Komu zabral Metforimin?

zuzuza
29. kvě 2008

Ahojte holky, komu pomohl při PCO, prosím podělte se o zkušenosti🙂

zuzuza
autor
25. zář 2008

Jasně písni a těm kecům proti přírodě se jen směju, až by ta kamarádka chtěla dítě a nešlo to, tak by si to rozmyslela, co říká!

wiwian
25. zář 2008

chala ne že bych někomu něco přála ale myslím, že kamarádka si to jaksi neuvědomuje, že mít dítě je malý zázrak a když věda může pomoci tak je to super

achalteke
25. zář 2008

wiw držim palce ať metformin zabere, u mě se povedlo, teda né že bych už byla těhu ale odkrustovaly se mi vaječníky a PCO je pryč, teď už to musíme jen dobře načasovat 😉

to jsou kecy, že je umělko proti přírodě, to mám ráda takový hemzy 😠

jolanka
25. zář 2008

ahojte, prominte ze jsem lezu, ale mela jsem stejny problem jako vy, brala jsem leky o kterych tu pisete a pak podstoupila UO a ted se uz pul roku raduji z dvojcat. UO urcite proti prirode neni, jenom se nekdy ty priride musi pomoct. tak se drzte a preji vam stastny konec. 🙂

achalteke
25. zář 2008

jolanko naprostý souhlas, vidím to úplně stejně jako ty a nepůjde-li to přirozeně půjde to uměle z toho si hlavu neděláme 😉 . Pozdravuj dvojčátka 😉

zuzuza
autor
25. zář 2008

Holky souhlasím se vším s váma,jolanko, krásný dvojčátka ty achal, to je fakt zázrak, že ses z pco dostala, teď už jen na tom pěkně pracovat!!!!!

katuska23
25. zář 2008

ahoj holky 🙂

zuzuza
autor
25. zář 2008

Ahoj katusko🙂

katuska23
25. zář 2008

Ahoooj 🙂 četla jsi dnes jaký jsem měla krizový den? 😔

zuzuza
autor
25. zář 2008

Jeje asi nečetla, počky to bylo už včera ne jak jsi byla v caru a řekli ti, že přirozeně to nejde, nebo už to mám taky pomotané?

katuska23
26. zář 2008

to bylo v úterý 😅 😕

zuzuza
autor
26. zář 2008

Katusko, ahojky tak povídej co se ti to včera přihodilo??

katuska23
26. zář 2008

já ti sem asi zkopíruju co jsem psala kamarádce 🙂

katuska23
26. zář 2008

seděla jsem v práci u přepážky,kolem šla sestřička od mého doktora a PŘEDE VŠEMI mi řekla cytologie dopadla hodně zle,že to vypadá na rakovinu,nesmíte se 6 měsíců snažit.brečela jsem a byla úplně v prdeli.zavolala jsem do caru a sestřička mi řekla že tohle musím řešit se svým obvodním doktorem,já se rozbrečela ještě víc a řekla jí ke svému doktorovi už nikdy nejdu,tak mi řekla áť si skočím pro ty výsledky a pošlu jim je faxem...ten nefungoval,tak jsem jim napsala mail aodpověděla mi personální ředitelka,že to můžu naskenovat a doktorce to hned dá.Minutu potom mi zvonil telefon a volala mi přímo moje doktorka koukala jsem jako blázen a rozeřvala se ještě víc,byla hrozně hodná,četla jsem jí ty výsledky a ona řekla že to není tak horké,že je to na hraně.normálně můžu stimulovat a přijet tam na ultrazvuk. Ona je fakt člověk na svém místě.Mám ji ráda jako svojí rodinu,kéž bych mohla chodit jen k ní.jsem oteklá ale šťastná.

vůbec nejsem tak silná,dneska to bylo fakt hrozný,myslela jsem že je to můj konec takový jednání fakt jsem se bála že mám rakovinu a navíc si to všichni v práci myslí.řvu i teď ale už štěstím.

achalteke
26. zář 2008

čau ženy, Katuš to je mazec......

katuska23
26. zář 2008

achal 🤐

achalteke
26. zář 2008

http://www.fertilityfriend.com/home/213919 pro srandu králíkům můj graf 😀

katuska23
26. zář 2008

achal to je divočina 🙂 já už neměřím 😝

achalteke
26. zář 2008

jo nic moc tenhle měsíc, podle toho co říkal doktor jsem myslela že to bude lepší ☹

zuzuza
autor
26. zář 2008

http://www.fertilityfriend.com/home/20f4cf

Ahoj holky, pro srandu králíkům posílám taky můj graf, včera jsme to pojistili, ale vzala jsem si proveru a už ji zobu dál a nic neřeším, už to nemá smysl tento měsíc, jen mě dost pořád píchá na pravém vaječníku, od včerejška, při mým štěstéí to bude ta cysta nebo nějaká další, co tam narostla heh.

Katusko, proboha, to co píšeš, tak to je jako ve zlém snu, panebože, víš co, já bych tu sestru co ti to řekla poslala do prdele, poslala bych na ni nějakou stížnost, protože to, cpo ti řekla, je lékařský tajemství a je to jen mezi tebou a doktorem, to je taková p...., jsem úplně vytoičená za tebe, co sis musela prožít, já bych se v tu ranu asi zhroutila na místě, seš silná a vše bude OK, uvidíš!!!!

Achal, a co je na tom tvém grafu tak zlého? teploty se pořád drží kolem 37, tak to je ok, ne?

chala
26. zář 2008

Zuzuzi, říkala jsem, že dam vědět. Tak jsem dnes volala doktoru a tam mi řekli, že když MS nebude do pondělka, tak mi píchnou vyvolávačku. Takže ten metformin cykly neupravuje 😒 .

zuzuza
autor
26. zář 2008

Ahoj chala, vidíš, dají ti injekci a za pár dní máš ms a budeš stimulovat, ty se máš, už bych to taky brala, abych si furt nedělala zbytečný naděje:( a ten metformin budeš brát dál i při stimulaci?

achalteke
26. zář 2008

helou Zuzko, no já tak trochu čekala, že ty teploty polezu nahoru výrazněji a bude to takový jasnější, tohle je takový nejasný....navíc přesně nevím co znamená v grafu ta přerušovaná čára... 😒

katuska23
26. zář 2008

halo halo co se stalo? 😀

wiwian
26. zář 2008

brý večer 😉

wiwian
26. zář 2008

achalteke ahojyk ta přerušovaná čára je ovulace 😉

wiwian
26. zář 2008

místo metforminu mi dali v lékarně metfogammu ale v závorce je metformin 😅

achalteke
26. zář 2008

brý večer děvčátka...

wiw jj to si myslim, že je to ovu, ovšem proč je přerušovaná a někdy celá? 😉 to je mi záhadou...
Metfogammu něznáju, ale já beru siofor, páč metformin u nás vůbec nemají 😉
Katuš jak se máme dnes?
😀

wiwian
26. zář 2008

achalteke tak to nevím 😅 není přerušovaná jako pravděpodobná , pokud je jenom na základě teplot 😕 zkus se zeptat holek v diskuzy grafy BT ony budou vědět a pak nás poučíš 😉

achalteke
26. zář 2008

Wiw jaký máš dávkování?