Kapky Jeřáb ptačí a vaše zkušenosti s tím

prdecek
20. srp 2007

ahojky holky,

dneska sem si koupila Jeřáb ptačí - kapky. Máte s tím někdo nějáký zkušenosti???

vendulak
14. srp 2009

kali máme macu v prášku v bio kvalitě, hodně sem o tom přečetla a prý je to to nejlepší, tabletky sou šizené a nemají vůbec takovou koncentraci jako pravá maca. A sice na polikání to někdy není nic moc, ale myslím že účinky normálně sou krásně vidět takže já můžu jen a jen vřele doporučit!
Máme konkrétně tuhle http://www.lekarna.cz/maca-extra-bio-150g/

kali.kal
14. srp 2009

Vendul: Tak to sem koupila docela draho ☹ Mám 200 g za 435,- ☹ a jak to užíváš? někde sem četla, že se to dá zamíchat do šťávy 🙂

majka12
14. srp 2009

holky co se týče tý pauzy - tak já jí dělala tak jak mi to řekli v krámě a jednou jsem si řekla, že jí zkusím neudělat co z toho bude a je z toho mimi 😀

kali.kal
14. srp 2009

Majko: tak to gratulace veliká 😀 Takže si to brala nonstop, bez pauzy?

kkamca
14. srp 2009

holky my máme v tabletách..na 2 měs bio kvalita 190 kč..MACA

MAJKA12:jeřáb bez pauzy? jak dlouho si ho brala v kuse,?????????

eliska_v
16. srp 2009

Holky mám dotázek.... Jak se Vám upravil cyklus když jste začali brát jeřáb?? Když ho doberu musí být teda ta pauza nebo ne??

kkamca
16. srp 2009

čau..eli no mě po 1.měsíci užívání 30 dní místo 35 a víc..
o pauze nevim taky tápu

eliska_v
16. srp 2009

kkamca: No já právě měla minule cyklus 30 DC A teď jak jsem začala užívayt, tak jsem myslela, že se trochu zkrátí a já mám teď 31 DC 😕

kkamca
16. srp 2009

eli:tak to ti nevim..asi po jednom cyklu se nedá hodnotit..Každopádně já a jeřáb a mrcha--bolesti a silné krvácení.Tak jsem zvědavá jak to bude dál..

kualalik
16. srp 2009

ahoj holky, já jeřáb užívala jeden cyklus a hle.... zadařilo se 😵 ještě jsem k tomu měla Agnucaston (což je přírodní produkt,který obsahuje drmek-ten sem brala dva cykly)... tak že jeřáb doporučuju a užívat poctivě a pravidelně 😉 kdyby někdo chtěl,můžu lahvičku poslat (celou jsem ji nedokapala,páč jsem měla jednu v práci a jednu doma)

veria
16. srp 2009

Kualalik- po jaké době se ti zadařilo? Jinak samo gratuluju 🙂

kualalik
16. srp 2009

veria, s manželem jsme se snažili od 7/2008, absolvovali jsme spermiogram (ten byl v pohodě) jen já bojovala se zvýšeným prolaktinem a dlouhými cykly, s ovulací až kolem 22 DC... jinak děkuji za gratulaci 😵

kkamca
16. srp 2009

kualalik:to vám jeřáb rychle zabral..pokud to bylo ním.. 🙂
pošlli pár těhu bacílků 😵 😵 a gratuluji 🙂

kali.kal
18. srp 2009

Vendulak: Tak sem ten MACA prášek nakonec zabalila do kapslí z lékárny. Jinak to totiž nezvládáme polykat. Včera sem jich zabalila 100 🙂 UF 😝

vendulak
24. srp 2009

Ahojte holky! Zdravím vás po dovolené? Jak jde kapání jeříbu? 😀 Já teď defakto začínám druhý cyklus s ním a žádnou pauzu nedělám a ani dělat nemíním 😀 . A cyklus sem měla 36dní takže u mě takovej normál 😒 . Ale tedy Kamčí musím ti dát za pravdu s bolestma, ty byli jako čert ☹ . A zrovna o dovolený 😢 .
Holky a ještě k tej mace, já slyšela že prostě když už je to v tabletách a průmyslově vyráběný tak sou tam prostě příměsy...takže prý není nad prášekovou přírodní. A fakt to je asi jediná věc ze všech které sem vyzkoušela, kterou fakt můžu na 100% doporučit! Výsledky jsou u nás fakt vidět! Sice příťa už bere skoro 3 měsíce, ale prostě u přírodních produktů to podle mě chce výdycky trpělivost 😉 .
Kulalaik, chtěla sem se zeptat Agnucaston ti napsal Dr.? Já už o něm taky slyšela a uvažovala, ale vím, že u nás je jen na předpis tedy teď že dřív byl normálně volně prodejný a teď už je na předpis...

vendulak
24. srp 2009

Jó a ještě Kali k té mace v prášku, poprvé si jí příťa nasypal tich 2,5g (teď už odhadujeme tak něco přes půl lžičky) do pití a děs. Teď to děláme tak že si uděláme normálně pití do sklenice a trochu odlijeme vedle do malého panáka a tam přisypeme tu lžičku macy a rozmícháme. Kopneme do pusy, spolkneme a zapíjeme. Jo med to není, ale je to skoro jak tabletka. A sice někdy zůstane pachuť, ale já té v prášku po tom co sem slyšela o tabletových věřím fakt mnohem víc, takže sme to klidně pro mimi vždycky přetrpěli, teď už sme si zvykly a ani mi to nijak nepřijde 😉 .

kali.kal
26. srp 2009

Vendulak: tak to ste teda dobří... To my sme ten prášek fakt nezvládli podrzhé pozřít ☹
To sem si raději dala tu práci a narvala sem to do těch kapslí 😀 Sice to smrdí furt stejně, ale už to aspoň spolkneš a je klid 😀

vendulak
26. srp 2009

Tak kali já ani neslyšel nikdy že by se dali nějaké prázdné kapsle koupit?! 😕 Tak ale nám to fakt už vůbec nevadí a dáváme to úplně v pohodě. Zrovna dneska vyzvedáváme v lékárně další balíček 🙂 .

kali.kal
27. srp 2009

Vendul: normálně v lékárně sem je koupila, za 63,- korun 100 kusů.

majka12
27. srp 2009

bez té pauzy to byly 2 balení- tzn. 2měsíce

vendulak
28. srp 2009

Kali ale tedy až teď koukám, za kolik si tu macu koupila a to tedy byla fakt dooost drahá! 😕 Já si to právě prve zjišťovala na netu a i sem si jí objednala rovnou 3 balíčky z netu a teď vzal přítel normálně do lékárny ten obal od ní a řekl že chce tuhle a vyšla nás ještě levnějš než ta z toho netu 😕 , ta 150g jak sem ti posílala na ní odkaz, tak ta na netu byla asi za 198,- a v lékárně za 194,- 😀 .
Tý jo a ještě ty kapsle...no tak snad vám to aspoň pomůže, protože o to přeci jde! 😉
Majko já už budu brát 3. balení a zatím nikde nic nepozoruju, žádný změny v cyklu, natožpak těhu ☹ . Takže tobě jen tiše závidím 😔 , ale každej snažilce i samozřejmě moc a moc přeju! 😉

kali.kal
1. zář 2009

Vendulak: No, jo... Koupila sem to draho. Ale pokud dopotřebujeme tuto, tak příště koupím tu, na kterou si mi posílala odkaz 😉

vendulak
3. zář 2009

Holky tak jak jste na tom? Jáˇdneska začala už 3. balení jeřábu a po pravdě se mi nezdá že bych někde viděla nějaký výsledky 😒 . Tedy teď se mi začala 16.DC zvedat teplota, ale spíš myslím jestli to nebude zase nějakej blud, protože moc nevěřím tomu že by kapičky posunuli ovulku z 21.DC na 16.DC a taky dřív mi prostě po ovulce teplota vylítla nahoru a teď se tam nahoru škrabe nějak postupně, tak vůbec nevm co si o tom mám myslet ☹ .

aji
3. zář 2009

Ahojky,
zdravím po delší době. Tak u mě neměl jeřáb vůbec žádnej účinek a brala jsem ho poctivě, takže na něj teďka kašlu 🙄
V současný době kromě listovky neberu nic a příští cyklus chci zase měřit teplotku, jestli je ovulka stále ok...
Věřím, že se všechny brzy dočkáme 😵

vendulak
3. zář 2009

Aji nezlob se, ale já myslím, že spíš nejsi trpělivá. Pokud chce člověk výsledky hned, tak musí jít do léků a hormonů. Když jsou bylinky, jako je jeřáb tak ty chtějí prostě čas, aby se projevil jejich účinek, stejně tak je to třeba u kontryhele a dalších. Našla jsem příspěvek že si 24.7. psala že s ním začínáš, to znamená že si ho brala opravdu jen něco málo přes měsíc. A to je na to aby bylinky začali účinkovat fakt hodně málo. U tich se říká že tak 3 měsíce NEJMÍŇ.

kali.kal
6. zář 2009

Asi je to opravdu individuální, mě se zkrátil hned první cyklus 😉

kkamca
6. zář 2009

Kali¨:ai jo..mě se taky zkrátil hned první cyklus..na 29 dní..Ted jsem zvědavá kdy to přijde,ale počítám že dýl a nebo at mrcha nechodí vůbec.. 😀

kualalik
6. zář 2009

vendulak: ten Agnucaston mi předepsala Mudra... bohužel už to není bez předpisu. Nějaký mi zbyl (cca na měsíc),ale je fakt, že já ho brala 2 cykly s jeřábem a až po druhém cyklu vše přírodní zabralo. Jinak manžel taky do sebe rval Maccu, ale pak to bylo zbytečný, páč byl na spermiu (super výsledky) a zjistilo se, že problém je u mě. Tak že chce to opravdu vydržet ty 2-3 cykly, kdy přírodní věci začínají zabírat 😉

kali.kal
7. zář 2009

Kualalik: No, hlavně, že to všechno zafungovalo 😀

olusenka
23. zář 2009

Tak jsem to tu pročetla a můžu říct, že jeřáb beru asi 3 dny a od té doby taky děsně běhám na záchod. Někdy je to jen pocit sotva hodinu po tom co jsem byla. Je to hrůza. Nevím, jestli je to jeřábem nebo tím, že mám cystu a ta mi na něco tlačí, ale tu mám už měsíc, ale na záchod se mi chce jen poslední tři dny. Předtím jsem brala břízu na vyčištění, teď k jeřábu kapu ještě eleuterokok a maliník-černý rybíz, vše od firmy Naděje. Jakmile skončím s maliníkem, nasazuju ořešák americký a pak mě ještě čeká měsíček. Snad to zabere.