Komu zabral Metforimin?

zuzuza
29. kvě 2008

Ahojte holky, komu pomohl při PCO, prosím podělte se o zkušenosti🙂

achalteke
9. čer 2008

Zuz podle tvýho grafu - jako ten je ukázkovej- jestli ti nedorazí mrcha za pár dní bych testovala 😉

zuzuza
autor
9. čer 2008

Ahojky holky, tak frenki, ten lady q scope mám taky a řeknu ti, je to na nic nejradši bych to hodila z okna, já jsem tak testovala nějakou dobu, pak se mi rozbil a ja kráva si koupila nový, oba dva mi ukazovaly půodný dny i když teda ve skutečnosti nebyly, ukázkové kapradiny, myslím, že přesnější by to mělo být z hlenu z děložního čípku, když máš ten bílkový hlen, co značí ovu, tak to ještě zkusit nanést na ten mikroskop🙂, jinak holky, krvavá už asi přichází, pač včera jsem zkoumala ten děložní čípek a byl vpředu a úplně tvrdý a uzavřený a dnes už na něm bylo trochu růžovo a už byl měkčí a v něm znatelná dírka, jako při ovu, tak to má být, u mě tedy takto před mrchou, tp jsem taky vyčetla, že takhle vypadá čípek před mrchou, no nic, tak snad alespoň dorazí a bude silná aspoň 5 dní, jinak mě to pělně naštve. Už bych taky ráda brala ten metf., antibiotika beru už jen večer, tak bych to klidně mohla prubnout, domluvím se s mudr., pač se mi nechce čekat až do soboty, pak už jdu do práce a nerada bych, aby mi pak tam bylo zle brekeke, ale jsem teda popravdě trochu zklamaná, pořád jsem doufala, že ms nepřijde, kdyz doteď nic, ale co tak s léčbou se ještě ani nezačalo, tak co bych chtěla že?

frenkina
9. čer 2008

zuzuza:ahojkyyy 😉 tak jsme dojeli od doktora napsal mi Glucophage metformini hydrochlorium tak doufám že je to ono mám to brát 3x1 denně 22.9.jdeme na genetiku a manža měl trd dobrej spermiogram takže jsme se pítali jestli by oplodnil zdravou ženskou a on dr řekl že v pohodě 🙂 tak aspon že nějaká dobrá zprávička,od zítra ještě začnu brát utroš abych to dostala a příští mrchu budu brát clomhexal na ovulaci 😉

zuzuza
autor
9. čer 2008

Jeje frenki to je paradní zprávička!!!!Vidíš, že to jde to je supeeer, to jsoi ale pekní hajzlíci, že ti to napsali až co sis o to řekla, určitě to zabere, věřím tomu, od kdy to budeš takto brát?Je to uplně stejnej postup jak u mě, já mám jen místo toho utroše tu proveru, mám radost za tebe, že se něco taky začlo dít, ale určitě musíme být trpělivé, určo to nebude hned, ale kdo ví???Třebas jo🙂

frenkina
9. čer 2008

zuzuza:ty jo já nevím jak se berou jestli pořád v kusea jestli do toho můžu ten utrogestan a ještě mi přišel ten Fermidard to je přírodní tak to snad k tomu můžu taky ty jo budu nadopovaná já budu mít asík pak šesterčata 😀

zuzuza
autor
9. čer 2008

Frenki: no já budu brát vše dohoromady, každý den 2x budu mět ten metformin, pak od 17. do 26 DC tu proveru (ty ten utohestan) a až mi naroste sliznice, tak za 2 měsíce snad už, takže ještě myslím 5 dní od 2. do 7. nebo tak nějak se bere ten closti nebo clomhex. na tu podporu ovu, je to hodně léků, ale asi se to mlže a musí, aby to mělo ten správný efekt, to je ještě nic, já ještě beru ráno na štítnou žlázu a taky na alergii takže jich mám podstatně víc, myslím, že ty bylinky se k tomu můžou, ale zkusila bych to prvně možná bez, aby bylo vidět jestli ta hormon. léčba působí, víš? Já k tomu budu pít jen ten kontryhel. čaj, to mě na tu sliznici vážně tehdy pomohlo, to jsem měla mrchu tak 3 dny, ale když jsem ho pak nepila tak tak jeden den, tak s tím zase začnu, jen se to nesmí v těhoenství, prý to způsobuje děložní stahy...jinak moje mrcha furt nic sakra už ted, takhle bude ten cyklus fakt 33 dní a to je teda pěkně dlouho.

frenkina
9. čer 2008

zuzuza:jj já ten metformin začnu brát zítra mám tam napsáno 3x1 denně a začnu i utroš zítra a dnes už jsem si dala Fermigard noa na příští mrchu začnu s clomhexalem 😉 takže ten metformin se musí brát pořád i při mrše jooo?

zuzuza
autor
9. čer 2008

já si myslím že jo, aspoň mě musr neříkala, že by se nebral a kdy máš mít mrchu? ty se tak máš, že už máš ten clomík, to už aspoň můžeš doufat, že se může zadařit, já už ten metfor taky začnu asi tento týden, pač příští týden už jdu do práce a nemuselo by mě z něj zrovna hned být zle, já jsem brala kapky z naděje, bylinky a ta cysta co jsem měla, tak musím říct, že se zmenšila🙂, tak třeba i ten femigard pomůže🙂 hlavně tomu musíš věřit a jak se na tebe dívali když jsi jim řekla o tom metforminu a neptali se, kde jsi na tom byla? 😀

