Kapky Jeřáb ptačí a vaše zkušenosti s tím

prdecek
20. srp 2007

ahojky holky,

dneska sem si koupila Jeřáb ptačí - kapky. Máte s tím někdo nějáký zkušenosti???

vendulak
31. črc 2009

Kali tak my se právě asi snažíme nejvíc mimo ovu 😒 . Nevím, už to snažení prostě trvá tak strašně moc dlouho, že už ten sex z povinnosti je prostě hroznej 😢 . Takže si to tak nějak oba užíváme, prostě mimo, když víme že to děláme protože chceme 😀 .
Ale se snažením je to naprd ☹ , jinak ale myslím, že sem tu ovulku nějak zakřikla, se mi asi zbláznila teplota, včera vylítla nahoru takže sem myslela že je klasicky po ovuši, a dneska byla zase dole 😕 , to se mi ještě nikdy nestalo a nechápu to 😕 .

kali.kal
31. črc 2009

Vendul: Tak to jo 😉
Mě už se to stalo... tak sem tu hodnotu prostě vyškrtla... uvidíš zítra, co se naměříš 😉

vendulak
31. črc 2009

Jo jo Kali nechám to na zítra 😉 co mi taky jinýho zbejvá 😒

aji
31. črc 2009

Ahoj holky,
tak poctivě kapu každej den (3x) jeřáb a zatím na sobě pozoruju jen to, že jsem poslední dny hrozně rozladěná a otrávená. Tak nevim, jestli se mi nějak "urovnává" hladina hormonů, nebo čím to může být 😕 🙄
BT raději neměřím, spíš se snažim na mímo nemyslet, ale jde to blbě 😒 Jinak mi teda snažilkujeme podle chuti, která je teda celkem často 😀 (bez ohledu na ovu).

kali.kal
31. črc 2009

Vendul: no, jo... nic jinýho nezbývá 😉
Aji: Třeba to zorladění způsobují erupce na slunci 😀

aji
31. črc 2009

kali: ne ne to nejsou erupce na slunci, to způsobují deb....é v České spořitelně, se kterýma se nedá normálně domluvit 😠 😠 😠

majka12
31. črc 2009

Holky já jsem brala jeřáb tři měsíce po laparce. Nevím jestli to je laparkou nebo jeřábem, ale dost se mi zkrátil cyklus a ovu probíhá super. No a před týdnem jsem našla na testu // a včera mi těhu potvrdila dokrtorka. Takže hlavu vzhůru a nevzdávat to!!! Bylinkám věřím nejvíc. Snažili jsme se 14 měsíců, takže je to vážně vymodlené mimi.

kali.kal
2. srp 2009

Majko12: Tak to GRATULACE veliká 😀 😀 😀 Jo, jo, bylinky fungují 🙂 Mě se taky zkrátil cyklus 😉 Díky za podporu 🙂

kkamca
2. srp 2009

majka:gratuluji..
Holky jak dlouho vám vydrží ta sklenička jeřáíbu?Já kapu od začátku cyklu tj cca 19 dní a už mi ta jedna sklínka dochází.. 🙂 Myslela jsem že vystačí na jeden cyklus aspon..35 dní dlouhej.
Co ta pauza ví někdo¨?Kdy na chvíly přestat

kali.kal
3. srp 2009

Ahoj Kamčo, já kapu teprv 20 dní 🙂 a zbývá mi tam tak 1/3. Ale objednala sem si rovnou dvě lahvičky 🙂 tak snad ještě na jeden cyklus vydrží 😀
Jinak dnes mi poklesla BT, takže zítra čekám MS ☹

kkamca
3. srp 2009

kali.kal:ahoj prosim tě a zkrátilo ti to nějak cyklus nebo je to stejné?
Já mám nějaké pochybnosti jestli mi to nerozhodilo bazálku..protože už několik dní takových 14 mám pořád stejnou teplotu 36.5.Po ovulce už bych měla mít asi 3 dny a teplota nevylezla..což je divný,protože v minulém cyklu vylezla aspon na 36.8 a pak na 37 a to se drželo až do mrchy..Tak nevim co si otom myslet 😔

vendulak
3. srp 2009

Ahojte holky, zdravím vás po víkendu! 🙂 A mám taky dotaz ☹ , tenhle cyklus mi dle BT vypadá jako jasnej anovulák (viz http://www.fertilityfriend.com/home/2284c4 ), a anovulák mě ještě nepotkal ani jednou za ten rok co měřím BT, myslíte, že to může být způsobené jeřábem??? 😕 Já sem z toho docela vedle a hrozně mě mrzí, že je to prostě bezsmysluplnej cyklus 😢 , v září mám jít už vše pořádně řešit s doktorem, ale já doufala, že už se k tomu ani nedostane 😢 . Ale takhle 😢 .

kali.kal
4. srp 2009

Kkamčo: Jo, jo cyklus se mi zkrátil ze 39 - 42 dnů na 28. OVU byla 16. den. Takže téměř ideální průběh.

