• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kapky Jeřáb ptačí a vaše zkušenosti s tím

18. ledna 2017 
Tak o jeřábu slyším v této souvislosti poprvé - zajímavé. díky.
31. říj 2014 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coufalova1 Teda musím říct, že tvůj příspěvek mi dal fakt naději! Po HA to mám taky tak 4x do roka a k tomu ještě poruchu funkce štítné žlázy (ale to by mělo být v pohodě) - obojí po mámě, která i přesto 2x úspěšně (a vždycky vlastně neplánovaně) otěhotněla. Proto když jsem 31.10. našla na testu // byla jsem fakt nadšená! Nakonec to ale nedopadlo dobře a dneska jsem se vrátila z nemocnice...mám zatím zásoby kontryhelu a jeřáb ptačí a doufám, že když se jednou zadařilo, ovulace nejspíš probíhá, ale problém byl spíš s tou sliznicí (a možná to bylo taky mimoděložní těhu, což mi už nedokáže nikdo říct, ale podezření tam bylo právě kvůli nízké sliznici). Takže jdu do bylinek a věřím, že příště bude už vše v pořádku :slight_smile:
7. lis 2014 v 18:52  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky Holčičky,jsem již babička dvou vnoučků,a také po gynekologické operaci ve 45.L,takže i předčasný přechod,kapky z Jeřábu mě velmi pomáhaly překonávat takzvané návaly horka,jsou přírodní žádná chemie,vřele doporučuji, :slight_smile: :slight_smile:
15. čer 2015 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Navíc když se kapky z Jeřábu aplikují do vody tak jsou dobré, :grinning:
15. čer 2015 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já pozoruju první změny :slight_smile: já kapala minulý cyklus od 1DC - 14DC ale jen 20 kapek za den, jsem se bála víc(mám tinkturu z pupenů) :slight_smile: vždycky jsem měla během MS šílené bolesti a zvracení a musela jsem spolykat 3 ibalginy za den. Teď žádné zvracení, bolesti o polovinu menší (jen jeden ibalgin) a zaznamenala jsem, že i psychika se mnou tak necloumá :slight_smile: Tak jsem zvědavá co bude dál :slight_smile:
24. čer 2015 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, začala jsem užívat jeřáb, je možné, že by mi zkrátil cyklus na 21 dnů? Dříve jsem měla cykly 26-27 dnů, po užívání jeřábu dorazila MS už po 21 dnech.. :angry:
30. zář 2015 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, muzete mi poradit jak se presne uziva kura? Mam sestavenou kuru na upravu MS a ovulace. Mam 6 lahvicek z toho 3 se zkratkou T a 3 se zkratkou P. Pry se maji uzivat nejdrive vsechny T a k nim pridat jednu P a pak dalsi, akorat ze ten pomer je u vsech stejny 3 x denne 20 kapek, tak kdy mam uzivat ty 2 zbyvajici se zkratkou P? Samotne nebo s dalsi - navazujici kurou? Dekuji za odpoved.
25. lis 2015 v 05:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky je mi 30 a jsem stále bez prcka :frowning2: ještě s exmanželem , když jsme byly v klinice tak mě zjistily, že mám hodně moc vajíček (jsem jak kvočna co si na vejcích sedí :slight_smile: ) a , že mám ale OVU max 2-5 do roka což je sakra málo tak beru skoro měsíc INOFOLIC a zítra jdu si do lekárny pro jeřáb ptačí a pro přítele kotvičník tak jsem zvědavá zda to nějak pomůže nebo ne :unamused: :unamused: :wink: :wink:
7. bře 2016 ve 12:57  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky , jeřáb ptačí beru od Serafinu stojí 157Kč , je nasládlý ale pomohl mi , brala jsem jej 2 měsíce a MS přišla , je zajímavé , že gynekoložka mi řekla, že to není dobře , že bůhví jak to dávkuju a , že si tím možná i ubližuju tak nevím, jsou to bylinky ne?
