Kapky Jeřáb ptačí a vaše zkušenosti s tím

prdecek
20. srp 2007

ahojky holky,

dneska sem si koupila Jeřáb ptačí - kapky. Máte s tím někdo nějáký zkušenosti???

rosall
7. zář 2007

...taky mě vyrostla prsa ...jeřáb beru od začátku cyklu...dnes jsem den po ovulaci...takže jeřáb vysazuji...
jinak ovu jsem měla před jeřábem rozházenou...měla jsem tedy cyklus vždy rozházený..vždy jeden v poho a druhý hrozně dlouhý...a nyní už mám druhý cyklus stejný...začala jsem ho brát ale teprve tento cyklus...

olina
7. zář 2007

Rosall a jerab se ma brat vzdy jen do ovulky?

rosall
7. zář 2007

olina:..to je otázka?...fakt nevím.....znám jednu osobu, která to tak udělala...a podle ní se řídím....páč ten měsíc otěhotněla, co ho brala....
fakt nevím...každopádně to obsahuje alkohol..jasný v těch kapkách toho je minimum....fakt nevím..a kéž by někdo přišel a s jistotou řekl...BRÁT DÁL!

jmisa
7. zář 2007

rosall, tak ona ani není jistota dál nebrat 😀

zajdav
7. zář 2007

Ahoj holky, já mám sestavenou bylinnou kůru na podporu růstu děložní sliznice a na sladění hormonálních hladin (chystám se na KET) od magistry Podhorné, ve které je mimo jiné Jeřáb ptačí, mám kapat 3x denně a vyúžívat celou bylinnou kůru bez přestávky. Takže já myslím, že po OVU nevysazovat a užívat dál.

rosall
7. zář 2007

jmisa:..no jo..ty jsi mi to zase rozsekla...o))..no každopádně dnes jsem si už nedala..jééééé..já fakt nevíííííííííííííííííííííííím....

rosall
7. zář 2007

zajdav:...ten můj je čistý jeřáb 42% alkoholu... 😖

olina
7. zář 2007

No tak co kdybychom napsali te magiste Podhorne z Nadeje na jejich westrankach a popsat tam nas pripad a at nam poradi?

jmisa
7. zář 2007

Oli, já mám dojem, že tam obdobný problémy jsou už v poradně popsaný. Jednou jsem se v tom vrtala 🙂

rosall
7. zář 2007

jasný piště...nebo můžete mi říct adresu stránky?

rosall
7. zář 2007

našla jsem jednu odpově´d 😀

užívání kúry v těhotenství

Dotaz:
Dobrý den, z Vaší nabídky jsem si objednala jeřáb ptačí s biopolem a černý rybíz - maliník. S manželem se snažíme o miminko a mě by zajímalo, jestli se tyhle tinktury mohou užívat celý cyklus nebo jen do ovulace. Škodí jejich používání v těhotenství? Děkuji za odpověď.

Odpověď:
Napište na e-mail. Děkuji

lucieee
7. zář 2007

Ježiš holky nestraště že by mi po tom jeřábu měli prsa ještě vyrůst 😕 Mám je že bych mohla i rozdávat takže víc fakt nechci 😀

Na to jestli se může jeřáb brát i po ovu jsem se chtěla zeptat taky, jsem zrovna asi po ní a zatím kapu tak snad to je OK 😅

rosall
7. zář 2007

luciee:..jak dlouho ho bereš?

zajdav
7. zář 2007

rosall... ta moje bylinná kůra je z 5 tinktur, mimo jiné i z ptačího jeřábu a ten má 40% alkoholu... nevím, ale myslím si nebo respektive magistra Podhorná nic nepsala o vynechání užívání po ovulaci, pokud jsi ale těhule.. tak by to bylo něco jiného, ale pokud se pokoušíš, tak si myslím, že se nevysazuje...

lucieee
7. zář 2007

Rosal od úterý 😉

katarina82
7. zář 2007

Holky, už jsem to někde psala. Ptala jsem se na to užívání přímo v netové poradně u výrobce a pán mi odepsal, že se to vysazovat nemusí. Že se to má brát celý cyklus. To jen já jsem si ho sama vysadila po ovulaci.

lucinecka
7. zář 2007

Holky, ten dotaz jsem psala pí. Podhorné já 😀 Páč se to tu řešilo už několikrát a já furt nevěděla jak teda jeřáb brát. Psala jsem i na mail a došla mi odpověď, že tinktury obsahují alkohol, proto nedoporučují užívat v těhu. Ale tím se jakoby chrání a jejich osobní názor je ten, že se mohou používat celý cyklus bez přestávky 😉 Ale jak tu někdo psal, třeba maliník je na podporu vaječníků a nemá smysl ho užívat po ovu. Ale jeřáb asi klidně můžete. Však jakmile zjistíte, že jste těhu, kapičky bych vysadila 🙂

prdecek
autor
7. zář 2007

řeknu Vám, že je možná Jeřáb zázračnej!!!! 😉

katarina82
7. zář 2007

prdecek 😀 Já jsem tak ráda, že ti to vyšlo 🙂

lucinecka
7. zář 2007

Prdečku, to doufám že je, už ho taky baštím 😀

prdecek
autor
7. zář 2007

a já dvakrát!!!!!! 😀 bud se stal zázrak, nebo ten jeřáb fakt pomohl! nevím 😵

katarina82
7. zář 2007

prdecek, moje řeč. Já to moje těhu taky nesvádím na jeřába, ale zrovná když jsem ho začala brát, tak to vyšlo. Buď náhoda, nebo to něco do sebe má 😵

prdecek
autor
7. zář 2007

jo, ale je to nádhera videt ty dve carky! 😅

katarina82
7. zář 2007

prdecek, jj, já tomu nemohla ještě dlouho uvěřit, že je to fakt můj test a že to prostě konečně vyšlo 🙂 Já tomu někdy nevěřím ještě teď a to už si nevidím na špičky prstů u nohou 😀

prdecek
autor
7. zář 2007

no tak to je mazec!!! taky bych chtěla holcicku 😀 ale je to jedno hlavne aby to bylo zdravi!!! 😉

katarina82
7. zář 2007

prdecek, já chtěla holčičku, ale od začátku jsem si myslela, že to bude chlapeček, i ostatní mi to říkají-že mám špičaté břicho a takové ty řeči, ale už více různých doktorů řeklo bez zaváhání holku, tak snad jo. Ale jak říkáš, to je fuk, hlavně ať je to ok 🙂

prdecek
autor
7. zář 2007

jj 😀

rosall
7. zář 2007

luci...to jsme ale mafie...všude po netu..:o)))

melounek1
10. zář 2007

teda holky kde na vás všude jeden nenarazí...taky beru jeřáb,od minulého týdne,ale nevím od kdy asi od poloviny...tak jsem zvědavá a jestli po něm rostou třeba jen prsa tak to beru 😀