Vendul: no, myslím, že to může být jeřábem, přece jen jsou to bylinky a na každého to může působit jinak. Určitě taky záleží na tom, jaké hladiny hormonů si měla a jak se ti změnily po jeřábu. Škoda, že si přišla o platný pokus ☹ Ale uvidíš... třeba OVU ještě příjde 😉

kali.kal
5. srp 2009

Holky,
má první MS s Jeřábem je nějaká divná ☹ Rozbíhala se strašně pomalu ☹ Dva dny špinění... než sem začla pořádně krvácet. No, nevím, snad to bude dobré...
Máte některá zkušenost?

vendulak
5. srp 2009

Kali tak já sem se ještě s jeřábem nedostala ani k ovuši, natožpak k mrše ☹ .
Holky myslíte, že tedy mám jeřáb přestat brát? Já zrovna dneska zkončila první lahvičku a mam už koupenou další 😒 .

kkamca
5. srp 2009

AHOJ
vendulak:já sem na tom jak ty--zatim ale v braní pokračuju 😉 Bud a nebo...Doufám že další cyklus se to porovná

kali.kal
6. srp 2009

Tak holky uvidíte 😀 Držím pěsti, aby se to srovnalo 😀 😉

kkamca
7. srp 2009

ahoj..tak snad se to rovná graf už vypadá o maličko líp.

vendulaku:četla jsem na jiné diskuzi že víš o nějakym lubr gelu,který napomáhá spermijkám lepší vkluz.. 😀 Koukala jsem že je to anglicky.Nevíš jestli se dá sehnat i tady?

kali.kal
7. srp 2009

kkamca: tak o tom sem ještě nečetla 😉 to vypadá zajímavě - nahoď odkaz 😀

vendulak
7. srp 2009

Ahojte holky!
Kamčí jo jo psala, my máme problém právě asi hlavně u přítele, špatný spg, takže jsme hledali čím ještě spermijkám pomoct a usnadnit jim to a našla jsem právě tenhle gelík. Když si ho dáš třeba vyhledat na americkým googlu tak tam ti to hodí i možnost překladu stránky. A ohlasy sme četli opravdu jen samé pozitivní. Ale jinak né u nás se sehnat nedá, ani na Slovensku, ale třeba v Německu běžně. Takže my jsme chtěli ještě tenhle cyklus zkusit jen tak a kdyby se nepovedlo tak další si zajet do Němec pro pre seed, ale teď mám ten anovulák, tak to asi o cyklus posuneme, možná. Možná ne. Ale my jsme teď na léto na chatičce na Šumavě takže do Německa to nemáme moc daleko a i jsme se ptali v lékárně ve Zwieslu jestli gelík mají a bylo nám odepsáno, že jo, takže až rozmyslíme zda už na příští cyklus nebo až na přespříští tak tam zajedeme. A vím, že i Třeba ve Švýcarsku je normálně volně prodejný, ale jestli jsi odněkud z Moravy, tak jak je to v Polsku nebo rakousku to bohužel nevím 😒 .

kkamca
7. srp 2009

vendulak:jsem ze severních čech..a k přechodům to máme daleko..Kolik cca stojí?

vendulak
7. srp 2009

Kamčí je to docela drahá sranda, stojí 19,95€.

kkamca
7. srp 2009

vendulak:no tak to jo..a kolik toho je gramáž? 😀

vendulak
10. srp 2009

Kamčí většinou je u toho uváděno 6x4g.
Jinak já už ho asi teď pořizovat nebudu. Rozhodli jsme se na to všechno vybodnout, už sme na to s příťou prostě neměli nervy, na to věčný neštěstí a trápení, na ten plánovanej sex, hodně nás to ničilo. A hlavně prostě já musím nutně zhubnout, bála bych se jít do těhu s touhle váhou. Takže se jdu teď soustředit hlavně na hubnutí. A snažení momentálně nechám koňovi ten má větší hlavu. Dřív sem si nedokázala představit že bych to měla nechat plavat. Ale teď po té době už sme tak unavení, že už na to prostě sílu nemám a prostě to nechávám jen tak plynnout kolem mě 🤐 .

kkamca
10. srp 2009

vendulak.tak třeba právě přitom nemyšlení na mimi.. 🙂 to zrovna vyjde.I když na mě to jaksi nepůsobí 😠

vendulak
10. srp 2009

Kamčí já taky myslím, že na mě to působit nebude ☹ . Já sem smůla od přírody, mám jí vždycky a ve všem 😢 . Navíc úplně nemyslet na to zase nejde, kord při rom množství pilulí co do sebe neustále musíme cpát 😒 .

kkamca
10. srp 2009

vendulak:já ted kapu akorát jeřáb..a do ovu sem pila maliník.Ani calibrum baby plan co mi tu zbyl už neberu
přítel bere macu a někdy vit E
tAK UVIDÍME..škoda že nemám clostil stim mám ovulku jak vyšitou,ale mudr mi ho nechce psát 😠

vendulak
10. srp 2009

Kamčí já kapu jeřáb a jím Femibion a pupalku s vitamínem E a teď sem začala taky macu, co bere přítel, protože vidím že u něj krásně zabírá co se týče toho sexu 😀 tak doufám, že tedy zabírá i na to ostatní a že by u mě mohla zabrat jak na ten sex tak i na ten rozházenej cyklus, má napsáno na obale, že se používá u mužů i žen při neplodnosti i že je na menstruační problémy, máme ale tu přírodní bio kvalitu v prášku, ne tabletky.
A přítel ten toho bere fakt hafo, protože nám vyšlo špatně spermio ☹ , ten bere PROfertil, CEM-M zdraví muže, GS vitamin E selen zinek, pak samotnej vitamín E 400 a ještě jód a právě tu macu.
Já taky byla s clostilem moc spokojená, měla sem po něm ovulku krásnou jako vyšitou, sice bolesti, ale ty bych přetrpěla. Ale doktor mi ho dal jen na jeden cyklus, přišlo mi že to se mnou ani moc řešit nechtěl, on mi dal ten clost na 1 měsíc, ale na další návštěvu mám přijít až za měsíce 3 😒 .

kali.kal
13. srp 2009

Vendul: A jako co máte tu MACU? Pilulky? Mletý kořen?