Kapky Jeřáb ptačí a vaše zkušenosti s tím

prdecek
20. srp 2007

ahojky holky,

dneska sem si koupila Jeřáb ptačí - kapky. Máte s tím někdo nějáký zkušenosti???

markulina
11. pro 2007

Ahojky, tak já po 2 měsíčním braní jeřábu otěhotněla! 😵 Nejdřív mi krásně zkrátil cyklus, posunul ovulku o týden, a měsíc na to jsem otěhotněla. Snažili jsme se pátý měsíc. Děkuji tímto zakladatelce tématu prdeckovi a všem přeji // 🙂

luccii
12. pro 2007

tak to blahopreju!!! 🙂

ja si ho tedy taky koupim 😉

simulin
12. pro 2007

Ahoj holky, 😎
chtěla jsem se zeptat, jestli se můžu jeřáb ptačí užívat, když beru Estrofem (na snížený estrogen) a duphaston? Máte s tím některá zkušenosti?

kousinka
26. pro 2007

Tak se hlásim do klubu jeřábnic 😅 akorát teď jsem dočetla kompletně celou diskuzi a zjistila že první dávku jsem naprosto zvorala - mám taky od Vitalis, normálně z lékárny... akorát jsem se ptala manži kolik je deset ml, páč já jsem na převody naprosto blbá ale koukám že on ještě víc - prej decka - se nedivim že mi to přišlo bez chuti a bez zápachu 😀 no teď večer už slibuju kapat do polévkový lžíce 😅

a lucii díky za radu 😀

krista
28. lis 2008

janca83 • 25. listopad 2008 v 10:18
Ahoj holky,mám dotaz,po vysazení HA nemám nemám menstruaci,už dvakrát jsem musela jít na injekci Agolutin,bez ní bych MS vůbec nedostala,na doporučení svý známý jsem začala užívat kapky Jeřáb ptačí,máte s tím někdo nějaké zkušenosti?Moc bych si přála,aby mi díky těmto kapkám menstruace sama přišla,jinak bych musela se od ledna léčit nejspíš práškama a to já právě nechci,protože se s přítelem,až se mi upraví menstruace chceme snažit o miminko a těma práškama by se to určitě na dlouho oddálilo ☹ Moc prosím všechny o nějaké zkušenosti,jak dlouho jste je braly a jestli vám pomohly k upravení menstruace,děkuju. 😉

misicka455 • Dnes v 16:30
Zkus k tomu nasadit ještě kontryhelový čaj na úpravu cyklu 😉 Kapky beru , ale ms mám docela pravidelnou takže netuším zda ti pomohou. Mě zatím jak se řiká nic škodlivého neudělali

kuliskaa
28. lis 2008

JEŘÁB JE NA DLOUHÝ LOKTY,OVŠEM MENZES PO VYNECHÁNÍ HÁ JÁ TAKY NEMÍVÁLA....SKONČILA JSEM ZASE NA HORMONECH.... 😒 😒

misicka455
28. lis 2008

Ono každému to může pomoct jinak 😒 Něbo spíš na někoho může zabrat a na někoho ne. Ale jak řikám za zkoušku nic nedáš 😉

janca83
29. lis 2008

Já si taky říkám,že za zkoušku nic nedám,budu to brát do začátku ledna,tedy 7týdnů a když to nepomůže,tak půjdu k doktorovi,ať mi předepíše nějaký hormony,nechci si nechat píchat každej měsíc injekci,to fakt ne 😖

mamartinka
30. lis 2008

ahojte baby.chcem sa spitat ci mi mozete niektora o tomto jerab ptaci napisat.naco je to dobre a ci to je vhodne na otehotnenie.ja uzivam len kyselinu listovu.snazime sa 2 rok a 3 mesiac.bezuspechu zatial.napiste mi nieco o tom.budem vam vdacna.kolko to este stoji a kde sa to da kupit?

markyska
22. únor 2009

Ahoj holky, máte ještě některá z vás další pozitivní zkušenosti s těmito bylinkami? Já jsem začala s Feminanem tento cyklus, měla jsem podezření z anovulačních cyklů. Tento měsíc jsem zkusila ovulační testy a ovulace se ukázala! 🙂 Tak teď ještě to těhotenství 😉

mariettka27
23. únor 2009

Ahojte babky,ja užívam od januára kúru z bylinných kvapiek,je to téma gemmoterapia....Ak to niektorú zaujíma,kuk tam... 😉
je to v postate aj jeráb vtáčí a plus iné kvapky...Po dlhej dobe som dostala menzes bez liekov,síce meškal,ale došiel....
papa

tanika.t
23. únor 2009

markyska,
aj ja som začala tento cyklus,lebo som tiež mala podozrenie...a presne aj mne to upravil tak,že bola krásna ovulka,aj hlien taký aký má byť..takže má to niečo do seba 😉
ty ho berieš v kuse?bezprestávky?

