Kapky Jeřáb ptačí a vaše zkušenosti s tím

prdecek
20. srp 2007

ahojky holky,

dneska sem si koupila Jeřáb ptačí - kapky. Máte s tím někdo nějáký zkušenosti???

zelvik
19. zář 2007

No já hormonální profil měla mizerný - chybí mi estrogen, tak proto beru Clostil. A teď najedu i na jeřáb, snad si neublížím ještě víc...

jmisa
19. zář 2007

zelvik, jeřáb obsahuje látky obdobné estrogenu, tak by Ti mohl pomoc. A ty si měla dlouhý cyklus?

christla
19. zář 2007

Holky, nevíte některá, co je to prstová metoda?

katarina82
19. zář 2007

christla, ten rok je pěkný nesmysl... Já měla taky lenivou doktorku, co furt měla čas a říkala mi, ať ještě počkám... Tak jsem přešla jinam a každý měsíc se to posouvalo do předu. Najednou to šlo hned, měla jsem všechny vyšetření včetně laparky, přítel spermio a už jsme byli i na první návštěvě CAR. Tam nám doktor řekl, že "zdravě" otěhotnět by se mělo do tří měsíců-pokud se poctivě snažíte. Jinak už je to divné...

jmisa, no mě fakt pomohl. Vždycky jsem měla bílek o ničem, trhal se, když už se teda vůbec objevil a po maliníku jak z brožurky o S.metodě 😀

jmisa
19. zář 2007

christla, prstíčková metoda 😀 no po akci, se spermoškám uvnitř Tebe trochu pomůže prstíkama, ono se říká, že se někdy čípek jakoby "nalepí" na stěnu a pak nepropustí spermoše dovnitř, ale asi to bude mí stejný efekt jako nohy nahoru 😀

christla
19. zář 2007

Tak uvidím, jak dopadne hormonální profil a pak se uvidí dál. Už aby to nějak ale pohnulo. To čekání je hrozné!!

katarina82
19. zář 2007

christla, lepší než prstíková metoda je, když máš orgasmus až po manželovi, tak do těch deseti minut. No a když máš u toho trošku podložený zadek, tak ty stahy dělohy ty spermie vcucnou dovnitř 😉

jmisa
19. zář 2007

Christla a ty máš nějaké podezření ne horm. nerovnováhu? Nepravidelnou menses? Měříš si bazální teplotu? Dělala si testy na OVU, jestli probíhá ovulka.

christla
19. zář 2007

Katarina: No, uvidím, co mi doktor řekne po těch odběrech a pak se teda uvidí dál. Každopádně mi už řekl, ře koncem roku nebo hned po novém roce bych měla jít na tu laparku...

jmisa
19. zář 2007

Kat, to slyším prvně 🙂 to jsou věci 😀

christla
19. zář 2007

jmisa: Právě že já mám hormony hodně v nerovnováze. Menses od vysazení HA nepravidelný, ovulaci jsem během 6 měsíců měla jen jednou. Do minulého měsíce jsem brala hormony, ale ty nepomohly, proto ten hormonální profil...

katarina82
19. zář 2007

jmisa, fakt? Rosall, to tak už provozuje 😉 Já to tak dělala taky 😎

zelvik
19. zář 2007

Jmiso - ne, mně po vysazení HA (po 7 letech braní), přišla MS jako hodinky a chodila stále i dál přesně. Jen jsem se vypravila na pravidelnou kontrolu k Dr., zrovna uprostřed cyklu a ona na UTZ zjistila, že mám folik 12 mm a bylo jí to málo, tak mi napsala clostil na podporu ovulace a pak ještě Utrogestan na zvýšení sliznice. no asi se jjeí léčebná metoda minula účinkem, protože po 2 cyklech braní jsme na kontrole objevili folikul 6mm a druhý 7mm, takže ovulka nikde ☹ Jinak měřím teplotu a tam to vypadá takto http://www.fertilityfriend.com/home/1c31d6 a jsem z toho všeho jelen...

christla
19. zář 2007

Teda povím vám, počít dítě je docela fuška... 😉

katarina82
19. zář 2007

christla, no ani nemluv 😀

jmisa
19. zář 2007

Kat, no fakt 😀 Tak to s tím budu muset něco udělat :D :D :D

christla
19. zář 2007

Holky, na nějakou dobu se s vámi rozloučím, ale hned jak budu moct, tak jsem zase tady!! Pa pa.

christla
19. zář 2007

Ahoj holky, tak jsem zase tady, ale koukám, že tady nikdo není, co?!

linka
19. zář 2007

ahojte,ako sa vola po slovensky "jerab ptaci" ???

christla
19. zář 2007

To se mě teda moc ptáš, ale zkus si přečíst tuto diskusi od začátku, myslím, že to někde bylo uvedené...

bianka1
19. zář 2007

linka, po slovensky jarabina vtáčia.. vo vybranych lekárnach predavaju elixír z jarabiny vtačej za 209sk...

luccii
19. zář 2007

jmisa: a od jake firmy mas ten jerab? diky

jmisa
19. zář 2007

lucii - herba vitalis

luccii
19. zář 2007

jmisa: diky

musilka
20. zář 2007

christla já mám jen jeřáb protože mám ještě jinou kúru od léčitele z ajurvédy 😉

ivetak
20. zář 2007

Ahoj holky! Tak se zase objevila další těhulka, která začala užívat Jeřáb! Už je to během chvilky druhá, která ho začala užívat a hned otěhotněla. A to ho neužívaly asi 14dní!Tak doufám, že nám to taky brzy zabere. 😉

zelvik
20. zář 2007

Ahoj,
já už si ho dneska taky koupila. 😉

ivetak
20. zář 2007

Taky ho mám koupený, tak snad se tělíčko vzpamatuje a začne se připravovat na mimi. 😉

christla
20. zář 2007

ivetak: Ahoj! Je ta těhulka tady mezi námi nebo je to nějaká voje kamarádka? Já jsem zatím plná optimismu. Tinkturku beru necelý týden, momentálně mám po MS, takže doufám, že se objeví ovulka a že tento cyklus bude jiný než ty předešlé ... 😀

ivetak
20. zář 2007

No, jsou to holky tady z Koníka. Prdecek byl první a včera jsem se dověděla ještě o jedné holce. Snad se taky brzy dočkáme. 😉