Kam poslat přítele zjistit, jestli nemá chlamydie?

natulisek
21. čer 2014

Dobrý den, už rok se snažíme o mimi zatím bez výsledku ☹ navíc začínám mít obavu že chyba asi není ve mě ale možná i v příteli. Když jsem před rokem zjistila že mám chlamydie a přeléčila je byla jsem do měsíce těhotná ale bohužel jsem potratila ☹ a ted nic a nic. Tak mě napadlo jestli náhodou nemá chlamidie přítel od bejvalky a my si je navzájem nepředáváme a je to možná způsob proč se nám nedaří. Řekl že půjde kamkoliv, ale musím to zjistit a zajistit sama (nemá moc čas) Tak e chci zeptat kam ho poslat aby mu zjistili jestli nemá chlamydie a zároven i spermogram. A nebo si mám zajít na gyndu a říct mu to at mi udělá test na chlamydie a dá mi antibiotika i pro přítele. A na spermogram ho pošlu v Praze. Nemáte s tím někdo zkušenost? 😒 Jsme ted od sebe 150km tak je to trochu težší. Jo příteli je 22 mě je 26 takže je to mladej kluk 😀 když se to tak veme...

natulisek
autor
21. čer 2014

Bože já se omlouvám ze překlep hned nahoře 😀 jsem kopyto. Má tam bejt POSLAT

maia74
21. čer 2014

Ahojky, když jse se rozvedla s ex, tak mi asi za dva měsíce volal, ať si zajdu na vyšetření, že jemu něco zjistili ("úžasná" zpráva..... ) tenkrát jsem byla v Praze na venerologii, bylo to vedle pohodnice U Apolináře, kde mi dělali testy - musím podotknout, že jsem se v té čekárně cítila úplně "sklvěle" Nejraději bych ho zabila!!!!! Zjistlili mi chlamydie, dali antibiotika, pak už to bylo v poho.

melodygirl
21. čer 2014

@natulisek Nejdřív bych ho poslala na venerologii, až, kdyby se to potvrdilo bych to řešila s tvým gynekologem. Pokud bude OK, tak sdělit gynekologovi, že se nedaří přes rok otěhotnět a on Vám dá žádanku na vyšetření. Vždy začínají mužem, pak jde žena. Nejčastěji do reprodukčních center. V Praze jich je jistě dost.

natulisek
autor
22. čer 2014

Venerologie paráda to je ono co hledám 🙂 moc děkuji.

marton
28. čer 2014

@natulisek Pokud vím,tak chlamydie vyšetří i na urologii 😉 .

ambrozie
1. črc 2014

@natulisek tak to mě napadá - jít darovat sperma. Kamarádky manžel takhle přišel na to, že má chlamydie a zároveň si chodí dokazovat, jakej je chlap 🙂