Kapky Jeřáb ptačí a vaše zkušenosti s tím

prdecek
20. srp 2007

ahojky holky,

dneska sem si koupila Jeřáb ptačí - kapky. Máte s tím někdo nějáký zkušenosti???

misicka455
28. čer 2009

Ne nedělala ,možná jsem to užívala blbě, ale hlavní je že se zadařilo 😉

bielanevesta
28. čer 2009

Ahoj,

JP beriem prvý mesiac, spolu s kontryhelom tak som zevdavá či mi pomože k vytúženému cieľu. Zatiaĺ možem napísať toľko, že 1.MS po SP bola vďaka bylinkám slabšia 🙂

kali.kal
15. črc 2009

Ahojte holky!
Od včerejška užívám Jeřáb, ale až po týdnu cyklu. Snad to neva 😉
Sem zvědavá, jak to zaúčinkuje 😉

kkamca
15. črc 2009

ahoj..to by snad nemělo vadit..já ho začnu užívat ode dneška..

nany123
15. črc 2009

Ja ho zacla brat prvne min.mesic (hlavne kvuli zkraceni cyklu a PMS). Nevim, jestli to bylo fakt tim, ale muj cyklus byl 22 dni, bez PMS a MS byla celkem slaba 😉 Obcas jsem si dala salek kontryhelu v praci. Ted finisuju druhy cyklus, kde OVU byla uz 9DC 😉

Jsem celkem neverici Tomas, ale i ja zacinam pomalu verit v silu bylinek 😀

kali: tak ty sis ho taky zakoupila 😕 Jsem zvedava, jestli Ti to aspon zkrati cyklus, tak jako me 😉

kkamca
15. črc 2009

nany:to jsem zvědavá jestli i mě zkrátí cyklus

kkamca
15. črc 2009

nany prosim tě jak ten jeřáb užíváš?dl návodu do vody 3 krát denně 20 kapek? 😎

nany123
15. črc 2009

kkamca: uzivam ho 3x denne/15 kapek - tak jak je na lahvicce - mam ho od Herba Vitalis 😉

Za zkousku nic nedas 😉

kkamca
15. črc 2009

nany:taky ho mám od fa jak ty--a dáváš ho do vody nebo jen tak přímo na lžičku?

kali.kal
15. črc 2009

Nany: No, to já sem taky zvědavá 😀 Moc by se mi to zkrácení hodilo už tento cyklus 🙂 Pač na moje OVU období manžílek odlétá do světa ☹

kali.kal
15. črc 2009

Včera sen si ho teprv vyzvedla na poště, tak sem si jen večer kápla 30 kapek do trošky vody a vypila.
Dnes sem si dala ráno 15 kapek a pak až příjdu domů z práce a pak večer po 15-ti kapkách... Přesně dle návodu na lahvičce 🙂

nany123
15. črc 2009

kkamca: davam si ho do trosky vody, prijde mi lip pozivatelny 😀

kali: drzim palce..u me to byl teda skok - z 37denniho cyklu na 22 😲 Teda doufam, ze je to tim jerabem 😅

kali.kal
15. črc 2009

Nany: No, mě by stačilo zkrátit to aspoň z 40 dní na 30 dní 😀

kkamca
15. črc 2009

holky nemáte z toho jeřábu zažívací potíže?mě nějak začla pálit žáha a běhavka mě přepadla.. 😒

kali.kal
16. črc 2009

Mi zatím nic 🙂 Ale beru to teprv třetí den. Tak uvidíme 😉

misicka455
16. črc 2009

Tak já když jeřáb brala tak jsme žádné vedlejší účinky nepozorovala 😉

kkamca
16. črc 2009

ahoj.doufám že to nebylo z jeřábu..ráno jsem si ho dala nalčno a zatim nic uvidíme v průběhu dne-- 😉

nany123
16. črc 2009

kkamca: ja jsem teda zadny "vedlejsi ucinky" taky nepocitovala 😉 treba to ani nebylo z toho..uvidis 🙂

kali.kal
16. črc 2009

Ano. Je možné, že to bylo úplně z jiného důvodu 🙂 🙂 😉

kali.kal
20. črc 2009

Ahojte!
Tak týden beru kapičky z jeřábu, z kontryhele a z měsíčku. Už v neděli sem měla krásný plodný hlen. Ovulační test byl ještě negativní, ale uvidíme. Vypadá to, že se cyklus zkracuje 🙂
kkamca: musím potvrdit, že sem měla během minulého týdne taky rychlejší krok...

