• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Každé ráno mám problém s vniknutím do pošvy. Proč?

18. dubna 2012 
ta stranka je www.porodnice.cz nie.sk :sunglasses:
8. kvě 2007 v 06:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě taky doktor před měsícem vystrašil, že jsem "už" na dvojce a nakonec jsem na té dvojce dodnes. V Pá jdu na kontrolu, tak uvidím, třeba už budu výš, ale taky jsem z toho byla hrozně vyjukaná, když mi řekl, že musím hodně ležet a odpočívat a cpát do sebe Magnesko :frowning2:
8. kvě 2007 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík, tak já byla na kontrole minulý týden, mám CS3 ve 31tt a doktor něříkal, že by bylo něco v nepořádku. A to jsem 3 týdny předtím měla CS1.
8. kvě 2007 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute tehulky ja som bola vcera na kontrole a doktorka ma vystrasila ze mam kratsi cervix ako by som mala mat a v pondelok idem na kontrolu,kde mi ho asi budu zasivat. sice ma vysetrovala a som zatvorena, aleasi pre kazdy pripad. mate s tym niekto nejake skusenosti?
11. kvě 2007 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem dnes byla taky na kontrole a doktor mi řekl, že jsem stále na dvojce, takže se asi nemusím už tolik bát jako před tím měsícem. Padl mi obrovský kámen ze srdce :sunglasses:
11. kvě 2007 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám otázku na tehulky alebo na začinajúce tehulky alebo na kohokoľvekj kto mi bude vedie´t odpovedať. Som po ovulke to viem, ale neviem kedy presne bola, veď to je jedno, a do MS ostáva ešte 8 dní ale otázka je:
Keď sme mali s mužikom keksík tak po keksíku si manžel našiel na .... také biele hrudky hlienu zo mňa a aj ja som ich mala tam dole. Vôbec nezapáchakli a nič ma nesvrbelo, takže mykózu a candídu vylučujem, a boli čisto biele. Neviem si to vysvetliť, nikdy predtým sme to nepozorovali. Boli to také /pardón za výzar / biele husté šušníky. Neviete mi povedať čo by to mohlo byť alebo čo by to mohlo značiť ????
ďakujem
14. kvě 2007 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cucuska, bol to prevdepodobne hlien, ktorý sa vylučuje pri ovulke.. Takže aspoň vieš, že ste sa milovali počas ovu..
14. kvě 2007 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem teď ve 36tt a CS mám 6 a doktor mi řekl, že už se všechno chystá a že je to dobře. Tak napřed pořád straší a pak tohle. Né že bych nebyla ráda :stuck_out_tongue_closed_eyes: ! Ono je to prostě na tom, jak se kdo cítí! Tak hodně zdaru!!!! :dizzy_face:
21. kvě 2007 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,já mám děložní čípek od poslední návštěvy 2,8 a ted jdu zítra a hrozně se bojím že se zase skrátil a že budu muset do nemocnice...pořád brečím.ale křeče nemám ani sem nikdy neměla!jsem ve 20tt. :frowning2:
22. kvě 2007 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacenka, neboj sa,urcite to bude v pohodicke,ked nemas krce, tak by sa nemal skracovat. skus na to nemysliet, uvidis zajtra co ti povedia na poradni.
22. kvě 2007 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo ale už aby ten zítřek byl.bulím už popředu...
22. kvě 2007 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacenka,ja som taka ista, ale ti to nepomoze a iba budes zbytocne vystresovana a mimi tiez,tak skus na to nemysliet a uvidis zajtra.
22. kvě 2007 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda holky, prosím jaky jste měli čípek hned na začátku těhotenství???
13. lis 2008 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem se dozvedela delku cipku az v rijnu kdyz zacaly problemy.ted jsem ve 33tt a cipek je 14mm.a to se nam to za 14 dni zlepsilo z 11mm :wink:
13. lis 2008 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
berunko děkuju a krásný zbytek těhulkování
13. lis 2008 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
v kolikatem jsi tydnu?muj cipek neber jako normal.ja ho mam hodne zkrsceny.od zacatku rijna jsme na riziku a drime se zuby nehty :wink:
13. lis 2008 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, včera jsem byla na kontrole,jsem 16+2tt a doktorka mi řekla, že mám polotuhý čípek,že to je jako když šáhne na houbu a do průkazky mi napsala všude nulu,jen u konzistence 1 a výsledek CS1.Prý by to mělo být až později,napsala mi MagneB6 a mám ležet (což dodržuji, kvůli opakovanému špinění).Čím to může být způsobené a je to velký problém?Jinak čípek se nezkracuje,což by mělo být dobré.
Máte někdo podobnou zkušenost?
