Kapky Jeřáb ptačí a vaše zkušenosti s tím

prdecek
20. srp 2007

ahojky holky,

dneska sem si koupila Jeřáb ptačí - kapky. Máte s tím někdo nějáký zkušenosti???

salot
31. říj 2014

Tak o jeřábu slyším v této souvislosti poprvé - zajímavé. díky.

baru87
7. lis 2014

@coufalova1 Teda musím říct, že tvůj příspěvek mi dal fakt naději! Po HA to mám taky tak 4x do roka a k tomu ještě poruchu funkce štítné žlázy (ale to by mělo být v pohodě) - obojí po mámě, která i přesto 2x úspěšně (a vždycky vlastně neplánovaně) otěhotněla. Proto když jsem 31.10. našla na testu // byla jsem fakt nadšená! Nakonec to ale nedopadlo dobře a dneska jsem se vrátila z nemocnice...mám zatím zásoby kontryhelu a jeřáb ptačí a doufám, že když se jednou zadařilo, ovulace nejspíš probíhá, ale problém byl spíš s tou sliznicí (a možná to bylo taky mimoděložní těhu, což mi už nedokáže nikdo říct, ale podezření tam bylo právě kvůli nízké sliznici). Takže jdu do bylinek a věřím, že příště bude už vše v pořádku 🙂

racinka
15. čer 2015

Ahojky Holčičky,jsem již babička dvou vnoučků,a také po gynekologické operaci ve 45.L,takže i předčasný přechod,kapky z Jeřábu mě velmi pomáhaly překonávat takzvané návaly horka,jsou přírodní žádná chemie,vřele doporučuji, 🙂 🙂

racinka
15. čer 2015

Navíc když se kapky z Jeřábu aplikují do vody tak jsou dobré, 😀

sasanka88
Autor odpověď smazal
Zobraz
micha2105
30. zář 2015

Holky, začala jsem užívat jeřáb, je možné, že by mi zkrátil cyklus na 21 dnů? Dříve jsem měla cykly 26-27 dnů, po užívání jeřábu dorazila MS už po 21 dnech.. 😠

elien05
25. lis 2015

Ahoj holky, muzete mi poradit jak se presne uziva kura? Mam sestavenou kuru na upravu MS a ovulace. Mam 6 lahvicek z toho 3 se zkratkou T a 3 se zkratkou P. Pry se maji uzivat nejdrive vsechny T a k nim pridat jednu P a pak dalsi, akorat ze ten pomer je u vsech stejny 3 x denne 20 kapek, tak kdy mam uzivat ty 2 zbyvajici se zkratkou P? Samotne nebo s dalsi - navazujici kurou? Dekuji za odpoved.

moncicanda2
7. bře 2016

ahoj holky je mi 30 a jsem stále bez prcka ☹ ještě s exmanželem , když jsme byly v klinice tak mě zjistily, že mám hodně moc vajíček (jsem jak kvočna co si na vejcích sedí 🙂 ) a , že mám ale OVU max 2-5 do roka což je sakra málo tak beru skoro měsíc INOFOLIC a zítra jdu si do lekárny pro jeřáb ptačí a pro přítele kotvičník tak jsem zvědavá zda to nějak pomůže nebo ne 😒 😒 😉 😉

misak75
3. dub 2016

Ahojky , jeřáb ptačí beru od Serafinu stojí 157Kč , je nasládlý ale pomohl mi , brala jsem jej 2 měsíce a MS přišla , je zajímavé , že gynekoložka mi řekla, že to není dobře , že bůhví jak to dávkuju a , že si tím možná i ubližuju tak nevím, jsou to bylinky ne?

