Každé ráno mám problém s vniknutím do pošvy. Proč?

kacenka.p
2. dub 2007

Ahoj, chtela bych se na neco zeptat. Beru Utrogestan a to vaginalne. Takze mam prehled o tom, co se deje v pochve v prubehu dne. A na to se chci zeptat, zda jste se s tim nektera tez uz setkala. Zvlaste a vlastne vetsinou rano, kdyz si zavadim tabletu, se temer nemuzu dostat do pochvy, neb cervix je hodne zvetseny a sesunuty dolu ke vchodu.V podstate ma pak tvar jako palec otoceny dolu.
Rikala jsem to lekari, pokazde me zkontroluje, ale je vse v poradku - jenze v te dobe uz ma polohu zase normalni.
V podstate, kdybych chtela rano sex, tak by to ani neslo, protoze by se do me proste manzel nevesel....
Mela jste to nektera tez?

eva4444
8. kvě 2007

ta stranka je www.porodnice.cz nie.sk 😎

lenycka
8. kvě 2007

Mě taky doktor před měsícem vystrašil, že jsem "už" na dvojce a nakonec jsem na té dvojce dodnes. V Pá jdu na kontrolu, tak uvidím, třeba už budu výš, ale taky jsem z toho byla hrozně vyjukaná, když mi řekl, že musím hodně ležet a odpočívat a cpát do sebe Magnesko ☹

smoulinda
8. kvě 2007

Ahojík, tak já byla na kontrole minulý týden, mám CS3 ve 31tt a doktor něříkal, že by bylo něco v nepořádku. A to jsem 3 týdny předtím měla CS1.

kikinka
11. kvě 2007

caute tehulky ja som bola vcera na kontrole a doktorka ma vystrasila ze mam kratsi cervix ako by som mala mat a v pondelok idem na kontrolu,kde mi ho asi budu zasivat. sice ma vysetrovala a som zatvorena, aleasi pre kazdy pripad. mate s tym niekto nejake skusenosti?

lenycka
11. kvě 2007

Já jsem dnes byla taky na kontrole a doktor mi řekl, že jsem stále na dvojce, takže se asi nemusím už tolik bát jako před tím měsícem. Padl mi obrovský kámen ze srdce 😎

cucuska
14. kvě 2007

Mám otázku na tehulky alebo na začinajúce tehulky alebo na kohokoľvekj kto mi bude vedie´t odpovedať. Som po ovulke to viem, ale neviem kedy presne bola, veď to je jedno, a do MS ostáva ešte 8 dní ale otázka je:
Keď sme mali s mužikom keksík tak po keksíku si manžel našiel na .... také biele hrudky hlienu zo mňa a aj ja som ich mala tam dole. Vôbec nezapáchakli a nič ma nesvrbelo, takže mykózu a candídu vylučujem, a boli čisto biele. Neviem si to vysvetliť, nikdy predtým sme to nepozorovali. Boli to také /pardón za výzar / biele husté šušníky. Neviete mi povedať čo by to mohlo byť alebo čo by to mohlo značiť ????
ďakujem

katika1
14. kvě 2007

Cucuska, bol to prevdepodobne hlien, ktorý sa vylučuje pri ovulke.. Takže aspoň vieš, že ste sa milovali počas ovu..

krizaci
21. kvě 2007

Já jsem teď ve 36tt a CS mám 6 a doktor mi řekl, že už se všechno chystá a že je to dobře. Tak napřed pořád straší a pak tohle. Né že bych nebyla ráda 😝 ! Ono je to prostě na tom, jak se kdo cítí! Tak hodně zdaru!!!! 😵

kaceenka81
22. kvě 2007

ahojky holky,já mám děložní čípek od poslední návštěvy 2,8 a ted jdu zítra a hrozně se bojím že se zase skrátil a že budu muset do nemocnice...pořád brečím.ale křeče nemám ani sem nikdy neměla!jsem ve 20tt. ☹

adkag
22. kvě 2007

kacenka, neboj sa,urcite to bude v pohodicke,ked nemas krce, tak by sa nemal skracovat. skus na to nemysliet, uvidis zajtra co ti povedia na poradni.

kaceenka81
22. kvě 2007

no jo ale už aby ten zítřek byl.bulím už popředu...

adkag
22. kvě 2007

kacenka,ja som taka ista, ale ti to nepomoze a iba budes zbytocne vystresovana a mimi tiez,tak skus na to nemysliet a uvidis zajtra.

vendy05
13. lis 2008

ahojda holky, prosím jaky jste měli čípek hned na začátku těhotenství???

berunka
13. lis 2008

ja jsem se dozvedela delku cipku az v rijnu kdyz zacaly problemy.ted jsem ve 33tt a cipek je 14mm.a to se nam to za 14 dni zlepsilo z 11mm 😉

vendy05
13. lis 2008

berunko děkuju a krásný zbytek těhulkování

berunka
13. lis 2008

v kolikatem jsi tydnu?muj cipek neber jako normal.ja ho mam hodne zkrsceny.od zacatku rijna jsme na riziku a drime se zuby nehty 😉

andara
4. pro 2008

Ahojky, včera jsem byla na kontrole,jsem 16+2tt a doktorka mi řekla, že mám polotuhý čípek,že to je jako když šáhne na houbu a do průkazky mi napsala všude nulu,jen u konzistence 1 a výsledek CS1.Prý by to mělo být až později,napsala mi MagneB6 a mám ležet (což dodržuji, kvůli opakovanému špinění).Čím to může být způsobené a je to velký problém?Jinak čípek se nezkracuje,což by mělo být dobré.
Máte někdo podobnou zkušenost?

