• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Krvácení uprostřed cyklu - podařilo se vám otěhotnět?

20. ledna 2017 
@ivanka86 ahojky,taky podobný problém řeším :( špiním většinou týden před menstruací :( Byla jsem kvůli tomu na gyndě....Podle odběru krve zvýšená hladina prolaktoinu (jestli jsem si to dobře zapamatovala) dostala jsem agnucaston...doufám,že se to brzy všechno srovná.
5. lis 2015 ve 21:16  •  čeká miminko, termín má v březnu 2017 (32. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj potřebovala bych poradit. Cca před 5ti měsíci jsem vysadila HA (ne kvůli otěhotnění) a od začátku vysazení jsem měla poměrně pravidelnou menstruaci nebo vždy přišla tak nějak kdy jsem ji už pomalu očekávala. Tento měsíc jsem však měla zhruba uprostřed cyklu špínění a potom i krvácení jako kdybych to dostala, ale trvalo to jen 3 dny ani žádné bolesti jsem neměla (což vždy mívám). Dočetla jsem se že to může být ovulační krvácení, porucha nebo i znak těhotenství. Tak jsem čekala na menstruaci a zatím se nedostavila. Mám zpoždění zatím 3 dny a těhu test z dnešního rána byl negativní. Můžete mi prosím někdo poradit? ://
29. čer 2016 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
@rony001
@kakia88
ráda bych se zeptala, jak jste dopadly, respektive zda krvácení/špinění něco znamenalo a co?
Poslední tři měsíce se mi děje totéž (krvácení jeden den, pak špinění cca každý druhý den až do ms). Díky za odpověď.
20. led ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek