Kapky Jeřáb ptačí a vaše zkušenosti s tím

prdecek
20. srp 2007

ahojky holky,

dneska sem si koupila Jeřáb ptačí - kapky. Máte s tím někdo nějáký zkušenosti???

kupska2
20. zář 2007

holky moc mi jerab pomohl,krasne mi skratil cyklus.bomba 😀

luccii
20. zář 2007

kupska2: jee, to je krasny - ty mas 3 deti a snazite se o 4.! o tom se mi muze jen zdat - asi bysme tolik deti neuzivili... jak to zvladate? 🙂

kupska2
20. zář 2007

jo jdeto,diky,no radi bychom dcerusku

luccii
20. zář 2007

to se vam nedivim - tu si preju taky 🙂 a tolik deti uzivite s normalnim platem? ja abych mela predstavu, teprve zacnu vydelavat a vubec nevim, kolik budu potrebovat sama pro sebe a kolik usetrim na deti

kupska2
20. zář 2007

ja deti miluji,bobanci

luccii
20. zář 2007

ale podle alba mas deti 4, ne?

kupska2
20. zář 2007

jo mam,ale dceru ma v peci ma mama,bylo mi 15let ☹

linka
20. zář 2007

ahoj kupska 😉
prepac za otazku,ale preco ju ma v opatere tvoja mama? no a co,ze si mala 15 rokov,nechapem 😕

kupska2
20. zář 2007

mela jsem 15let azila jsem s dcerou doma,a mama ji dostala do opatrovnictvy,mela jsem s mamou velke problemi a mam dceru nevidam bydli odemne200km.jen z ridka je to moc tezke

linka
20. zář 2007

to ti verim,ze je tazke,ked vies,ze niekde je tvoje dieta a ty ho nemas pri sebe 😢
a teraz sa uz nic neda s tym robit?

kupska2
20. zář 2007

jo ale slozite,pres soudy a ma mama udela proto vse abych ji nemela 😠 😢

christla
21. zář 2007

Ahoj holky! Tak co je tady nového? Já stalé polykám kúru a doufm, e to bue k něčemu dobré. V těchto dnech čekám ovulku, tak snad přijde.

melanykol
21. zář 2007

kupska2,s tou dcerou vím o čem mluvíš,můj chlap má dvě dcery,jsou u jeho matky a taky je nevidíme a s matkou jsou jen problémy,třeba až bude moct,sama si najde cestu k tobě 😉 🙂 😉

christla
23. zář 2007

Ahoj holky! Tak je mezi náma nějaká dalš těhulka po jeřábu?

kupska2
23. zář 2007

melanikol,je to tak,ja jsi na ni pockam,myslim a doufam ze prijde 😢

lorry
23. zář 2007

ahojte neviete mi poradit na co je vlastne dobra jarabina? Mala by som ho pit ked nedostavam menzes a nemam ovulaciu, kedy sa dostavia asi vysledky? Dakujem

kupska2
23. zář 2007

ahoj lorry,ja ho beru porad i po ovu

jmisa
23. zář 2007

lorry, jeřáb obsahuje látky obodobné estrogenu, mělo by to upravit hladinu hormonů tak, aby došlo ke zkrácení první části cyklu, tedy části do OVU a aby dřív přišla.
Můžeš zkusit ještě maliník ten stimuluje vaječníky.

christla
23. zář 2007

lorry: výsledky se dostaví asi jak u koho rychle. Jsou tady holky, které nedobraly ani jednu kúru a otěhotněly... Podle mě záleží na tom jak moc rozházený máš cykus.
Taky se pokoušíš otěhotnět?

zelvik
23. zář 2007

Ahoj holky,
než jsem začla brát Jeřáb, napsala jsem do nějaké poradny, jetsli s emůže brát i při Clostilbegytu a Utrogestanu a jestli se může začít brát kdykoli během cyklu.
Odepsali mi, že ANO, že to ničemu nebrání.

Tak snad vám i tato informace pomůže.
Už ho beru 3.den, moc mi to nechutná, hrozně to smrdí, ale budu statečná.

christla
23. zář 2007

zelvik: Mě čekají odběry krv na stanovení hormonáního profilu a tak jsem se ptala doktora, jestli to může nějak zkreslit výsledky odběru a on mi řekl, že ne, že bylinky můžu klidně brát.

gabrlinka
23. zář 2007

Ahoj holky, doma mám už kontryhel, ale začnu ho brát, jestli mi dorazí ms, prý není dobrý v těhotenství a jeřáb ptačí mám už objednaný na zítra
Želviku: a to máš kapky? já si objednala kapky, tak jestli to smrdí, tak nevím, zda-li to zvládnu...mně smrdí i B-komplex 😀

christla
23. zář 2007

gabrlinka: Já už to tady psala, já bych tu chuť přirovnala ke kapkám na kašel Bromhexin... Není to tak strašně. Taky jsem se toho bála, ale je to v pohodě!

zelvik
23. zář 2007

Chris - tak to přeju, aby byl horm. profil v pořádku - u mně se zjistilo, že mám hodně nízkou hladinu estrogenu ☹

Gab - ano mám kapky, ono se to snad jinak nedělá, pokud to nění zamontované v jiné směsi víc bylin.Pokud si vybavíš, jak smrdí (teda mě to aspoň smrdí) strom - jeřabiny, když to kvete, tak úplně stejně smrděj ty kapka.ono je to dělaný z těch květů...
chuťově to cítit není, už jsem to tu někde psala, že mi to připomíná švédské kapky, Bromhexin a emailovou barvu 🙂 Už jsem polykala horší věci

gabrlinka
23. zář 2007

Tak to bude v pohodě, díky. Přinejhorším si zacpu nos 😀

zelvik
23. zář 2007

Hlavně pak nečichej k té skleničce, ze které to piješ - to je fakt smrad 🙂

gabrlinka
23. zář 2007

😀 😀 😀

gabrlinka
23. zář 2007

A kolik si dáváš kapek a kolikrát denně,prosím?

christla
23. zář 2007

zelvik: Já asi tu hladinu hormonu taky nebudu mít v pořádku, protože od ledna, co jsem vysadila HA nemám pravidelnou MS. Gynekolog mi nejdřív napsal Duphaston - což je progesteron, ale ani po něm se mi to nesrovnalo a poté Estrofem - což je estrogen, ale ten jsem musela po 8 dnech braní přestat užívat, protože mi po něm bylo dost blbě. Teď jsem bez ničeho a příští měsíc mě čekají ty odběry. Tak čekám, s jakými výsledky budu za měsíc od doktora odcházet.
Jinak já neberu jen Jeřáb, ale mám celou kúru složenou z vícero kapiček.

gabrlinka
23. zář 2007

U mně zjistili jen o něco málo nižší hladinu estrogenu z hormonálního profilu