Kapky Jeřáb ptačí a vaše zkušenosti s tím

prdecek
20. srp 2007

ahojky holky,

dneska sem si koupila Jeřáb ptačí - kapky. Máte s tím někdo nějáký zkušenosti???

hanulik
20. srp 2007

Ahoj prdečku, já jsem na ně slyšela jen samou chválu. Ovšem osobní zkušenost nic moc. Bylo mi z nich docela zle. 😉

prdecek
autor
20. srp 2007

Zle? a ta chvála, jaká byla? něco konkrétního, prosím 😀 já to beru ode dneška a zatím mi je ok.

sarkaa
20. srp 2007

Ahojky,

kapičky jsem brala necelý měsíc.Další balení jsem nekupovala počkám až mi přijdou výsledky horm.vyšetření a pak se do toho asi pustím znovu.Slyšela jsem,že opravdu zabírá .Já jsem žádné změny nezaznamenala.

prdecek
autor
20. srp 2007

díky, no já doufám v kladný účinek 🙂

katarina82
20. srp 2007

prdecek, já ho začala jíst a ani jsem nespotřebovala celou lahvičku 😵 Otěhotněla jsem po roce snažení... Nevím, jestli to teda nakonec bylo tím, ale už jsme měli jít na IUI a ten měsíc, co jsem ho zkusila, to vyšlo. Jo a posunulo mi to ovu. Normálně jsem ji měla 17 nebo 18DC a ten měsíc, co jsem ho začala brát přišla už 15DC.

gimulka
21. srp 2007

Ahoj, já jsem si to koupila minulý čtvrtek a poctivě užívám 🙂

prdecek
autor
21. srp 2007

😀

jmisa
21. srp 2007

Taky ho užívám, mám ho jako tinkturu a je fakt nechutná, takže nemůžu říct, že by mi bylo zle z jeřábu, ale je to z toho zpracování,m stejně zle mi bývá po každé tintuře. Takže na jeřáb to nesvádím.
Nepiju to na lačno, protože to po jídle líp snáším, počkám tak 20 minut a pak to pozřu.

prdecek
autor
21. srp 2007

já mám extrakt a mám užívat 3x denně 15kapek. Divila sem se, že je to tak levný. Stál mě jen 47,--. 🙂

kupska2
21. srp 2007

teda to jsou chute po ranu

jmisa
21. srp 2007

Prdeček, to máme ten samý - Herba vitalis 🙂

prdecek
autor
21. srp 2007

jj, ta chuť nic moc, ale co bych pro početí mimi a zlepšení cyklu atd. neudělala!!! 😉

margarita1
21. srp 2007

Ahojky, já jsem si koupila el. Feminan - Jeřáb ptačí, Měsíček lékařský, Kontryhel obecný. Sice jsem to brala jen měsíc,ale MS nedošla a musela jsem na vyvol. Jediné, co mi to způsobilo spíše střevní potíže a pálila mě po tom žáha

katarina82
21. srp 2007

Margarita, ale já jsem neřekla, že je Jeřáb všemocný. Já měla ovu přirozeně a cykly jakž takž pravidelné, takže možná mi to jen doladil a klaplo to. Ale dřív tu holky psaly, že jim to i při dlouhodobém užívání upravilo né zrovna pravidelný cyklus. Jenže ty ho máš nějaký divný, když nikdy nedostaneš MS bez vyvolávačky.

margarita1
21. srp 2007

katy, já to nemyslela špatně, prostě mi to jen asi nesedlo a cykly jsem měla pravidelný rok po vysazení antikoncepce, po roce se mi to prostě nějak rozházelo.

margarita1
21. srp 2007

nehledě na to, že jsem neměla samotnej jeřáb ale ten fEMINAN

katarina82
21. srp 2007

marg, já vím, ale možná jsi měla zkusit to baštit déle. za to bys nic nedala 😉

margarita1
21. srp 2007

když tam ani nepsali, jak se to má dlouho užívat , někdo zas říká do ovu,ale zas mě teploty klesly a pak stoupli, drželi se nahoře a pak zase spadli, přemýšlela jsem, že bych zkusila samotnej jeřáb. teď jsem si koupila calibrum BABY plan a tam píšou, že dopomáhá otěhotnění. Balení je vždy na měsíc a zase nechci brát deset věci najednou. Jinak to víš, že jsem ráda za každou radu, než aby mě dr ládovala nějakejma práškama.

petul.a
21. srp 2007

Holky, já mám taky elixír Feminan a jsem s ním maximálně spokojená. Je fakt, že se mi po něm posunula ovulka ze 17. DC na 14. - 15. DC, mrcha je naprosto v pohodě a bez bolestí!!! 😉 Samotný ptačí jeřáb jsem taky měla, ale ta chuť - fuuuuj 😠 Tohle je lepší.

margarita1
21. srp 2007

tak já nevím a petul, jak dlouho ho bereš?

katarina82
21. srp 2007

margarit, já brala milion věcí najednou... Jinak ty máš ty cykly fakt rozhozený, já si prostě myslím že je problém v hormonech... Vidíš, petule to pomohlo. Když má někdo cykly jakž takž ok, tak je to ještě "vylepší"

margarita1
21. srp 2007

no, je fakr, že bych spíš potřebovala něco na upravu cyklu.

jmisa
21. srp 2007

Marg, ale to ten jeřáb je 🙂

gimulka
21. srp 2007

holky mě zase tak hrozný chuťově nepřijde, mám ten od Herba vitalis

margarita1
21. srp 2007

jmisa - mě po něm ms nedorazila

katarina82
21. srp 2007

jmisa, jo, je, ale margarita ho má rozhozený fakt dost ☹

katarina82
21. srp 2007

gimulka, mě to taky nepřišlo chuťově tak hrozné. Jsem to hned zapila a bylo.

reruna
21. srp 2007

Ahoj, já jsem byla na laparoskopii a pak jsem užívala měsíc ptačí jeřáb a manžel kotvičník a otěhotněla jsem. Ale nevím, do jaké míry to bylo tou operací a do jaké těma kapkama. Ale nic mi z toho nebylo, měla jsem od Naděje.

margarita1
21. srp 2007

když hodlky, do roka po vysazení HA mi to chodilo ok, po rovce se to prostě rozházelo. mamka říkala, že měla to samé a po porodu se to opravdu upravilo, tak ja nevim

jmisa
21. srp 2007

Marg, a jak dlouho si ho brala? Jeden měsíc? To může být málo, sama bych to po měsíci viděla jako zázrak, spíš bych efekt čekala tak po třech.
Ono asi taky bude záležet na tom, co je příčinou toho rozházeného cyklu.
Máš za sebou nějaké testy?