Kapky Jeřáb ptačí a vaše zkušenosti s tím

prdecek
20. srp 2007

ahojky holky,

dneska sem si koupila Jeřáb ptačí - kapky. Máte s tím někdo nějáký zkušenosti???

karamelinka
11. zář 2007

ja by som tiez chcela zacat brat no musim to kdesi na nete kuknut...koli zenskym veciam...pomaha to dakomu v niecom?

sisidani
11. zář 2007

Ahojky holky, tak od včerejška taky užívám ptačí jeřáb, ale od firmy Herba vitalis, tak nevím jestli je to jedno jaký druh .

markulina
12. zář 2007

prdeček: gartuluji! a chci se zeptat zda jsi ten jeřáb brala pravidelně? myslím jak počet kapek, dobu a tak, já to nějak nestíhám, občas vynechám ☹ jednou to beru ráno, podruhý večer....

jmisa
13. zář 2007

sisi, já mám taky ten herba...

prdecek
autor
13. zář 2007

markulina: ja ho brala zhruba tři týdny a to třikrát denně 20kapek 🙂

ljd
13. zář 2007

Holky já vím, že to sem moc nepatří, ale chci se zeptat jestli se kontryhelový čajík může pít i v začínajícím těhu ?
Díky...

jmisa
13. zář 2007

LJD, v prvním trimestru nepít !

ljd
13. zář 2007

Dík..to jsem chtěla vědět 😉

jmisa
13. zář 2007

ljd, ale ve druhým a ve třetím trimestr už ho pít můžeš a dokonce se doporučuje u hrozících potratů.

kikusa100
13. zář 2007

karmelinka ahoj.ako sa mas?napis mi. inak ja uz beriem tiez tie tinktury, tak som zvedava, co to spravi.papa.

musilka
13. zář 2007

ahoj holky takjá už jsem za poslední měsíc skoupila snad všechno co existuje a poctivě papám. Mám calibrum babyplan, jeřáb, pak nějakej čajik a ještě takový velký tablety z Vitalandu. Tak uvidíme co se stane. Musim s početím chvíli počkat před necelým měsícem jsem o mimi přišla v 5tt ale teď už věřím že to bude bez problémů. Vám všem držím palce!!!

jmisa
13. zář 2007

Musilka, to je mi líto ☹

Na jiném webu psala jedna holčina, jak se její gyndař rozčiloval, že si ženský hned dělaj těhu testy, že pak vidí každý špatně uhnízděný vajíčko, bez testů by to prý vypadalo jako zpožděná mrcha. Možná na tom něco bude, chjo. Ale jak to máme vydržet, že jo 🤐

alex
13. zář 2007

Aj by som to skúsila, ale ako sa to len povie po slovensky? 😅 😕
Neviem čo im mám v lekárni povedať ☹

krista
13. zář 2007

Jé Alex to je nemilý 😅 Nic mě nenapadá 😅

alex
13. zář 2007

Už vieeeem 😀 Jarabina vtáčia 😵

krista
13. zář 2007

No vidíš, jsi šikula 😀 😉

laola
14. zář 2007

Holky, chci se zeptat, dnes mi přišel Jeřáb ptačí. Mám ho začít užívat už teď (jsem asi 2 DPO) nebo mám raděj počkat až po mrše? Díky

suzanna
14. zář 2007

Holky kde se da ten jerab ptaci koupit?Normal v lekarne?

suzanna
14. zář 2007

Uz jsem to nasla na internetu a objednala... 🙂 🙂 🙂

bastet
14. zář 2007

Ahoj holčiny.Když berete Jeřáb ptačí, máte hladinu hormonů v normě, nebo rozhozenou.On jí upravuje, ale dnes mě kámoška varovala, že mi jí může i rozhodit.Nesetkaly jste se s podobným názorem nebo faktem?Já měla rozhozený prolaktin a po krabičce Mysalfonu se mi to srovnalo a snad ho mám pořád dobrý.

zibi
16. zář 2007

BASTET:ja si osobne myslim, ze vsetko treba uzivat s mierou.ked to nebudes prehanat, tak si myslim,zeby ti ti uskodit nemolo. Vies, tie bylinky upravuju cyklus ale ako kazda bylinka je to uvcitim sposobom taka "droga", s ktorou to tiez netreba prehanat. ja tiez uzivam jarab ptaci a zatial som na sebe nepozorovala nic, beriem ho sice kratko, tak uvidim.