frenkina
9. čer 2008

zuzuza:jsem dnes 16 dc tak zítra začnu brá utroš abych to dostala a příští měsíc už bych ho brát nechtěla po mrše jestli se to tím Fermigardem srovná 😉 no a až se mrcha dostaví tak 10-11 den pojedu do centra na Uz aby doktor viděl jestli clomík zabírá 🙂 ty jo ale mám dnes pěknou migrénu 😨

zuzuza
autor
9. čer 2008

jojo to je super že ti to bude i kontrolovat ultrazvukem, věřím, že zabere tak to ti i pěkně vyšlo, já mám taky proveru 17. až 26 DC, jsem zvědavá, kdy ti mrcha dojde, po tom utroši.,.....jinak ty nemáš problém s nízkou sliznicí? Já ji mám jen 6 mm a na to je právě ta provera a ten utroš, aby se mimi pak mělo kde zavrtat, tak já nevím, raději bych to sama nevyszovala, aby to mělo ten efekt🙂

achalteke
9. čer 2008

hellou ženy, tak co zuz mrcha na obzoru? a přitom tvůj graf vypadá tak báječně..... 😒
Fren a kdy začneš s tim metforminem?

frenkina
9. čer 2008

achalteke od zítra mám dvě balení akorát mi dr vůbec neřekl jak to brát jen napsal3x1denně ale nevím jestli se to bere celý měsíc nebo nějaká přestávka 😨 😀

frenkina
9. čer 2008

zuzuza:já mám sliznici doboru ale když budu brát utroš když se budeme snažit tak mi to vždycky tu mrchu vyvolá se bojim toho víš ☹

zuzuza
autor
9. čer 2008

ahoj achal, už jsi tu konečněěě!!!!!!No jo vypadá to, že mrcha na obzoru, ale kde nic tu nic, žádný náznak ani kapička zatím, tak už měštvě, že nevím, na čem jsem, že se ten metfáč bere každej den celej cyklus? tedy aspoň já myslím🙂

achalteke
9. čer 2008

metfoš se bere nepřetržitě, teda já to tak mám....a fakt doporučuju po jídle, na lačno by ti fren asi bylo pěkně blbě 😀 , mrcha už je slabší sem ráda, takovou mrchu co jsem měla včera to byl fakt mazec něco takovýho jsem ještě neměla 😒

frenkina
9. čer 2008

achalteke:ty jo a já ráno do sebe nic nedostanu no tak budu muset teda 😀 můžu ho myslíš začít brát už zítra anebo až dorazí mrcha?

achalteke
9. čer 2008

no já si nevzpomenu kdy jsem ho začla brát já....ty jo fakt nevim, ale asi hned - určitě......rozhodně si dej aspoň rohlík, já ráno tak nejim, dneska jsem si dala jen banán a v poho, jo a bacha na hodně tučný věci na to když jsem si dala metfouš tak přišla sračka zaručeně 😉

frenkina
9. čer 2008

achalteke:tak aspon něco zhubnu potřebuju to jako sůl 😀 mizim holky mám strašnou migrénu ahojky snad večer ještě dorazim paa 😉

achalteke
9. čer 2008

holky nevládne z vás někdo dobře angličtinou? potřebuju přeložit jednu větu v rámci diplomky a moje anglina na to nestačí..... ☹

zuzuza
autor
9. čer 2008

zkus poslat ru větu, možná si z gymplu ještě něco pamatuju 😀

achalteke
9. čer 2008

máš to v IP

zuzuza
autor
9. čer 2008

jeje v IP to najdu kde prosím? 😒

achalteke
9. čer 2008

úplně nahoře, vedle nastavení mělo by to být červeně tak na to klikni 😉

achalteke
9. čer 2008

no hele už sem to dala dohromady 😉

zuzuza
autor
9. čer 2008

tAK pěkně těžký se slovníkem následovně a pak mi schválně napiš jak to má být teda jsem zvědavá:

THE PROJECT OF THE TRANSFORMATION OF AREA FORMER (LATE) CASERN ONTO NEW FUNCTION OF HOUSING (LIVING), CIVIC AMENITIES AND RECREATION. 😀

pO SKORO DESÍCI LETECH Z GYMPLU TO BUDE JISTĚ NA 5-

achalteke
9. čer 2008

zuz díkes, mám to trochu jinak tak uvidíme, ale dost podobně koukám 😉

zuzuza
autor
9. čer 2008

jOOO TAK TO JSEM RÁDA, ŽE SI JEŠTĚ NECO PAMATUJU, TEDA TED JSEM DELALA POPRVY V ZIVOTE KUSKUS S KURECIM MASEM A MOC DOBRY MUSIM RICT, A JESTE SE TE CHCI ZEPTAT CO TA TVA MRCHA JAK PISES JAKO SILNA CI CO?

achalteke
9. čer 2008

no hele nechci bejt nějak nechutná,....ale fakt ze mě odpadaly kusy tkáně, to jsem nikdy nezažila, ale myslim, že je to dobře, že je to tím Duphastonem - připravil mi řádnou sliznici 😉
Kuskus je bezva, můj manža ho miluje, já se ho jednou přežrala a navíc byl žluklej a tak sem se z něj pěkně poblinkala 😉

zuzuza
autor
9. čer 2008

jejej taky jsem se ho pořádně přejedla, no to je ale prima zprávička s tou mrchou, to je moooooc dobře, aspon se to bude mět kde uhnízdit a ještě ji pořád máš? já jsem zvědavá na sebe, už mě to štve 5. den a furt nic, jestli nepřijde tak mě už jebne pač nevím, co už by na mě jako mělo víc zabírat když ne tento driják provera:(

achalteke
9. čer 2008

jo jo mám ale už nic moc.............no teda a nechceš se fakt pro jistotu testnout....i když myslim že provera se vyrábí z moči těhotných žen, takže by případný //byly matoucí 😒