Komu zabral Metforimin?

zuzuza
29. kvě 2008

Ahojte holky, komu pomohl při PCO, prosím podělte se o zkušenosti🙂

zuzuza
autor
9. čer 2008

No jo jako myslíš, že bych mohla mít falešně pozitivní test? ty jo to by mě asi kleplo ta nejistota jestli jo nebo ne a ono pak ne, to radeji nebudu zkouset, v patek jedu za mudr., na navstevu tak by me pri nejhorsim vzala krev hehe.

achalteke
9. čer 2008

no hele já bych to nyvdržela testla se, uvidíš i podle grafu, ale zatim myslim že fakt paráda 😀

zuzuza
autor
9. čer 2008

achal.....to by byl jako zázrak a v to já nějak nevěřím, víš jak, že by se najednou jen tak z ničeho nic zadařilo, však víš jak ty teď, taky jsem si myslela, že už seššš a co z toho nakonjec vylezlo že? Cysta jedna hnusna ch jo, no do středy ještě čas ale hlodá mě to děsně, ale kdyby tam byly fakt // ty jo tak by mě kleplo, protože bych nevěřila, že jsem a čekat pak do pátku na utz., to bych jako nedala, to bych nevydržela🙂, snad mě tetka zavolá a zeptám se jí, do kdy by měla mrcha dojít, ať už je tuuuuuua mám jistotu, navíc chudáček mimi by to bylo po těch antibiotikách, ale jasně, jako dle grafu to vypadá moooc pěkně, heleď a teď teda nevím, ty stimuluječ už tím clostib.? Co říkáš na frenk, že si řekla o ten metf. a oni jí ho dali a ty další léky, to je ale bordel, kdyby se na to nezeptala, tak by jí jistě nabídli další ivf, který by se třeba nezdařilo, chudák, takto má ještě šanci že jo?

zuzuza
autor
10. čer 2008

Holky ahoooojda, kdepak dnes jste???Poledne a tu nikdo🙂, já hlásím, že mrcha ještě nedorazila a ani žádný příznak, že by měla, takže dneska testnu, už mám nervy na špagátku.......

frenkina
10. čer 2008

zuzuza:ahojkyyy jj testni a pak dej hned vědět ju 😉

achalteke
10. čer 2008

Ahoj holky moc Vás zdravím obě dvě, jen nakukuju, za chvíli jedeme s kámoškou do ČB na nákupy a potřebuju nějaký věci na koně.....
fren co metfouš už si začla?
zuz jasně testni se jsem napjatá jak tětiva 😉
večer se tu stavím, zatim pa a drřím palce 😀

frenkina
10. čer 2008

achalteke:jj už ho beru zatím v poho beru i ten Fermigard a ted i utroš na menzes to budu nadopovaná 😀

zuzuza
autor
10. čer 2008

Nazdárek holky, jsem tu zase, tak jsem testovala, teda výsledek jsem věděla už předem že jo, takže zbytečně vyhozený peníze, čistý jako lilie, jen ten jeden proužek hnusně tmavý brekeke kdyby tam byl i ten druhý, ale mrcha taky nikde, břicho zase pobolívá, snad do pátku aspoň přijde, zejtra je to týden a už mi dochází trpělivost, tak přemýšlím, či si nemám ten femigard koupit pak taky, protože jsem někde četla, že když ho holky braly, tak se jim MS dostavovala hned po dobrání léků a takhle jako budu mít cyklus 36 dní? navíc když zadařit se může jen do nějakého 17. dne, pač pak už je provera.....vážně výborný výsledky.......

frenkina
10. čer 2008

zuzuza:jen ho kup já už ho beru od včera a odedneška temmetformin ale je mi nějak divně 😨 😀 asík než si zvyknu 😉

zuzuza
autor
10. čer 2008

asi si ho taky objednam, jeste si prectu k tomu nejaky prispevky,ale verím, že na něco je to dobry, pač to taky určit obsahuje nejaké přírodný estrogeny, rikala mudr., ze s tim zkusenosti nemá, ale neco tam urco bude, a jak je ti divne? No pr. tejden se muzem delit o zazitky s tim metf., uz se tesim az ho zacnu taky zobat🙂

frenkina
10. čer 2008

zuzuza:tak nějak blbě mi je a ještě do toho migréna se picnu asík 😨 🙂

achalteke
10. čer 2008

ahoj holky tak se zase hlásim nic moc jsem nekoupila jen kostkatý gatě v alpinepro - jsou super!

zuz koukám, že máš to samé možná co já, třeba nějaká cysta, každopádně být tebou zajdu k mudrovi píchne ti agnolutin a mrcha přijde a budeš mít klid...

