Komu zabral Metforimin?

zuzuza
29. kvě 2008

Ahojte holky, komu pomohl při PCO, prosím podělte se o zkušenosti🙂

zuzidlo
19. srp 2008

Ahojte, brala som metformin 4 mesiace, potom glucophage (co je to iste, len metformin je generikum) 2 mesiace a po polrocnej liecbe som otehotnela. Bohuzial v 8 tt som o dieta prisla, to bolo asi pred mesiacom. Liecba mi evidentne zabrala, ale nejako sa to nechcelo vyvijat, takze skusame dalej, snad to nebude dalsich 5 rokov 🙂)

jaruska74
20. srp 2008

zaberie to nebojte sa..........len asi je to individualne asi. Ja ked som k nemu prvy krat prisla tak, prve co mi povedal ze kde ste boli doteraz........a to som mala 23 rokov, ale potom povedal ze som mlada tak snad to pojde vsetko pekne rychlo, mozno toto zavazilo 🙂

zuzuza
autor
20. srp 2008

Holky, vy máte samé dobré zkušenosti, zuzidlo, to je mi moc líto, že to nedopadlo, ale aspoň to, že se to podařilo už je úspěch a snad se brzo podaří znovu. jen mě neděste s těma rokama, jak píšeš, že snad se vám podaří dřív než za dalších 5 let.

zuzuza
autor
22. srp 2008

Ahoj holky, jdu sem juknout nikdo tu, tak se jdu s vama rozloučit, letím na dovolenou na Krétu heh, vrátím se 3. září, tak doufám, že už budou nějaké novinky os vás....

Achal, doufám, že mi pak napíšeš, že jsi objevila na testu // 😉 , já zrovna budu brát proveru na dovči, takže nic moc, ale pak už hurá na clostil....

Takže se tu mějte pěkněěěěěě papapap 😎

zuzuza
autor
4. zář 2008

Holky, achal, ahojda, jak je a co nového? Už jsem zpět z dovolené, tak honem sem s nějakými novinkami? Já začínám od neděle poprvé s clostilem, tak jsem zvědavá.

achalteke
5. zář 2008

Ahoj Zuzko vítám z dovolené...... 😉 u mě se děli zajímavý věci: 29 DC jsem měla na testu // slabá, ale vidět byla....druhý den a další dny už nic - negativní a mrcha přišla asi 31DC a tu jsem měla jen jeden den - upozorňuju, že do dne co přišla mrcha jsem měla teploty pořád nahoře.....divný co? No tak snad je to nějaký znamení či co. 15 jdu kontrolu tak se uvidí, pokud z doktora nevypadne nějaká změna budu volat do našeho CARu a uvidíme co dál....a co ty? Nějaký změny? Jak bylo? 😉

zuzuza
autor
5. zář 2008

No nazdarek achal, tak to jsou super zprávy a ta teplota je pořád nahoře? Ty jo tak ale to mě přijde mazec, třeba fakt není hladina hcg tak vysoka aby se ukázala na testu, kamoška byla v 7 tt a pořád byl test negativní, ty jo já jsem mnapnutá jak struna, jak to s tebou bude. No já jdu od neděle poprvý na clostil, a pak 15. na utz tak jsem moc moc zvědavá, ale raději nepočítám s nějakýma pokrokama:(

katuska23
5. zář 2008

Ahoj holky 😵 tak v caru jsem dopadla víc než dobře,siofor opravdu pomohl 😵

achalteke
5. zář 2008

Zuz teplota už je dole ☹ ...ale aspoň se něco děje 😉 .....Jsem zvědavá jak ti ten clostil zabere. No já jsem teď začala docela i hubnout (hodně lítání, málo času na sezení a žraní)....takže myslím, že doktor bude mít fakt radost 😀 dneska u nás pouštěli vodu - raftový závody, tak sem si s nějakýma borcema taky sjela a jako byl to neskutečnšj mazec - ještě teď se klepu ale zážitek jak sviňa....adrenalín mi ještě teď teče z uší 😉

zuzuza
autor
5. zář 2008

Jeje achal ty ses tak sikovna a kdyz jeste zhubnes, tak jiste pujde vse lip, tomu ver!!!!Ty jo tak adrenalin jo? To me rikej, jestli chces videt nase fotecky z dovoleny tak ti poslu odkaz do tve posty ju? Chces? to byl taky adrenalin na toboganu to ti teda reknu, se divim, ze jsem se z toho nepotentovala hehe.

