Komu zabral Metforimin?

zuzuza
29. kvě 2008

Ahojte holky, komu pomohl při PCO, prosím podělte se o zkušenosti🙂

zuzuza
autor
12. čer 2008

Halo děvčata? dnes tu nikdo není? už je mi smutno, jak se máte?????Pojďte!!!!Jinak mrcha už asi co nevidět dorazí, tak zítra nebudu muset asi ani na kozu, ale řeknu vám, tak nesnesitelný bolesti jsem neměla od svých 16ti let a to je mi 28, takže hormony asi udělaly své, snad mrcha se rozjede!

achalteke
12. čer 2008

čau zuz já mám dneska takovej blázinec, že jsem sem ještě ani nekoukla............no já jsem zvědává co ti zejtra mudra řekne, holt PCO je svinstvo a člověk nikdy neví s čim má počítat ☹

zuzuza
autor
12. čer 2008

Nazdarek achal: tak aspoň někdo se tu otočil hehe, no už mě nic neřekne pač už krvavá přišla, zatím jen pár cucků blééééééé, ale snad se ještě rozjede🙂, už mám aspoň klid a po premenstruačním syndromu, koooonečně!!

frenkina
12. čer 2008

achalteke:ahojky chtěla jsem se chtěla zeptat jak bereš ten metformin?

frenkina
12. čer 2008

zuzuza:ahojky tak at už máš mršku za sebou 😉

zuzuza
autor
12. čer 2008

Ahoj fren, no mrchu mám teda ale jen pár kapek, na to jaká to byla ráno bolest, myslíš, že se to ještě rozjede?

achalteke
12. čer 2008

zuz no vidíš a k tomu doktorovi zítra tedy jdeš?
fren beru ráno večer - ráno okolo desátý a večer okolo osmý a co jak ti po něm je?

zuzuza
autor
12. čer 2008

Jojo jedu k ni, jako na soukromou návštěvu a nechat si ukončit taky neschopenku, ale mám vážně obavy, že se mrcha už nerozjede:(

achalteke
12. čer 2008

proč myslíš,...hele máš to jak já - jeden den pár kapek (praská cysta) a druhý den regulerní mrcha 😉

frenkina
12. čer 2008

achalteke:právě že hrozně špatně a mám na krabičce napsáno 3x1 takže to snížim taky jen na 2 denně

achalteke
12. čer 2008

fren nebo si tablety rozpul a ber po půlkách - já to tak udělala, ale hlavně vydrž 😉

zuzuza
autor
12. čer 2008

Jeje 1 den mrcha, to tedy doufám, že bude déle heh, pač 1 den jsem to mívala po tom agolutinu a to bylo na mě prý slabý, tedy holky, začínám mít z toho metfáče vážne strach a tak dokud můžu, tak jsem dnes sežrala celý korpus na buchtu, takový ten kulatý a jdu ho teda dojest, jestliže mě má být př. tejden zle!!

frenkina
12. čer 2008

achalteke jj budu je brát ale taky jen dvě denně 😉

zuzuza
autor
12. čer 2008

Holky a proč to teda ti doktoři tak nedělají rovnou, že se začíná od menší dávky? Proč to takhle zkouší, trápí nás a pak až ty dávky snižují, to je přeci blbost ne? tak začnu se slabší dávkou a až si organismus zvyknes z´tak zvýšíme, ne přeci?

frenkina
12. čer 2008

zuzuza:no mě je hrozně pořád na zvracení ☹

zuzuza
autor
12. čer 2008

Jojo chudáčku, teda to ti nezávidím, ale mě to taky nečá, neboj, tak nebudeš sama a dyt už to bereš nějakej ten tyden že jo? už by to mělo být přeci lepší!!!!Tak si to fakt sniž nebo zavolej mudr., mě taky řekla, že kdyby mi bylo pak po tom zle, že se to dá snížit ta dávka, aby si tělo zvyklo!

achalteke
12. čer 2008

zuz jen si užij sladký pak budeš mít utrum

achalteke
12. čer 2008

fren vydrž za pár dní to přejde a jaký máš tablety kolik mají mg toho čehosi co je v tom?

frenkina
12. čer 2008

zuzuza:já to beru třetí den teprva a je to síla mám už 2 kila dole vůbec nic do sebe nedostanu a když jo tak to jde ven bud horem anebo zadem 😀

achalteke
12. čer 2008

fren já to měla to samé akorát lo všechno spodem a strašně mooooc mě z toho bolel zadek 😕 🤐

frenkina
12. čer 2008

achalteke v jedný tabletě je 500mgmetforminu hydrochloridu 😨

achalteke
12. čer 2008

fren tak to já mám úplně to samé, ale jak říkám beru jen dvakrát denně

zuzuza
autor
12. čer 2008

paneboze to sou mi tedy vyhlidky, tak ja se z jednoho vylizu a zase me ceka toto to fakt potes koste:(

frenkina
12. čer 2008

achalteke:víš co já dr řekla že bych chtěla zkusit tuhle léčbu metforminem a on mi je jen napsala a nic k tomu neřekl začnu je brát taky jen 2x denně a když k tomu ještě beru ten fermigard tak z toho se mi zvedá žaludek 😕

zuzuza
autor
12. čer 2008

Já mám mbrát taky 500stovku 2x denně.

frenkina
12. čer 2008

zuzuza:ty jo vám říkám holky že je taky budu brát 2x denně 3x d je moc podle mě 😨

frenkina
12. čer 2008

dnes už si nevezmu

achalteke
12. čer 2008

fren třeba se to s femigardem nějak bije - zkus se zeptat na diskusi o femigardu
zuz taky beru 500mg 2x denně a už mi to vůbec nepřijde

zuzuza
autor
12. čer 2008

Jejej kéž bych už ty první měsíce měla za sebou, vám teda řeknu tou jsou jako vyhlídky, tak prvně budu blejt a srát, pak budu asi 14 dní nervit z hormonů, zuřit a skákat dov ne z okna a ve finále se ještě nakonec rozčílím, že mám zase mrchu, fakt supr vyhlídky 😖

achalteke
12. čer 2008

zuz to zní fakt hrůzostrašně 😨