4. pro 2008 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
andara ... ja som pre makky krcok na PN od 4mesiaca
Teraz som 26tt a stale je makky, no nastastie sa neotvaram a ani sa krcok nestracuje, presne ako u teba .... tak ja len dufam, ze to nejako zvladneme :wink:
4. pro 2008 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fedra - ja jsem na PN od zacatku :slight_smile: tak si to holt odlezim a snad to zvladnem,ale verim,ze jo :sunglasses:
4. pro 2008 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jee ty cekas dvojcatka,to je krasny :slight_smile: :dizzy_face:
4. pro 2008 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, mám dotaz jsem zhuba 5tt, zavádím utrogestan a dnes jsem měla pocit, že čípek je trošku jiný než minulé dny, zdál se mi i otevřený? Nevíte, co to může znamenat???? :frowning2: :pensive:
10. dub 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ja mam tiez mäkky cipok, zistili mi to v 22tt, na poradni mi odporucili kludovy rezim, takze lezat a nohy hore, tak to aj tak robim :frowning2: ale v nemocnici mi povedali, ze ma to nijako neobmedzuje. co si o tom myslite?? je naozaj nutne len odpocivat? hmatatelny cipok mam 2,5cm, jeho dlzka cez ultrazvuk je cez 4cm a zatial sa nastastie neskracuje.
co vlastne znamena mäkky cipok?

kvetinecka na isto ti poradit neviem, ale si na uplnom zaciatku a to by mal byt cipok pevny a zatvoreny. ak nie si si ista, chod hned k doktorovi.
10. dub 2009 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Už mám docela zmatek v těch číslech :confounded: . Já mám čípek dle UTZ 2,4 cm, takže CS1, CS2, ......znamená co? Asi su pako, ale fakt tomu nerozumím!!!
13. dub 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, jak vypadá čípek v těhu? zůstal otevřenej a hlen je lepkavej, nevím co to znamená:frowning2:
31. říj 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
bubla nebud s toho smutna ja som si ho kontrolovala na zaciatku tehotenstva a kazdy vravel, ze v tehu ma byt tvrdy a uzavrety co ty ako amater nezistis kedze ja som ho mala tvrdy a otvoreny casom sa mi zdal makky dokonca som sa tak vystrasila, ze som utekala k dokimu a ten ma ubezpecil, ze krcok je uzavrety .Cervix je zahadny na prvy pohlad sa ti moze zdat otvoreny no vo vnutry je zavrety tak ako ma byt .to , ze mas lepkavy hlien je naznak tehotensva ja som sa na tom mojom aj pobavila, kedze v case ovu som nemala zaden a potom bol presne ako kocky pisali, ze ma byt pocas ovulacie :grinning: :grinning: :grinning: Tak isto ak je bielej farby a natahuje sa je OK :wink:
31. říj 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já nevím, myslím si, že to zasejc nevyšlo, už se bojím věřit, že to nedostanu a že budu těhotná :frowning2: Ale nejsem nějak ve své kůži, jsem unavená, citlivá a nejraději bych se pořád tulila. ten hlen je bílej, hustej, je ho hodně, ale není takovej ten jako bílek natahovací, je mazlavej :frowning2: já už nevím, nemám to s kým probrat, asi budu muset počkat až na těhu test, ten můžu udělat nejdřív kdy??
1. lis 2009 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
bubla mne test ukazal // asi az na 28 DC skor sa ti isto neoplati testovat a z vlasnej skusenosti ti odporucam pouzivat testy s citlivostou 20 az 25 ml/U lebo 10 citlivost je slaba aspon u mna bola :grinning: a k doktorovi sa ti oplati ist najskor v 6 tt :wink: velmi ti drzim place
2. lis 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, je tu nekdo, kdo mel sity delozni cipek a pak mel podruhe rodit? Pri prvnim porodu jsem byla osklive potrhana a museli mne sit i uvnitr + cipek. Tak nevim, zda to bude mit vliv na druhy porod. Diky za info. :wink:
20. led 2011 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hlavinka ahojky ja neměla šity čípek ale uvnitř 33 stehu takže jsem zvedava také sama co to udela, protože jsem dosud i u sexu jeste trpela doktoři to moc postehovali a připadala jsem si pokaždé jak panna tak se modlím at se to znovu při tlačení nepotrha na tom samém míste nebo i hlavne jinde protože pak budu v manželských povinnostech asi nepoužitelna :frowning2:(( byla bych rada za to kdyby to zůstalo tak a trošku se to natahnlo (povolilo)
22. led 2011 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
luciv: 33 stehu? fiiiha, to je sila :frowning2: to je mi lito. Kolik jsem mela ja, netusim, ale takovyhle problemy, jako pises, jsem nemela (nemam).
Tak drzim palce, at Ti porod vyjde dobre a nepotrha se to :dizzy_face:
Tak uvidime, asi se na to zeptam doktora v poradne, az pujdu do Podoli
22. led 2011 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek