Krvácení uprostřed cyklu - podařilo se vám otěhotnět?

brambeli
6. črc 2013

Ahoj, měla bych dotaz možná už na maminky nebo snažilky,které už si těhotenstvím prošli. Témat krvácení uprostřed cyklu je všede habakuk,ale já bych chtěla opravdu vědět, zda se vám někomu podařilo otěhotnět i přes špinění či krvácení uprostřed cyklu. Jsem z toho už mírně zoufalá, snažíme se už 8měsíců a to nekonečný špinění uprostřed cyklu až do MS mě pěkně štve. Dr.mi na to řekl,že je to uplně normální a že normálně ovuluji a přesto se nám nedaří otěhotnět. Tak bych chtěla jen pro povzbuzení vedět, zda se přes tuto nepřijenomnost někomu zadařilo otěhotnět, nebo popřípadně jaké máte se špiněním zkušenosti, jak se ho nějakou normální cestou zbavit?? 😀 🙂

evulinkab
7. črc 2013

@brambeli Já měla normálne ovulační krvácení každý mesic, pravidelně.Ale vždy trvalo jen jeden den a pak to přestalo a pak jsem normál dostala za nejakých 12 dní MS.Ale co vím, tak špinění před MS bývá většinou normální, ovšem pokud u tebe trvá od OVU až do MS, tak asi bych si nechala vzít krev na hormony, jestli je máš v pohode.
Jinak já sem tam taky špinila před MS(ale jen občas) a max. tak 4 dny.Otěhotněla jsem pokaždé bez problému.

sarkad2856
7. črc 2013

@brambeli Ahoj,no ono je otázka zda je to krvácení nebo jen opravdu špinění.Pokud je ovulace,je to v pořádku a otěhotnět jde.Taky se snažíme již několik let.Jinak bych si asi o tom poradila s gyndařkou a třeba něco poradí.

brambeli
autor
8. črc 2013

@evulinkab jůůů jsem ráda že se mi někdo na dotaz ozval, už jsem z toho zoufalá a dr. mi neustále říká,že jsem v pořádku. 😒
Ale krev mi nikdy nebral už jsem s tím za ním byla asi dvakrát a pořád to nijak neřešía říká,že je to normální.
Tentokrát špinění trvalo 5dní od ovu, už jsem z toho svýho těla opravdu zmatená 😠 🙂

brambeli
autor
8. črc 2013

@sarkad2856 ze začátku první dva dny to bylo sem tam trochu krve a pak se to přesunulo jen na lehký špinění. Právě mi dr. neustále říká,že je to v pořádku, že je to normální... 😒

evulinkab
8. črc 2013

@brambeli Počkej, ty jsi v době ovulace špinila 5 dní, pak to přestalo a pak jsi dostala za pár dní MS?Nebo 5 dní po ovulaci jsi začala špinit a špinila do MS?
Já myslim, že když si vyžádáš krevní testy, tak by ti je mel nechat udelat.Tím nic neztratíš.Pokud budou v poradku a i gynekologicky jsi v poradku, tak mužeš být alespon v klidu, že ty jsi OK.Stejne se vetsinou čeká rok a až po roce se začíná řešit, proc pár nemuže otehotnet.

brambeli
autor
8. črc 2013

@evulinkab jsem se asi špatně vyjádřila co. No dřív tak cca 5cyklu jsem špinila od ovu do MS, ale jen tak lehce špinila, pak jsem špinila jeden cyklus tak dva možná tři dny, ale zase jen špinila a MS nomrálně přišla. Ale tentokrát je to jakýsi jiný právě. Krve byla dva dny (první dva dny) a pak špinění tři dny. Ale to špinění přestalo 6.den po ovulaci a není po něm ani památky tentokrát, jen mám děsně napjatý břicho.
A právě dr. mi řekl,že začneme vyšetření od mého přítele, že má přijít na krev a pak na spermio a teprve potom vyšetří mě. A přitel samozřejmě nikam moc dvakrát nechce 😒

evulinkab
8. črc 2013

@brambeli Tak ono je hlavně duležitý, aby jsi mela normálne ovulaci-což asi máš a taky aby ti pod vlivem hormonu dorustala sliznice, aby se melo pripadne kam vajičko uhnizdit.
Tak držím pesti. 😉

brambeli
autor
8. črc 2013

@evulinkab jo,jo říkal mi že ovu normálně probíha, když mi dělal ultrazvuk. A sliznice, tak to netuším, prý se to pozná i podle MS a jestli je tomu opravdu tak, tak minulý cyklus jsem tam musela mít snad sliznice dvě. 😀 😀 😀 😀 Ale pila jsem kontryhelový čaj, tak snad by mohla být dobrá. No holt mi nezbývá než jen jako vždy čekat. Ale nejvíc mě štve vždycky to špinění uprostřed cyklu a už mám pročtených tolik diskuzí,ale nikde jsem nenšla,jestli někdo přes špinění nebo krev uprostřed cyklu otěhotněl. 🙂
A děkuji 😉

brambeli
autor
9. črc 2013

@evulinkab a ještě mě tak napadlo. Měla bych dotázek 🙂 A po ovu jsi krvácela nebo špinila jak dlouho?? než jsi zjistila,že jsi těhotná?? 🙂

evulinkab
9. črc 2013

@brambeli Já práve vždycky jen lehce krvácela jeden den-přesně v den ovulace...Následující den pak už ne a pak jsem už vubec nešpinila ani nekrvácela a pak jsem normálne 28.den cyklu dostala MS....

brambeli
autor
10. črc 2013

@evulinkab aha, tak to je uplně jinak, tak to joooo, tak to byl dobrý signál ovulace. 🙂 🙂

brambeli
autor
6. lis 2013

Ahoj, tak se sem hlásím po delší době. A chci se jen podělit o radost, že se konečně zadařilo k vytouženým //.
Začala jsem brát na záčtku cyklu inofolic, sice i přesto v půlce cyklu začalo špinění přesně od ovulace a to takovou formou, že mi skoro ani intimka nestačila 😠 😠 😠 Trvalo to sedm dní, zuřila jsem jako pes, protože jsem si myslela, že jsem si to tim inofolicem ješě zhoršila, ale ejhle po sedmi dnech špinění uplně ustalo a za další dva dny jsem našla //. Obrovitánská radost, testovala jsem ob den další cca 5dní a pořád čárečky sílí, paráda. Snad se fazolečka udrží tam kde má a bude se mu u mě líbit. 😀 😀

jennyska
13. lis 2013

@brambeli @evulinkab @sarkad2856

Ahoj snažilky, těhulky a maminky,

mohly byste, prosím, vložit své zkušenosti s nepravidelnou mentstruací na https://www.modrykonik.cz/poruchy-menstruacniho... do naší Wiki knihovničky Modrého koníka, kterou si tady s maminkama tvoříme? 🙂

Pomůžete tím ostatním snažilkám nebo maminkám, které si prochází stejným obdobím a hledají na MK radu, tip, pomoc a zkušenosti vedle obecných informací, které najdou v knihovničce.

Děkuji Vám a přeji krásný den!
Janča

PS: Zapojit se do Wiki MK může každý. Knihovnička je otevřena všem.

21288
23. lis 2013

@brambeli
Ahoj,myslím,že ti můžu dodat trochu sil do usilování o těhotenství😊roky jsem nepravidelně krvácela,brala hormony a nic..no,momentálně jsem přes 30.týdnů spokojená těhulka a těšíme se na chlapečka😊takže pokud je v tom jen takový problém a žádný jiný zdravotní,tak všechno jde,ale chce to čas..

aklin
17. bře 2014

@brambeli Taky řeším stejný problém. Tento měsíc to mám fakt divné. MS mi trvala 10 dní a 12 den jsem měla mít ovu - 1 denní špinění a bolest v podbříšku, jenže dva dny na to mě krvácení znovu začalo a trvá mi to až dosud, ve středu 19.3. nebo 20. března bych to měla dostat. Minulý týden v pátek jsem byla u gynďáka a ten si mě vzal na ultrazvuk a řekl mi, že jsem naprosto v pořádku a nerozumí tomu v čem je problém, Pak mi řekl, že nejspíš to bude po ovulaci nebo před ovulaci. To jsem už na něho hleděla, že bych prodělala dvě ovulky? Nepochopila jsem jak můžu mít těsně před MS ovulku. A dále mi řekl, že to nemám řešit a jestli příští měsíc se toto bude opakovat, mám přijít a vezme si mě dopodrobna. Jsem z toho naprosto jelen. 😝

brambeli
autor
18. bře 2014

@aklin Ahoj, teda MS 10 dní 😲 tak tento případ se mi nestal.A ještě jestli se mohu zeptat, jak dlouhý máš cyklus??? Já teda měla ovulku cca tak 15.den cyklu, (délka cyklu 28 - 29dní) takže po cca 5denní MS jsem si užívala chviličku klidu a ČISTOTY do toho 15.dne a pak začalo to úděsný špinění, no když si na to vzpomenu, tak mi jde mráz po zádech. Ale nakonec se mi teda podařilo otěhotnět. A to že se může stát, že máš ovu před MS je docela běžný nic vyjimečnýho, mojí kamarádce se to taky takhle stalo. Ale než jsem zjistila kdy mám ovu, tak jsem ze začátku používala ovu testy 😉 Ale tedy k tomu zdárnému konci. Pak jsem si po přečetené mnohastránkové chvále koupila inofolic, což je levnější obdoba nosifolu a užívala jsem ho asi cca od 4.dne cyklu a v tom cyklu jsem otěhotně i právě přes to hrozný špinění. Ten cyklus to špinění bylo od dost silnější než jindy. Ještě jsem na ten inofolic nadávala,že jsem si to rozhodila a špinila jsem mnohem víc, ale za pár dní, jsem na něj pěla jen a jen chválu 😀 😀 😀 I přes velký špinění se nám podařilo otěhotnět a teď jsem zdárně v 25týdnu 🙂

aklin
18. bře 2014

@brambeli délka cyklu 25 - 27 dní. Ovu snad 12. den. Nevěděla jsem, že existuje i levnější verze. Docela jsem se zděsila, že ten nosifol stojí 500 kč. K tomu aby zabral bych ho musela používat aspoň 3 měsíce. Čili jsem to hned zavrhla.

aklin
18. bře 2014

@brambeli Jak dlouho jsi ho brala?

brambeli
autor
19. bře 2014

@aklin takže celkem normální délka cyklu a to jsi tak dlouho MS měla teď poprvé??? 😲
Já ten inofolic kupovala za 280,- a dokonce jsem i četla,že to doktoři radši doporučují než ten nosifol, protože to neobsahuje nijak moc víc těch přídavných vitamínů jako právě ten nosifol. Ale to jsem jen jednou někde vyčetla, z vlastní hlavy to nemám.
A vůbec to s těmi třemi měsíci nemusí tak být. Já a jedna kamarádka, se kterou jsem se seznámila na emiminu, jsme měly uplně ten samý problém, špinění od ovu (od půlky cyklu). Já jsem byla první co jsem si koupila ten inofolic sice dvě balení, ale jedno by bohatě stačilo. Začala jsem ho brát 3DC a ten samý cyklus zapůsobil, zabral a byla jsem těhu, takže žádný dva ani tři měsíce užívání, hned ten první cyklus. Druhé balení když už jsem ho měla, tak jsem ho využívala, dr. říkal,že ho klidně můžu využívat, že při těhu se může a snad i dokonce ta látka inositol mi posílí sliznici.
Kamarádka se stejným problémem si inofolic taky pořídila, říkala jsem jí,že ať nepřehání, ať si koupí jen jedno balení a zapůsobil taky hned ten první cyklus, ale myslím, že ta ho začala brát ještě ve starým cyklu, myslím někdy 25DC a ten další cyklus hned taky otěhotněla, takže jedno balení stačilo. 😉 😉
Za mě a za ni ho určitě doporučujem, špinění nemusí být signál, že se nedaří otěhotnět.Držím ti moc palečky, ať toto období překonáš, moc dobře vím jak ti asi je a co prožíváš. My se celkově snažili o mimi rok, přesně na den. 😀
Ještě jedna kuriozitka. Přítel měl jít v ten den kdy jsme našli pozitivní testík na spermio, děsně se mu tam nechtělo,tak jsme sjednali domluvu,že já si půjdu udělat test a když bude pozitivní jasný,že na testy nemusí. A fakt si to pamatuji jako dnes. Vylezu a tam duch jak Brno, no co budu povídat, radost to byla dvojnásobná. 😀

aklin
20. bře 2014

@brambeli teda, tak to je pěkné. My se snažíme už 2 roky a jeden měsíc. No normálně jsem tak dlouho ji měla i minulý měsíc. Začala jsem užívat utrogestan a zatím to je na dobré cestě (nechci to zakřiknout). Inofolic jsem si v lékarně objednala a zítra ho budu mít doma. Snad se mi to povede jako tobě a tvé kamarádce. Přeju si, aby to konečně vyšlo 🙂

brambeli
autor
21. bře 2014

@aklin Dva roky, tak to je teda požehnaná doba, to jsme o proti tobě troškaři s kamarádkou. Já se snažila přesně rok a ona o tošičku dýl rok a nějaký ten měsíc. Po dvou letech, to určitě máte za sebou s drahou polovičkou nějaké vyšetření co? Držím ti moc,moc,moc palečky, aby inofolic zapůsobil a přinesl ti to vysněné štěstíčko jako mně. Moc,moc ti to přeji 😉 😉
A taky jsem měla brát utrogestan, ale před těhotenstvím na něj naštěstí nedošlo. Měla jsem z těch hormonů děsnej strach, protože je špatně snáším. Radši jsem užívala gynex, ženský čaje, vejkan, ale nic z toho stejnak nepomohlo až pak ten inofolic. Ale nakonec mě ten utrogestan taky neminul. začala jsem v 6tt maličko špinit, tak jsem dostala neschopenku a utrouše a to byly doslov úmorný, děsný dva měsíce, zhubla jsem díky utroušovi 4,5kg takže už ze mě byla skoro chodící kostra, bylo mi pořád zle, skoro jsem to tu celou dobu proležela, ale co bych pro prcka neudělala. Až jsem utrouše vysadila do týdne už bylo zase veselo a i barva se mi vrátila. A mimo utrogestan to s váma dr. nijak jinak neřeší????? 😕

aklin
21. bře 2014

Já piju hlavně ty bylinkové čaje, cvičím na baloně (posilování), abych na to přiliš nemyslela. Také jsem chodila stále k ženskému s každou blbinou než se konečně rozhoupal. V listopadu mi předpsal Clostik, ten mi vyvolal ovulku, takže konečně od toho prosince ovuluju. Do té doby jsem byla neplodná aniž bych o tom věděla. Manžel byl na vyšetření spermio a v pořádku.Teď jen čekáme kdy zapadnu. Po utrogestanu se mi zvýšila chuť i sexuální apetit, což dříve bylo takříkajíc z povinnosti, ale teď se to stává zábavou. (jako za starých časů 😀 )

aklin
21. bře 2014

@brambeli Já piju hlavně ty bylinkové čaje, cvičím na baloně (posilování), abych na to přiliš nemyslela. Také jsem chodila stále k ženskému s každou blbinou než se konečně rozhoupal. V listopadu mi předpsal Clostik, ten mi vyvolal ovulku, takže konečně od toho prosince ovuluju. Do té doby jsem byla neplodná aniž bych o tom věděla. Manžel byl na vyšetření spermio a v pořádku.Teď jen čekáme kdy zapadnu. Po utrogestanu se mi zvýšila chuť i sexuální apetit, což dříve bylo takříkajíc z povinnosti, ale teď se to stává zábavou. (jako za starých časů emoticon )

aklin
21. bře 2014

@aklin ten inofolic jsi začala brá od 4 dne menstruace nebo během ovulky? ja jsem si ho dnes konečně koupila, překvapila mě cena 389 kč, zkusila jsem 1 sáček, chuť žádná, takže je to v klidu.