christla
16. zář 2007

Ahoj holky! Moc mě zaujala tato dikuze. Od ledna neberu HA, snažíme se o mimi a od té doby mám neprvidelnou ms. Brala jsem léky na srovnání cyklu, ale nic nepomohlo. Teď právě mám ms a tento cyklus mám být bez jakýchkoliv léků a poté mě čekají odběry krve na hormonální profil. Koupila jsems i kúru, která má být na zlepšení činnosti gynekologických orgánů a odstranění sterility. Skládá se z kapek Femina, Kotvičníku pozemního, Ptačího jeřábu, březových jehněd a černého rybízu maliníku.
Chtěla jsem se vás zeptat, zda si myslíte, jestli tyhůe kapky můžu užívat, i když jdu na ty odběry na hormonální profil. Chci jen vědět, jestli to může nějak zkreslit výsledky hormonálního profilu.
Díky za odpověď, Christla

nunca
17. zář 2007

Ahoj holky, už jsem tady jednou psala. Tedˇ bych moc potřebovala poradit, začala jsem od prvního dne cyklu (ale ms se nějak nedostavila, pouze špinění 2dny) brát Jeřáb od Herba Vitalisu a už 2 dny brání kapek mě docela hodně bolí břicho a prsa a taky záda, no, prostě jako před ms, ale ta nikde. Kapičky kapu už týden a tedˇ nevím, jestli je to těma kapkama 😒 . Jinak ms mívám opravdu pravidelnou 26 a 28 dní na střídačku, pokoušíme se o druhé těhu (z prvního máme dceru) už cca. 5 let a máme za sebou neúspěšné IVF. První dítě přišlo úplně neplánovaně a téměř okamžitě, ale tedˇ se nám vůbec nedaří ☹ ☹ . Tak mi prosím napište, jak na vás ty kapky působily, děkuji 😉

jmisa
17. zář 2007

nunca, nejsi těhu?

jmisa
17. zář 2007

Christla, no já myslím, že ne, navíc spousta doktorů se nad bylinkama jen pousměje, že je to ve stylu věř a víra tvá.....

Ty bylinky obsahují jen látky obdobné lidským hormonům, ne přímo ty hormony, takže by to podle mého vadit nemělo, ale nejlíp budu, když se zeptáš svého doktora.

musilka
17. zář 2007

christla nemyslím si že by to mělo něco zkreslit ale pro svůj klid radši počkej s kůrou až po testech. Já jsem měsíc po revizi a hned od začátku beru jeřáb a mám hormony úplně ukázkový a předtim jsem je měla jak na houpačce.
Ale pokud ti pak budou nasazovat nějakou léčbu na srovnání hladin hormonů tak bych se poradila s gynekologem jestli ty bylinky brát nebo ne. Aby neměli nějakou kontraindikaci 😉

nunca
17. zář 2007

jmisa, taky mě to napadlo, ale je pravda, že spíše by to byl asi zázrak s těma mýma problémama, zapoměla jsem říct, že ty příznaky tomu nasvědčují, navíc nějak taky lítám na malou, ale v pátek jsem si test (pro jistotu udělala) a nic, ale asi tedy zkusím až za týden. Jinak moc na TT nevěřím, asi tedy proto, že na mě moc nepůsobí (u dcery taky negativní, prý mi zřejmě zpočátku méně narůstalo Hcg a přitom vše bylo bez potíží-ukázkové těhu). Děkuji za odpovědˇ, kdyby těhu nebylo, tak si myslím mi to na škodu nebude, jenom mám tedy tedˇ dilema, jestli pokračovat s kapičkama (i když ještě ten týden by snad neměl ublížit, toho alkoholu zase v tom poměru moc není). Moc přeju brzký úspěch všem 😉 !!!!
pozn. "ještě tedy pro srovnání, když jsem brala kapičky od Naděje (2 balení), nic jsem necítila a ani žádné výsledky spíše naopak", tak uvidím.

jmisa
17. zář 2007

nunca, i zázraky se dějí, tak tfuj tfuj tfuj, ať jsou to těhu příznaky 🙂

nunca
17. zář 2007

jmisa, díky moc a kéž by 😉 , čekání je hrozné ☹

princeznicka1
18. zář 2007

Ahojky,
já jsem začala jeřáb jíst asi před 2 týdny. Mezitím jsem měla MS a to úplně jinou než normálně. Byla silnější, dost jsem krvácela a v noci jsem musela vstávat, jak mě bylo blbě. Jak kdyby se mi tělo čistilo. Asi to bylo tím jeřábem, uvidím jestli se mi nezmění ovu.