Konizace čípku pod narkózou, máte zkušenost?

mamkule
30. srp 2012

Ahojek holčiny, příští týden bych měla jít do Slaného na konizaci čípku, mám stupeň 2.....v současné době mám i Mirenu tělísko, prý mi ho odeberou- to ho mám necelé 3roky po druhém synkovi..... a tolik peněz to stálo, budiž -ale nikdo mi neřekl, že by tělísko mohlo i tento můj zdravotní problém zhoršovat.......
Ale proč píšu, máte někdo zkušenosti s tímto..... a pod narkozou, bojím se narkozy strašně moc....jak to probíhá? Díky za všechny odpovědi......

oppe
26. zář 2015

Ahojte ženy, tak asi není konizace jako konizace. Já měla změny na čípku 3. stupně, šla jsem na zákrok ve středu, od svéhu OG jsem měla přislíbené, že na druhý den šupity domů, takže ani hlídání jsem nějak neřešila. Ty dva dny si vzal manžílek volno a bylo pořešené. Už při nástupu na operaci mě vyšetřující lékař ujistil, že na druhý den rozhodně domů nepůjdu, max třetí den. No ve finále jsem se domů dostala až v neděli večer, a to po dosti naléhavém přemlouvání ošetřující lékařky. Pooperační bolesti byly dosti velké a to celkem dost vydržím ( porody byly prkotina ). Po přečtení všech uklidňujících komentářů na tomto fóru jsem opravdu počítala jen s drobným zákrokem, takže jsem byla dosti zaskočená celkovým průběhem pobytu v nemocnici. Takže radši opatrně s přehnanými optimistickými předpověďmi. Protože mě v nemocnici skolila právě ta psychická nepřipravenost na délku pobytu v nemocnici bez svých blízkých. Brzké uzdravení přeje Peťa

nugetka20
9. led 2019

Ahoj, mám nález 3. stupně, příští pondělí mě čeká kompletní plastika ..... má někdo aktuální zkušenost? nebo alespoň s tímto vyšším stupněm?