• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kapky Jeřáb ptačí a vaše zkušenosti s tím

18. ledna 2017 
Vendul: raděj opravdu víc pij! Bacha na to! Zvlášť, když už to píšou i na lahvičce...

Čůrat se mi víc nechce, když si to kapu. Takže neporadím...
27. črc 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
vendulak: Mně se víc čůrat nechce, ale pitnej režim bych nezanedbávala! Spíš mi přijde, jestli nemáš nastydlej močovej měchýř...
27. črc 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky.
Mám koupený taky jeřáb, ale musímpočkat na další cyklus...Teď jsem 11DC, takže si ještě počkámnež ho začnu užívat... :pensive:
27. črc 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
vendulak:taky se mi zdá že víc běhám..na malou a bz mi to asi taky rozhodilo ale nejsem si jistá :confused:
27. črc 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
A holky, berete jeřáb celý cyklus nebo jen do OVU?
27. črc 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
kali: Já ho budu brát celý cyklus.
27. črc 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
kali:řikaj vybrat jednu celou skleničku a pak snad pauzu ,ale nevim jak dlouho ta pauza má být :unamused:
27. črc 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a má se začít brát začátkem cyklu nebo můžu i v polovině? :confused:
27. črc 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
já myslim že je to jedno eliško..kdy ho začneš brát..
27. črc 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
elisko, četla jsem v jinejch diskusích, že ho některý holky začali brát i v půlce cyklu. Takže je to asi celkem šumák, kdy začneš :wink: Hlavní je, aby nám to všem pomohlo k vytouženému těhu :dizzy_face:
28. črc 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eli: já jsem ho začala brát až 8. den cyklu. a zafungoval :grinning: Ovu se urychlila :slight_smile:
28. črc 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eliško já taky četla že je to jedno, kdy se začne brát :wink: . I když já ho brala od začátku cyklu, předtím se mi cyklus zase nějak zastavil tak na další sem dostala clostil, tak sem ho nechtěla brát k němu, tak až když se nepovedl cyklus s clostilem tak sem od začátku dalšího začala kapat jeřáb :slight_smile: .

Kamčí a tobě se to běhání už zlepšilo? Mě docela, jo, díky bohu :grinning: . A nemyslím si že bych byla nastydlá, bylo to jen pár dní a fakt mám takové tušení, že za to mohl jeřáb :confounded: . Kamčí ty si taky chodila na clostilky, co? Ty bereš jeříb i clostil? :slight_smile:

Holky berete společně s jeřábem ještě něco? Jestli nějak nevadí kombinování? Já beru teď ještě pupalku (jí a jeřáb chci na srovnání cyklu, nechodila mi ms po HA, pak jí pan doktor rozeběhl Proverou, a cykly byli delší ale v pohodě, zřejmě i ovulka, až předminulý cyklus se to zase nějak zastavilo, a k doktoru mám jít až po létě tak chci ještě zkusit něco nenásilnýho).
28. črc 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj.. vendulak:jojo já chodim pořád na clostilky..i když clostil už neberu!Měla jsem ho pouze na 2 cykly.Ted jsem bez něj a kapu jeřáb.A piju maliník.Taky sem to nechtěla nějak kombinovat.
Běhání už je lepší :grinning: Ale zas chodim víc čůrat mi přijde :wink:

