Krvácení uprostřed cyklu - podařilo se vám otěhotnět?

brambeli
6. črc 2013

Ahoj, měla bych dotaz možná už na maminky nebo snažilky,které už si těhotenstvím prošli. Témat krvácení uprostřed cyklu je všede habakuk,ale já bych chtěla opravdu vědět, zda se vám někomu podařilo otěhotnět i přes špinění či krvácení uprostřed cyklu. Jsem z toho už mírně zoufalá, snažíme se už 8měsíců a to nekonečný špinění uprostřed cyklu až do MS mě pěkně štve. Dr.mi na to řekl,že je to uplně normální a že normálně ovuluji a přesto se nám nedaří otěhotnět. Tak bych chtěla jen pro povzbuzení vedět, zda se přes tuto nepřijenomnost někomu zadařilo otěhotnět, nebo popřípadně jaké máte se špiněním zkušenosti, jak se ho nějakou normální cestou zbavit?? 😀 🙂

kakia88
5. lis 2015

@ivanka86 ahojky,taky podobný problém řeším :( špiním většinou týden před menstruací :( Byla jsem kvůli tomu na gyndě....Podle odběru krve zvýšená hladina prolaktoinu (jestli jsem si to dobře zapamatovala) dostala jsem agnucaston...doufám,že se to brzy všechno srovná.

rony001
29. čer 2016

Ahoj potřebovala bych poradit. Cca před 5ti měsíci jsem vysadila HA (ne kvůli otěhotnění) a od začátku vysazení jsem měla poměrně pravidelnou menstruaci nebo vždy přišla tak nějak kdy jsem ji už pomalu očekávala. Tento měsíc jsem však měla zhruba uprostřed cyklu špínění a potom i krvácení jako kdybych to dostala, ale trvalo to jen 3 dny ani žádné bolesti jsem neměla (což vždy mívám). Dočetla jsem se že to může být ovulační krvácení, porucha nebo i znak těhotenství. Tak jsem čekala na menstruaci a zatím se nedostavila. Mám zpoždění zatím 3 dny a těhu test z dnešního rána byl negativní. Můžete mi prosím někdo poradit? ://

brussali
20. led 2017

Ahoj,
@rony001
@kakia88
ráda bych se zeptala, jak jste dopadly, respektive zda krvácení/špinění něco znamenalo a co?
Poslední tři měsíce se mi děje totéž (krvácení jeden den, pak špinění cca každý druhý den až do ms). Díky za odpověď.

kakia88
22. led 2017

ahoj, řešila jsem to do května(asi třičtvrtě roku),prolaktoin se podařilo snížit,ale problém stále přetrvával...dr. mi udělala vyšetření na různé bakterie,chlamidie a tak...negativní a po tom co mi sdělila,já nevím co s váma mám dělat mi napsala antibiotika,jsem byla přesvědčena,že už se u ní víc neukážu...našla jsem si novou gynekoložku ,ta mi napsala utrogestan problém sice stále přetrvával,ale po dvou měsících jsem otěhotněla.takže u mě se to vyřešilo těhotentvím.