Komu zabral Metforimin?

zuzuza
29. kvě 2008

Ahojte holky, komu pomohl při PCO, prosím podělte se o zkušenosti🙂

zuzuza
autor
13. čer 2008

achal mňááám, já budu dělat čínu s nudlama taky mňam, jdu na ten metfáč, už se děsně těším, mudr. mě pochválila, že se mrcha rozjela, že to bude čím dál lepčí, tak jsem zvědavá, jinak jsem se dnes nic nedověděla, skrz mrchu jsem nebyla ani na koze, tak ani nevím, jaká byla výška sliznice a na další kontrolu asi až v srpnu, to zase bude doba než to uteče:(

achalteke
13. čer 2008

zuz tak to jsou v podstatě dobrý zprávy, ne? Já jdu na kontrolu až v půlce července...tenle cyklus měřím BT, tak jsem zvědavá co se dozvím 😉

zuzuza
autor
13. čer 2008

Jojo taky měřím měřím, ty se máš už skoro za měsíc, já až za dva, ale třeba do tý doby se začne tělo vzpamatovávat , sem si vzala ten metfáč celý, to se bude asi blbě půlit, nemá to tu dírku uprostřed, tak děj se co se má dít....kadit nebo blít 😀

achalteke
13. čer 2008

zuz třeba to bude fakt v poho, proč by ne 😉 ...je fakt co je lepší blít nebo kadit? Ačkoliv je to šílený peklo hlasuju pro kadění..... 😀 😉

zuzuza
autor
13. čer 2008

jojo přesně tak já totiž zvracet neumím, já u toho děsně trpím tak doufám, že se mi to vyhne, no před chvíli jsem to spokla a už sleduju vedlejší příznaky, já jsem totiž trochu hypouš 😀 , tobě bylo achal hned od prvního dne zle? Jako včera jak sem tady četla, že je vám zle po sladkém, tak jsem snědla celý takový ten kulatý sladký korpus na buchty, dneska čokoládu a mám utrum, už si to nelajznu abych se poblila, takže sladkému zdar!!!

achalteke
13. čer 2008

zuz to nejez fakt, metfouš fakt potom nemá ten správnej účinek....no mě bylo blbě až druhý nebo třetí den.....blít taky neumím a navíc u toho děsně "zpívám" 😉 . A neboj se toho, věř v jeho účinky a třeba se fakt zadaří. Já se přiznám, že si občas sladký dám (ale po mikru) a taky jsem objevila kouzlo dia věcí a docela mi chutnají 😉

achalteke
13. čer 2008

jdu papkat, zatim pa

zuzuza
autor
13. čer 2008

brou chut!!!!!!!

frenkina
13. čer 2008

achalteke:no už je to v poho když beru jen dva denně 🙂

zuzuza
autor
13. čer 2008

Ahoooj fren, tak to je supr zpráva, že už je ti lépe, já už spolkla první tabletu taky, jsem chtěla půlku, ale když sem si představila, jak to tady budu drolit, jelikož to nemá tu rýhu, jak jsem ho snědla celý, tak uvidím, ted jeste antibiotikum, to jsou kombinace, zkusim tak dva dny po celém 2x denně a když to bude ok budu ráda, jinak si to snížím, tak konečně jsem též v klubu metformiňaček jo a rozloučila jsem se se sladkým :(

frenkina
13. čer 2008

zuzuza:a já tu žeru piškoty v čokoládě 😨 😀

zuzuza
autor
13. čer 2008

mnam sykryš teda to jsou chtě a já si dala čínu s čínskýma nudlama co jsem kuchtila mňam, od zítřka dietka pěkně, už se na ni i celkem těším, jo a koooonečně trochu pořádně hárám!!!!!Juchuchuchuchuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!

frenkina
13. čer 2008

zuzuza:já žádnou dietku nedržím ale stejnak nemám moc chut k jídlu 🙂

zuzuza
autor
13. čer 2008

no joo to právě doufám, že aspoň ta chuť po tom metfáči se zmírní:(,takže fren už v poho ju? To je dobře, že ti už neni zle, já jdu v pondělí po 14 dnech do práce, tak doufám, že tam nebudu hned blejt🙂

frenkina
13. čer 2008

zuzuza:a jakou dietku budeš držet?

