Kapky Jeřáb ptačí a vaše zkušenosti s tím

prdecek
20. srp 2007

ahojky holky,

dneska sem si koupila Jeřáb ptačí - kapky. Máte s tím někdo nějáký zkušenosti???

olina
18. zář 2007

No, tak to se mam na co tesit 😝 😀 .

ivetak
18. zář 2007

Ahoj holky! Tak se přidávám a koupila jsem si Jeřáb ptačí. Doufám, že to klapne podle představ.
princeznicka - četla jsem tam, že v zažátku užívání se mohou objevit potíže, které se upraví, když to užíváš nějak víc, tak si to přečti na příbalovým letáku. Nevím jestli jsem to dobře pochopila, ale dočteš se to tam. Třeba to je ono

zelvik
18. zář 2007

Ahoj holky,
už nevím roupama coby, tak taky uvažuju o Jeřábu. Jen se chci zeptat na názor - beru Clostilbegyt (od 3. do 7.DC) a pak Utrogestan od 17. do 25.DC. Můžu k tomu i ten Jeřáb? A může se začít brát kdykoli?
díky moc

princeznicka1
18. zář 2007

Hned jsem si to přečetla, dík. Teď již nevnímám žádnou změnu, jsem ráda. Snad to začne působit. uvidíme 🙄

ivetak
19. zář 2007

zelvik - myslím si, že ti Jeřáb neuškodí, protože je to přírodní léčivo. Já taky užívám Clostil a začala jsem užívat i ten Jeřáb. Pomůže ti to upravit cyklus a třeba rychleji napomůže k miminku. 😉

zelvik
19. zář 2007

Ivetak - díky za názor, jak dlouho už ten Jeřáb bereš? A je opravdu chuťově tak "hnusný", jak se tu psalo?

christla
19. zář 2007

Ahoj hlky! Tak jsem mluvila s doktorem a ten mi řekl, že kúru můžu brát i když jdu na ten hormonální profil, že to nijak neovlivní.
Kúru beru od pondělí, je mi dobře, žádné změny na sobě necítím, snad to k něčemu bude.
Kúru jsem si koupila od Naděje. Nevíte, která jiná fima je vyrábí?

musilka
19. zář 2007

christla já mám od herba vitalis 😉

christla
19. zář 2007

Musilko: a máš jen kapky Jeřábu nebo celou kúru?

jmisa
19. zář 2007

zelvik, já už si na to zvykla 😀 tak mi ta chuť nepřijde děsná ale zpočátku to byl šok 😀

christla, myslím, že se to jmenuje přímo Naděje a majitelkou je ta p. Podhorná (nebo jak se jmenuje)

zelvik
19. zář 2007

Ble e e e, můžeš tu chuť/nechuť k něčemu přirovnat? abych se připravila dopředu 🙂
A musí se jen s vodou, Kdybych to nakapala do čaje, bylo by to možná lepší...? 😝

christla
19. zář 2007

Misilko: jmenuje se ta kúra Feminan?

christla
19. zář 2007

jmisa: ty berš taky tu samou kúru jako já: Já myslela, jestli tuhle podobnou kúru vyrábí i jiná firma než Naděje.

jmisa
19. zář 2007

christla, beru jeřáb a kontryhel od Herbavitalis - odkaz co dávala Katarina a teď ještě maliník od rabštejnské apatyky.

zelvik, no chuť takovej alkohol zvláštní bylinkovej, taková hnusnější becherovka 😀 ale je to o zvyk, za pár dnů to nepřijde.

christla
19. zář 2007

Katarina82: jak dlouho jsi ho brala? Pomohl ti k otěhotnění? 🙂

katarina82
19. zář 2007

christla, já to už tady v té diskuzi někde psala. Brala jsem ho jeden cyklus a zrovna ten cyklus jsem po roce otěhotněla. Nevím, jestli to bylo jeřábem, ale prostě to zrovna ten měsíc vyšlo 😵

christla
19. zář 2007

jmisa: Já si koupila ještě druhou kúru, protože jsem si přečetla, že minimálně užívat 2 měsíce, aby to mělo nějaký účinek, kéž by to pomohlo. Jinak tu chuť bych přirovnala ke kapkám Bromhexin - na kašel... 😖

zelvik
19. zář 2007

Jmiso - tak to by nemuselo být tak hnusný. Kapky na kašel bývají horší 😅
Jdu do toho!!!!!!!!!!!!!!!!

ivetak
19. zář 2007

Já teď dobírám Elixír Feminan a tam je taky ten Jeřáb ptačí + kontryhel a ještě něco. Teď jsem si koupila Jeřáb ptačí kapky a ještě nevím, jakou to má chuť. Všechno je od Herba vitalis. Ten Elixír jsem nemohla sehnat v lékárně (koupila jsem ho přes internet), tak jsem sehnala v lékárně ten Jeřáb a snad to bude stačit.

jmisa
19. zář 2007

já už to beru druhej měsíc, tedy druhej cyklus. maliník první cyklus.
zatím mi to ten první zkrátilo asi o 5 dní, ještě dva dny a mám to dle tabulek 😀

jmisa
19. zář 2007

iveta - měsíček nejspíš, to je obvyklá kombinace.

zelvik
19. zář 2007

Bromhexin? No tak to zvládnu 🙂 Škoda, že ho musím brát já a ne manža - ten si totiž na Bromhexinu vyloženě pochutnává, takže by mu ani tohle nevadilo 🙂
A můžu to zapít něčím jiným než vodou?

jmisa
19. zář 2007

zelvik, já si v práci nechám v hnku tak lžici čaje a nakapu do toho ty svoje 3 tinktury a pak to na ex vypiju, tedy má se to podržet v puse chvilku.

christla
19. zář 2007

katarina82: Tak to je hezké, to bych taky brala. Taky se pokoušíme rok o mimi. Připadám si už jako když tonoucí se stébla chytá. Zkouším všechno...

katarina82
19. zář 2007

christla, a co vyšetření? Máte všechno ok? My jsme měli všechno super a přitom furt nic. Už bylo domluvený IUI a vyšlo to.

zelvik
19. zář 2007

Já už se taky chytám všeho, nechci se jen cpát těma chemickýma hormonama. Tak snad pomůže i něco jiného...

jmisa
19. zář 2007

Kat, OVU se mi blíží, dneska začal hleník, je ještě spíš bílej než čirej, ale začíná se natahovat 🙂 ne moc, ale začíná, tak asi maliník fachá 🙂

christla
19. zář 2007

Katarina, doktor mi řekl, že nám musí dát rok, aby se to povedlo. Příští měsíc jdu na odběry na hormonální profil. Uvidím co a jak. Jinak na konci roku vyšetření a následně laparoskopie a manžel na spermiogram...

jmisa
19. zář 2007

christla, já byla včera u doktora a ten nejdřív poslal manžu na spermio, že nejdřív chlap, protože pak řešení u ženský by nemělo cenu, kdyby bylo spermio na nic.