• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kapky Jeřáb ptačí a vaše zkušenosti s tím

18. ledna 2017 
No já hormonální profil měla mizerný - chybí mi estrogen, tak proto beru Clostil. A teď najedu i na jeřáb, snad si neublížím ještě víc...
19. zář 2007 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
zelvik, jeřáb obsahuje látky obdobné estrogenu, tak by Ti mohl pomoc. A ty si měla dlouhý cyklus?
19. zář 2007 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, nevíte některá, co je to prstová metoda?
19. zář 2007 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
christla, ten rok je pěkný nesmysl... Já měla taky lenivou doktorku, co furt měla čas a říkala mi, ať ještě počkám... Tak jsem přešla jinam a každý měsíc se to posouvalo do předu. Najednou to šlo hned, měla jsem všechny vyšetření včetně laparky, přítel spermio a už jsme byli i na první návštěvě CAR. Tam nám doktor řekl, že "zdravě" otěhotnět by se mělo do tří měsíců-pokud se poctivě snažíte. Jinak už je to divné...

jmisa, no mě fakt pomohl. Vždycky jsem měla bílek o ničem, trhal se, když už se teda vůbec objevil a po maliníku jak z brožurky o S.metodě :grinning:
19. zář 2007 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
christla, prstíčková metoda :grinning: no po akci, se spermoškám uvnitř Tebe trochu pomůže prstíkama, ono se říká, že se někdy čípek jakoby "nalepí" na stěnu a pak nepropustí spermoše dovnitř, ale asi to bude mí stejný efekt jako nohy nahoru :grinning:
19. zář 2007 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak uvidím, jak dopadne hormonální profil a pak se uvidí dál. Už aby to nějak ale pohnulo. To čekání je hrozné!!
19. zář 2007 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
christla, lepší než prstíková metoda je, když máš orgasmus až po manželovi, tak do těch deseti minut. No a když máš u toho trošku podložený zadek, tak ty stahy dělohy ty spermie vcucnou dovnitř :wink:
19. zář 2007 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Christla a ty máš nějaké podezření ne horm. nerovnováhu? Nepravidelnou menses? Měříš si bazální teplotu? Dělala si testy na OVU, jestli probíhá ovulka.
19. zář 2007 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katarina: No, uvidím, co mi doktor řekne po těch odběrech a pak se teda uvidí dál. Každopádně mi už řekl, ře koncem roku nebo hned po novém roce bych měla jít na tu laparku...
19. zář 2007 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, to slyším prvně :slight_smile: to jsou věci :grinning:
19. zář 2007 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jmisa: Právě že já mám hormony hodně v nerovnováze. Menses od vysazení HA nepravidelný, ovulaci jsem během 6 měsíců měla jen jednou. Do minulého měsíce jsem brala hormony, ale ty nepomohly, proto ten hormonální profil...
19. zář 2007 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jmisa, fakt? Rosall, to tak už provozuje :wink: Já to tak dělala taky :sunglasses:
19. zář 2007 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jmiso - ne, mně po vysazení HA (po 7 letech braní), přišla MS jako hodinky a chodila stále i dál přesně. Jen jsem se vypravila na pravidelnou kontrolu k Dr., zrovna uprostřed cyklu a ona na UTZ zjistila, že mám folik 12 mm a bylo jí to málo, tak mi napsala clostil na podporu ovulace a pak ještě Utrogestan na zvýšení sliznice. no asi se jjeí léčebná metoda minula účinkem, protože po 2 cyklech braní jsme na kontrole objevili folikul 6mm a druhý 7mm, takže ovulka nikde :frowning2: Jinak měřím teplotu a tam to vypadá takto http://www.fertilityfriend.com/home/1c31d6 a jsem z toho všeho jelen...
19. zář 2007 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda povím vám, počít dítě je docela fuška... :wink:
19. zář 2007 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
christla, no ani nemluv :grinning:
19. zář 2007 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, no fakt :grinning: Tak to s tím budu muset něco udělat :D :D :D
19. zář 2007 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, na nějakou dobu se s vámi rozloučím, ale hned jak budu moct, tak jsem zase tady!! Pa pa.
19. zář 2007 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem zase tady, ale koukám, že tady nikdo není, co?!
19. zář 2007 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,ako sa vola po slovensky "jerab ptaci" ???
19. zář 2007 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
To se mě teda moc ptáš, ale zkus si přečíst tuto diskusi od začátku, myslím, že to někde bylo uvedené...
19. zář 2007 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
linka, po slovensky jarabina vtáčia.. vo vybranych lekárnach predavaju elixír z jarabiny vtačej za 209sk...
19. zář 2007 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jmisa: a od jake firmy mas ten jerab? diky
19. zář 2007 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucii - herba vitalis
19. zář 2007 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jmisa: diky
19. zář 2007 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
christla já mám jen jeřáb protože mám ještě jinou kúru od léčitele z ajurvédy :wink:
20. zář 2007 v 07:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Tak se zase objevila další těhulka, která začala užívat Jeřáb! Už je to během chvilky druhá, která ho začala užívat a hned otěhotněla. A to ho neužívaly asi 14dní!Tak doufám, že nám to taky brzy zabere. :wink:
20. zář 2007 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
já už si ho dneska taky koupila. :wink:
20. zář 2007 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky ho mám koupený, tak snad se tělíčko vzpamatuje a začne se připravovat na mimi. :wink:
20. zář 2007 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivetak: Ahoj! Je ta těhulka tady mezi námi nebo je to nějaká voje kamarádka? Já jsem zatím plná optimismu. Tinkturku beru necelý týden, momentálně mám po MS, takže doufám, že se objeví ovulka a že tento cyklus bude jiný než ty předešlé ... :grinning:
20. zář 2007 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, jsou to holky tady z Koníka. Prdecek byl první a včera jsem se dověděla ještě o jedné holce. Snad se taky brzy dočkáme. :wink:
20. zář 2007 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek