Kapky Jeřáb ptačí a vaše zkušenosti s tím

prdecek
20. srp 2007

ahojky holky,

dneska sem si koupila Jeřáb ptačí - kapky. Máte s tím někdo nějáký zkušenosti???

katarina82
21. srp 2007

reru, já ho taky užívala jen měsíc 🙂 Můj chlap jedl ještě pro jistotu Selezink ACE, i když měl spermiogram ok. A vyšlo to 😵

margarita1
21. srp 2007

neee, nemám, jen ultr. a to říkala, že je vše ok. Já nevim, říkala, že pokud po létě nic, tak to začneme řešit.

markulina
21. srp 2007

ahoj holky, můžu se zeptat kde se dá sehnat? Dnes jsem se ptala ve dvou lékárnách a neměli to, takže asi někde jinde??

hanulik
21. srp 2007

U mě to byly taky zažívací potíže. Ale na druhou stranu si myslím, že jsem si to tak trošku způsobila sama. Téměř nikdy jsem nedodržela časové doporučení o jídle. Jinak věřím, že to funguje. 😉 A mám dokonce i chuť to vyzkoušet znovu.
Markulina - u nás to v lékárně taky normálně nemají, ale bez problému mi ho objednali. Lékárna v Hypernově. 😉
Holky, to je bomba, že Vám to vyšlo hned první měsíc. Jak dlouho jste se před tím snažeili? Já na jednu stranu jsem už dneska ochotná zkusit téměř cokoliv, ale na druhou stranu jsem už z toho unavená. cca. 8 měsíců

katarina82
21. srp 2007

Já ho v lékárně nesehnala. Koupila jsem ho v bylinkářství a nebo je taky na netu, já měla konkrétně tenhle http://empatia.inshop.cz/inshop/shop.asp?kat=VJ...

Jinak my se snažili přes rok... Poctivě podle ovu testů a BT

lenkanemeckova
21. srp 2007

Také užívám... společně s dalšími tinkturami z nadeje-byliny.eu ... mám sestavenou kůru přímo na srovnání hormonálního cyklu a přípravu k otěhotnění... už dřív mi jiná kůra pomohla a dala do pořádku problémy s vaječníky a s cystamy... takže pevně věřím, že pomůže i tentokrát. 😉

prdecek
autor
22. srp 2007

Já ho koupila v zelené lékarně, tam by ji měli mít a myslím, že je v každým větším městě. beru ho třetí den a cítím se normálně 🙂 však nečekám zázrak po pár dnech 😉

margarita1
22. srp 2007

lenkanemeckova - chtěla jsem se zeptat, kdo danou kůru naordinoval? sama jsis zkusila nějaký preparát, nebo někdo poradil? díky

alusa
22. srp 2007

Taky se přidávám, že užívám ptačí jeřáb 😉 Uźívám ho společně s dalšíma tinkturama/sestavená kúra/. Užívám cca týden, takže účinek zatím nemůžu posoudit, ale vzhledem k tomu, že je to bylinné, tak to škodit určitě nebude!

zajdav
22. srp 2007

Ahojky, taky se přidávám, včera jsem začala užívat sestavenou bylinnou kůru od Naděje (ptačí jeřáb, dub, eleuterokok, měsíček, černý rybíz-maliník), v říjnu/listopadu se chystám na KET, tak doufám, že mi to pomůže. Kůra by měla být na vyživení dělohy, podporu růstu děložní sliznice a úprava hormonálních hladin. Tak jsem zvědavá, jestli to zabere. 🙂

zajdav
22. srp 2007

Alušo, můžeš mi prosím napsat jakou kůru máš sestavenou a no co by přesně měla zabírat. Díky. a všem brzo //

alusa
22. srp 2007

Zajdav, mám sestavenou kůru také od Nadějě - ptačí jeřáb, lékořice, dub, měsíček a černý rybíz maliník. Mělo by to být asi tak nějak všeobecně na ženský organismus, psala jsem paní magistře, že jsem v květnu byla na revizi a chceme mimčo a ona mi sestavila podle toho kúru 😉

zajdav
22. srp 2007

... díky, taky jsem psala paní magistře a ona mi sestavila výše uvedené. Jedna holčina u nás v práci, taky kapala kapičky od Naděje a podařilo se po 8 letech léčbě neplodnosti, několika umělých oplodnění a inseminací, přirozeně. Jen nevím jaké přesně tinktury měla, je na mateřské.... 🙂 🙂 , tak třeba to pomůže i nám, a kdyby náhodou nepomohlo, tak rozhodně neublíží...

