Kapky Jeřáb ptačí a vaše zkušenosti s tím

prdecek
20. srp 2007

ahojky holky,

dneska sem si koupila Jeřáb ptačí - kapky. Máte s tím někdo nějáký zkušenosti???

jmisa
23. zář 2007

lorry, přdpokládám, že na mě zapůsobil jeřáb.

lorry
23. zář 2007

nevies mi poradit ci je lepsie pit kvapky alebo caj lebo ja som zacala teraz pit caj bylinkovy a davam si do neho aj susene bobule jarabiny......

kikusa100
23. zář 2007

ahojte baby, poculi ste uz o femidrane. pomohol vela zenam a aj zazracne otehotneli. robi te nejaky pan vydra a donasa sa to aj na slovensko. osobne si ho chcem objednat. len cakam na vyplatku stoji okolo 500 sk. co vy ta nt?? 🙂

jmisa
24. zář 2007

Lorry, já myslím, že je asi jedno jestli čaj nebo kapky. já mám kapky, bo jsou pro mě pohodlnější.

olina
24. zář 2007

Ahoj holky, tak podavam hlaseni o ucinnosti jerabu....hned v prvnim cyklu uzivani mi posunul ovulku o tyden driv, na 16dc. Tak uvidime co jeste vsechno zvladne 😉 .

christla
24. zář 2007

Ahoj holčiny! Já teď také sleduju pomocí testů ovulku. Teď mám 10. den cyklu, tak jsem zvědavá. Naposledy jsem jí měla 15. den cyklu a pak vůbec.
Teď ještě otěhotnět... 😀

lorry
24. zář 2007

kikusa ked tu budes tak mozeme popisat tu lebo sa mi neda otvorit tvoja sprava co si mi poslala dneska neviem preco......

kikusa100
24. zář 2007

skoda, lorry ze si to neotvorila, tolko som ti toho popisala. skus si dat stranku:www.ohm.sk je tam ten femigard. a ked budes chciet nieco viac, napis mi na susinka200@centrum.sk vies, neviem, ci sa tu mozu robit az take rozsiahle reklamy na pripravky. pokecame bud po maily alebo cez IP.ok?

linka75
27. zář 2007

Ahoj děvčata, můžu poprosit o radu. Skoro dva měsíce užívám jeřáb ptačí a včera mi doktorka našla cystu ☹ Nikdy jsem žádnou neměla, tak bych jen chtěla vědět, jestli by ta cysta nemohla byt z toho jeřábu. měla jsem zacit stimulovat na IVF dlouhym protokolem a kvuli te cyste se to musi o mesic odlozit 🙄 O mimi se snazime uz rok a pul a mam pocit, ze vzdycky, kdyz jdu k doktorce, zjisti nove a nove duvody, proc to nejde...mam navic jeste endometriozu ☹

christla
27. zář 2007

linka75: Já si nemyslím, že by to bylo tím jeřábem. Mám pocit, že jsem četla, že by to právě mělo působit proti cystám!

karamelinka
27. zář 2007

tiez si myslim ze by to nemalo byt jarabinou ale to si len myslim...ja som to tiez zacala uzivat od vcera aj s feminanom...tak uvidime ako co...

linka75
27. zář 2007

christla: tak asi budes mit pravdu, ale doktorka me vcera tou cystou tak zaskocila, ze asi uz hledam priciny vsude :(
a myslis, ze teda mam ten jerab brat dal ?

karamelinka
27. zář 2007

ja si myslim ze ano...prave jarabina posobi pozitivne na tieto organy.....

linka75
27. zář 2007

no jo, tak to ta cysta bude asi z endometriozy
diky za rady holky, jerab budu brat dal

karamelinka
27. zář 2007

drzim ti palce..a netrap sa raz nam to musi vyjst... 😉

linka75
27. zář 2007

diky moc, preju ti (vsem), at to taky brzy vyjde 🙂

karamelinka
27. zář 2007

a mozem sa opytat ako dlho snazilkujete?

linka75
27. zář 2007

od unora 06, po roce me doktorka poslala do caru, tam mi udelali 2x IUI, pak mi laparoskopicky zjistili tu endometriozu a vcera jsem konecne mela zacit stimulovat na umely

karamelinka
27. zář 2007

uz mas toho dost za sebou..ja som asi len na zaciatku idem na laparku tak mam strach co mi tam zistia...uz aby som to mala za sebou...v pondelok idem za dokim... ☹

linka75
27. zář 2007

a ty se snazis jak dlouho ?
laparky se neboj, urcite budes v poradku
to jen ja si musim vsechno vyzrat 😝
a navic mi ted jeste obvodacka vyhrozuje revmatismem...ale to je uz z jineho soudku

karamelinka
27. zář 2007

my sa snazime uz rok aj mesiac...ako presne to viem 😀
co reuma ty kokso a uz ta aj bolieva nieco?
mam vrodene vacsie vajecniky.. ☹

linka75
27. zář 2007

no na bolesti kloubu trpim, co si pamatuju, ale nejdriv nevedeli, co s tim, pak ze se jen malo hejbu a ted to revma 😎
nakonec se urcite dozvim, ze kvuli tomu nemuzu otehotnet 😝
ale ted uz jsem mozna trochu paranoidni .)
a u tebe jsou tedy ty vajecniky pricina problemu ?

karamelinka
27. zář 2007

urcite ano ...este neviem presne co je s nimi tak uvidim po laparke ale myslim si ze je to v tom... 😒 ☹
musime verit !!!!! 😉

christla
27. zář 2007

Ahoj holky! Tak dneska jsem dokapala jednu lahvičku z bylinné kúry - březové jehnědy a dle návodu je nahrazuji za černý ribiz maliník. Jsem zvědavá, jestli to se mnou něco udělá.

pajca
27. zář 2007

Ahoj Holky, pradíte miněkdo kde bych jestráb ptaci koupila?

jmisa
27. zář 2007

Zkus prodejny Horoskopu, určo ho maj v prodejně na Chodově a na Budějovický, pak v bylinkářství v Řeznický, na Sokolovský atd.

gabrlinka
27. zář 2007

Ahoj, já taky sháním jeřáb ptačí a zatím marně. 😒

christla
27. zář 2007

Já ho kupovala přes internet. Tam ho seženete na 100%!

jmisa
27. zář 2007

Tak já neměla problém s žádnou tinkturou, stačí zajít do bylinkářství.

zelvik
27. zář 2007

Pajco, já ho bez problémů sehnala v Praze na Sokolovský, u tramvaje Karlínské náměstí - je tam prodejna Zdravíčko...stál kolem 50,-Kč