zuzimia
20. črc 2009

Baby, prosim vas odkial ste si objednavali jarabinu (jerab ptaci). Lebo www.slnieckova.sk je nejaka stranka, ktora sa mi dala otvorit len jeden raz a uz viac nie. A podla toho, co tu pisete, aj mne by sa zisiel. Vdaka za radu.

nany123
20. črc 2009

kali: tak to je fajn, ne 🙂 Ja z PA-SO dostala uz druhou MS po 22-23ti dnech 😎

zuzumia: nevim, jestli bydlis v CR nebo SR, ale ja to normalne koupila v obchode se zdravou vyzivou..lahvicka stala kolem 60,-Kc

kali.kal
20. črc 2009

Nany: Jo, jo, dívala sem se na tvůj grafík 🙂 Dostala si to krásně 🙂 Doufám v podobný průběh 😉

Zuzimia: Já sem koupila tinkturu na: http://empatia.inshop.cz/inshop/

nany123
20. črc 2009

kali: jj, verim, ze to tak i zustane..ovsem doufam v lepsi variantu..a to, ze se MS nedostavi 😀 Ted se jeste potkat doma s MM ve spravny cas 😝

mitka
20. črc 2009

Ahoj holky, lezu sem trochu mimo téma, ale chci nabídnout jeřáb ptačí + další výluhy z pupenů od Mgr. Podhorné. Čekám miminko, takže je nebudu potřebovat. Jedná se o speciální balíček na podporu plnodnosti. Mrkněte na můj inzerát, příp. napište přes IP. Standardně se prodává jeřáb za 130 CZK, já prodám za 250 s dalšími 5 výluhy - tj. 6 lahviček dohromady (černý rybíz a maliník, měsíček lékařský, dub, třezalka tečkovaná, lípa a jeřáb ptačí).

kali.kal
24. črc 2009

Tak OVU už proběhla... místo 24. den už 18. den 🙂 Jsem ráda, za ten týden 😀
Ať žijí bylinky 😉 😀 😉

aji
24. črc 2009

Ahoj holky,
tak jsem taky začala užívat jeřáb ptačí. Snažíme se už od podzimu 2008 a stále těhu nejsem. Do umělýho se nám s přítelem nechce...tak mi držte palce, aby byl výsledek takový, jaký si tu přejeme každá 😉 😵

kali.kal
24. črc 2009

Aji: Jasně, držíme pěsti všechny 😉 Ať to zafunguje a brzo // 😉

lenicenka17
24. črc 2009

ahojík holky já též začla jeřáb baštit ale jak sme byli na dovči nechal ajsem jej doma a na 14dní vynechala a sním i MS vynechala 😒 Těhu nejsem ale MS též nikde myslíte že to může být tou pauzou v polovině cyklu? ☹

vendulak
25. črc 2009

Ahojte holky, přiznávám, že jsem nestačila celou diskuzi pročíst, ale mám dotaz, beru Jeřáb teď od začátku cyklu to je v podstatě jen 11 dní, ale tak 4 dny už pozoruju, že musím strašně běhat na záchod, na malou 😀 , strašně mě to otravuje, dneska sem i skoro nic nepila, protože mě to nebaví v noci a i mi to rozhazuje BT, mám výčitky svědomí, protože přímo u Jeřábu je napsané, že se má dodržovat pitný režim, ale prostě i když nepiju, tak běhám na záchod každou chvilku, už mě to fakt štve a neberu nic než vitamíny Femibion, který už beru dýl, a právě teď nově ten Jeřáb, tak mám podezření jestli to není z toho, a jestli jo, a máte s tím některý zkušenosti, tak přejde to? Moc děkuju za odpovědi 😉 😔