Krvácení z pochvy po stolici, máte zkušenost?

nessik
14. dub 2014

Ahoj holky, tento měsíc se mi již podruhé stalo, že jsem při zácpě tlačila a po utření na WC byla na papíře čerstvá krev. Poprvé se mi to stalo 16 DC (1 den po ovulaci), podruhé dnes (24 DC). Krev je z pochvy, ne z konečníku, jednorázově to zakrvácí, pak už nic. Nic mě ani nebolí. Nemáte někdo zkušenost? Loni jsem 2x přišla o miminko a bojím se, že je to nějaký zdravotní problém. Bojím se, že už neotěhotním nebo že se mi toto bude stávat v těhotenství, to si vzhledem ke svým zkušenostem neumím představit. Na gynekologii jsem byla před 2 měsíci a vše bylo v pořádku. Samozřejmě půjdu na gynekologii, ale ráda bych znala vaše zkušenosti.

ange_de_la_morte
15. dub 2014

Řekla bych že se tlačením podráždí tenké žilky a způstí se tímto krvácení - obdobně jako při velké námaze a tlačení do hlavy se zpustí krev z nosu. Řešila bych asi hlavně příčinu - tedy zácpu.

nessik
autor
15. dub 2014

@ange_de_la_morte děkuju za názor, myslím si to samé, snad to nebude nějaký problém bránící v otěhotnění. ☹

nolies
15. dub 2014

@nessik Ahojky, tohle se mi dvakrát nebo třikrát stalo a nic to nebylo 🙂 A určitě to nebrání těhotenství, v ten měsíc, kdy se mi to stalo, jsem otěhotněla 🙂 A tak mě napadlo, nemůže to být hnízdění mimíska???

nessik
autor
15. dub 2014

@nolies děkuju, to jsi mi zvedla náladu. Taky doufám, že to nic není, nikdy předtím jsem to neměla, nemívám ani špinění v průběhu cyklu, mám to jako hodinky. Ale těhotná nejsem, tento měsíc jsem totiž neměla doma manžela v ty správné dny. Tak snad se brzy zadaří. Ještě jednou díky, uklidnilo mě to.

nolies
15. dub 2014

@nessik A ta krev byla jasná nebo tmavší?

nessik
autor
15. dub 2014

@nolies ne, byla úplně čerstvá a když jsme se pořádně utřela, tak to pak už nekrvácelo, ani nešpinilo, prostě nic.

nessik
autor
15. dub 2014

@nolies čerstvá=jasná, světlá.

nolies
15. dub 2014

@nessik Tak to nic není. Mě tenkrát dr. řekla, že to můžou být žilky, co tlakem prasknou nebo takový jakoby puchýřek, co taky tlakem praskne. Ničemu to vůbec nevadí, spíš je to "kosmetického rázu " Takže žádnej strach.

nessik
autor
15. dub 2014

@nolies moc děkuju, opravdu jsi mě uklidnila 🙂 Tak teď jen, abych zdárně otěhotněla a aby to dopadlo dobře. Koukám, že jsi snažilka, tak ať to co nejdřív vyjde. 🙂

nolies
16. dub 2014

@nessik JJ, snažíme se o holčičku 🙂 Teprve teda od února a teď čekáme, jestli se zadařilo 🙂

nessik
autor
16. dub 2014

@nolies tak držím pěsti, ať se zadaří ta holčička 🙂 Já mám doma dvě a chtěla bych ještě jednu/případně chlapečka, je mi to jedno. 🙂

nolies
16. dub 2014

@nessik Děkuji. Taky vám držím pěsti. 🙂 Já jsem vždycky chtěla dvě holčičky a teď mě je to jedno.

nessik
autor
17. dub 2014

@nolies jasně, zdraví je nejdůležitější a pohlaví už jen bonus navíc. Tak doufám, že brzo obě budeme hlásit // 🙂 a bude vše ok.

nolies
17. dub 2014

@nessik To taky doufám, za pár dní budu vědět na čem jsme 🙂

nessik
autor
17. dub 2014

@nolies jej, to závidím, já čekám na MS, měla bych ji dostat v neděli a pak se teprve budeme snažit. Loni jsme dvakrát přišla o miminko, tak se bojím, aby to šlo a hlavně nedopadlo špatně ☹

nolies
17. dub 2014

@nessik To je mi líto ☹ Ale teď to určitě dopadne dobře. Já mám zas problémy otěhotnět - nebo si to aspoň myslím, mám pouze jeden vaječník. Menší šance. Na druhou stranu mi přijde, že ovu mám každý měsíc, ale hor.profil a další testy mě ještě nikdo nedělal.

priscilla90
9. dub 2016

Ahoj holky, ráda bych oživila téma a zeptala se také.
Stávalo se mi pravidelně pár dní před menstruací, že jsem při tlačení objevila čerstvou krev na papíru i v záchodě. Taková předzvěst menstruace. No a teď mi vyšel pozitivní těhotenský test. Sice jsem trochu před očekávanou MS špinila, ale MS nepřišla. Ovšem to krvácení při tlačení je tu stále..... Mám trošku strach, aby to neovlivnilo těhotenství. K doktorovi jdu až za týden.
Mimochodem gynekolog mi kdysi řekl, že nic podobného v životě neslyšel.....:-/ Děkuju moc za rady, zkušenosti.

petrawi
27. dub 2016

Ahoj, jsem tu nová a mám stejný problém. Ovulaci jsem měla 13 DC a teď jsem 27DC. Menstruace nikde, pouze při stolici lehce zakrvácím a nic. Může to být těhotenství? Jsem dva měsíce po ZT bez kyretáže, tak jenom doufám.

priscilla90
27. dub 2016

@petrawi Ahoj, mně nepřišli na to proč to mám.... Těhotná jsem, dostala jsem gynprodyl čípky na špinění a na tu krev a od té doby klid.🙂 Tak se asi raději poraď s doktorem. Na pohotovosti nebyli zrovna dvakrát milí a nadšení, že je tím obtěžuju.🙂

petrawi
27. dub 2016

@priscilla90 Já těhotná nejsem, ale doufám, že je to třeba nidace. Jen mi to přijde už trochu pozdě. Ale bazální teplotu mám 37.8