Komu zabral Metforimin?

zuzuza
29. kvě 2008

Ahojte holky, komu pomohl při PCO, prosím podělte se o zkušenosti🙂

lenickan
29. říj 2008

tak holky zkusím ten test🙂 nedalo mi to.. ale nebude tam nic.. volala jsem gyndr. a řekla že mám začít brát utroš.. tak si ho dám... 🙂

zuzuza
autor
29. říj 2008

lenicko tak zkoušej honem a dej echo, mě už pobolívá pupek, takže rudoslava už je na cestě. Ta nikdy nezklame, dochvilná jak prd...... 🤐

lenickan
29. říj 2008

no nic samozřejmě🙂 neska dávám utroše🙂 a uvidíme zda ten další cyklus bude už přijatelně dlouhej🙂

achalteke
29. říj 2008

tak dneska dorazila mrcha mrchovatá, to jsem pěkně vytočená, páč ve 4 jdu do wellnesu a pak na boulas ach jo, hlava mě úplně třeští.... 😠

Veru zadařilo se po metforminu u mě zabral a už několik měsíců normále ovuluju, ale metfouš beru pořád dál 😉

zuzuza
autor
29. říj 2008

lenicko, škoda, ale nevěš hlavu, já si takových testů už dělala:(, achal, heh budem mít cyklus stejný asi, páč já čekám mrchu dneska, teda už tu měla být, zatím není, sakra, zase se to pořád odsouvá nějak ta stimulka, holky vám řeknu, tady je diskuze, kde se holkách třeba i několikrát nepodařilo ivf, ani KET, ty jo mě je z toho úplně na nic, jestli to jednou bude můj případ, tak nevím, kde budu brát tu sílu, ale zakázala jsem si myslet negativně!!

achalteke
29. říj 2008

Přesně tak Zuzko takhle nemysli, moderní věda je mocná čarodějka a to by bylo aby nebylo 😉

zuzuza
autor
29. říj 2008

No jo achal, to by bylo aby nebylo, ale je to děs, že si řekneš, že moderní věda ti pomůže, ale když to někomub třeba na 4x nevyjde, no to je otřesný, snad to nebude náš případ!!!

lenickan
30. říj 2008

holky já myslím že mocná čarodějka je právě víra a naděje (zní to agitačně) ale je to tak... neviděli jste včera soukromé pasti?

zuzuza
autor
30. říj 2008

Ahoj lenicko, no to víš, že já jsem to viděla, jsem na to čekala celej tejden, a nějak mě to i uklidnilo ten film, to se jen tak vlastně nevidí, jak to tam chodí, že jo? A lenicko máš pravdu, musím myslet pozitivně, včera se na mě manža i naštval, říkal, třeba to tentokrát vyjde a já na to že nevyjde, tak se naštval, že když budu myslet takto tak to fakt nevyjde. Jo a jsem pěkně naštvaná, pač včera měla dojít mrcha a nedošla a já jsem už pomalu zítra měla začít stimulovat,blbej utroš:(

lenickan
30. říj 2008

no ty jsi opravdu strašně nedočkavá a negativní...nemyslím to zle neznám tě ale z toho co píšeš... kolikátý jsi den? Já třeba už 40 a mrcha nikde, taky se těším na další měsíc, že třeba snad už by to jako dopadlo🙂)) a mrcha nikde.. včera jsem si taky dala utroš a budu ho brát dokud to nepřijde (tak mi to řekla doktorka).
A neboj se zuz ono to určitě dopadne.
Uvidíš v CARu prostě at je doktorka tvá teta nebo ne je to prostě lékařka v gynekologické praxi a ta specializace na neplodnost je důležitááá

achalteke
30. říj 2008

Tak holky 12.11. jdeme (doufám teda, že i manža bude mít volno - ještě to neví) do CARu 😀

zuzuza
autor
30. říj 2008

Achal nazdárek, ty jo ty se tedy máš a doporučil tě tam tvůj doktor nebo tam jdeš bez doporučení? No jsem zvědavá🙂 a tvůj protějšek má spermio prověřené?

achalteke
30. říj 2008

ne, ne nedoporučil jedu bez, nepotřebují ho, jen si zkusím do té doby vyzvednout dokumenty u mýho mudra, ale jde to i bez nich...jj manža na spermiu byl - ok, ale jednou jen, tak třeba už to není v poho, nevím no uvidíme 😉

zuzuza
autor
30. říj 2008

Jasně achal, to je dobrý, když ti vlastně daj kartu tak v caru už budou mít nějaké info o tobě a nebudeš dlouho čekat třeba na různá vyšetření, HP atd, že?

achalteke
30. říj 2008

HP bych si stejně chtěla nechat udělat, páč mi ho dělali někdy před rokem a půl a já beru tuny léků, tak mě zajímá jaqk se to spravilo 😉

zuzuza
autor
30. říj 2008

No tak to určitě achal, ty se máš, že tam jdeš už teď🙂, ale já si taky ještě počkám, dnes čekám mrchu, teda měla dojít už včera a pak hurá do stimulky s clostíkama s mega dávkou, možná moje poslední před carem🙂

achalteke
30. říj 2008

a nebo to taky mže být tvá poslední mrcha - tak si ji užij 😀 , no jsem zvědavá jaký to bude atd, jsou tam děsně příjemný, mě naberou asi krev, prohlídka, manža SPG - to už mi i říkali, fakt jsem zvědavá co se dovíme a v čem je nakonec jádro pudla 😉

achalteke
10. lis 2008

holky kde jste všechny.....Zuz? ☹

frenkina
12. lis 2008

Ahojky holky 🙂 dlouho jsem tu nebyla tak kde jste všici šup šup honem honem 😉

lentilkal
14. lis 2008

Ahoj holky omlouvám se za vpád,ale zajímalo by mě kdo vám predepisuje siofor.Brala jsem ho v car a ted jsem se ptala na gyndě a dr.mě řekl že on mě ho predepsat nemůže ,že to můžou jen v car a nebo na diabetologii.díky za odpověd

lucula73
14. lis 2008

Lentilka,mne ho predpisuje diabetologička,iný lekár ho asi nemôže predpísať,teda gynekológ asi nie.A v Care to neviem.

achalteke
17. lis 2008

Lentilka mě ho předepisuje můj gynekolog, ale už s ním končím...

achalteke
17. lis 2008

Fren jak se daří? 😉

katuska23
17. lis 2008

jé achal ty jsi kočenka 😵

frenkina
17. lis 2008

achalteke:ahojkyyyy jjj je fajn jsme s manžou zpátky klape to zítra se objednávám na UZ a chci napsat clostibelgit na podporu ovulky protože se mi plně srovnala menzes tak budeme zkoušet mimi do jara sami takže uvidíme a pak máme ještě tři mražený takže kdyby to nevyšlo šli by jsme si pro mrazáčky 😉 a co ty jak se vede jak se máš a co zuzuza? Holky já tu dlouho nebyla ale budu se snažit sem aspon obden nahlídnout juuuu tak zatím pááá jdu do hajan ráno vstávám do práce a písajte zítra navečer sem mrknu juuu jooo a mám nabouraný auto zítra ho vezu do servisu ☹

achalteke
21. lis 2008

katus to nejsem já.... 😀
jé fren takže clostík, jo? No já ho budu brát příští cyklus, ale jen to jedno balení....domluvili jsme se s doktorem, že pak vysadim všechno co beru (tedy metformin, agnucaston, duphaston a clostilbegyt) a do března bych neměla brát nic (to jdeme do ARTu). Takže uvidíme co a jak 😉

achalteke
21. lis 2008

katusko a co ty jak se vede? 🙂

zuzuza
autor
21. lis 2008

Nazdar holky, ježišmarjá, já jsem nějak sem nenahlížela, nenapadlo mě ani, že tu píšte, sem si říkala, co asi děláte!!!

Achal, tak vy dete do caru až v březnu? Já jsem měla mít tento cyklus tu mega dávku clostilu, těch 5 tablet, jenže aby v tom nebyl háček, žeeee, tak jsem nedostala vůbec ms po utrogestanu, ale jen dvoudenní špinění, takže jsem tento cyklus bez ničeho, tu ms jsem nedostala kvůli tomu, že jsem měla sliznici tak nízkou, že nešla ani naměřit, ale ted je už 8 mm teda byla a ted beru proveru, tak asi bude ještě vyšší, dnes s ní končím, takže př. tejden clostil poslední cyklus, pak totiž v lednu už mažem do caru a cgcem na ivf, jak jen to bude možné, tak u mě asi tak, jinak fren, já vůbec nevěděla, že vy jste byli na ivf, když píšeš, že máte mrazáčky, to mi musíš popsat vše!!!

achalteke
21. lis 2008

jo vlastně fren, kdy jste byli na ivf?

zuzko takže takhle jo? Hm takže fakt rovnou ivf, iui asi nemá fakt cenu,co? to je pakárna....jo my to necháme až na jaro, máme teď nějaký rodiný problémy a tak, takže to necháme na dobu kdy se trochu "vyčasí" 😉

frenkina
21. lis 2008

Holkyyyyy já byla už na dvouch ivf a už při prvním jsem měla mrazáčky ale ty se rozpadli při rozmražení ☹ na druhym ivf jsem byla letos v dubnu nebo květnu a měla jsem šest embriek tři mi dali a tři zmrazily takže máme ještě tři mrazáčky 😉 V pátek jedu do Pronatalu na UZ 12 den cyklu a uvidíme když se upravila menzes jestli budu sama ovulovat 😉 Jinak holky jestli to vyjde tak budeme s manžou kupovat baráček tak nám držte pěstičky juu.A holkyyyyy polepšit se a písat a písat jasnýýý zatim paaa ještě sem dnes nahlídnu 🙂