tanika.t
23. únor 2009

ahoj mariettka 🙂

andy84
23. únor 2009

Ahojky holky, můžu se jen zeptat, rozhodla jsem se tento zázrak vyzkoušet, už 4 měsíce se snažíme a nic 😒 .
Stačí, že jsem si pro začátek objednala 2 balení? Děkuji za info. 😵

l26
23. únor 2009

já užívala jeříb ptačí asi měsíc a nepomohl mi ☹
mě pomohl na úpravu cyklu speciální čajík od léčitele,ale jeřáb ne ne,spíše jsem po něm měla žaludeční problémy

mariettka27
23. únor 2009

ahoj tanika 😉
ahoj andy,vraj stačí využívat vačšinou tie dve balenia,tak uvidíš..pekne kvapkaj... 😀
I26,hm,aj to som počula,že niekomu to nerobí dobre na žalúdok...Ja s tým nemám problém,užívam skoro dva mesiace.Mne bolo zle zas z hormonov,bleeeeeeeeee 😖

markyska
10. bře 2009

Ahoj holky, chtěla bych obnovit tuto diskusi a načerpat trochu optimismu. Máte některá další zkušenosti s bylinkami tohoto typu??

blondynka400
10. bře 2009

markyska, užívám jeřáb první měsíc. Vypadá to, že mi pomohl, potřebovala jsem zkrátit cyklus a ovu přišla o týden dříve než normálně. Nechci to zakřiknout, ale myslím že za to může právě on. (ale kombinovaal jsem to i s dalšími bylinkami). Tak teď aby už z toho bylo jen mimi 😉

markyska
10. bře 2009

Blondynka, já užívám Feminu od Naděje,ale teprve krátce a teď čekám na balíček tinktur od Mgr. Podhorné, který mi sestavila na míru. Já cyklus zkrátit nepotřebuju, spíš uspíšit ovu a prodloužit lut.fázi. Do hormonů se mi moc nechce, takže dám nejdřív šanci bylinkám...Jo, a ještě popíjím kontryhel, který mi schválila i paní Podhorná. No tak snad se zadaří 😉 Docela mě navnadila tato diskuse, protože po jejím přečtení jsem zjistila, kolika holkám ty bylinky pomohly.

blondynka400
10. bře 2009

markyska, tak já jsem měla luteální fáui tak akorát. Akorát cykly vždy přes 30 dní a různě dlouhé (ale ne žádná tragedie). Kombinuje to také s kontryhelem a s maliníkem, plus mám nějaké bylinné tabletky přímo od doktorky. Zatím úplně nemůžu říct, že mi to pomohlo, ale zatím to tak vypadá, ťuk ťuk 🙂 . Syntetické hormony právě taky moc nechci... Navíc to stojí pár korun, tak proč to nezkusit, jen na tu chuť si člověk musí chvíli zvykat.... 😝

mariettka27
10. bře 2009

ahoj kočky,tak ja mám aj bylinky od Podhornej a aj hormony-duphaston a clostilbegyt,tak tfuj tfuj tfuj,snad to výjde.... 😀 😀 😀 a nielen mne ale aj vám všetkým snažulienkam... 😉

kkamca
26. čer 2009

ahoj

kkamca
26. čer 2009

ahoj ještě jednou..koukám že do této diskuze nikdo dlouho nepsal..
MÁM NA VÁS VELKÝ DOTAZ:kdy přesně mám ten jeřáb ptačí brát?Od jakého dne cyklu?a jak dlouho?
Apak ještě dotaz jestli pijete někdo maliník?tak kdy začít popíjet?díky moc za každou odpověd... 😀

majka12
26. čer 2009

Ahojky, je jedno od kdy ho začneš brát. Já ho začala brát prostě ten den kdy jsem ho koupila - dle paní bylinkářky je to jedno a po dobrání jednoho balení pauza týden a pak zase brát. Beru ho 3xdenně 15 kapek. První cyklus se mi zkrátil na 36 dní a to jsem brala jeřáb asi týden. Druhý cyklus byl 33 dní, takže spokojenost veliká 🙂 . Musím podotknout že před tím jsem měla běžně cykly 38-41dní a dokonce i víc.

majka12
26. čer 2009

jo a maliník neberu, ptala jsem se na něj a prý se nic nemá přehánět a spíš vyzkoušet tři měsíce co ti sedne. Vzhledem k tomu že se mi zkrátil cyklus a ovulce opravdu nemám pochyb 😀 tak to ani brát nehodlám

kkamca
26. čer 2009

díky.. 😉

misicka455
27. čer 2009

Ahojy holky, tak nevím zda to byl jeřáb , ale je fakt že po měsíci co jsem ho začala používat se zadařilo. Tak doporučuji 😉

Blondynka koukím, že tobě taky tak gratuluji a že by tedy na tom jeřábu něco bylo 😉

kkamca
27. čer 2009

misicka455:tak to je krásný to gratuluji..a ty si ten jeřáb brala jak od kolikátého dne cyklu a dokdy?

misicka455
27. čer 2009

Já už přesně nevím, prostě jsem si ho koupila a hned začala brát ani nevím kolikátej den cyklu atd...a přestala jsem ho až jse na testu zjistila // 😉

majka12
28. čer 2009

misicka455, ty jsi neděla pauzu v užívání ?