Komu zabral Metforimin?

zuzuza
29. kvě 2008

Ahojte holky, komu pomohl při PCO, prosím podělte se o zkušenosti🙂

achalteke
16. čer 2008

ahoj holky jak válčíte - koukám, že statečně, já teď vůbec neměla čas... 😀

zuzuza
autor
16. čer 2008

Nazdar holky, jsem zase tu tentokrát už z práce 😖 brekeke, jinak mrchu ještě furt mám, jako už 5tý den, což je jistě dobré znamení, horší je to ale s mým žaludkem, je mo trocha šoufl, to tedy ano a pálí mě žáha a taky nemám cht moc k jídlu, jak jindy, nevím, asi tím metfáčem, ale vydržím to, to určítě jo🙂

achalteke
16. čer 2008

zuz ty jo já měla mrchu tenhle měsíc taky pěkně silnou a dlouhou - jinak bych řekla, že máš klasický vedlejší příznaky při léčbě metforminem 😉 se máš si už doma, já normálně bývám do 17, ale dnes jen do 15:30 😉

zuzuza
autor
16. čer 2008

Ahoj achal!!!!!Nene já nejsem doma, jsem v práci, po 14 dnech opět v práci brekeke, jsem až do 16:45, pak hodinu a něco než se dostanu domů......, ale už je mě dobře, sem se najedla a ok, ale chuť na nic moc nemám, no jen mě pořád pálí ta žáha, to je hnus a teda ta mrcha, fakt dlouhá, bolesti jak kfdyby mě bylo 15, ale mudr. říkala, že je to moc dobře, jen ten můj to těžce nese, už asi 15 dní abstinence heh 😀 😝

frenkina
16. čer 2008

Holky jsem totálně v prd..i dnes jsem přišla o práci ☹ ☹ ☹ ☹

achalteke
16. čer 2008

fren jak to? Co se stalo? ☹

zuzuza
autor
16. čer 2008

fren:ahoj, jakpak to? Teda to je mi moc lito!

frenkina
16. čer 2008

Holky snižovali stav a proto ře chci mimi a byla jsem na umělym a marodila jsem tak mě sprostě vykopli ☹ ☹

frenkina
16. čer 2008

člověk chce rodinu a takhle dopadne ☹ ☹

achalteke
16. čer 2008

no to je jasná diskriminace, zažila jsem něco podobného, mě chtěli vylejt kvůli tomu, že jsem dálkově studovala a určitý věci mi začaly docházet a nedržela jsem hubu a krok...byla jsem rychlejší a odešla sama a te´d mám práci kterou mám moc ráda. Bohužel člověk s tim nic neudělá 😠 i kdyby chtěl

frenkina
16. čer 2008

a mistrová mi sama říkala at jsem doma co nejdýl at jsem v klidu že v práci to stojí za hovno atd a ted to použila proti mě

achalteke
16. čer 2008

no typická podpásovka řekla bych

frenkina
16. čer 2008

jj přesně tak a taky že to mistroví pěkně vmetu do tváře mrcha jedna falešná a zejtra jdu ještě za ředitelkou já jí dám ☹

achalteke
16. čer 2008

to jo fren taky jsem jim řekla že je to banda zas.anejch nenažranejch kapitalistů a jak se mi ulevilo, ty lidi nesnášim, nezdravim je a je mi líto všech co pod nimi dělají....zažila jsem tam 5 llet neskutečný dřiny, v takových podmínkách co si nikdo nedovede představit (například na 50 ženských jeden hajzl), ale nakoplo mě to k tomu abych na sobě začala pracovat a někam to dotáhla - proti takovým firmám budu vždycky bojovat 😠

frenkina
16. čer 2008

my jsme tam měli strašně zlý ženský ted mi kámoška z práce písala jak si tam jedna mnula ruce že mě vyhodily ale počkej až ji potkám ji dám sodu a mistroví mám stochutí plivnout do tváře.možná se půjdu poradit i s právníkem je to vlastně omezování nemarodila jsem jen tak ale bojovala jsem po umělym oplodnění o mimi a oni mě vykopli brigádnice si tam nechali a ty marodí každy měsíc aspon jednou jako líbit si to nenechám ☹

achalteke
16. čer 2008

fren já se obávám že v tomto ti právník nepomůže, ano jedná se o jasnou diskriminaci na kterou naše legislativa pamtuje, bohužel praxe je taková, že vedení podniku si může najít sebemenší záminku jako důvod k vyhazovu a už je to porušení pracovní smlouvy, atd. Pokud by ti chtěl opravdu ublížit přišili by ti nějaký paragraf a to už bych se bránila....pokud se chceš bránit právníka zkus, uvidíš co ti poradí, ale moc si od toho neslibuj - kór pokud je v té práci špatná atmosféra, tímto se ještě zhorší a bude to pro tebe pak o to těžší. Zní to hrozně, ale realita je taková ☹

frenkina
16. čer 2008

já už tam ale nebudu jdu na marodní a v srpnu si půjdu jen pro papíry

achalteke
16. čer 2008

cos dělala za práci?¨

frenkina
16. čer 2008

šičku byla jsem pro ně i vyučená pro tenpodnik a dělala jsem tam 7let ☹

achalteke
16. čer 2008

aha to musela bejt makačka jak prase.... ☹

frenkina
16. čer 2008

no to sipiš a kolikrát jsme dělali od 5 do 16 h i soboty a ještě jsem dělala na 200% a brigádnice ho..o a pořád maroděj a ty si tam nechali ☹

achalteke
16. čer 2008

fren je to nespravedlnost a je to hnus velebnosti 😠 jdu papkat, přeju ti hodně síly a ať najdeš co nejdřív novou práci a hlavně o 100% lepší 😉

