• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kapky Jeřáb ptačí a vaše zkušenosti s tím

18. ledna 2017 
Ne nedělala ,možná jsem to užívala blbě, ale hlavní je že se zadařilo :wink:
28. čer 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,

JP beriem prvý mesiac, spolu s kontryhelom tak som zevdavá či mi pomože k vytúženému cieľu. Zatiaĺ možem napísať toľko, že 1.MS po SP bola vďaka bylinkám slabšia :slight_smile:
28. čer 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky!
Od včerejška užívám Jeřáb, ale až po týdnu cyklu. Snad to neva :wink:
Sem zvědavá, jak to zaúčinkuje :wink:
15. črc 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj..to by snad nemělo vadit..já ho začnu užívat ode dneška..
15. črc 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja ho zacla brat prvne min.mesic (hlavne kvuli zkraceni cyklu a PMS). Nevim, jestli to bylo fakt tim, ale muj cyklus byl 22 dni, bez PMS a MS byla celkem slaba :wink: Obcas jsem si dala salek kontryhelu v praci. Ted finisuju druhy cyklus, kde OVU byla uz 9DC :wink:

Jsem celkem neverici Tomas, ale i ja zacinam pomalu verit v silu bylinek :grinning:

kali: tak ty sis ho taky zakoupila :confused: Jsem zvedava, jestli Ti to aspon zkrati cyklus, tak jako me :wink:
15. črc 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
nany:to jsem zvědavá jestli i mě zkrátí cyklus
15. črc 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
nany prosim tě jak ten jeřáb užíváš?dl návodu do vody 3 krát denně 20 kapek? :sunglasses:
15. črc 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
kkamca: uzivam ho 3x denne/15 kapek - tak jak je na lahvicce - mam ho od Herba Vitalis :wink:

Za zkousku nic nedas :wink:
15. črc 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
nany:taky ho mám od fa jak ty--a dáváš ho do vody nebo jen tak přímo na lžičku?
15. črc 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nany: No, to já sem taky zvědavá :grinning: Moc by se mi to zkrácení hodilo už tento cyklus :slight_smile: Pač na moje OVU období manžílek odlétá do světa :frowning2:
15. črc 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera sen si ho teprv vyzvedla na poště, tak sem si jen večer kápla 30 kapek do trošky vody a vypila.
Dnes sem si dala ráno 15 kapek a pak až příjdu domů z práce a pak večer po 15-ti kapkách... Přesně dle návodu na lahvičce :slight_smile:
15. črc 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
kkamca: davam si ho do trosky vody, prijde mi lip pozivatelny :grinning:

kali: drzim palce..u me to byl teda skok - z 37denniho cyklu na 22 :astonished: Teda doufam, ze je to tim jerabem :sweat_smile:
15. črc 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nany: No, mě by stačilo zkrátit to aspoň z 40 dní na 30 dní :grinning:
15. črc 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nemáte z toho jeřábu zažívací potíže?mě nějak začla pálit žáha a běhavka mě přepadla.. :unamused:
15. črc 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mi zatím nic :slight_smile: Ale beru to teprv třetí den. Tak uvidíme :wink:
16. črc 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já když jeřáb brala tak jsme žádné vedlejší účinky nepozorovala :wink:
16. črc 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj.doufám že to nebylo z jeřábu..ráno jsem si ho dala nalčno a zatim nic uvidíme v průběhu dne-- :wink:
16. črc 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
kkamca: ja jsem teda zadny "vedlejsi ucinky" taky nepocitovala :wink: treba to ani nebylo z toho..uvidis :slight_smile:
16. črc 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ano. Je možné, že to bylo úplně z jiného důvodu :slight_smile: :slight_smile: :wink:
16. črc 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte!
Tak týden beru kapičky z jeřábu, z kontryhele a z měsíčku. Už v neděli sem měla krásný plodný hlen. Ovulační test byl ještě negativní, ale uvidíme. Vypadá to, že se cyklus zkracuje :slight_smile:
kkamca: musím potvrdit, že sem měla během minulého týdne taky rychlejší krok...
20. črc 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby, prosim vas odkial ste si objednavali jarabinu (jerab ptaci). Lebo www.slnieckova.sk je nejaka stranka, ktora sa mi dala otvorit len jeden raz a uz viac nie. A podla toho, co tu pisete, aj mne by sa zisiel. Vdaka za radu.
20. črc 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
kali: tak to je fajn, ne :slight_smile: Ja z PA-SO dostala uz druhou MS po 22-23ti dnech :sunglasses:

zuzumia: nevim, jestli bydlis v CR nebo SR, ale ja to normalne koupila v obchode se zdravou vyzivou..lahvicka stala kolem 60,-Kc
20. črc 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nany: Jo, jo, dívala sem se na tvůj grafík :slight_smile: Dostala si to krásně :slight_smile: Doufám v podobný průběh :wink:

Zuzimia: Já sem koupila tinkturu na: http://empatia.inshop.cz/inshop/
20. črc 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
kali: jj, verim, ze to tak i zustane..ovsem doufam v lepsi variantu..a to, ze se MS nedostavi :grinning: Ted se jeste potkat doma s MM ve spravny cas :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. črc 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, lezu sem trochu mimo téma, ale chci nabídnout jeřáb ptačí + další výluhy z pupenů od Mgr. Podhorné. Čekám miminko, takže je nebudu potřebovat. Jedná se o speciální balíček na podporu plnodnosti. Mrkněte na můj inzerát, příp. napište přes IP. Standardně se prodává jeřáb za 130 CZK, já prodám za 250 s dalšími 5 výluhy - tj. 6 lahviček dohromady (černý rybíz a maliník, měsíček lékařský, dub, třezalka tečkovaná, lípa a jeřáb ptačí).
20. črc 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak OVU už proběhla... místo 24. den už 18. den :slight_smile: Jsem ráda, za ten týden :grinning:
Ať žijí bylinky :wink: :grinning: :wink:
24. črc 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jsem taky začala užívat jeřáb ptačí. Snažíme se už od podzimu 2008 a stále těhu nejsem. Do umělýho se nám s přítelem nechce...tak mi držte palce, aby byl výsledek takový, jaký si tu přejeme každá :wink: :dizzy_face:
24. črc 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aji: Jasně, držíme pěsti všechny :wink: Ať to zafunguje a brzo // :wink:
24. črc 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojík holky já též začla jeřáb baštit ale jak sme byli na dovči nechal ajsem jej doma a na 14dní vynechala a sním i MS vynechala :unamused: Těhu nejsem ale MS též nikde myslíte že to může být tou pauzou v polovině cyklu? :frowning2:
24. črc 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, přiznávám, že jsem nestačila celou diskuzi pročíst, ale mám dotaz, beru Jeřáb teď od začátku cyklu to je v podstatě jen 11 dní, ale tak 4 dny už pozoruju, že musím strašně běhat na záchod, na malou :grinning: , strašně mě to otravuje, dneska sem i skoro nic nepila, protože mě to nebaví v noci a i mi to rozhazuje BT, mám výčitky svědomí, protože přímo u Jeřábu je napsané, že se má dodržovat pitný režim, ale prostě i když nepiju, tak běhám na záchod každou chvilku, už mě to fakt štve a neberu nic než vitamíny Femibion, který už beru dýl, a právě teď nově ten Jeřáb, tak mám podezření jestli to není z toho, a jestli jo, a máte s tím některý zkušenosti, tak přejde to? Moc děkuju za odpovědi :wink: :pensive:
25. črc 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek