Komu zabral Metforimin?

zuzuza
29. kvě 2008

Ahojte holky, komu pomohl při PCO, prosím podělte se o zkušenosti🙂

lenickan
13. led 2009

achal: budeš hodná když odpovíš...🙂)

lenickan
13. led 2009

musím přiznat že mi paní doktorka napsala 3-7DC ale zvažuji že bych to taky od 2DC zkusila...🙂 aby bylo hormonu více...? Co myslíte??????
Tabletky by mi na to akorát vyšly a 12DC jdu kontrolu

dommin
14. led 2009

ahojte. Este mam mam jednu otazocku. metformin vam predpisal lekar aj bez laparky alebo nie?lebo som bola u jedneho lekara a ten ze len po laparke a druhy mi ho predpise len tak.... 🙂

frenkina
24. led 2009

Ahojky holky ty jo jsem tu zase dlouho nebyla takže jsem byla v Pronatalu protože menzes od listopadu stále nikde takže jsem dostala dvojitou injekci a čekám na mrchu jinak mám na půl roku předepsanej metformin tak jsem zvědavá.Mám ted málo čau zachvilku se budeme stěhovat tak balim balim a balim a chodím do práce zase se ukážu.Jinak achalteke moooc gratuluju k těhu opatruj se ju 😉

achalteke
24. led 2009

jéééééééééé Fren čauky, taky se opatruj 😉

Domin já na laparce nebyla a i tak mi ho předepsal 😉

frenkina
24. led 2009

achalteke:a jak se jinak cítíš?A jak jsi brala ten metformin prosím tě?

zuzuza
autor
24. led 2009

achal nazdárek, ty jo už 9 tt!!!!!

Fren nazdárek!!!! Tak u mě nic novéjo, jen jdu v únoru na ivf icsi 😀

achalteke
24. led 2009

Zuzi letí to co? 😀 Jak se máš?

zuzuza
autor
24. led 2009

jj achalku letí to jak sviňa, ani mě nemluv jak se mám, su natěšená jak sviňa, jen aby to vyšlo, akorát pořád nějak špiním, nevímčím to je tak mě to trochu znepokojuje:(

achalteke
24. led 2009

možná reakce na ten marvelon (bereš ho ne?) a k čemu on vůbec je?

frenkina
24. led 2009

zuzuza:tak to je supeer my taky měli icsi tak budu držet vše co mohu a co budeš mít za injekce? achalteke:prosím tě jak jsi brala ten metformin?

zuzuza
autor
26. led 2009

Nazdárek holky, achalku, já špinila tento cyklus fakt skoro celý, i před tou HA, je myslím na to, aby se uspaly vaječníky a pak lépe reagovaly na stimulku a netvořily se cysty a tak🙂

Fren, nazdárek, jj jdeme do icsi, budu píchat od čtvrtka diphereline a pak puregon pen a menopur amp a mám dlouhý protokol, měla jsi ho taky? Kdyby jsi měla chuť a čas, tak bych byla ráda, kdyby jsi mi něco málo o tvé zkušenosti napisala, třeba kolik jsi měla vajuch atd🙂

frenkina
26. led 2009

zuzuza:ahojky já neměla dlouhý protokol píchala jsem si puregon pen ale docela silný dávky začínala jsem na 300jednotkách a ještě jsem si stříkala do nosánku Synarel první ivf jsem měla 29 foliklů z toho 11 oocytů a z toho jsem měla 7 embriek a do transferu my zbylo 5 embriek dvě mi dali a tři zmratily ale ani ivf ani Ket nebyl úspěšný při 2 ivf jsem měla 30 foliklů a z toho 29 oocytů a z toho jsem měla 9 embriek a do transferu jich zbylo 6 tři mi dali bohužel opět nevyšlo a 3 mám ještě v mrazáčku 😉 moooc držim pěstičky

frenkina
26. led 2009

zuzuza:čím víc máš foliklů tím máš pak velký bolesti po OPU stačí ti když budeš mít kolem 12 a bude to v poho ikdyž 2 ivf hjsem jich měla stejně a takové velké bolesti už nebyli jak při prvním ivf ale každý tělo to snáší jinak

zuzuza
autor
26. led 2009

fren, díky moc za info, no mě by stačilo tak 14 folíků🙂, takže ty máš ještě mrazáčky? A kdy si je necháš dát? teda to je fakt škoda, taková pěkná úrodička a nezadařilo se, říkal ti pak doktor, čím to mohlo být?

frenkina
26. led 2009

zuzuza:nee dr neříkal nic je to prý na přírodě jj mrazáčky mám budto je zkusíme v létě anebo před vánoci 🙂 a jak ty jsi brala metformin?

achalteke
26. led 2009

Čau Fren - hele já ho brala myslím 1-0-1 😉

frenkina
26. led 2009

achalteke jj dobře a jak dlouho jsi ho brala už si to moc nepamatuju ale jinak velká gratulace k těhu opatruj se 🙂

zuzuza
autor
27. led 2009

Ahoj holky, fren, já taky brala metformin 1-0-1, mudr. mí říkala, že její kolegové píší i 2-0-2, lae neměla odvahu mi to dát, ale zase když jsem neměla ani testy na to, jestli ho potřebuju tak na co takové obří dávky?? Ale prý to i nějak působí na kvalitu sliznice či co, takže já ho beru už 9 měsíců, i když mi nezabral a myslím, že budu i nadále dokud neotěhu a pak i ještě několik měsíců🙂

frenkina
28. led 2009

Holky já jsem zase přišla o práci do roka už podruhý se zbláznim snad ☹

frenkina
28. led 2009

zuzuza jj já ho mám brát bud 1-1-1- anebo 1-0-1 😉 tak zatím ho beru jak kdy as jak ale zkusím 1-1-1 🙂

achalteke
28. led 2009

ježiš Fren to je pech ☹ co se stalo?

lenickan
28. led 2009

frenkin jakou máš gramáž metforminu?
Já brala 1-1-1 500mg a ted beru 1-0-1 850mg

zuzuza
autor
28. led 2009

Fren, to je mi vážně líto, ach jo, tak zase budeš muset hledat? nechceš si ted když jsi doma dat mrazačky, když jsi pěkně v klidu? Sakra teda to je fakt pech to je hnus, moc mě to mrzí fren. Holky, tak už jsem dnes první den doma na minim. 7 tejdnů, juchuchu, práci dělám z home office na plný úvazek, ale zabere mě to tak 2 hodky denně, takže super🙂, achal ahujky ty těhulo jedna

wiwian
29. led 2009

zuzu tak to máš super taky bych brala takovou práci 😉

achalteke
29. led 2009

Čau Zuz, tak už ti to začíná, viď? No tak hlavně ať všechno probíhá tak jak má a nakonci ať je vytoužený výsledek....Holka budu na tebe moc myslet ať už na jaře těhulkujeme spolu 😉

frenkina
29. led 2009

ahojky holky lenicka.mám gramáž 500 tak budu brát 1-1-1,jinak včera mi nakonec smlouvu prodloužily ale jen do konce února a pak se uvidí 😉 mrazáčky zkusíme v létě asík ted to zkusíme stím metforminem na půl roku 🙂

zuzuza
autor
29. led 2009

Ahojjjjj holky, tak jsem zpět z unicy, tak jsme dnes píchli první injekci heh,manža byl fakt šikovnej, táhla jsem domů igelitku plnou leku, injekci stříkaček, no děs, jak stará bábina když jde z lékárny, takže už nám to začalo a snad se dočkáme vysněného výsledku, ale jsem pozitivní teda zatím🙂, tak achal, my prostě těhule spolu budem, tak jak jsi nám to naplánovala, že na jaře🙂

frenkina
29. led 2009

zuzuza:tak ti moc držím pěstičky hodně odpočívej 🙂

frenkina
29. bře 2009

Holky copak se s Vámi děje stále Vás tu hledám a vy nikde.Beru stále Metformin menzes přicházela pravidelně a najednou mám už 12 den zpoždění 😉 že by..... 🙂