Komu zabral Metforimin?

zuzuza
29. kvě 2008

Ahojte holky, komu pomohl při PCO, prosím podělte se o zkušenosti🙂

wiwian
26. zář 2008

1-0-1 500 mg akorat zacnu asi az zítra večer, protože nechci riskovat že mi bude zitra celej den venku blbe 😒

katuska23
26. zář 2008

achal jde to,hlavně že je pátek,jo a už vím co to beru,musela jsem si to objednat v lékárně,minule siofor ale teď je to langerin 😀

achal je přerušovaná protože si fertility není jistý,dej si tam víc znaků-hlen,krček,atd 😉

achalteke
26. zář 2008

aha, a co je krček?

wiwian
26. zář 2008

katuska ahojky , tak sem s tím fertility měla pravdu 😉 já sme si dneska vymazala graf 😢 mno ale nebylo o co stat ovu nebyla

absolvovala ste některá drilling ? 😕

katuska23
26. zář 2008

😀 krčkem rodíš miminko 😀 když si dovnitř strčíš prst,ucítíš takovou bouličku,jakoby palec 😀 při ovu je nahoře,měkký a otevřený 😉

achalteke
26. zář 2008

co je drilling? zní to teda hrozně...

katuska23
26. zář 2008

wiw 😔

katuska23
26. zář 2008

Laparoskopické “návrty” vaječníků (ovariální drilling) je chirurgický postup, který se používá k nastartování ovulace u žen se syndromem polycystických ovarií, které nereagovaly na snížení váhy a medikamentózní léčbu. Při operaci je užíván laser nebo elektrokauterizace a jejich pomocí je část vaječníků destruována.

wiwian
26. zář 2008

Laparoskopické “návrty” vaječníků (ovariální drilling) je chirurgický postup, který se používá k nastartování ovulace u žen se syndromem polycystických ovarií, které nereagovaly na snížení váhy a medikamentózní léčbu. Při operaci je užíván laser nebo elektrokauterizace a jejich pomocí je část vaječníků destruována.

achalteke
26. zář 2008

Katuš tobě to dělali? Nevim o nikom komu by to dělali...mazec a pomáhá to?

wiwian
26. zář 2008

katuska 😀

katuska23
26. zář 2008

wiw tak to je hustý 😀

ne ahcal nedělali to se dělá až potom co se zjistí že nereaguješ na medikamenty...no a mě doktor řekl že na ně nereaguju tak nevím...a to jsem myslela že je vše v pořádku 😔

achalteke
26. zář 2008

ty jo tak o tom jsem neměla ani páru.... ☹

wiwian
26. zář 2008

no akorát si byla rychlejší 😀

kat ja se na ten drilling zeptam v CARu jedeme tam za mesic tak uvidim jestli metformin zabere

katuska23
26. zář 2008

no jo je to fakt hrozný co si musíme vytrpět a támhle nějaká dilinka je těhotná hned....např.Agáta Hanychová že? 😠 😔

wiwian
26. zář 2008

achalteke mno jo člověk se furt učí

katuska23
26. zář 2008

já tam jedu taky příští měsíc ...bojím co bude....jestli budu reagovat na clostil 😒

achalteke
26. zář 2008

já to nechám do jara tak a pak půjdeme asi do IVF

katuska23
26. zář 2008

achal a vy už jste zkoušeli IUI?

wiwian
26. zář 2008

katuska to bude dobrý

achatteke my budeme chtít zkusit IUI

holky brou noc, musím se jít nachystat na zitrejší výlet budem celý dne venku brrrr, ale má být babí léto tak snad jim ta predpoved vyjde 😅

katuska23
26. zář 2008

wiw dobrou a zítra má být fakt krásně 😵

já totiž přemýšlím že i když nám nedávají naději taky bych zkusial IUI aspoň 3

achalteke
26. zář 2008

wiw ať se výlet zadaří, já jsem zítra v práci.... 😖

katuš IUI? Jak jste na tom SPG?

katuska23
26. zář 2008

manžel má zabijáky 😀

achalteke
26. zář 2008

tak to je super, to by se mohlo zadařit 😀

katuska23
26. zář 2008

no ale já jsem na prd 😔 mám líný vajíčka 😝

achalteke
26. zář 2008

katuš to já taky, ale kvůli věku zvolíme rovnou IVF pokud možno, ale doporučí-li nám IUI půjdeme do ní 😉

lucula73
26. zář 2008

Ahojte baby,
aj ja mám PCO,beriem metformín prvý mesiac,som zvedavá či zaberie.
Achalteke, ty si bola na drillingu vaječníkov?čítala som tu niekde,že už máš ovulku,nechce sa mi čítať všetkých 18 strán...dík.

zuzuza
autor
27. zář 2008

Nazdárek holky, tak jsem vás konečně dočetla a dalo mě to zabrat hehe, no mě mudr. řekla, že ten drilling vaječníků se už moc nedělá a poslat mě na něj nechce, chce zkusit ještě tu HA tak uvidíme, jinak my se taky achal už připravujeme na jaro do nějakého caru, už jsem si i v brně jeden vybrala a v zimě se tam pro jistotu už objednám aby nám s předstihem udělali veškerá potřebná vyšetření a chtěla bych taky zkusit prvně iui a pak ivf🙂

achalteke
27. zář 2008

Lucula nebyla, ano ovulku už mám a dokonce folíkuju, takže dle koństatování mého doktora PCO je pryč a měla bych být už v pořádku, ale metformin beru dál 😉

Zuz tak to je jasný, jak už říkám jakou dobu - budeme těhule spolu 😉