Komu zabral Metforimin?

zuzuza
29. kvě 2008

Ahojte holky, komu pomohl při PCO, prosím podělte se o zkušenosti🙂

achalteke
21. lis 2008

Fren tak to je báječný, no držím palce aby to vyšlo, a samozřejmě i ten baráček to je jasný 😉

frenkina
21. lis 2008

achalteke:jj a jak vy jste na tom ?

achalteke
21. lis 2008

fren koukni o stránku zpět, jsem to tam tak nějak vypsala 😉

frenkina
21. lis 2008

achalteke:tak už jsem to přečetla se dr zeptám jestli mi metformin ještě napíše a co a jak dál víš chtěla bych ho aspon na tři měsíce no ale uvidím co on nato jsem sama na to zvědavá 🙂

achalteke
22. lis 2008

dobrý zasněžený ráno...
Fren a jak dlouho si ten metformin vlastně brala?

frenkina
22. lis 2008

Krásný zimní ráno u nás je bílo paráda 😉 já ho brala jen měsíc tak uvidim jestli budu ovulovat tak třeba nebudu ani muset ho brát poradím se s doktorem 🙂

achalteke
22. lis 2008

to je jasný fren záleží na ovulce 😉

zuzuza
autor
24. lis 2008

Nazdárek holky, ty jo fren tak to jsem vůbec netušila, že jste byli na 2 ivf a můžeš napisat ve zkratce, jak to probíhalo, zda jsi neměla hyperstimulák a jaká byla ta punkce a kolik ti dali embryjek a řekli ti, proč se to neujalo? Sakra teda, tak ještě jeden pokus a je dobré, že ti při stimulce aspoň nějaká vajíčka vypěstovali🙂

Achaltake, nazdárek ty kočko🙂, bylo mě po vás smutno holky🙂

achalteke
24. lis 2008

Čauves Zuzko....

Fren tak do třetice všeho nejlepší, ne? nebo jak se to říká...jo popiš ivfko, čím jste stimulovali atd.... 🙂

zuzuza
autor
24. lis 2008

Nazdárek achal, tak jsem už objednaná do unici, jdem tam 2.1. ve 13. hod., ale musíme tam být už hodinu předem, manža dá spermo a pak za hodinu jdem na konzulrtaci, je to dobrý, že ještě měli na toho 2. volno, pač nebudu muset hned do práce nosit razítko s centrem asist. reprodukce, ty jo, jsem fakt zvědavá🙂

Fren, vše nám pěkně popiš, pač o ivf toho mám hodně nastudovaného, ale s PCO moc holek neznám, co na tom byly, taky jestli jsi měla krátký nebo dlouhý protokol a kolik vás to zhruba stálo, pokud tě tím moc nezatěžujem, ale to víš, třeba já konkrétně sbírám info, kde můžu. Vám ale holky řeknu, že by mě nikdy ani ve snu nenapadlo, že se dostanu až tak daleko, do caru, ale mám ještě tento měsíc s mega dávkou clostilu tak uvidíme🙂

frenkina
25. lis 2008

Takže děvčata bude to dlouhé takže to písnu dopodrobna o víkendu až budu mít časík ale slibuju že vytáhnu i všechny papíry a napíšu vám i dávky který jsem si píchala atd juuu budud se vám věnovat ted je spousty lítání krz auto a kvůli baráku a ještě do toho máme odpolku takže o víken d vám vše napíšu protože mám volno juuuu slibuju ale nebojte holky to zvládnete a v pátek ještě jedu naultrazvuk tak budu chytřejší juu do cewntra samozřejmě chodím do Pronatalu už třetím rokem

zuzuza
autor
26. lis 2008

Nazdarek fren, ty si hodná, tak až budeš mít chut a čas tak nám to sím sím napiš, my tam jdem už 2. ledna do caru, tak doufám, že nebudou s ivf moc otálet🙂, a at vám to dobře dopadne s baráčkem, my začínáme asi na jaře stavět taky🙂

frenkina
26. lis 2008

zuzuza:slibuju že o víkend vám vše sem napíšu vše potřebný už mám připravený ale nebojh pro mimi zvládneš a uděláš cokoliv ikdyž je to někdy dost bolestivý ale přeju Vám všem jen to nej nej at se brzy zadaří,hlavní je myslet pozitivně i při prvním nezdaru 😉

zuzuza
autor
26. lis 2008

JJ fren, však já jsem zatíííím pozitivní, to že jdu do caru mě uklidnilo, fakt jo, už to ted vůbec neřeším a vidím záchranu v něm, tak snad nebudu zklamaná, jinak tedy holky, hlásím, že moje první pořádná ms po letech, jako za mlada, to je síla!!!!musela být sliznice moc pěkná, ale stejně je to k ničemu, když se tam nemá co zavtrat heh🙂

katuska23
26. lis 2008

tak se za mnou stavil mudr a mám naklusat do nemocnice na ultrazvuk,fakt mám radost 😝 te´d budu v práci 4 hodiny prd platná 😔

zuzuza
autor
26. lis 2008

katusko a ty jdeš dneska na kontrolu, nebo na folikumetrii? dej echo at víme!!!!!

katuska23
26. lis 2008

doktor mi chce udělat ultrazvuk,když jsem to nedostala 😅

zuzuza
autor
26. lis 2008

Aha katusko,tak jak to mdopadl? Honem sem s novinkami!!

frenkina
28. lis 2008

Ahojky tak dnešní ultrazvuk nedopadl nic moc ještě jdu v úterý jsem 12 den cyklu a nikde nic žádná ovulka tak dr říkal že se mrkneme ještě v úterý přitom sliznice nádherná chjooo ☹ zítra vám písnu podrobné mé ivf ju zatím pa 😉

zuzuza
autor
28. lis 2008

Nazdar fren, nevěš hlavu, třeba ještě něco vyroste, může to být brzo ještě!!!!!Já jdu na utz asi př. pondělí, teď jsem druhý den na clostíku, 5 tbl denně!!Už jdsem z toho měla včera večer mžikání před očima, ale nějak to zvládnu a fren, vše nám popiš ju? Taky jestli ti dělali dilataci děložního čípku a nějaký výplach, to jsem zase někdy vyčetla a ted z toho jančím 😀

frenkina
29. lis 2008

zuzuza:coooo pět tablet denně jooo kolik máš krabiček na jeden cyklus čéčéé já budu brát 2x1 denně od třetího dne cyklu

frenkina
29. lis 2008

jako ted jsem psla román sem půl hodiny a mě to vykoplo to jako mám psát znova jo ☹ ☹ ☹

zuzuza
autor
29. lis 2008

Fren, to to snad neeeeee,tobě se to smazalo? proboha teda, já valím z Brna z nákupů a už sem metu, abych si početla, ono nic, jsem smutná:(, jo jinak fren, těch balení vypotřebuju za cyklus skoro 3, celkem je to 25 prášků, ale už mám před sebou jen 10🙂, no dneska jsem si jeden zapomněla vzít, tak sem měla jen 4, tak snad to ničemu nevadí🙂, tak fren až se ti bude chtít tak sem písni ano, to ohledně ivfka🙂

Kujem!!!!!A pěkný večír!!!!!!!

frenkina
29. lis 2008

zuzuza:zítra večer to napíšu znova ju slibuju dnes mám horečku a jsem vyřízená už,víš jak mi bylo já to tu sepisovala půl hodiny a pak to bylo v háji jsem se normálka málem rozbrečela ☹

zuzuza
autor
29. lis 2008

Jejej fren,m tak to mě mrzí, že nejsi fit, tak pěkně to vylež a samozřejmě napiš až budeš mít chut a klidně to můžeš poslat mě a fren do IP, abychom to tu nezahlcovali🙂

Tak pěkný večír a zejtra tu na viděnou🙂

frenkina
2. pro 2008

Ahojky holky tak dnes jsem měla jít na ultrazvuk ale jelikož jsem ráno přišla po noční a měla jsem vstávat za 2,5 hodiny tak jsem samozřejmě zaspala a nešla jsem takže clostík začnu brát až v lednu a objednám se až na leden.Omlouvám se že jsem ještě nic nenapísala ale jak se mi to smazalo ještě jsem neměla tolik času abych to napísala znova,ale nebojte holky dočkáte se 😉

achalteke
2. pro 2008

čau holky, tak fren to je v poho, napíšeš až budeš mít časík
Zuz ty si clostilová přebornice 😀

No já čtvrtej den s clostilem tak jsem zvědavá co dokáže 😉

frenkina
19. pro 2008

Ahojky holkyyy kde jste kdooo???Moc se omlouvám že jsem ejště nenapísala ten můj průběh dvou ivf ale lítáme kvůli prodeji bytu a koupi baráčku a ještě do toho práce a ty vánoce takže nestíhám tak se moooc omlouvám ale určo nato dojde jen budu mít čas.Jinak jsem to nedostala a mám 8 dní zpoždění ☹ že by mrcha zase začala zlobit???to snad nééé se zbláznim jako.Jinak se polepšete a kukejte písat ju já se tu zase brzy stavím paaa všem

frenkina
24. pro 2008

Veselé vánoce a šťastný Nový rok přeju všem,užijte si vánoční svátky o silvestra bujarou oslavu a v příštím roce se tu snad sejdeme častěji

zuzuza
autor
27. pro 2008

Holky nazdárek kde je kdo a jak se máte??