frenkina
16. čer 2008

jj díky moc pa a dobrou chuť

zuzuza
autor
16. čer 2008

Fren, to je humus humůsu, ale bohužel u nás v ČR je to normální, tak měli by ti dát dvouměsíční výpovědku a nějaký odstupný ne?? Hele máš recht, já když jsem viděla, že už to v nějaký práci jde z kopce, tak sem taky vzala roha na marodku, pokud to šlo, jako v tý výpovědce, jinak se na to musíš povznést, řekni si, že oni pak zjistí, o co přišli, že je tě tam škoda pro ně!!!!!!!!!!!!Máš dlouholetou praxi takže určo něco v oboru najdeš, kde tě vemou všema deseti!!!!Jinak je právě blbý to, že chceme mimi, no, že zase hledání novýho fleku, když víš, že drív nebo později se určo zadaří a začínat znovu, ale takovej je život, já má m taky smlouvu zatím na rok, končí mi v srpnu a kdyny se rozhodli udělat mi papa lala, tak jsem namydlená, ale nevěš hlavu, asi to tak mělo bejt a třeba se doma hodíš pěkně do klídečku a třeba to malý zrovna přijde!!!!!!!!!A když ne, tak si aspoň odpočneš, jo a řeknu ti, dělat se samýma ženskýma, to je ten největší hnus, pač baby spolu v dobrým prostě bejt nemůžou, jo jinak já jsem do 28 vystřídala asi tak 10 zaměstnání, možná víc hehe, tak to ber tak, že je změna život a buď nad věcí, je tě tam určitě škoda!!!Do takovýho kolektivu, jo a ještě mě pěkně štve, že vlastně tvůj zaměstnavatel ví, když jde baba na umělý co?To je právě v prdeli, to mě štve, mohlo by to být taky tajnější.

achalteke
16. čer 2008

přesně zuz - taky si myslím, že je každýmu hovno do toho jestli jdu na IVF nebo co a naprosto souhlasím s tim babincem - už nikdy víc....mě je 30 a jsem ve svým čtvrtým zaměstnání a jako fakt super, když jsem nastupovala řekla jsem u pohovoru narovinu, že chceme s manžou časem založit rodinu a oni s tim neměli žádnej problém a v práci jsme dohromady 4 baby (zatim), ale střídám se nepravidelně a jsme dobrá parta a docela se stýkáme i mimo práci 😉

zuzuza
autor
16. čer 2008

tak to je achal hlavní, nejdůležtější je pracovní kolektiv, jinak jak to stojí za ho...tak jde všechno do prčic, nejhorší jsou ted ty smlouvy na dobu určitou, jsou to pěkná hajzlíci, klidně ti to neprodlouží a anbi ti nemusí říct důvod, já teda dělám ve firmě, kde je asi 150 lidí a je to na půl, ale na každým oddělení je nás pár, např. my jsme 3, ale je to ve stylu takových těch amerických kanclů, oddělené jen paravanama, no děs, ale jinak práce super, dělám pro firmu web.....takže se nenudím🙂, ale moc dlouho bych se tam teda ohřát nechtěla, v budoucnu je ale mým snem dělat někde na nějaký pěkný recepci, jen v m,alý firmičce.........ale hlavně teda bych užžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžž chtěla na tu mateřskou!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

achalteke
16. čer 2008

zuz já jsem recepční 😀 v malý (zatim) firmičce, ale práce mám nad hlavu 😀

zuzuza
autor
16. čer 2008

Jeje, tak to ti tedy závidím!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Jenže oni dneska chtějí všude anglinu a tu já už neumím, skoro deset let od matury..........ale jednou bych to fakt ráda dělala!!!!!Ty se máááášššš!!!!!!!A je dobře když je práce víc než míň, to znám, jsou dny, kdy se koušu nudou a z toho se nezastavím a toto pak letí🙂, snad se fren moc netrápí, co? To by jí ted moc nepomohlo 😕 , tak achal, já utíkám číst si do pelechu, děláme novou kuchyň y je to jako kdyby sem padla bomba, tak radši utíkám do ložnice, už na to nemám nervy se dívat, jinak už mě zase pálí žáha, asi víc než po hodině po metfáči, ale jinak jsem úúúúúúúúúúúúúúplně OK!!!!!! Zatím 😉

meryllina
18. čer 2008

ahoj holky,tady čtu, že Achalteke bere Metformin já jsem začátečnice mám začít brát první den menstruace Siofor 500, jinak to samé co ty. Ráno Agnucaston a za 15 Dc Duphaston. Chtěla jsem se zeptat jestli máte někdo zkušenosti s tím Sioforem? Četla jsem, že je to na cukrovku,tak tedy nevím.Můj doktor má dovču tak se ho nemůžu ani zeptat.Upozorňuji, že cukrovku nemám.Dal mi léky na uvolňování vajíček.Ještě prosím vás začali jste brát Agnucaston první den měsíčků nebo až jiný den? Děkuji moc za odpověď Moňa

zuzuza
autor
18. čer 2008

Ahoooj Moňo, vítám tě mezi námi, no holky tady ted dlouho nebyly:(, já taky nemám sukrovku a beru metformin!!Je to na odbourání cukru, bere se to při pco, aby se tělo správně pak zase při úspěšné léčbě nastartovalo, jako ovulace, pak menstruace...........já beru metformin což je asi podobné co máš ty a od 17. do 26. DC proveru, což je podobné jako duphaston, ty máš taky PCO? Hlavně se ty léky ten metformin bere s jídlem!! Holky tady psaly, že jim po něm bylo ze začátku zle, já tedy můžu říct, že už ho beru týden skoro a nemám žádný problém, žádné vedlejší účinky zatím🙂, musím to zaklepat, hlavně, aby to zabralo!