Kapky Jeřáb ptačí a vaše zkušenosti s tím

prdecek
20. srp 2007

ahojky holky,

dneska sem si koupila Jeřáb ptačí - kapky. Máte s tím někdo nějáký zkušenosti???

petul.a
28. srp 2007

Zanetik, já mám elixír Feminan, ve kterém je ptačí jeřáb, kontryhel a měsíček. Jak víš, ovu mi naskočila sice po clostilu, ale s tím elixírem se mě drrrrržíííííí a nepouštííííí 😀 😀 😀

sisidani
28. srp 2007

Díky holky za informaci. 😉

mkps
28. srp 2007

ahojky holky, ja si ho objednala uz drive na bobshop.cz, ale jeste nepouzila, tak jak to ctu, tak do toho uzivani asi prastim tez. a co drmek obecny? pijete ho nektera? je neuveritelne hnusny!!

olina
30. srp 2007

Holky-Prazacky, poradite kde ho sehnat v kamenne prodejne? Pri nejhorsim objednam pres net, ale ...

jmisa
30. srp 2007

Olina, prodejny HOROSKOP - dárky, nebo na Praze 4 na metru Budějovická je zalená lékárna, na Sokolovský je taky, pak je bylinkárna kousek od Štěpánský, nevím jak se ulice jmenuje ale jezdí tam tramvaj od VŠE na Olšanský náměstí, stanici před Olšanským je bylinkárna.

olina
30. srp 2007

Miso, diky moc ,jsi zlaticko. Delam kousek od Stepansky 😵 . Po praci to tam pujdu ocihnout.

jmisa
30. srp 2007

Oli, tak to já Ti najdu přesnou adresu.

olina
30. srp 2007

To budes hodna 😵 .

jmisa
30. srp 2007

Tak je to roh Řeznická a Školské, vchod z Řeznické.

olina
30. srp 2007

Diky moc 😉 . Mam to skoro za rohem a ani o tom nevim 😠 .

nunca
30. srp 2007

Ahoj holky, ještě jsem tady nebyla, ale okolnosti (neroste mi dostatečně děložní sliznice ani po syntetických-umělých estrogenech) mě k vám dovedly. Dnes mi totiž taky došel poštou objednaný Jeřáb od Vitalisu, tak budu zkoušet také toto, protože mi nic jiného nezbývá. Proto prosím, máte některá zkušenosti? Jinak jsem tedy zkoušela od Naděje různé např. Maliník, apod., ale s né pozitivním účinkem 😒 , bohužel. Snad se poštěstí 😉 😉

jmisa
30. srp 2007

Nunca, maliník stimuluje vaječníky, takže to by na sliznici asi moc nezabralo.

Jeřáb má látky podobné estrogenu, mně zkrátil podstatně dobu do ovulace a to o týden, což si myslím, je dost, měla jsem dlouhé cykly. Na tu sliznici bys mohla zkusit kontryhel, který obecně má vliv na dělohu. Můžeš to kombinovat. Jeřáb i kontryhel.

katarina82
30. srp 2007

nunca, na sliznici je super Mateří kašička. To je vyzkoušené. Hodně holkám to pomohlo 😉 Nevím teda, jestli to pomůže tobě, když ti nezabíraj ani ty umělý estrogeny, ale zkusit to můžeš.

olina
31. srp 2007

Dobre rano,
Miso jeste jednou diky za tip, v Reznicke jsem uspela a uz kapu 😉 . Nevite holky akorat, jestli se to muze uzivat porad nebo jestli se treba po 2mesicich musi udelat prestavka?

jmisa
31. srp 2007

Oli, uvidíš jak na to budeš reagovat, já zatím přestávku neplánuju, možná po těch dvou měsících bych dělala pauzu po ovulaci.

Jo a dodržuj pitný režim, je to u bylin moc důležitý.

olina
31. srp 2007

Ja vim, Miso, je to na te lahvicce napsany, tak jsem si natahla do prace vody a piju a piju a ted si zrovna varim kontryhel 😉 .

lucieee
31. srp 2007

Ahoj holky tak jak vás čtu tak do něho jdu taky po víkendu si ho seženu a taky budu kapat 😉

zajdav
3. zář 2007

Ahoj všichni, potřebovla bych poradit. Jsem po neúspěšném 2. IVF (červenec 07/07) a v půlce srpna (21.DC) jsem začala kapat bylinnou kůru od naděje na podporu děložní sliznice a srovnání hormonálních hladin ( ptačí jeřáb, dub, eleeterokok). Jsem dnes 35.DC a dosud jsem nedostala MS. Normálně mám cykly 30-32 dnů. Máte některá zkušenost s tím, že by vám bylinky prodloužily nebo rozhodily cyklus?

lorry
3. zář 2007

Ahojte neviete mi poradit ci by mi ta bylinka nepomohla na upravu menzesu a k otehotneniu?

zmz
3. zář 2007

ahoj Zajdav, mě prodloužil cyklus Gynex, je to také na bylinné fázi. MC jsem měla 30 dní a po Gynexu 45

vendy21
4. zář 2007

Ahoj holky, uvažuju o tom že bych si objednala elixír feminan, jelikož vždy od 20.dne cyklu špinit až do menstruace. Asi 10-11 dní. Ale nevim, jestli se to může užívat i s lékama od lékaře. Dal mi clostyl na podporu ovu, tak bych s tím nechtěla něco pokazit. Díky za odpověď

zajdav
4. zář 2007

Ahoj ZMZ, taky jsem užívala GYNEX... chtěla jsem se zeptat, užívala jsi ho dál nebo se Ti cyklus časem upravil? vždycky se nadchnu pro alternativní způsob léčení neplodnosti, ale toto natahování cyklu mě vždy spolehlivě rozladí... ☹

lucinecka
4. zář 2007

Ahoj holky, chci se zeptat těch, co objednávaly kúry od Naděje, kdy vám po objednání došlo zboží? Abych věděla jak dlouho čekat. Zatím je to týden, asi je ještě brzy 😒 Díky.

alusa
4. zář 2007

Lucinečka, do týdne mi tinktury přišly 😉

lucinecka
4. zář 2007

Alusa, díky za odpověď. Je to teda divný, páč mně furt nic. Na netu sleduju svůj stav objednávky a je tam jen objednáno. Tak nevím. Ještě asi počkám a když tak jim napíšu maila 😉

zajdav
4. zář 2007

Lucinečka, mně přišla kúra tuším 11. den od objednání. tak ještě vydrž.

alusa
4. zář 2007

Luci, teď jsem to ještě zkoušela dohledat, tak kúru jsem objednávala 10.8.-pátek a přišla buď 14.nebo 15.8. 😉

lucinecka
4. zář 2007

Holky, tak koukám že docela rozdíly v rychlosti, ještě vydržím pár dnů a pak jim písnu. To víte, jsem nedočkavá 😀 Díky 😉

lucieee
7. zář 2007

Holky tak už taky kapu jeřáb, začala jsem v úterý a chci se zeptat od včera mě začali bolet hrozně prsa MS má přijít až přepsříští týden nemůže to být způsobené tím jeřábem? 😕

jmisa
7. zář 2007

Lucie, mně po něm vyrostla prsa 😀 tedy pó ničem jiným to být nemůže, ale že by to zabralo na Tebe tak rychle? To spíš bude OVU, kolikátý DC jsi?