alusa
22. srp 2007

Taky si myslím... a věřím, že to pomůže 😉

melanykol
22. srp 2007

HANULIK v Jihlavě koupíš kapky v bylinkářství Mandragora na náměstí u mincovny.Dva dny v týdnu je tam i léčitel,ten mi doporučil jeřáb,měsíček a kontryhel.Já chodím do Sanusu,ale to jsem ti psala do IP.

reruna
22. srp 2007

My jsme se snažili 4 roky, pak to bylo po té operaci okamžitě, možná že ten ptačí jeřáb k tomu přispěl a určitě psychika, protože tak brzy jsme s tím ještě nepočítali. Nemyslím, že by to mohlo uškodit, tak jestli máte zájem zkuste www.nedeje-byliny.eu, sestaví vám tam kůru přímo podle vašich potřeb, ta p. Podhorná, co to vede, je úžasná dáma, byla jsem na její přednášce a docela mě přesvědčila. Nebo se to dá sehnat v prodejnách se zdravou výživou. Tak hodně štěstí. 🙂

rosall
22. srp 2007

zdarec..já ho budu brát ode dneška..takže budu referovat..:o)))))))))))))).....tenhle cyklus do toho už praštím..stůj co stůj..:o)))))))))))))))))))

lenkanemeckova
22. srp 2007

margarita1 jak už tady padlo... naordinovala mi ji paní Podhorná, dle toho co jsem ji o svém stavu a cílech napsala... a i adresu na stránky jsem napsala (i když poněkuď méně nápadněji než reruna 😉)
já mám toto: lékořice, eleuterokok, ptačí jeřáb s biopolem, bříza, tamaryšek, černý rybíz-maliník ... kůry sestavuje opravdu každému na tělo 😉

tigr21
22. srp 2007

katarina82-před chvíli jsem někde četla,že ti pomohl maliník na hlen,to jako čaj nebo v jaké formě.díky

rosall
23. srp 2007

oznamuji, že jsem dnes začala s kúrou...:o))))))))))))

alusa
23. srp 2007

rosall, máš nějakou celo kúru nebo jen ptačí jeřáb?

macc
23. srp 2007

holky co je to ta Naděje ?

alusa
23. srp 2007

macc, to je firma, která vyrábí tinktury, mrkni na jejich www stránky 😉

lenkanemeckova
25. srp 2007

Od včerejška kapkáme oba... já i můj manžel... oba máme kůry od naděje 😉

jmisa
27. srp 2007

Nehci to zakřiknout, ale jeřáb a spol. mi zkrátil cyklus o 6 dní, každopádně OVU proběhla o 6 dní dříve než jsem jí podle zvyku očekávala.

zanetik
27. srp 2007

Ahojky taky uvažuju o jeřábu nevíte jestli by mi pomohl k ovu? Nebo něco jiného? díky za rady...

sisidani
27. srp 2007

Ahojky, já mám takový dotaz. Na co ten jeřáb ptačí přímo je? Chtěla jsem nalistovat stránku té naděje ale nějak mi to nejde.

prdecek
autor
28. srp 2007

ahojky,
tak myslím, že po užívání jeřábu sem dostala ovu, užívala sem ho zhruba týden ovu se dostavila 🙂 tak to asi do sebe neco má!!!! 😅 budu to brát dál!!!!!!!!

zanetik
28. srp 2007

Prdecku díky to jsem potřebovala slyšet hned jsi jdu objednat 2balení 😉