Kapky Jeřáb ptačí a vaše zkušenosti s tím

prdecek
20. srp 2007

ahojky holky,

dneska sem si koupila Jeřáb ptačí - kapky. Máte s tím někdo nějáký zkušenosti???

zaza_na
2. říj 2007

dakujem za info.
nina2, drzim palce, aby ti to coskoro vyslo 😉

sovrm
2. říj 2007

aby nam to vsetkym coskoro vyslo 😀

zaza_na
2. říj 2007

pravdaze, ze vsetkym 😉 , ale myslim, ze ninka potrebuje extra psychicku podporu... 😕

sovrm
2. říj 2007

myslim, ze vsetky snazilky tuna ju potrebuju... 😉

nina2
2. říj 2007

Ci sa snazite mesiac dva ci desat rokov vzdy je to pre zenu tazke. sovrm ja som tiez plakavala ked prisla mrcha ale potom som si uvedomila ze tym este viac trpi moja psychika.

nina2
2. říj 2007

zaza_na vzdy pomozu povzbudive slova,vdaka. 🙂

nina2
2. říj 2007

sovrm piseme spolu aj v inej miestnosti a kolko sa snazite vy? 😕

sovrm
2. říj 2007

nina2 - my sa o miminko snazime nieco okolo roku...najlepsie je mat kopec aktivit a nemysliet na to 😀 ale ty sa uz dlho snazis na akych vysetreniach si bola? Uvazujes, ze si kupis jarabinu?

nina2
2. říj 2007

Uvazujem ze si ju kupim.Robili mi hor.profil,hysteroskopiu,a kaparoskopiu,kebo som mala zrasty v oblasti vajecnikov po operacii slepeho creva.

sovrm
2. říj 2007

ja som si jarabinu teraz v sobotu objednala, este mi neprisla tak som nervozna kedy uz pride 😅 Uz dlho sa snazite, tvoj bol na spermiograme?

nina2
2. říj 2007

Ano a doktor mu povedal ze ho ma tak skveki ze moze oplodnit lele mesto na jeden raz. 😅

sovrm
2. říj 2007

takze je problem v tebe?

nina2
2. říj 2007

Ano a teraz ked ma prepustali z nemocnice tak doktor povedal ze teraz by to mohlo prist (to tehu)a ze teraz sa mame po troj tyzdnovej pauze snazit.Tak uz cakame kedy ten zakaz skonci,aby sme sa zacali snazit.Som velmi netrpezliva. ☹

sovrm
2. říj 2007

skus si kupit ak kys.listovu a pit kontryhelovy caj, vraj aj to pomaha 😉

augustovka
2. říj 2007

babulky kupim ho priamo v lekarni a neviete kolko stoji?moc dakujem za odpovede 🙂

sovrm
2. říj 2007

augustovka- mne sa ho nepodarilo v lekarni zohnat a tak som si objednala na nete skus www.bioshop.sk 😀

nina2
2. říj 2007

Vdaka,zajtra hned rano skocim do lekarne. 🙂

augustovka
2. říj 2007

sowrm a kolko ta to vyslo?a za kolko ti to poslali?

sovrm
2. říj 2007

augustovka- som si to objednavala v sobotu, hned mi od tial napisali, ze mi to 1.10. posielaju, tak myslim ze zajtra by to malo prist. Stoji to 120 korun a kedze to budu posielat v penovej obalke tak bude postovne znizene na 70 korun. 😉

augustovka
2. říj 2007

a vola sa to tam normalne jerab ptaci?alebo ako to tam je napisane?

sovrm
2. říj 2007

hej vola sa to jarabina vtacia, len v lekarni som to nezohnala tak preto som to objednavala cez net. 😀

sovrm
4. říj 2007

je tu nejaka holcina, ktorej jarabina pomohla??? 😉

kikusa100
4. říj 2007

baby , kto si bude chciet objednavat jarab nech skusi www.slnieckova.sk ja som si to objednala z tej stranky a myslim, ze je to tam najlacnejsie... stal ma iba 68 sk..
inak objednala som si aj ine tinkturi feminan, alchemilku, rebricek.. tak som zvedava ako sa mi upravi cyklus... ci budem spinit alebo budem tehu.. som 6-7 den po ovu tak uvidime..cafte 😀 😀 a drzte palce. 😲

jmisa
5. říj 2007

Sovrm, to je těžko říct 🙂 Nikdy se nedá s určitostí říct, že k otěhotnění došlo v souvislosti s užíváním bylinek, každopádně při užívání delší dobu, by například ženská s delším cyklem mohla pozorovat jeho zkrácení, nebo by se měl zredukovat PMS, zkrátit krvácení nebo naopak trochu prodloužit, protože i moc krátké krvácení není OK, děložní sliznice se dostatečně neočistí a nepřipraví na nový růst.

Podle mýho nějaký výsledky, který bych připisovala bylinkám bych pozorovala až tak po třech měsících.

Taky je důležitý, aby se brala bylina, která je na problém, který dotyčná má.

matah
12. říj 2007

ahojte, suhlasim s jmisou. Aj ked je fakt, ze po par tyzdnoch uzivania jerabu + calibrum baby plan sa nam podarilo otehotniet 😵. Ale zato som predtym ziadne problemy nemala...

olina
9. lis 2007

Hlasim, ze ve 2.cyklu kapani jerabu jsem nasla // 😀 😝

haninka
11. lis 2007

Ahoj Olina,
hrozně moc gratuluju!!..jak dlouho jste se snažili?
Já jsem odkapala 1. cyklus a teď jsem po laparce..

christla
11. lis 2007

Ahoj holky. Já jsem 1. cyklus brala bylinnou kúru, ve které je také jeřáb a otěhotněla jsem, ale bohužel jsem o miminko přišla....

haninka
12. lis 2007

Ahoj Christla,
to je mi líto....ale jedna pozitivní věc - alespoň víte, že jste v pořádku 🙂Takže se vám určo brzy zadaří znovu🙂

H.

kikusa100
19. lis 2007

ahojte. zacala som uzivat jarab asi mesiac a pomohol mi v otm ze mi posunul ovulku mam ju skor a uvidim co bude robit dalej 😀 takze je super...