3. dub 2016 v 09:02  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja jsem urcite pro vyzkouset tyto kapky. Hned pri prvnim pouzivani jsem mela ovulaci posunutou z obvykleho 24 dc na 13 dc a menstruace se uz nedostavila:laughing: ja to teda davam za vinu tem kapkam :purple_heart:
26. dub 2016 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misak75 ano jsou to jen bylinky nic víc :slight_smile: a ty nemůžou ublížit :slight_smile: já je kupuju přímo v lékárně :slight_smile: kupuju ten jeřáb ptačí a kotvičník pozemní s vrbovkou jedna lahvička má 50ml a je to přímo od Dr. Popov stojí mě jedna lahvička 55kč což je super .Tak jsme s přítelem říkaly , že to budeme brát dokud nepojedeme do Liberce atd :slight_smile: tak uvidíme jestli to nějak pomáhá
27. dub 2016 v 09:38  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misak75 jinak mi si to dávkujeme 3x denně a to tak že já- 60kapek za den a přítel 90 za den
27. dub 2016 v 09:40  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evcaslavik taky jsem hodně slyšela i četla , že to ovu posune ale třeba u mě je ta chyba že nevim kdy jí mám a jestli teda vůbec
27. dub 2016 v 09:41  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moncicanda2 ahojky jasně , že to jsou kapky a pomáhají, mam hodnou gyndařku, ale problém je v tom, že nevěří na bylinky. Do léta mi MS chodila super, pak najednou stresem byla slabá až zmizela úplně. Doktorka hned, že jsem v přechodu ....mam thýni zdravotní sestru a říkala, že z ničehož nic to není, je to postupné, Mam těžkou práci, tak si myslím, že jsem vyčerpaná a není mi 20 takže to tělu trvá déle.
3. kvě 2016 v 07:29  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micha2105 ano, je to možné, jsou silnější, já měla MS 3x po sobě
3. kvě 2016 v 07:30  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem, já jsem v květnu začala kapat jeřáb (3x20 kapek) a vypotřebovala jsem 1,5 lahvičky. Minulý týden jsem po 11ti měsících našla // :slight_smile:
18. črc 2016 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Prosim poradite mi do kdy se bere jerab ptaci?
12. srp 2016 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, měsíc beru jeřáb ptačí, tento cyklus se mi ale pozdí MS (cyklus 27 dnů, t. test negativní), máte s tím některá zkušenost? Děkuju :slight_smile:
28. zář 2016 ve 23:27  •  čeká miminko, termín má v červenci 2017 (13. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děvčata, lze kombinovat i s INOFOLICEM combi + kontryhelový čaj. Moc díky.
19. říj 2016 v 15:31  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, prosím, užívám kapičky Jeřábu ptačího a Drmek...Je tu pár diskusí...ale užíváte kapky celý měsíc? Mně bylinkářka řekla, že Jeřáb ptačí mám užívat do ovulace a Drmek po ovulaci. Nikde jsem se tu ale nedočetla...jestli se to takhle má dělit. Jak berete kapičky vy? Celý cyklus??? Díky :slight_smile:
29. lis 2016 v 07:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,vcera sem si koupila jerab ptaci a piju kontryhel . Jak prosim ten jerab uzivate (davkovani,jak dlouho , a jak dlouho poto davate pauzu) ? a chci se jeste zeptat mame nejake osvedcene byliny nebo neco na otehotneni ? uz se o mimi snazime 5let dochazime do Gennetu do Prahy a stale nic na zadny problem u nas neprisli :/ v unoru me ceka proplach vejcovodu... Dekuji za odpoved.. Hezky den :slight_smile:
Dnes v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajule90 Já jsem pila ten kontryhel, k tomu Nosifol a cvičila jsem hormonální jógu. Jeřáb mi nepomohl :'( Držím palce!
Dnes v 09:50  •  čeká miminko, termín má v lednu 2017 (40. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kettkav a zadarilo se ? a kde bych prosim nasla cviky na tu jogu ? :slight_smile:
Dnes v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajule90 No v pátek mám rodit :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Ta hormonální jóga se musí cvičit správně, takže ideální jít na nějaký víkendový kurz a pak se cvičí doma. Je to sestava na cca půl hodinky.
Dnes v 16:40  •  čeká miminko, termín má v lednu 2017 (40. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek