😵 😵 😵 To je skvělá zpráva🙂) Gratuluji 😉

nadis.h
11. lis 2009

Ahoj holky. Me boli taaak hlava dneska. :(( 0
Na krev jsem jeste nesla pac nejsem doma. Pojedu asi az zitra dom. Uvidim.

Rosi tak super,ze mas bojovnicky u sebe!!! A tu teplotu jsem mela take! A to jsem mela teplotu jen tak 2x v zivote.

Gabi ta obvodacka at si trhne. Boze 2 minuty prace by ji to zabralo. 😝
Jinak teda se doma budu muset zeptat zda me nechodi mu nekam podvadet! 😀 😀 to je to same! Kdyz varim tak beha s hadyrkem a neco porad sudla po me. 😀 ja nejsem cune,ale jemu se nezavdecim zadnym uklidem asi. 😀 a parfem to same! Objednava si vzdy 2 a ma je tak max na mesic a pul! 😀

Romy take moooc gratuluj4! 🙂)

gabikri
11. lis 2009

nadis: jó hadýrky..to znám. Má různé typy, každý na něco jiného 😀 😀 😀 Kdo nezažil, neuvěří. Nejdřív mě to štvalo, připadala jsem si, jako že jsem neschopná uklidit a nakonec ono to není špatné, no uznej, kolik chlapů uklízí a ještě s radostí?! Třeba naprosto miluje luxování..to prý je zážitek, jak to tam lítá do té trubky 😀 😀 😀
A ten parfém, to si už kupuje 150ml...je to ekonomičtější. Já co mám jeden, tak on má za tu dobu dva 😀

nadis.h
11. lis 2009

Gabi tak ja jsem taky rada! Vsak co by bylo milejsi,kdyby nekakej Pepan postavil jednou za 14 dni smradlave ponozky do kouta a nebo ti nasi "Samponi"... 😀

nadis.h
11. lis 2009

jezis ne nekakej...😀 ale NEJAKEJ...😀

rosienka
11. lis 2009

ahojte dievcata 🙂 tak vidim, ze tema chlapi sa tu celkom ujala. S tym upratovacim sialenstvom sa k vam moc nepridam, my sme obaja lenivi bordelari 😀 Ani si neviem predstavit, ze by po mne v kuchyni upratoval a behal s handrickou, to ho skôr musim vsetko ucit a nakazovat co ma ako robit, on je dost velke nemehlo, ale zato potom porobi a v podstate je aj ochotny. Ale primät ho k tomu, tak to dost trva. A jeho oblecenie? Podobne ako moje, kopi sa po stolickach, posteliach, pohovkach, proste kde sa da 😀 Nestacim to "zhrnat", tak sa na to vydlabem, ved byt je dost velky 😝 Ale cistotny je tiez, v lete sa aspon dvakrat sprchuje, viac nez ja, ale s vonavkami to neprehana, ani s kadejakymi kremikmi. To ja mu obcas take kupim a potom to tam trci v skrinke 5 rokov 😀

romy - no ahoj, som uz myslela, ze sa tu ani nepochvalis! 😉 Teda ja to uz davno viem, ale tuto to treba tiez oznamit. Dufam, ze zachvilu budeme aj my tri nasledovnicky hrdo hlasit, ze sme tehulky 😵

nadis, to si ma teda potesila, ze aj ty si mala teplotu (nie zeby som ti to priala), to bude dufam dobre znamenie 😵

gabi - ty si nebudes vôbec sama pichat? pre mna to bola celkom pasia...ale asi som chora 😅

nadis.h
12. lis 2009

Dobre ranko,
Ja usnula vcera uz v pul 8 tak uz jsem vzhuru. 🙂

Tema chlapi je dobre tema. Stejne jako oni drbou nas vecne. 😀

Rosi jj ono celkove i jsem se citila chvilema jako bych mela dostat chripku. 😝

gabikri
12. lis 2009

Ahojky 🙂

Tak jsem byla dnes na druhé injekci a dozvěděla jsem se, že mi léky asi nebudou stačit a že si budu muset přikoupit. Dávka na jeden den je asi za 1500,- tak jsem fakt zvědavá, kolik budu potřebovat 😒

rosienka : nebudu, já to nechám raději na odbornících, jsem srab 😝

Jó téma chlapi, to by se dalo rozebírat věčně 😉
Teď jsem dočetla super knížku od Simony Monyové " Já o koze on o voze" doporučuji..dlouho jsem se takhle nezasmála 😀 😀

nadis : přemýšlela jsem, proč tomu tak je a došla jsem k názoru, že ten můj vyrůstal sám s matkou ( jedináček) tatínek skoro doma nebyl( jezdil jako řidič hodně do zahraničí) a ona mi z něj vlastně vychovala holku 🙂
To netvrdím, že není chlap, to zas ne, ale nepřijde mu divné dělat ženské práce.

gabikri
12. lis 2009

holky já mám babičku ve Vinohradské, chci za ni dnes jít, nevíte, jak je to tam s tou prasečí chřipkou ?

rosienka
12. lis 2009

dobre rano 🙂

teda, nie zby som teraz vstala 😉
nadi, nenatahuj tolko, uz si predsa musela byt na krvi, tak mas to cierne na bielom aby sme mohli spustit fanfary a oslavne ody? 😀

gabi- ale co by so bola srab, uvidis, ze po prvej injekcii, ked sa prekonas to bude ako med lizat, totalna pohodka, pichnes dnu ihlu a kukas ako sa ti dostavaju do bruska dobre hormoniky 🙂 Ozaj, kolko jednotiek ti davaju? A mas asi kratky protokol, ze?