evcaslavik
26. dub 2016

Ja jsem urcite pro vyzkouset tyto kapky. Hned pri prvnim pouzivani jsem mela ovulaci posunutou z obvykleho 24 dc na 13 dc a menstruace se uz nedostavila😆 ja to teda davam za vinu tem kapkam 💜

moncicanda2
27. dub 2016

@misak75 ano jsou to jen bylinky nic víc 🙂 a ty nemůžou ublížit 🙂 já je kupuju přímo v lékárně 🙂 kupuju ten jeřáb ptačí a kotvičník pozemní s vrbovkou jedna lahvička má 50ml a je to přímo od Dr. Popov stojí mě jedna lahvička 55kč což je super .Tak jsme s přítelem říkaly , že to budeme brát dokud nepojedeme do Liberce atd 🙂 tak uvidíme jestli to nějak pomáhá

moncicanda2
27. dub 2016

@misak75 jinak mi si to dávkujeme 3x denně a to tak že já- 60kapek za den a přítel 90 za den

moncicanda2
27. dub 2016

@evcaslavik taky jsem hodně slyšela i četla , že to ovu posune ale třeba u mě je ta chyba že nevim kdy jí mám a jestli teda vůbec

misak75
3. kvě 2016

@moncicanda2 ahojky jasně , že to jsou kapky a pomáhají, mam hodnou gyndařku, ale problém je v tom, že nevěří na bylinky. Do léta mi MS chodila super, pak najednou stresem byla slabá až zmizela úplně. Doktorka hned, že jsem v přechodu ....mam thýni zdravotní sestru a říkala, že z ničehož nic to není, je to postupné, Mam těžkou práci, tak si myslím, že jsem vyčerpaná a není mi 20 takže to tělu trvá déle.

misak75
3. kvě 2016

@micha2105 ano, je to možné, jsou silnější, já měla MS 3x po sobě

byra
18. črc 2016

Ahoj všem, já jsem v květnu začala kapat jeřáb (3x20 kapek) a vypotřebovala jsem 1,5 lahvičky. Minulý týden jsem po 11ti měsících našla // 🙂

jitullinka
12. srp 2016

Prosim poradite mi do kdy se bere jerab ptaci?

monina1210
28. zář 2016

Ahojte holky, měsíc beru jeřáb ptačí, tento cyklus se mi ale pozdí MS (cyklus 27 dnů, t. test negativní), máte s tím některá zkušenost? Děkuju 🙂

tiktak8
19. říj 2016

Děvčata, lze kombinovat i s INOFOLICEM combi + kontryhelový čaj. Moc díky.

terka228
29. lis 2016

Ahoj holky, prosím, užívám kapičky Jeřábu ptačího a Drmek...Je tu pár diskusí...ale užíváte kapky celý měsíc? Mně bylinkářka řekla, že Jeřáb ptačí mám užívat do ovulace a Drmek po ovulaci. Nikde jsem se tu ale nedočetla...jestli se to takhle má dělit. Jak berete kapičky vy? Celý cyklus??? Díky 🙂

ajule90
18. led 2017

ahoj holky,vcera sem si koupila jerab ptaci a piju kontryhel . Jak prosim ten jerab uzivate (davkovani,jak dlouho , a jak dlouho poto davate pauzu) ? a chci se jeste zeptat mame nejake osvedcene byliny nebo neco na otehotneni ? uz se o mimi snazime 5let dochazime do Gennetu do Prahy a stale nic na zadny problem u nas neprisli :/ v unoru me ceka proplach vejcovodu... Dekuji za odpoved.. Hezky den 🙂

kettkav
18. led 2017

@ajule90 Já jsem pila ten kontryhel, k tomu Nosifol a cvičila jsem hormonální jógu. Jeřáb mi nepomohl :'( Držím palce!

ajule90
18. led 2017

@kettkav a zadarilo se ? a kde bych prosim nasla cviky na tu jogu ? 🙂

kettkav
18. led 2017

@ajule90 No v pátek mám rodit 🙂 🙂 🙂 Ta hormonální jóga se musí cvičit správně, takže ideální jít na nějaký víkendový kurz a pak se cvičí doma. Je to sestava na cca půl hodinky.

natlinka27
10. říj 2018

Ahoj holky používala sem gynex a vypadá to že mě zkrátil cykl z 36 na 28 BT mě klesá prsa bolí i cítím podbřišek takže očekávám zítra že dorazí ms snažíme se o miminko přes půl roku začala sem pít na doporučeni dr inofolic teď ho užívám 3 den můžu přidat k tomu ty kapky jeřáb ptačí? A začít už teď?