Kvasinková infekce, jak se proti ní bránit?

luca83
13. zář 2006

Holky,mate nektera caste infekce? Ja je mam temer kazdy mesic, uz jsem byla i 2x na laparoskopii a stejne se mi porad vraci. Muze to mit nejaky vliv na otehotneni? A co proti tomu delat? Dodruzuji maximalne hygienu, pouzivam bily jogurt, intimni vlozky a nic nepomaha, stejne se zas objevi... ☹

wrtulka
27. bře 2008

uf díky grej jsi mě maximálně uklidnila 🙂🙂

grej
27. bře 2008

Tak to jsem ráda🙂 Já osobně mám dvě kámošky, který na tom byly hodně podobně s mykozama jako já a obě už maj doma drobky🙂

wrtulka
27. bře 2008

🙂 víš mě s tím strašila ségra že kvasinky dělají problémy s otěhotněním a tak.. docela jsem se vyděsila..

grej
27. bře 2008

Tak neboj, bude to dobrý. Kvasiny jsou hnusný, ale naštěstí to znepříjemňuje život jen nám a našim partnerům 😉
Mě se docela osvědčil Candilac. Jsou to cucavý tablety. Sice to stojí přes dvě stovky a vystačí to na měsíc, ale zatím mám pocit, že mi to pomáhá...

sluninka
27. bře 2008

grej..cucavý tablety? a pomáhají?? mě vždycky cpali je vaginální globule,hnus,pak člověk aby se šel v noci 2x sprchovat 😀

grej
27. bře 2008

Sluni - jojo, je to dobrý. Je to jen takový doplněk stravy a je to i proti urologickým obtížím. Ale teD jsem koukala, že je to dost vyprodaný...

http://www.lekarna.cz/candilac-tbl-30/

Globule jsou hnus, ale už jsem si na ně i docela zvykla. I když je fakt, že se člověk moc nevyspí. Pořád kontorluju, jestli někde neteču.. Hrůza. Ještě horší snad než MS 😠

evulebobule
27. bře 2008

lucika: candimin je fakt dobrej, sice docela hnus na chuť, ale pomáhá, v tom máš pravdu 😉

sluninka
27. bře 2008

a funguje to i jako prevence? třeba já jsem teď ok po tý revizi, ale bojim se,že se to zase vrátí 😕 😖

evulebobule
27. bře 2008

já to brala docela dlouho a fungovalo to. Teď už kvasinky nemám. Ale brala jsem i jiný přípravky.
Ten candimin je fakt dobrej

sluninka
27. bře 2008

evule..no jestli to pomůže i preventivně,tak jdu do toho,hlavně nechci už žádný zaváděcí hnus,to je hrůza 😖

evulebobule
27. bře 2008

taky jsem brala hodně dlouho zaváděcí hnusy, byla jsem z toho fakt už nešťastná.
A sotva jsem ty tobole dobrala, tak se to zase vrátilo. Teď už mám dva roky klid.
Sice je to trochu dražší, ale myslím si, že to za to stojí.

wrtulka
27. bře 2008

díky za rady holky..
to já se naučila používat Tangum Rosalgin znáte to?
není to španý.. ale taky to není nejlevnější..

evulebobule
27. bře 2008

wrtulka: to neznám. Mně se osvědčil ten candimin, ale určitě existuje i více přípravků,
které jsou učinné. Takže si každý musí najít to svoje.

wrtulka
27. bře 2008

je to tohle:
http://www.lekarna-melnik.cz/shop.php?action=sh...
radily mi to všechny doktorky..a může se to asi i v těhotenství..
po porodu a tak..

sluninka
27. bře 2008

wrtul..mě říkal dr když jsem byla těhu,tak výplachy ani za boha 😅

evulebobule
27. bře 2008

slyšela jsem, že v těhotenství se na to dost trpí,tak se bojím. Už jsem si zvykla mít klid
a nechci kvasinky nazpátek. Fuj 😠

wrtulka
27. bře 2008

sluninko tak to je zvláštní, mě doktorka říkala že si ty výplachy klidně můžu dělat když se snažíme .. i na začátku těhu..

lucika
27. bře 2008

sluninka - já jsem vloni měla kvasinky snad 4 měsíce za sebou, pak jsem zkusila ten candimin, pomohl a pak jak jsem další měsíc cítila náznak (svědění), tak jsem si ho hned vzala a pak jsem měla další 2 měsíce pokoj, pak zase při náznaku...mám pocit, že prodlužuje tu bezkvasinkovou dobu 🙂
Akorát se nemůže v těhotenství...což je blbé, protože jsem v 6 tt a kvasinky jsou tu. Dr. mi napsala clotrimazol, což se v těhu nemůže, ale prý jim na školení nějaké kapacity říkaly, že může. Ale po poradě s Dr. jsem teď začala zkoušet bílý jogurt a dneska jsem se byla poptat v lékárně a paní mi prodala tabletky RosaMax - pro celkovou očistu organismu od kvasinek. Akorát v letáku o těhu nic nebylo a lékárnice si nebyla 2x jistá...stálo to skoro 300,- tak snad to zabere a neublíží...nezoušely jste to některá?

sluninka
27. bře 2008

teda tak děkuju za radu,vydám se ho sehnat do lékárny 😉

sluninka
27. bře 2008

no dobrý,jsem to dala do vyhledávače a jen samje orální sprej 😀

lucika
27. bře 2008

sluninka - já jsem to kupovala v prodejně Finclubu, nevím, jestli se to dá sehnat v lékárně.

sluninka
27. bře 2008

aha,ono se to jmenuje candilac 😀

sluninka
27. bře 2008

jedu domů,papaaa

dvojka
27. bře 2008

Ahoj a zkoušely ste holky Fermalac?To se může používat i po celou dobu těhotenství....Ale je to teda taky taváděcí tabletka,já to používám preventivně jednou týdne 😉

dvojka
27. bře 2008

oprava-zaváděcí tableta

lucika
27. bře 2008

já jsem mluvila o Candiminu 😉 http://www.finclub.cz/web/shop/product_info.php...

sluninka
27. bře 2008

dvojka...já právě ty zaváděcí nechci ani vidět ☹

sluninka
27. bře 2008

dvojka..jé Ty jsi z Chebu?? tam to znám 😀

dvojka
27. bře 2008

Sluni - taky mi to neni dvakrát příjemný,ale ještě to zatim zvládám 🙂