Komu zabral Metforimin?

zuzuza
29. kvě 2008

Ahojte holky, komu pomohl při PCO, prosím podělte se o zkušenosti🙂

vrk
10. zář 2014

@serenna30 a ty ted budes brat clostil? Proc? Vzdyt mas ovu potvrzenou utz ne? A zkusite treba i iui? Ja ted o tom uvazuji. Taky se objednam na utz a rada bych treba inseminaci...uvidime zda folik poroste. Metformin je dobry na dorzavani a praskani foliku...a co ti na to rikal dr.? Uz jsi clostil nekdy brala?

vrk
15. zář 2014

@serenna30 ahojky, tak jaka byla joga?🙂 co na to rikas?

serenna30
15. zář 2014

@vrk ahojky🙂 ja mam clostyl tento cyklus potreti v zivote. Poprve mi trochu nastartoval vajecniky po HAK, ovulka po nem začala chodit, ale ted se spožduje, tak proto jsem souhlasila. Jinak jsem dnes 6DC, takze času habaděj😀 15 DC jdu na utz, tam uvidime. A od zitrka zase merim bt🙂

serenna30
15. zář 2014

@vrk na jogu jedu ted o vikendu, moc se tesim!

vrk
16. zář 2014

@serenna30 tak bezva drzim pesti!!;) mne dnes boli vajecniky ze by dobre znameni jsem 18dc. Jinak cetla jsem nekde v jinych tvych prispevcich, ze hormonalni jogu uz cvicis dyl?

serenna30
17. zář 2014

@vrk byla jsem všeho všudy na 4 lekcich...🙂

vrk
18. zář 2014

@serenna30 aha🙂. Ja zatim poctive cvicim a svete div se dnes 21dc folikl 20mm opet nalevo a sliznice neskutecnych 8,5mm...to jsem koukala teda. Pichli mi pregnyl 5000j a dej se co dej🙂. Od pristiho cyklu mam tamoxifen na posunuti ovulku na 17dc misto 23dc...ale kez uz by nebyl potreba ;) a co ty jak to jde?

serenna30
18. zář 2014

@vrk no to je skvělý! Paráda. Ja jsem dnes 9Dc, ted o víkendu jedu na tu jógu a ve středu půjdu na UTZ tak se uvidí... 😉 snad tam vůbec něco bude 😠

vrk
19. zář 2014

@serenna30 urcite bude!! Vzdyt ovu mas i sama. A kdyby nebylo, bude o neco pozdeji 100%. Jogu si uzij, ja poctive cvim a sliznice roste taky!! Hura;)

serenna30
20. zář 2014

@vrk tak joga zrušená:-/ Adéla má virózu,,,škoda no, bude to až v listopadu, tak musím vydržet. Takže příští týden utz, pujdu asi ve středu, to budu 15 DC. tak drž palečky. a co ty, jak se cítíš? kdy budeš testit? 😎

vrk
20. zář 2014

@serenna30 jee ja mam mit teprv asi dnes ovu ;) takze na test ani nemyslim 🙂. Budu vyckavat zda prijde ms ...a prat si aby aspon prisla a ovulka se potvrdila🙂. Nechci se rouhat, ale mit takove stesti aby se hned povedlo? To by byl zazrak ;). Jejda ta joga to je skoda :( a to vam rekla az dnes?:( ja drzim palecky co muzu a tesim se na zpravy z utz;)

vrk
20. zář 2014

@serenna30 a jake jsi mela davky toho clostilu? Ja mam tamoxifen to je obdoba clostilu akorat tak nesnizuje sliznici ...3-7dc 1-0-1. ..ale to az na pristi cyklus. Vis ze u prirozeneho poceti je sance 25% na cyklus...takze 4mesice je min.doba na uspech u zcela zdravych jedincu 🙂)

serenna30
21. zář 2014

@vrk já mám pouze 1-0-0, úplně slabou dávku, tak se uvidí..i na jaře jsem brala jen jednu denně🙂 držím pěsti at je ovule 🙂

serenna30
23. zář 2014

@vrk ahojky spolubojovnice🙂 tak na UTZ jsem byla dnes, 14 DC a folik 14 mm, takze ovu bude nejspíš někdy do neděle.sliznice výstavní, tak se musíme snažit. Mám se objednat na PCT test, ale uvidím, možna az další cyklus.. Ted to chci do Vánoc nechat, a uvidíme zda bude cyklus a ms bude chodit tak jak ma.

serenna30
29. zář 2014

@vrk ahojky, jak je? doufám, že jsi ok! Já už mám po ovulce, byla 16 DC, takže ted čekání, klasika..Ale nic mě nebolí, nepíchá, no uvidíme. Nasadila jsem utroš, testovat nechci, snad to vydržím, budto MS přijde nebo ne.

vrk
1. říj 2014

@serenna30 Ahojky, tak super, že folikl narostl a to jsi měla ovu při jaké velikosti foliku? když jsi měla 14dc jen 14mm, tak bych tipovala ovu až tak za 4dny..super, že to funguje!! já jsem 11dní po ovu a necítím nic krom prsou 🙂 nejdřív začlo bolet pravé a ted i levé 😀. píchali ti pregnyl na podporu ovu?

serenna30
1. říj 2014

@vrk ovu byla podle me - měla jsem bolesti vaječníku, trochu hlen - 16 DC, takze folik mohl mít 18-19 mm, a prej praskaj od 16 mm. Beru od 18DC utroš, takze BT je nahoře. Dnes jsem 6DC takze na test je brzo, ale dneska uz jsem cítila trochu zada, což je u me příznak ms:-/ nejspíš to zase nevyšlo... 😒 pregnyl jsem neměla. Moc ti držím palce, to ze cítiš prsa je fajn, ja prsa necítím ani pred MS, takze u me by to byla bomba. Kdy budeš testovat?

vrk
1. říj 2014

@serenna30 prave taky prsa necitim ani pred ms🙂) takze jsem rada aspon za to i kdyby nic 🙂. Ty jo to je mozna skoda, ze ti pregnyl nedali. Nebo spis i to ze beres utros? Na co? Vzdyt pokud ovu byla progesteron tam bude i tak. Ja ti nevim ...ty postupy jsou vsude jine a to je zajimave 🙂) a mela jsi nekdy pregnyl? Ja mela 5000j a zajimalo by me jak dlouho vydrzi v tele.

serenna30
1. říj 2014

@vrk pregnyl jsem neměla. Ale co vím, měl by to 10 dnu max. zmizet. To je super, mas velkou naději!!! Jsi 11.dni po ovu, zkus zítra ráno testnout. Kdy ma přijít MS? Jinak utroš je na udržení tehu a prej k tomu clostylu, příští měsíc uz ho nevezmu...moc držím pěstičky!

vrk
1. říj 2014

@serenna30 ms ocekavam cca za 2dny. Dnes jsem 34dc a cyklzs mivam 36dni..tak uvidime potom. A jeste jsem chtela napsat, ze poslednich 5dni beru metformin 2xdenne. Dr.mi rikal at to zkusime. Ale mam z toho vselijake pocity...mozna to ani nebylo potreba. Ovu chodila i tak.

serenna30
2. říj 2014

@vrk moc ti budu držet palce! Já jsem nedočkavec, tak budu testit v sobotu ráno, to budu 9DC, ale cítím se úplně netěhotně. Já ted na metformin zapomínám, už 2 dny jsem ho neměla:-/ Pořád beru Femigard a piju bylinkové čaje + nosifol...Začínám mít pocit, že se tomu laparu po Novém Roce nevyhnu:-/

vrk
2. říj 2014

@serenna30 ja ho beru 2xdenne ale myslim to zase snizim...uvidime.

vrk
4. říj 2014

@serenna30 tak co u tebe? Zkousela jsi testnout?

serenna30
4. říj 2014

@vrk cauky, vubec jsem netestovala, spadla teplota a mam klasicke krece pred MS, mam to vzdy den pred, tak zitra jsem jasná... 😒 takze holt dalsi kolo,,, 😉 😠

vrk
5. říj 2014

@serenna30 nevadi, dulezite, ze cyklus funguje. Vsak ono se zadari!!

vrk
30. říj 2014

@serenna30 ahojky, tak jak se dari a co joga??

serenna30
9. lis 2014

@vrk achoooj🙂 mám se fajnec, jsem 5DC, a minuly cyklus byl 30 denní, ovu byla cca 19-20 DC tak dobrý. Jógu cvičím, bylinky papam, chce to čas no... Co u Tebe, cítiš nejaké změny s jógou?

vrk
18. lis 2014

@serenna30 ahojky, ja mivala ovu taky okolo 20dc, spis 21-23dc. Ja citim velke zmeny. Ac je to stale krehka novinka, tak jsem tehotna!!!
😲 mne myslim moc pomohl metformin HJT a to srovnani patere dornovou metodou plus banky. V zari jsem neverila svym ocim. A jak se vede u tebe?

serenna30
19. lis 2014

@vrk paráda! velká gratulka, a moc přeju pohodový těhu! Já se mám celkem ok, cyklus zatím šlape, dvakrát za sebou jsem měla cykl. 28-29 dní i ovulka byla, takže dobrý. Mám toho ted na posrání 😀 tak si piju jenom čajíčky a dala jsem si ultimátum, že od Nového Roku najíždím na HJT, tedka to mám prostě o práci než o miminu.
A ještě jednou velká gratulka, super, že se to podařilo, já ti to říkala 😉 🙂

vrk
20. lis 2014

@serenna30 dekuji, zatim to beru s respektem, ale jsem moc rada to vis. Hjt urcite cvic co to jde;) ja cvicila vzdy vnoci a prisuzuji tomu taky dost z toho uspechu. Super ten cyklus, to uz nebude trvat dlouho!! ;) a ono je i nej na to nemyslet a prdet na to, kdyz telo funguje neni co resit;).