fedra
4. pro 2008

andara ... ja som pre makky krcok na PN od 4mesiaca
Teraz som 26tt a stale je makky, no nastastie sa neotvaram a ani sa krcok nestracuje, presne ako u teba .... tak ja len dufam, ze to nejako zvladneme 😉

andara
4. pro 2008

Fedra - ja jsem na PN od zacatku 🙂 tak si to holt odlezim a snad to zvladnem,ale verim,ze jo 😎

andara
4. pro 2008

Jee ty cekas dvojcatka,to je krasny 🙂 😵

kvetinecka
10. dub 2009

Ahojky holky, mám dotaz jsem zhuba 5tt, zavádím utrogestan a dnes jsem měla pocit, že čípek je trošku jiný než minulé dny, zdál se mi i otevřený? Nevíte, co to může znamenat???? ☹ 😔

kessiee
10. dub 2009

holky ja mam tiez mäkky cipok, zistili mi to v 22tt, na poradni mi odporucili kludovy rezim, takze lezat a nohy hore, tak to aj tak robim ☹ ale v nemocnici mi povedali, ze ma to nijako neobmedzuje. co si o tom myslite?? je naozaj nutne len odpocivat? hmatatelny cipok mam 2,5cm, jeho dlzka cez ultrazvuk je cez 4cm a zatial sa nastastie neskracuje.
co vlastne znamena mäkky cipok?

kvetinecka na isto ti poradit neviem, ale si na uplnom zaciatku a to by mal byt cipok pevny a zatvoreny. ak nie si si ista, chod hned k doktorovi.

poradvpohode
13. dub 2009

Ahoj holky 🙂
Už mám docela zmatek v těch číslech 😖 . Já mám čípek dle UTZ 2,4 cm, takže CS1, CS2, ......znamená co? Asi su pako, ale fakt tomu nerozumím!!!

bubla87
31. říj 2009

Ahoj, jak vypadá čípek v těhu? zůstal otevřenej a hlen je lepkavej, nevím co to znamená☹

brisilda
31. říj 2009

bubla nebud s toho smutna ja som si ho kontrolovala na zaciatku tehotenstva a kazdy vravel, ze v tehu ma byt tvrdy a uzavrety co ty ako amater nezistis kedze ja som ho mala tvrdy a otvoreny casom sa mi zdal makky dokonca som sa tak vystrasila, ze som utekala k dokimu a ten ma ubezpecil, ze krcok je uzavrety .Cervix je zahadny na prvy pohlad sa ti moze zdat otvoreny no vo vnutry je zavrety tak ako ma byt .to , ze mas lepkavy hlien je naznak tehotensva ja som sa na tom mojom aj pobavila, kedze v case ovu som nemala zaden a potom bol presne ako kocky pisali, ze ma byt pocas ovulacie 😀 😀 😀 Tak isto ak je bielej farby a natahuje sa je OK 😉

bubla87
1. lis 2009

Já nevím, myslím si, že to zasejc nevyšlo, už se bojím věřit, že to nedostanu a že budu těhotná ☹ Ale nejsem nějak ve své kůži, jsem unavená, citlivá a nejraději bych se pořád tulila. ten hlen je bílej, hustej, je ho hodně, ale není takovej ten jako bílek natahovací, je mazlavej ☹ já už nevím, nemám to s kým probrat, asi budu muset počkat až na těhu test, ten můžu udělat nejdřív kdy??

brisilda
2. lis 2009

bubla mne test ukazal // asi az na 28 DC skor sa ti isto neoplati testovat a z vlasnej skusenosti ti odporucam pouzivat testy s citlivostou 20 az 25 ml/U lebo 10 citlivost je slaba aspon u mna bola 😀 a k doktorovi sa ti oplati ist najskor v 6 tt 😉 velmi ti drzim place

hlavinka
20. led 2011

Ahoj holky, je tu nekdo, kdo mel sity delozni cipek a pak mel podruhe rodit? Pri prvnim porodu jsem byla osklive potrhana a museli mne sit i uvnitr + cipek. Tak nevim, zda to bude mit vliv na druhy porod. Diky za info. 😉

luciv
22. led 2011

@hlavinka ahojky ja neměla šity čípek ale uvnitř 33 stehu takže jsem zvedava také sama co to udela, protože jsem dosud i u sexu jeste trpela doktoři to moc postehovali a připadala jsem si pokaždé jak panna tak se modlím at se to znovu při tlačení nepotrha na tom samém míste nebo i hlavne jinde protože pak budu v manželských povinnostech asi nepoužitelna ☹(( byla bych rada za to kdyby to zůstalo tak a trošku se to natahnlo (povolilo)

hlavinka
22. led 2011

luciv: 33 stehu? fiiiha, to je sila ☹ to je mi lito. Kolik jsem mela ja, netusim, ale takovyhle problemy, jako pises, jsem nemela (nemam).
Tak drzim palce, at Ti porod vyjde dobre a nepotrha se to 😵
Tak uvidime, asi se na to zeptam doktora v poradne, az pujdu do Podoli