achalteke
5. zář 2008

určitě pošli do IP jsem zvědavá aspoň uvidím jak vypadáš 😉

zuzuza
autor
5. zář 2008

jj tak posilam ale nelekni se jo??? Jsou tam i intimni fotky hehe a jsem děsně nefotogenická hehe, pak taky pošleš na oplátku ano? 😉

achalteke
5. zář 2008

ok, já zítra dohážu fotky na svý stránky a taky pošlu 😉

frenkina
6. zář 2008

Ahojky holky mojéééé tak jak se všici máte?Já mám hoňku a nic nestíhám.U mě vše při starym ale něco novýho je takže ze 106kg jsem měla 64kg a teď už mám 86kg jde to samo ani nevím jak 😉 ale jsem za to ráda mám 20kilo za 3 měsíce dole a ani nevím jak 🙂 menzes se mi úplně srovnala a dostávám jí každých 28 dní pravidelně tak snad to nezakřiknu 🙂 Dnes až se probudím tak sem hned nakouknu juuu já chci taky vidět fotečkyyyyy tak pa holky a snad se tu zase sejdeme paaaaa 🙂

achalteke
6. zář 2008

no fren klobouk dolů.....jsi strašně moc šikovná - to už máš skoro jak já (cca 83 kg) to je fakt super......je vidět že na tom fakt něco je že PCOačky by měli zhubnout. Taky se snažím, ale nejde mi to tak rychle, ale jde to a to je hlavní. Já mám dnes fotící akci (focením se částečně živím) tak čekám až se mi dobije akumulátor, najdu stativ a vyrazim do terénu zase....večer ti do IP hodím odkaz na moje stránky, kde bude nějaké aktuální fotky 😉

frenkina
6. zář 2008

achalteke:ahojkyyyy tak to je supeeer tak budu čekat na fotečky juu 🙂 ty jo dnes je pěkný vedro máme tu hornický slavnosti tak jsme se byli podívat a já si vzala džíny a halenku jsem se málem upúekla 🙂 tak jsem aspon kilčo tuku vypotila 😀 tak já navečer nakouknu juu jink všechny moc zdravím

frenkina
6. zář 2008

achalteke:tak fotečky moc pěkný umíš hezky fotit 😉 ty jo zítra ráno vstávám do práce tak přemýšlim že zachvilku hupsnu do pelíšku 🙂

zuzuza
autor
7. zář 2008

Ahoooj holky, nazdarek fren, no dost ze ses ukázala 😉 , jinak teda taky velká gratulace ke shozeným kilečkům, to je super, já potřebuji shodit 4 kila ale ne a ne proste si vždycky říkám od zítřka a tak je to pořád dokola, jinak holky, pco není jen problém silnějších, já mám nějaký to kilčo, co bych mohla shodit, mám 170 cm a 62 kg a pco mám taky:((((((, jinak jsem dnes slupla první dva clostily tak jsem vážně zvědavá na výsledky za tejden heh, a achal, pošli mi taky prosíííím fotečky ju? Tak pádím k tv a zítra zase do pracovního procesu brekeke a holky fakt jste m ted nakoply, že od zítřka váááážně držím dietu!!!!!!

achalteke
7. zář 2008

čauves zuzko v IP máš odkaz na moje webovky 😉, zítra se ozvu teď jdu spát 🙂

achalteke
7. zář 2008

jsem zvědavá jak ti zafunguje ten clostil...taky valim zejtra do fachy a už na sedmou, jestli vůbec vstanu ach jo...tak zdarec závtra 😉

zuzuza
autor
8. zář 2008

nazdárek achal, tak zase v pracovním procesu co? No jo, ani si nedovedeš představit, jak já jsem zvědavá, co ten clostil, je to konečně něco, co mě může pomoct, ale taky se bojím toho zklamání, až tam půjdu a řekne mě, že žádnej folík, bohužel. To mě asi klepne...a ty jsi ho někdy vlastně brala? No metform. už beru tři měsíce a minule byl lepší jen jeden vaječník, no myslím, že kdyby zareagoval, tak bych měla asi lepší oba ne? No asi to chce čas...kdyby tak aspoň do konce roku se to zadařilo:(

achalteke
10. zář 2008

Čauky Zuzko, tak jak clostil? Já ho nikdy nebrala tak nevím....Mě ten metformin dává pořád pěkně na prdel - teď asi poslední týden nemám vůbec potřebu jíst - ráno třeba sním pů rohlíku a rajče a to jen proto, abych na to mohla ten metformin a včera jsem si k večeři dala v hospě dětskou porci krutího řízku se zeleninou a nesnědla jsem ani půlku. Já bych jedla i víc, ale když snim víc hned mě pak natahuje a je mi na blití. Myslím, že to má na svědomí metformin.....tak uvidíme co dál, v pondělí budu moudřejší 😉