frenkina
13. čer 2008

zuzuza:jj je mi fajn a přemýšlim že po týdnu ty dávky zvedu aby to na mě působilo pořádně 🙂

zuzuza
autor
13. čer 2008

no já vždycky držím takovou tu netučnou, jím hodně zeleninu čerstvou a mraženou, jen tmavý pečivo, bílý jogurty s ovocem a různýma vločkama....šmakouny, sojový výrobky, různý brokolicový a mrkvový pomazánky, jenže to se dá jíst jen tak dva měsíce, pak už ti to leze i ušima, teď v létě je to děs, furt nějaký narozky, grilování....ale prostě se už necejtím, tak musím aspoň ty 3 kilča dát dolů, jen pro ten dobrej pocit, já totiž nemám absolutně žádnej pohyb, v práci sedím celý den u pc, pak si vezu zadek hodinu dom busem a pamk asi 5 minut chůze a jsem doma takže asi taaak nějak, tak tomu musím taky přizpůsobit tu stravu jinak budu kynout a kynout....

frenkina
13. čer 2008

zuzuza:jenže já tmavý pečivo vydržim jíst tak 2-3 dny a pak mi leze krkem zeleninu mám ráda jen rajčata okurky ale vločky atd do sebe nedostanu no budu papat to co papám ale polovičku z toho co jsem snědla já ani toho víc do sebe nedostanu 😉

zuzuza
autor
13. čer 2008

Super zpráva, tak třeba ta dieta nebude tak drastická aspoň, když toho do sebe víc nedostanu, ale já se znám, ono si na to tělo pak zvykne a budu zase žrát o sto šest, jo a fren, četla jsem tam na tom příbalovým letáku, že se nesmí při tom ve větším množství konzumovat alkohol, myslíš, že ani dvě decka vína se nesmí? To jsem se zapomněla tety zeptat:(, zrovna zejtra jdem na zábavu s manželem, jak za starejch časů a budem tam jako na sucho, oba máme antibiotika na ty chlamydie, to by se jeden fakt picl:(

frenkina
13. čer 2008

zuzuza:no nekeeeeeeeee a mě příští sobotu přijede kámoška z chatua chceme si dát do nosu tak snad jednou se to dáá teda já to zkusim 😀 😀 😀 😀

zuzuza
autor
13. čer 2008

tak ja myslím, že snad jo, když se člověk nějak moc nespráská, tak asi jo, nebo si dáš dávku ráno, pak v poledne a pak večer ne mno, tak to jsem zvědavá, co to udělá s tebou, pak budu připravena hehe🙂

zuzuza
autor
13. čer 2008

Freeeeeen: tak já valím za manželem, čučí zase na ten blbej fotbal a už mě dochází trpělivost, tak zase zejtra se tu ukážu🙂, já už bez tohoto koníka prostě nemůžu bejt🙂, heh, tak přeju pěknou noc a brzo tu na viděnou!!!

frenkina
13. čer 2008

zuzuza:nj ale mě přijede až příští týden a ty jdeš zítra 😀 ale dávky si zvednu po týdnu a uvidim když mi to nebude dělat dobře tak zase budu brát dvě tablety jen 😉

zuzuza
autor
13. čer 2008

jasně, musíš pozvolna, taky musíš fungovat doma v práci....ne aby to bylo tak zle každej den, že jo? kam se hnát, času dost, tělo si zvykne a pak to bude ok, jsem na ten metfáč vážně zvědavá, co to s náma udělá🙂, tak pěknou noc, utíkám.

frenkina
13. čer 2008

zuzuza:pa a dobrou noc 😉 🙂

zuzuza
autor
14. čer 2008

Nazdárek holky, kdepak všichni jste??

frenkina
14. čer 2008

zuzuza:ahojky my jsme na návšrtěvě 😀

zuzuza
autor
14. čer 2008

Jeje každej dnes něco podniká a já hniju doma, to je děsná nuda, dneska jsem tak zhnilá, že jsem nehnula an prsetm doma, jinak už jsem spapala 2. metfáč celý a zatím ok, jen jako kfyby mě pálila žáha, sakryš, já mám takový chutě na sladký a doma nic neeeeni:(

zuzuza
autor
15. čer 2008

Holky, brej večír, tedy tu nikdo neeeni, zejtra už mažu pěkně do práce, to bude opruz, jinak už jsem spolkla 4. metformáč, tedy už ho beru třetí den a zatím žádný srajdy, nic, jen sem ted než jsem si ho vzala sežrala, s odpuštěníjm fakt sežrala 3 kupovaný koblihy!!!!A pak sem si ho dala, tak snad to nějak poberu hehe, no co zkusit se to musí to sladký ne?

frenkina
15. čer 2008

zuzuza:ahojky nn koukáme s manžou na fotbálek odedneška beru 3x1denně metformáče a zatím dobrý akorát odpo mi bylo trošku špatně ale jinak dobrý 🙂