aklin
21. bře 2014

@brambeli ten inofolic jsi začala brá od 4 dne menstruace nebo během ovulky? ja jsem si ho dnes konečně koupila, překvapila mě cena 389 kč, zkusila jsem 1 sáček, chuť žádná, takže je to v klidu.

brambeli
autor
24. bře 2014

@aklin začala jsem ho brát od 4.dne menstruace. Je to je vlastně 4.den cyklu 😉 😉 držím ti moc,moc,moc palečky ať zabere. A to teda na cenu taky koukám,já si to objednala přes aaaleky.cz. Objednávala jsem toho víc, nějaké šampony vitaminy i pro drahou polovičku,takže jsem poštovné neplatila. 😉 a tam mě vyšel na 270 nebo 280Kč uplně přesně si nevzpomínam.

aklin
24. bře 2014

@brambeli Díky za podporu, od manžela se té podpory moc nedočkám Když jsem mu říkala o tom preparátu, díval se na mě v tom smyslu jestli jsem normální dát peníze za tohle. A navíc mi vyčetl, že kupuju něco na základě doporučení a jedna paní povídala. Na to jsem mu odpověděla, že jedině přes doporučení, když to někdo už vyzkoušel a vyšel pozitivní výsledek tak je jasné, že to pomáhá. Tím jsem s ním na to téma ukončila rozhovor. Ti někteří chlapi jsou fakt hrozni, oni nic nechápou.

brambeli
autor
25. bře 2014

@aklin Jejda, to mě mrzí, že se v tom manžel neshlídl. Někdy je lepší nic neříkat. Ten můj sice byl pro různý experimenty, ale občas jsem mu taky uplnou pravdu neříkala. Třebas jsem do něj asi půl roku cpala vitamin E, selen, zinek a MACU. 😀 😀 😀 😀 Sice brbral, ale vysvětlila jsem mu jaký jsou to antioxidanty a super vitamíny, po kterých nebude unavený, bude se cítit čile a jedině mu prospějí. 😀 😀 Stejnak je pak vysadil, protože i když to nepřiznal, určitě tajně doufal, že pomůžou a ono houby. A o tom inofolicu, jsem měla už strach, že si taky poklepe na čelo, tak jsem mu o něm řekla až po té co nám přinesl ten zázrak 😅 No konec brebentění o sobě. Je zajímavý,že to obsahuje tu látku inositol. Hledala jsem zda se nedá koupit zvlášť a levněji pouze ten inositol, který právě je tou spouštěcí látkou, ale jediné co jsem našla, že se to dá koupit buď v mega velkém balení a nebo hodně to používají chlapi v posilovnách, jako nějaké ty podpůrné prostředky asi na svaly či co. To netuším dál jsem se nepídila. Jen doufám a moc,moc ti přeji, že ta investice bude stát za to a toho vysněného prcka vám to také přinese. 😉 😉 A možná jsi to už psala, ale snažíte se o první??? A kolik ti je let, jestli to není tajný 😉

petrasidova
8. říj 2015

Ahoj holky a maminky , chci se zeptat zda se dá při ovulačním krvácení otěhotnět ? Měla jsem s partnerem styk i přes toto krvácení a snažíme se o mimčo 🙂

ivanka86
30. říj 2015

Ahoj holky, už několik měsíců se snažíme o druhé miminko, přitom mám za sebou už dvě revize... Druhý měsíc mě trápí krvácení uprostřed cyklu. Trvá tak 3 - 4 dny. Minulý měsíc slabé špinění, tento silné. Přijde mi ale, že začalo relativně brzy na to, abych už ovulovala. Mívám delší cykly, posledních několik měsíců se ustálily na 32 dní. Špiním od 11. DC. Řeším, zda se snažit i během krvácení (nechce se mi, není mi to příjemné), nebo prostě počkat po. Máte některá vypozorované, zda krvácíte přesně v době ovulace, před ní, nebo po ní?