Víte někdo tu pauzu s jeřábem--jaká má být?
28. črc 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kamčí já měla clostil jen na jeden cyklus, a teď nemám prášky žádné, beru jen vitamíny Femibion, a ty jen ob den ale pravidelně kapu jeřáb a zobu tu pupalku.
A kde si přišla na maliník? Já slyšela někde že by se mělo pít do ovu kontryhel a po ní maliník. A někde zase nedoporučujou maliník vůbec, že jenom ke konci těhu kvůli snadnějšímu porodu...tak nevím.
Já dřív pila kontryhel, ale už mi lezl krkem :unamused: .
28. črc 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
vendulak:maliník je na plodný hlen a má se pít také jen do ovulky..
a v bylině mi taky řekla že je vhodný i ke konci těhotenství..
Kontryhel mám ještě doma ale ted ho nepiju aby toho nebylo moc..
A dobírám calibrum baby plan..pak koupim jen listovku a nic víc.Jako z vitamínů. :grinning:
28. črc 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
kamčí fakt? To jsem vůbec nevěděla! :confused: Tak to bych ho možná taky mohla pořídit, protože já hleník nikdy nic moc, poznala jsem ho teď malinko poprvé a to fakt jen ten jeden jediný den :unamused: .
Já dřív taky zobala jen listovku, ale když sem byla nedávno poprvé u gyndra kvůli tomu že se snažíme a nejde to tak mi doporučil Femibion, že to je v současnosti to nejlepší na trhu u nás že má listovku už nějak naštěpenou nebo co, že každej jí štěpit neumí, tak jí třeba jen vylučuje :zipper_mouth: .
28. črc 2009 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak to je fajn, takže ho začínám brát odedneška.. :dizzy_face: :dizzy_face: tak jsem zvědavá!!! :wink:
Holky já se tak těším na těhu a co Vy?? Určitě taky, že?? :wink: Doufám, že se nám brzy zadaří všem!! Držím nám pěstičky!!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
29. črc 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ELI už aby to bylo..já už druhý den jeřáb musela vysadit..Neni mi dobře-střevní chřipka.Doufám že to nějak neovlivní moje tělo,když sem vysadila
29. črc 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
O tom Femibionu sem už taky četla, ale příjde mi to docela hodně peněz za málo tabletek :frowning2:
Kapu si Jeřáb zároveň s kontryhelem a měsíčkem. Jinak ještě listovku zobu :wink:
29. črc 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
kkamca: Snad to neovlivní... Teda já se v tom moc nevyznám!! :sweat_smile: Ale dneska jsem začala brát takže :dizzy_face: :dizzy_face: snad zabere na všechno!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
29. črc 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eliško, já se spíš už i bojím na něj těšit, nebo na těhu jen myslet, mám z toho pak depky, už je to dlouhatánská doba a já už se někdy bojím, že se ho snad ani nedočkám :cry: .
Kali, já taky nejdřív na tu cenu docela koukala, ale prostě kdyby bylo miminko tak pro něj chci fakt udělat to nejlepší co můžu, a za to mi ty peníze myslím stojí, jednou jsem četla příběh holky, která psala že její maminka v těhu neměla vůbec kyselinu listovou, že o tabletkách jí nikdo neřekl a zeleninu neměla ráda a nikdy jí tedy nejedla a ona měla ta holka pak docela vážný problémy se srdcem, vrozený, i doktoři pak řekli že je to nejspíš od toho. No tenkrát sem u toho normálně brečela. Takže pro zdraví miminka chci udělat fakt max. Máme teď i s příťou docela finanční potíže, přesto jsem prostě rozhodnutá a dělám to tak na tohle penízky vždycky ušetřit, navíc přímo na stránkách www.femibion.cz je v otázkách že při snažení stačí bohatě jedna tabletka ob den, takže teď mám to balení na dva měsíce :slight_smile: , ale kdyby bylo mimi tak samozřejmě začnu baštit každý den :slight_smile: .
Jinak Kamčí to je mi líto, že tě dostihla nějaká chřipajzna, tak držím palce ať je co nejdřív zase dobře :wink: .
Já jeřáb tedy kapu poctivě dál :slight_smile: .
29. črc 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčata.Máte někdo zkušenost s čajem kotvičník?jeřáb je i v čaji?
29. črc 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vendulak: Jo jo, to chápu :wink: Zdraví je nad zlato :slight_smile: :wink:

Venysko: O kotvičníku jsem zatím jen četla, ale uvažuju o tom :wink: Jeřáb se používá i jako čaj :wink: Jde koupit na internetu :wink:
29. črc 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj mohu se zeptat?koupila jsem manželovi Kotvičník nať jak často ho má pít?A sobě jeřáb ptačí kapky a maliník list a kontryhel čaj.Mohu to kombinovat?Co je z toho nej?A kdy ten jeřáb pít?
29. črc 2009 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky,
kapu si jeřáb, měsíček a kontryhel. Včera mě začaly bolet prsa. Nějak otekly a zcitlivěly. Nestalo se vám to některé? Nemáte nějaké zkušenosti? Nebylo to úplně příjemné, tak nevím, jestli si to nebudu muset přestat kapat.
30. črc 2009 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nebo to možná bude jen kombinace PMS a nějaké virózy :frowning2: Počkáme a uvidíme :wink:
30. črc 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kali tak já žádné problémy nemám, takže asi neporadím :unamused: .
Jinak asi budu taky jednou z tich co budou pět na jeřáb chválu :grinning: , mívala sem ovuši 21.DC, pak se nedostavila vůbec, pak po clostilu 16.DC a tenhle cyklus jen jeřáb a pupalka a ovulka byla 15.DC :slight_smile: . Bohužel to bylo nečekaný takže sme nesnažili :cry: a obrečela sem že cyklus zmařenej :cry: .
30. črc 2009 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vendul: tak to se musíte snažit pořát :grinning: Ne jen, když očekáváš OVU :grinning: Sexík je přece fajn i jen tak pro radost :grinning: Ale věřím, že tě to mrzelo :frowning2: Taky by mě to mrzelo :frowning2:
31. črc 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jak jsem začala brát jeřáb, tak mě hrozně bolí prsa, teda občas jedno a pak zase druhé ještě , že jich nemám víc... :grinning: :grinning: :sweat_smile:
Kali: četla jsem, že máš taky citlivější prsa, myslíš, že to může být kvůli jeřábu?? :confused: :sweat_smile:
31. črc 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eliško: Napadlo mě to... jiné důvody zatím nejsou ... Ale kapu si k tomu ještě kontryhel a měsíček... A manžílek naznal, že sou nějaké větší... :pensive: Tak jestli v tom jsou nějaké pseudoestrogeny... je to asi možné....
31. črc 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek