Komu zabral Metforimin?

zuzuza
29. kvě 2008

Ahojte holky, komu pomohl při PCO, prosím podělte se o zkušenosti🙂

stellamaris
11. srp 2014

@vrk to jogu sa snazim cvicit denne,ona fakt funguje 🙂 celkove sa citim super a mam aj chut na plodeie,skus tiez 😉 prirodzene to moze pekne klapnut,ono to IVF je hodne narocne s tymi hormonami 😖

vrk
12. srp 2014

ja dnes byla na utz. Po metforminu se mi rozjel cyklus jen je kapku delsi a dnes folik 20mm a sliznice celkem ok na me…tak chteji transferovat…vaham ale jestli do sebe prat zas ty hormony…ted uz 3mesice neberu nic a vse funguje najednou…na jednu stranu bych transfer chtela na druhou bych radsi na cas zkousela prirozene. Co myslis???
@stellamaris

vrk
12. srp 2014

@serenna30 jak se dari u tebe? Chodis na kontrolni utz? Ja byla 14dc a folik mensi a dnes 20dc mel uz 20mm!!🙂 juchu

stellamaris
13. srp 2014

@vrk tak to mas super 🙂 ved skusaj prirodzene,ja by som tie hormony nebrala,ked nemusim.Ked mas ovulaciu,tak to moze super klapnut prirodzene,bez transferu. 😉

vrk
13. srp 2014

@stellamaris uvidime; )

serenna30
14. srp 2014

@vrk achoooj tak to je paráda🙂 ja jsem dnes 11 DC a na UTZ půjdu 15 DC, tak uvidím. A pěkné se snažte, 20 mm je supeeer 🙂

serenna30
14. srp 2014

@vrk necpi do sebe hormony, dej svému tělu šanci!!!!

vrk
14. srp 2014

@serenna30 v podstate bych ani skoro nic nebrala...jen utrogestan. ..coz je sice des, ale zadne stimulace nic. Embryjka mame zamrazena, ale taky je mi to lito, kdyz uz se telo zaclo snazit

serenna30
15. srp 2014

@vrk kočko rozhodnuti je na Tobe, a na partnerovi samozrejme. Ale ja byt tebou, tak to minimalne 2 cykly nehrotim a zkousim prirozeně.

vrk
16. srp 2014

@serenna30 jj. Vsak my vime a nak to namyslime. ;) a co u tebe? Uz prisla ms?

serenna30
17. srp 2014

@vrk nene, čekám na ovulku, jsem 14 DC, ale minulý cyklus byla až 20 DC, takže ještě je čas... 😉

vrk
21. srp 2014

@serenna30 taky jsem ted mela ten folik 20mm az 20dc...a ty nechodis na ultrazvuky?

vrk
22. srp 2014

@serenna30 tak jak tento cyklus? Ja cekam/necekam ms...tak uvidime. A na laparce jsi byla?

serenna30
31. srp 2014

@vrk ahojky, ja dobrala femigard, a musím ho zas koupit. Cyklus mi šel zase do háje. Jsem 25 DC, uvidím co zítra teplota. A ma žádné operaci jsem zatím nebyla. Držím pěsti at červena nedorazí!!!

vrk
31. srp 2014

@serenna30 mne uz ms nakonec v patek dorazila. Taky ted nemam malinou smes co uzivam na podporu, zrovna mi dosla :( tak doufam, ze bude vse ok. Tento vikend jsem byla na kurzu hormonalni jogy a mam z toho moc dobry pocit🙂. Mnoho zenam vc.cvicitelky pry pomohla...tak uvidme. Bylo tam dost holek s pco a jedna mi rikala o femigardu, taky na nej musim mrknout ;). Pekny vecer

serenna30
1. zář 2014

@vrk achooooj, jdu na kurz na konci září, už se moc těším 🙂 a jsem zvědavá. No já si koupila kůru Femigardu na 3 měsíce, že by to mohlo stačit a evidentně ne, takže snad do středy mi ho pošlou...A byla jsi na KETU nebo přirozeně?

vrk
1. zář 2014

@serenna30 byla jsem na ketu a opet nic :(. Uz fakt vubec nechapu. Ted uz se nenecham zvyklat a min rok budem zkouset jen prirozene max s podporou iui.;) je tak to je dobra nahoda s tou jogou. Mne to nadchlo, tak jsem zvedava co reknes ty a ke komu na to jdes?

serenna30
2. zář 2014

@vrk sakra, to mě mrzí :-/ Jdu k Vaculíkové, no jsem 😉 🙂 moooc zvědavá

vrk
2. zář 2014

@serenna30 taky jsem u ní byla 🙂 a zrovna si jdu po práci zacvičit 🙂

serenna30
3. zář 2014

@vrk no to je super! Já už si myslela, že mám tento cyklus anovulák a teplota poslední 3 dny vylítla, tak jsem ráda. Ted jen aby došla mrcha co nejdřív....Mám doma clostyl a Dr. mě nutí ho vzít, tak furt nevím nevím... 😨

vrk
3. zář 2014

@serenna30 prave spis aby ms uz nedosla ne?;) kdyz ovulka byla je sance ze bude mimco ;). Ja jsem ted na zacatku cyklu, ale po te hormonalni joze mela ms silnou jak nikdy snad a dlouhou na coz nejsem uplne zvykla vzhledem ke sve nizke sliznici. Tak ze by zacala uz taky poradne rust ?;) jsem dobre naladena a tesim se na domaci snazeni. Clost klidne vem. To nic tak hrozneho neni, jen snizuje sliznici....

serenna30
3. zář 2014

@vrk no červená dojde určitě, skoro vůbec jsme se nesnažili a když ano, tak ve špatné dny. Před chvílí mi dorazil Femigard, tak začínám brát. Doufám, že se ta tvoje sliznice vzpamatovala, a už to bude dobré. Nech tělo at se zklidní a ono to přijde samo. Já v to taky doufám 😉
Jinak já mám sliznici vždy 8-10 mm, což prý je dostačující ale MS mám jenom 3-4 dny, tak nevím... 😠

vrk
3. zář 2014

@serenna30 to mas super!!🙂 ja mam ms jen 3-4dny s nizkou sliznici a o poradne ms se da vzdy mluvit tak max prvni den a ted jsem mela 6dni a prvni 4dny silnou. Tak to beru jako pokrok🙂 ja dnes objednala malinovou smes a zitra budou odesilat, tak snad v patek prijde 🙂. Jinak stale cvicim hormonalni jogu dnes uz paty den 😀. A bavi me to. Helet necham to ted urcite byt. V podstate ani poradne jeste nevim jak mam dlouhe cykly a pod. Vim jen ze delsi. Minule byla ovulka az okolo 23dc takze tak...jsem zvedava co tento cyklus 🙂. Kez by to vse zaclo fungovat!!!

serenna30
7. zář 2014

@vrk Jj,taky mám cykly delší. Ted byla ovulka někdy mezi 22-26 DC, nesnažili jsme se:-/, dnes jsem 11DPo a MŠ nikde. Tak bud se mi prodloužila lutealka nebo nevím:-/ 😒 na jógu se moc těším, snad tam zrovna nebudu mít MS. Doufám, ze zas nebudu mít problémy cyklem 😔

vrk
7. zář 2014

@serenna30 ja mela za to ze luterarni faze trva vzdy 14dni🙂. A prave tu pred ovu ma kazdy jinak dlouhou. Ja na kurzu hjt zrovna ms mela, dostala jsem ji den pred. A kdy na tu jogu jdes? Ja to poctive uz tyden cvicim 🙂 tedy 2dny jsem vynechala, ale adela rikala, ze min 3-4tydne se to ma cvicit a ja cvicila 5x, tak to zas takova hruza neni 🙂. Ja jsem zvedava na delku tohoto cyklu. A proc nechodis na utz sledovani foliku at vis kdy ovu presne byva nebo muze byt inseminace? Ja se asi zase objednam na utz tak okolo 18dc...at vim na cem jsem.🙂

serenna30
8. zář 2014

@vrk achooj 🙂 Tak dnes 36 DC a MS nikde:-/ neměřila jsem tento cyklus pravidelně, tak nevím kdy ovu byla. No luteálku máme každá jinak dlouhou, a měla by být stejná - u mě bývala 10 dní a od toho biochemického se mi to nějak posouvá :-/ snad to nedopadne tak, že pujdu příští týden na injekci. Na kurz jdu 20-21.9. do Jihlavy 😉 A folíky nesleduju, protože jsem ted něměla čas, byla jsem na dovči. V dalším cyklu chci určitě jít na utz. Moc nám oboum držím palečky, at se to naše tělo vzpamatuje 🙂

serenna30
10. zář 2014

@vrk tam MS dnes dorazila, 37 DC 😠 no pěkně se to prodlužuje ty cykly. Uvidíme po józe, snad se to srovná 😉

vrk
10. zář 2014

@serenna30 jee za 37 bych byla stastna 🙂 beres porad metformin? Ja uz 3mesic...tak jsem zvedava zda ms prijde i ted. Zda se mi ze ovu byva po 20dc az. Tak budu stastna za cyklus i 40dni🙂

serenna30
10. zář 2014

@vrk ja jsem taky rada, že MS vubec prisla, uz jsem myslela, ze pujdu na injekci, ale uz 2 cykly jsem mela cyklus 30 dni tak proto me to stve. Metformin beru, 4. Mesic myslim, ale nevim jestli mam pokračovat.. Ted budu brat 3-7 clostik 1 tabletku a snad to vajecniky oživí. Ja mela ovu vzdy kolem 20 DC, tento cxklus az 25 :-/ no uvidime...

serenna30
10. zář 2014

@vrk a na utz mam jit 15DC, takze ted 2 tydny čas🙂