zuzuza
autor
10. zář 2008

Nazdárek achjal!!!!No já nevím, aby to nebylo něco jiného, než metformin 😉 , to se mě zdá divné, když ti po něm nebylo blbě dřív, tak že by ti bylo zle až teď? Co když jsou to těhu příznaky? Jak jsi na tom vlastně teď? Co ms? Kdy má přijít?????? Napiš podrobnosti, ať vím, u mě clostil v poho, naštěstí žádné vedlejší účinky, jen mě překvapuje, že mám moc toho hlenu, je takový krémový, občas se natahuje, není to vaječný bílek, ale nikdy jsem tolim toho hlenu neměla, tak to připisuju clostilu, už se pomalu blíží pondělí, utz, tak jsem zvědavá, každopádně tento vejkend jdem zavádět na hody, další víkend velká oslava narozenin na chatě a tak pokud se ovu dostaví v těchto dnech, tak opravdu nevím, kde a jak budem plodit, pač do sebe to ládovat nadarmo jen tak nebudu:(

achalteke
10. zář 2008

cha cha Zuz máte podobný problémy jako my....já mám příští týden plodný dny, ale manža odjíždí do Tunisu takže do sebe budu rvát duphaston asi zbytečně úplně....manža se dělá prdel, že mám skočit k sousedovi, že prej ani jeden cyklus nazmar 😀 ....jinak teď jsem 10 DC, mrchu jsem měla jen jeden den, těhu určitě nejsem to fakt ne, jen trpim nechutenstvím nebo co to je.....ale jako jsem docela ráda. No nic jedu našim obkládat hajzlík, tak zatim

zuzuza
autor
10. zář 2008

No tak to je sranda, máme fakt pech, co? teda já ještě nemám jistý, zda bude ovu ale co kdyby náhodou sakryš.....no nic nebudu zdržovat a zase písni pak ju? A mrcha ti došla sama? A test sis dělala jestli fakt nejseš? 😉

zuzuza
autor
15. zář 2008

Ahoj achal!!!!!!!!!, tak už jsem zpět od mudr a nemám žádné dobré zprávy, spíše mš ranila málem mrtvice, na utz nebyl žádný dominantní folikul, jooo nějaký malinký, ale tak, že se ani nedaly změřit...prostě ani ťuk, jediný co, tak že se zvětšily ty cysty pod povrchem vaječníku a to ani nevím, jestli je dobře, normálně jsem myslela, že mě tam na tý koze v tu chvíli raní, dokjážeš si to představit, čekala jsem, že při dávce 2x1 clostil denně se aspoň něco málo zlepší, ale ani ťuk, tak to bylo poprvý, co jsem se tam málem fakt rozbulela, vážně, jsem se musela celej den tak držet....takže mám další cyklus 3x1 clostil denně a pak tříměsíční utrum...antiko diane plus nějaká proti androgenní léčba nebo co, něco co se používá v ivf centrem, co snižuje androgeny, pak se to vysadí a hned clostil, vaječníky si odpočnou a tak, nedovedu si ty tři měsíce představit...fakt ne, tři měsíce bez snažení.....a tomu, že by clostil př. měsíc zabral, tomu už vůbec nevěřím, takže asi tak nějak, dnešní počasí mé náladě nepřidalo, takže ted tak vlést do postele a nejlíp se probudit až za tejden ne-li až za ty tři měsíce antiko.....dávájm tomu nejdýl do března, pak jdu do ivf:

katuska23
16. zář 2008

Ahoj holky dlouho jsem tu nebyla ale taky není nic nového 😖

ahoj achal já začínám odznova a opět teploty nahoře 😒 jsem objednaná do caru na příští úterý

achalteke
18. zář 2008

Čau Zuz, takže Clostil nic moc? To je fakt pakárna.....já byla v pondělí u doktora, byla jsem 15 DC a folíky dva, dominantní 13 mm - vzhledem k tomu, že mám pozdější ovu tak prý ideální stav. Bohužel manža je v těchto dnech v tunisu, takže tento měsíc nic, doktor si to i poznamenal, že jsem tento cyklus bez partnera 😔 ☹ , sakra a já mám zrovna takovou chuť na sex 😨 😅 .....Jako můžu říct, že teda u mě metformin zabral, konečně normálně folíkuju a mám ovu - to je fakt super. Nicméně dáváme tomu poslední dva měsíce pak bychom se objednali do CARu....minimálně na IUI.

Katuško jak ty? Tvý problémy znám a doufám, že se to vše srovná, ber to tak, že v těle probíhají velký změny a určitě jen k lepšímu a holt tělo se s tím vyrovnává jak umí 😉

katuska23
18. zář 2008

Ahoj achal mně taky přijde že mi zabral, folíky viděla,tak jsem zvědavá co uvidí v úterý 😉 hlavně že máš ovu to je paráda,a kolik holek otěhotnělo před IUI,nebo laparkou 😉

achalteke
18. zář 2008

Katuš tak to je fajn, pokud folíkuješ tak to je super a holt špinění a bolení břicha co tě prnásledují jsou nejspíš vedlejší příznaky 😒