s prasacou chripkou nemam tusenia ako to kde vyzera, dufam, ze jej odzvoni, lebo ako tehula ju dostat by nebola velka sranda 😠 ☹

S tymi chlapmi je to presne tak, oni nerozumeju nam, my im, o koze a o voze, to sa musim denno-denne presviedcat 😅

gabikri
12. lis 2009

rosienka : dostávám denně pět dávek Fostimonu, zatím mám ho mám napsaný na pět dní, v pondělí na ultrazvuk, pak se uvidí, kolik mi přidají 🙂
No právě v té nemocnici, kde leží babička, se včera ta chřipka objevila, přinesl to tam jeden pacient, ten dnes zemřel a dostali to od něj i doktor a snad dvě sestry. Akorát že tam je víc pavilónů, tak zjišťuji, v kterém to bylo. Babi leží na urologii, tak aby mě tam vůbec pustili.

rosienka
12. lis 2009

gabi, oo jee, to je blbe, snad to tam vsetko dobre dezinfikuju. Ani ty sa nicoho nechytaj, radsej si nechaj rukavice a satku cez usta, aby ani teba nenakazili 😖 To by teda bolo!

ja som mala ceky cas 8 davok Merionalu po 75 jednotiek, co bolo podla mna strasne vela a vysledok nebol bohvieaky - myslim poctom vajicok, lebo ten celkovy vysledok bude urcite tutovka 😀 😝

nadis.h
12. lis 2009

Ahoj holky,

Gabi ja mela Fostimon pri prvni stimulce a pichal mi ho nastesti pritel. Od jeho zamestnani se odviji jeho cistotnost. Pracuje na priv. Chirurgii na horach tak je z toho "posahanej" je to fajn mit k tomuhle doma "doktora"

Rosi ja nespala vuubec dobre. Vcera me bolela silene hlava a dnes jsem se prelezela a boli me zebra. 😀

Gabi s pr. chripkou bych se asi bala. Clovek nikdy nevi.

Rosi ja teprve dnes jedu zpatky domu proto jdu az zitra. Zacinam mit bobky. 🙂

rosienka
12. lis 2009

nadi - neboj, ale tes sa, urcite mas poriadne vysoke hcg 😵 ja som tiez nejaka prelezana a usedena a mala by som doma kadeco porobit, zavesy som slubila mm usit, ale nic sa mi nechce 😀

gabikri
12. lis 2009

nadis: tak to máš bezva, doktor v domě, to se počítá 😒
Držím palečky...to dopadne, uvidíš..myslíme na tebe !!!!!!

nadis.h
12. lis 2009

Snad jo holky. Zitra ve 14 hod to budu vedet.

Mame krasne pocasi tady.

gabikri
12. lis 2009

nadis : a kde jsi na horách ?

rosienka
12. lis 2009

tak dobre nadis, budeme dovtedy cakat a mysliet na teba 🙂
certa krasne pocasie, tu je zas zamracene a kde-tu prsi 😒 ..ale aspon je dost teplo a ma by buduci tyzden az 15° 😅

nadis.h
12. lis 2009

ted jsem v Beroune,ale jinak bydlim v Liberci. A je tu krasne slunicko.
Uz se jdu oblekat a vyrazim.
Zatim hezky den. 🙂

nadis.h
13. lis 2009

Hezke rano,
Tak ja uz jedu od upira. Vysledek bude kolem te 2 tak pak hned nahlasim. 🙂

rosienka
13. lis 2009

nadi- super, konecne bude vo veci jasno, cierne na bielom...i ked my to uz vieme 😉

nadis.h
13. lis 2009

Rosi a jak se cítíš Ty s mimiňouskama? 🙂
Vůůůbec mi ten čas neutíká.

nadis.h
13. lis 2009

Holkyyyyyyyyyyyyyyyyyyy hcg 600,9 jupíííííííííííííííííííííííí........... 😀 Taaak moc se mi ulevilo. Vyhráno není. Ale snad je to začátek dobrý.

rosienka
13. lis 2009

juchuuuu, ja som to vedelaaaa 😀 😀 😀 😀 😀 🙂 🙂 🙂 🙂 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😅 😅 😅 😅 😅 😅

to je pekne vysoke, snad je to aj na dvojciatka!!!!!!

ja sa citim celkom dobre, vela este necitim, teda nic zvlastne a specialne, ale ved oni este ani nie su zahniezdene 😵

nadis.h
13. lis 2009

Rosi já bych to taky typla na dvojčátka. však at jsou. Bůh ví zda by se to ještě někdy podařilo. 😅
Tak ještě Vy 2 a zamáváme vysokému FSH. 😀

rosienka
13. lis 2009

to dufam, ze zamavame, ja by som si tiez priala dvojcata, aj moj muz, nech to mame jednym vrzom 😅 😅 😅 Kolky den si vlastne od OPU?

nadis.h
13. lis 2009

😵 No právě. Když už tak už. 😵

OPU jsem měla 26.10. Jsem 15 den od ET.

nadis.h
13. lis 2009

Gabinko vím,že jdu s křížkem po funuse, ale až dnes odpol na jedné diskuzi když jsem četla jsem si vzpoměla, že Fostimon se teď může píchat už i do břicha. Stačí mít jen "břichové" jehly a nemusela bys nikam jezdit. Já jak měla ten Fostimon v červnu, tak mi doktor řekl normoš do svalu, ale za 14 dní pak šla do stejného CAR pro Fostimon kamarádka a ta se setřičkou přečetla příbalák a tím na to přišly a tak ona pak už píchala do břicha.