fren od kdy ho bereš? U mě byl prní a myslim i druhý den v poho a pak začla ta srajda...jako fakt si trochu hlídej i jídelníček u toho metforminu je to i nutnost myslim si, aby byl vidět nějaký výsledek

jdu na ordinaci pak se tu kdyžtak objevim 😉

frenkina
10. čer 2008

achalteke:tak já ho beru odedneška ten metformin a ted je mi nějak blbě ☹ jj budu se snažit jíst málo

achalteke
10. čer 2008

fren to jako jez normálně, ale ne jak já - dala jsem si margotku na to metformin a za chvíli jsem se šla vyblejt 😉

frenkina
10. čer 2008

achalteke a já si taky dala bílou čokoládu 😀

achalteke
10. čer 2008

🙂 jo jo opatrně 😉

frenkina
10. čer 2008

achalteke:ty jo ale je fakt že nemám moc chut k jídlu

ededik
11. čer 2008

Ahojte kočky, tak Vás znova po čase zdravím...Nemám veľa času si Vás prečítať, no chcem Vás upozorniť, opatrne s cukrami, keď beriete metformin......Ja som sladké vôbec nejedla, cukor som príjmala iba v ovocí, cestovinách a zemiakoch. 🙂

zuzuza
autor
11. čer 2008

Ahoooj holky, tak se vám dnes hlásím, že furt nic, včera jsem mluvila s mudr.,, říkala, že nejvyšší čas už testovat, sem se musela smát, testovat při mý diagnoze bez stimulace, jsem jí řekla, že jsem už testovala, no říkala, že pokud mrcha do patku nedorazí, to k ní jedu, tak udělá ultrazvuk a hcg z krve, to víte, červík zase hlosá, jinak jsem ale měla v podbřišku včera trochu píchání vpravo, kde mám tu cystu, tak jsem si achal hned na tebe vzpomněla, že by to byl gol, kdybych měla to samé, ale břicho už ani nebolí, prostě nic, tak jsem zvědavá, ale přece ta cysta by neměla mít na ms vliv, ta je na vaječníku a krvácení je z dělohy...jo taky mě musr říkala, že jak jsem byla vzteklá, ty návaly zlosti, že je to z té provery a že horší to bude až budem stimulovat to že teprve bude a jestli bnechcu brát provery teda jen pulku 2x denně, sem řekla, že v žádným případě, že jestli to má pomoct tak to vydržím heheh 😀

frenkina
11. čer 2008

Ahojky holky tak dnes je mi teda nějak šoufl ráno jsem si vzala prášky a nakonec fermigard a šla jsem to vše hned vyhodit k snídani jsem si samo dala oplatku ty jo a je mi děsně doufám žre to nebude tak strašný po celou dobu braní metforminu 😨

achalteke
11. čer 2008

ahojky holky....
ededik vim že s cukrem se to nesmí přehánět - doktor sám mě na to upozorňoval že je ta léčba pak kontraproduktivní...taky když jsem se neovládla a dala něco sladkýho tak jsem to šla vyblejt----teď už se hlídám abych moc neujížděla 😉

no zuza mě příjde, že máš ty samé příznaky co já....jsem fakt zvědavá co ti mudr řekne ☹

jo jasný fren to je řekla bych typická reakce na cukry

frenkina
11. čer 2008

achalteke no holky mě dr nic neřekl co můžu a nemůžu tak poradte prsím 😉

achalteke
11. čer 2008

přečti příbalovej leták......metformin slouží především k léčbě cukrovky a to hlavně pro obézní diabetiky ...takže je jasný čeho se vyvarovat (škroby, sacharidy, tuky) - všeho přiměřeně 😉

frenkina
11. čer 2008

achalteke:jj ale to bych nemohla jíst nic pomooooooooooooooooc 😨 😀

zuzuza
autor
11. čer 2008

Holky teda to mě nestraště s těma cukrama s tím sladkým hehe, no já když držím dietu, tak se do dá, ale čas od času se neudržím, tak aspoň něco zhubnu nejradši bycj si ten metač už taky dala ale počkám radši až doberu antibiotika, to už mě nezabije tech pár dní, no ne?

achalteke
11. čer 2008

zuz máš recht, to víš ještě pár dní a zkusíš ho taky.
Ono je fajn zkusit to s nějakou dietou při tom - no s dietou - nemám to slovo ráda, protože je dost jednostraný - spíš zkusit na nějaký zdravější jídelníček, hodně zeleniny, hodně pít, málo moučných jídel hodně vlákniny a já nevim čeho. Podle mě to patří k tomu nastartovat jaksepatří ty naše vaječníky 😀

zuzuza
autor
11. čer 2008

jojo takovou dietu mam na mysli, až na to, že jsem dneska sežrala celou tyčinku geishu, pak celou misku polivky s hribkama, no zase sem to ladovala jak neuvazana, ale jak budu brat metac tak se budu fakt snazit.........uz aby byla ta sobota a dala jsem si prvni tabletku, dneska jsem byla v lese, jako kolik je pijaku to snad neni mozny milion jich po me lezlo a jeden se me zapil do zadku!!!!Pak jsem chytla jeste otresnou alergii a jela se trema hribkama dom, tak su tady zase vypenena jak neco, kdyby uz byly aspon ty kramy a ulevilo se me sakra teda!

achalteke
11. čer 2008

ha zuz ty jsi určitě z jižní Moravy, což? Moje nejlepší kámoška co teď bydlí tady, je ze Znojma a mluví přesně jak ty - pijáci. Já poprvý vůbec nevěděla vo co go.... 😀 U vás už jsou houby?....se máte, tady prd

frenkina
11. čer 2008

achalteke:když já nevím co je zdraví 😀 😀 😀 😀 😀

zuzuza
autor
11. čer 2008

Joojo achal, jsem od Brna🙂, jojo houby rostou, ale jak říkám, ti pijáci, už tam nevlezu!!!!Ty jo ted sem se tak vytocila....ti chlapi, to je otres, chtela jsem nabarvit hlavu, ochota jak pr.....musím odejít z místnosti nebo mě klepne tím rozčilením!!!!